Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

20 Strony « < 13 14 15 16 17 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Jak sie zaczela wasza historia z Harrym ?!

Yoogol
post 01.09.2006 15:44
Post #351 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 12
Dołączył: 01.09.2006

Płeć: Mężczyzna



Hej! Jeśli chcesz wiedziec jak sięgnęłęm po Harry'ego to Ci opowiem.
Pierwszy zaczął mój brat ponieważ u niego w szkole taka moda była on był wtedy w 6 kl. A ja w 1 kl. I w końcu powiedział mi żebym też zacząl to mama się ucieszy
No a mama właśnie była smutna cry.gif więc zaczęłem czytać
Spodobało mi się i od tamtego czasu cały czas na okrągło czytam wszystkie części
Mój brat skończył na CO I bo ZK mu sie nie spodobał.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aina
post 02.09.2006 22:04
Post #352 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 75
Dołączył: 31.08.2006

Płeć: Kobieta



"Harry'ego Pottera" po raz pierwszy wzięłam do ręki niedawno po tym, jak książka pojawiła się w mojej księgarni (w jakże niezwykle ciekawym mieście, gdzie niedługo przyjadą 3 Miss-ki, żeby je zwiedzać; chyba powinnam być dumna! Hm, nie sądzę:P Chociaż Kotlinę Kłodzką uważam za naprawdę piękne miejsce). Po wielkiej reklamie światowego bestsellera poprosiłam ojca, żebym mi kupił pierwszą część. Nie zgodził się mad.gif Więc pożyczyłam od mojej koleżanki. O drugą część tak się wyprosiłam, że w końcu kochany tato się zgodził. Kupił potem trzecią, czwartą część. I przyszło mi czekać niesamowicie na piątą część. Następnie naczekałam się z naganną wręcz niecierpliwością na szóstą.

A teraz czekam, czekam i czekam na siódmą część...


--------------------
"Czas leczy nasze rany, ale zmarszczki są bardziej uparte"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
joancostam
post 14.09.2006 18:47
Post #353 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 10
Dołączył: 09.09.2006
Skąd: Małe miasteczko w zachodniopomorskim

Płeć: Kobieta



Pamiętam, że Harry Potter był już bardzo popularny, nim zaczęłam go czytać. Pamiętam, że kiedyż trochę mnie irytował. W drugiej klasie podstawówki na konkursie recytatorskim, przed lub po ogłoszeniu wyników ( nie pamiętam dokładnie ), bibliotekarka ni z tego ni z owego wyskoczyła z gadką o tym, że któraś część Harry'ego Pottera została dostarczona do biblioteki. Wtedy wkurzyło mnie to, że na konkursie RECYTATORSKIM bibliotekarka nagle wyskakuje z Harrym Potterem. Ale gdy byłam w IV klasie podstawówki, postanowiłam, że wypożyczę z biblioteki Harry'ego Pottera. Wypożyczyłam drugą część. Gdy przeczytałam, stwierdziłam, że to super książka ! Potem przeczytałam część pierwszą, piątą, trzecią, czwartą i szóstą. Już od ok. 3 lat jestem fanką Harry'ego. To super książka. Joanne K. Rowling ( moja imienniczka ) świetnie pisze. Czytam ostatnio ,, Serię niefortunnych zdarzeń ", ale stwierdzam, że między tą książką, a Harrym Potterem jest ogroooooooooomna przepaść. Snicket nie ma tego ,,daru pióra ", który posiada Rowling. ,,Harry Potter" to super książka. Na koniec apel do tych, którzy jej nie przeczytali i zaglądają na to forum : PRZECZYTAJCIE KSIĄŻKI Z CYKLU HARRY POTTER. ZOBACZYCIE, ŻE STANIECIE SIĘ POTTEROMANIAKAMI, NIM ZDĄZYCIE WYPOWIEDZIEĆ QUIDDITCH".

QUOTE
,,Specjaliści są zgodni: seria Joanne K. Rowling to największy sukces wydawniczy w historii."


hahaha, nie ma kolorków.

Ten post był edytowany przez emoticonka: 14.09.2006 20:09


--------------------
[FONT=Times][SIZE=1][COLOR=blue][QUOTE],,Muzyka łagodzi obyczaje".
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 14.09.2006 21:10
Post #354 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Najbardziej hardkorowa kolejność czytania z jaką się zetknąłem =D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 15.09.2006 19:24
Post #355 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



w koncu mamy doczynienia z asem ;]


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
olka12
post 11.10.2006 10:20
Post #356 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 11.10.2006




mi ciocia dała do poogladania komnate tajemnic...... i tak sie to zaczelo;) laugh.gif biggrin.gif
a teraz w calym S. nie ma wiekszej fanki : )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 11.10.2006 19:13
Post #357 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



O, w całym B. też nie ma większego fana Harry'ego ode mnie czarodziej.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Loca
post 11.10.2006 20:11
Post #358 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 6
Dołączył: 11.10.2006
Skąd: Katowice

Płeć: Kobieta



To mój pierwszy post, a że to forum magiczne, to napiszę go tutaj.

Moja przygoda z książkami J.K. Rowling zaczęła się w 2000 roku, gdy kochani rodzice zakupili mi "Komnatę Tajemnic" pod choinkę. Muszę przyznać, że nie od początku byłam tym prezentem zaciekawiona. Jednakże wystarczyło kilka rozdziałów, bym pobiegła do księgarni po "Kamień Filozoficzny". Dalej opowiadać nie trzeba, tak przypuszczam. ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 11.10.2006 20:58
Post #359 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



A w całym M. poza mną nie ma w ogóle żadnego fana Harry' ego! czarodziej.gif


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Evans Lily
post 14.10.2006 16:29
Post #360 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 15
Dołączył: 23.09.2006
Skąd: Hogwart

Płeć: Kobieta



moja siostra przeczytala harryego pierwsza i chciala mnie naklonic ale przez rok nie chcialam. myslalam ze to kolejna nudna ksiazka :{ ale potem zmusila mnie abym siedziala i sluchalala jak ona czyta na glos. tak sie zaczelo a bzika na tym punkcie dostalam po obejrzeniu II czesci w kinach. biggrin.gif

musze cie rozczarowac Olciu ale ja jestem wieksza fanka tongue.gif biggrin.gif albo jestesmy na rowni
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kara
post 14.10.2006 20:15
Post #361 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 666
Dołączył: 12.11.2005
Skąd: 3miasto

Płeć: Kobieta



Przemku-->No a jak... :*


--------------------
Luke I'm your father!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Josephine
post 03.12.2006 17:18
Post #362 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 49
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: Z piekła rodem...

Płeć: Kobieta



Moja przygoda z HP zaczeła sie dość dawno- obejżałam KF i zaczeło mnie to ciekawic. Mama kupiła mi 2 częśc ale nie umiałam sie do niej zabrac. W pewną zimową noc kiedy byłam sama w domu wystraszona na smierć pewnym zdażeniem (nie bede sie rozwlekac nad nim- byłam jeszcze małą dziewczynką tongue.gif) wziełam ksiązkę do reki i zaczełam czytac, (dość późno bo własnie wchodziła 4 część) wciągneło mnie. Rodzice nie chciali mi już kupowac HP bo widzieli że przez 2 lata książka leżała i sie kużyła więc pewnie mysleli że bedzie tak i z kolejnymi. Zaczełam grzebać po bibliotekach i czytac. Wciagneło mnie jak cholera. Pierwsza częśc przeczytałam dopiero po HPiZF więc tesh dośc dziwnie. Teraz jestm chyba jedyna osoba która bieze ta książke na "poważnie" że tak sie wyrażę z braku lepszego słowa.
Nie rozumiem ludzi którzy w zyciu nie przeczytali tej książki a krytykuja ja jak tylko maja okazje. Hańba im! blink.gif


--------------------
Nie należy sądzić, że diabeł kusi jedynie ludzi genialnych. Gardzi zapewne głupcami, ale nie lekceważy ich pomocy. Przeciwnie, pokłada w nich wielkie nadzieje.

[ Charles Baudelaire ]

http://s10.bitefight.pl/c.php?uid=73129
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 03.12.2006 21:05
Post #363 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



QUOTE
Teraz jestm chyba jedyna osoba która bieze ta książke na "poważnie" że tak sie wyrażę z braku lepszego słowa.

Khem... Zechciałabyś wyjaśnić, co masz na myśli? Chcę być pewien, że dobrze cię zrozumiałem.

Kara - a pewnie! czarodziej.gif (Jak się w takiej zapadłej wiosce jak ja mieszka...)


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Josephine
post 03.12.2006 21:46
Post #364 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 49
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: Z piekła rodem...

Płeć: Kobieta



Wyobraź sobie że tez mieszkam w takiej "zapadłej wiosce" a pisząc że jestem jedyna osoba która bierze tę ksiązke poważnie miałam na mysli to że u siebie na wsi a nie ogólnie (takie małe niedociągnięcie biggrin.gif). Wiekszość osób u mnie nigdy nie czytała tej ksiażki i mysli ze to sa jakies deprawujące banialuki o chłopczyku wymach..ącym różdżką dla małych dzieci. Ja uważam inaczej, co chyba widac i o to chodziło mi z tym "powaznie".


--------------------
Nie należy sądzić, że diabeł kusi jedynie ludzi genialnych. Gardzi zapewne głupcami, ale nie lekceważy ich pomocy. Przeciwnie, pokłada w nich wielkie nadzieje.

[ Charles Baudelaire ]

http://s10.bitefight.pl/c.php?uid=73129
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hagrid
post 03.12.2006 21:59
Post #365 

Historyk Forumowy


Grupa: czysta krew..
Postów: 1222
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Szczytno/Olsztyn (Apliakcja Radcowska)

Płeć: Mężczyzna



Po prostu spora część fanów się kryje", z tego co pamiętam u mnie w gimie połow lasy przeczytała wszystkie tomy, więc pewnie ta mania nie omineła żadnej wioski=)


--------------------
Dobro zawsze zwycięża, bo zło niszczy się samo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Fanka HP z Elbląga
post 03.12.2006 22:03
Post #366 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 74
Dołączył: 27.11.2006

Płeć: Kobieta



Moja przygoda z HP zaczeła się niezbyt przyjemnie. W 3 gimnazjum moja szkoła została zmuszona do pójścia do kina na premierę HP i KF o 8 rano w sobotę :/ Byłam taka zaspana że obejrzałam z 10 min i usnełam smile.gif Obudziłam się na najciekawsze sceny w filmie, a mianowicie na sceny z szachami smile.gif Przyznam się szczerze że nie bardzo mi się podobało. Jakiś czas po tem dostałam grę pod tym samym tytułen. Gra mi się bardzo spodobała i postanowiłm zobaczyć czy w książce są rzeczywiście takie ciekawe zaklęcia. smile.gif No i tak to się zaczeło smile.gif smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 03.12.2006 22:31
Post #367 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



Ou. To dopiero dziwny sposób na wejście w "potteromanię". Zaimponowałaś mi, Fanko. smile.gif
Dlaczego zmusili trzecią gimnazjalną do pójścia na KF (jakby nie patrzeć film dla dzieci) i do tego w sobotę? To w ramach jakiejś kary? tongue.gif

Hagrid - oj, moją wioskę ominęła. Przy siedemnastu domach na krzyż mogę mieć pewność. smile.gif Zresztą, to u was czytają? U nas nie za bardzo.


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Fanka HP z Elbląga
post 04.12.2006 10:10
Post #368 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 74
Dołączył: 27.11.2006

Płeć: Kobieta



QUOTE(PrZeMeK Z. @ 03.12.2006 22:31)
Ou. To dopiero dziwny sposób na wejście w "potteromanię". Zaimponowałaś mi, Fanko. smile.gif
Dlaczego zmusili trzecią gimnazjalną do pójścia na KF (jakby nie patrzeć film dla dzieci) i do tego w sobotę? To w ramach jakiejś kary? tongue.gif
Nie to tylko zarządzenie derekcji było, że cała szkoła musi na to iść :/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
smagliczka
post 04.12.2006 15:05
Post #369 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 638
Dołączył: 21.10.2005
Skąd: Warszawa

Płeć: Kobieta



ŁAŁ, do jakiej ty szkoły chodzisz, dzewczyno? biggrin.gif

Czyżby dyrektorem/ką był jakiś osobnik mocno uzależniony??
Odgórne zarządzenie... hehe... noo... cóż za reżim - tylko pozazdrościć tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Fanka HP z Elbląga
post 04.12.2006 15:43
Post #370 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 74
Dołączył: 27.11.2006

Płeć: Kobieta



Raczej chodziłam bo premiera KF była prawie 6 lat tamu smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
smagliczka
post 04.12.2006 15:57
Post #371 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 638
Dołączył: 21.10.2005
Skąd: Warszawa

Płeć: Kobieta



Ee.. no jasne, to był taki skrót myślowy. Chociaż, o ile wiem to niektórzy w szkołach siedzą znacznie dłużej niż powinni tongue.gif , wiec to nieczego nie wyklucza, prawda?

Ale, swoją drogą, to niespotykane, by nakazywać uczniom pójście do kina na film, który nie jest adaptacją szkolnej lektury. Z tym się jeszcze nie spotkałam, przyznaję.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Renegate
post 04.12.2006 20:02
Post #372 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 17
Dołączył: 04.12.2006
Skąd: Inowrocław

Płeć: Mężczyzna



Jak się zaczęła moje przygoda z Harrym hmm...
A więc kiedyś byłem jego zagorzałym przeciwnikiem uważałem, że to książka nie warta uwagi, ale pewnego dnia jestem w bibliotece i mój przyjaciel mnie namówił abym wyporzyczył książkę. Pomyślałem sobie '' a co mi tam'' i od tego czasu przeczytałem każdą częśc po 2 - 3 razy wink2.gif

Pozdro


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Josephine
post 06.12.2006 00:33
Post #373 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 49
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: Z piekła rodem...

Płeć: Kobieta



Kurcze w sumie jak teraz sobie przypominam to w moim uzaleznieniu od Harry'ego brała spory udział moja koleżanka... Wiecznie włuczyła sie z nosem w którejś z części o HP a ja ja wysmiewałam i pewnie gdyby nie ona to w te upiorna noc nie wziełabym tej ksiązki do reki tylko inną. A to ciekawe... Mała przestraszona dziewczynka w chwili przerażenia chwyta sie ksiazki która wprowadza ja w jeszcze wiekszy strach i panike a jednoczesnie intryguje, a potem zaczyna ja nałogowo czytac... Chyba musze iśc do psychiatry biggrin.gif Nigdy nie myslałam że mam nie po kolei aż do tego stopnia ale patrzac z perspektywy czasu to... Ma ktos może numer do jekiegos lekarza od głowy?smile.gif


--------------------
Nie należy sądzić, że diabeł kusi jedynie ludzi genialnych. Gardzi zapewne głupcami, ale nie lekceważy ich pomocy. Przeciwnie, pokłada w nich wielkie nadzieje.

[ Charles Baudelaire ]

http://s10.bitefight.pl/c.php?uid=73129
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
wickie
post 06.12.2006 15:37
Post #374 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 58
Dołączył: 19.11.2006

Płeć: Mężczyzna



Jak miałam 6 lat to zaczęłam go czytać.byłam chora .Kasia(moja starsza siostra)dała mi ją bo mi sie nudziło(siedzenie przed TV i w łóżku)to jak zaczęłam czytać to sie opanować .Wszystkie moje siostry (3)czytały Harry'ego.jak byłam przy chyba 3 części Kasia nie miała czasu jej czytać no i my prawie biłyśmy sie o tom książkę(była wypożyczona z biblioteki teraz mamy swoją).bo każda z nas chciała ją przeczytać . smile.gif


--------------------
Wróciłam, ha ha ha!!

HEHEHE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alice
post 09.12.2006 19:47
Post #375 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 22
Dołączył: 09.12.2006
Skąd: GRYFINDOR

Płeć: Kobieta



Ja zaczęłam czytać HP dopiero rok temu . Na początku denerwowało mnie to zamieszania i Pottero mania ale teraz juz to rozumiem bo książka jest świetna.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

20 Strony « < 13 14 15 16 17 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 06.05.2024 22:38