Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Zwiastuny Co I Wa

kkate
post 23.08.2005 13:19
Post #1 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



W Internecie pojawił się nowy, międzynarodowy zwiastun filmu "Harry Potter i Czara Ognia". Widzimy w nim kilka już znanych scen, ale także wiele nowych... Warto zobaczyć! Oto linki do zwiastunu oraz polskich napisów, a także dotąd niewidziane trailery "Więźnia Azkabanu!"

Zwiastun możemy oglądać w dużej rozdzielczości. Pliki do pobrania są więc również dość spore...

(pobieramy przez "Zapisz element docelowy jako")

Format MOV (QuickTime) - 17.02 MB

Format WMV (Windows Media Player) - 16.08 MB

Napisy do wersji na WMP (tłumaczenie by kkate)

Osobiście nieco zaskoczyła mnie muzyka do klipu, momentami przypominająca klimatem tą znaną nam z trylogii "Władca Pierścieni". W końcowych sekundach da się jednak słyszeć stary, dobry "Hedwig's Theme", czyli muzyczny motyw przewodni wszystkich części filmu.

Ogółem film zapowiada się nieźle, chociaż można być porządnie rozczarowanym wyglądem Szalonookiego Moody'ego czy sukienki Hermiony.

Oprócz tego, strona MagicBoxMusic.com zamieściła trzy trailery "Więźnia Azkabanu", które nie były wcześniej oficjalnie dostępne. Oczywiscie można było zdobyć kopię niektórych z nich, ale tutaj obejrzeć je możecie jeszcze raz, w bardzo dobrej jakości. Niestety, do obejrzenia potrzebny jest program QuickTime, a zwiastuny dostępne są tylko w wersji online. Każdy z nich ładuje się kilka minut. Oto linki:

1

2

3

Źródło: MuggleNet

P.S. Niedawno wróciłam z wakacji, więc dajcie mi troche czasu na zamieszczenie kolejnej porcji artykułów do "Pulsu Hogwartu". Niestety, nie mogę zamieścić wszystkich, staram się wybierać te najlepsze...

Ten post był edytowany przez kkate: 23.08.2005 13:19


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 13:33