Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Muzyka Brazylijska I Kubańska

Potti
post 18.07.2006 00:40
Post #1 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



moja frustracja w tym temacie po powrocie z Paryża jest nieograniczona. w sklepach muzycznych całe półki z sambą, bossa novą, tropicalismo i salsą- u nas trzeba się nagrzebać, żeby znaleźć jedną głupią płytę. właściwie żeby ją sprowadzili to musi mieć na okładce zdjęcie z autografem Ronaldinho albo ew. być soundtrackiem filmu, który wszedł do polskich kin. czasem można znaleźć jakieś składanki, nie wiem czemu zazwyczaj bossa novy, lub płyty muzyków spoza Brazylii, które są mieszanką samby i czegoś.
potem się dziwią, że ściągam muzykę z internetu, kiedy nawet płyt legend czy założycieli danych gatunków dostać nie mogę!!!
salsą się nie interesuję za bardzo, ale to na zapas połączyłam, gdyby ktoś chciał pobluzgać (bez bluzgania ;p) albo po prostu o niej popisać. nie tylko o niej, ale też o wszystkich innych kubańskich i w ogóle latynoamerykańskich rytmach.

no to ja zaczynam: nie no chciałam zacząć, ale słucham składanki przywiezionej z Francji i jest taka fajna, że aż szkoda się o niej narazie wypowiadać, a jestem dopiero przy drugiej z czterech płyt. więc napiszę coś później.

szkoda, że nie pamiętam czy już kiedyś nie zakładałam takiego tematu, ale nie znalazłam.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 05.05.2024 00:51