Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Browse Happy, Czy jesteś uświadomiony?

BlackOmen
post 06.05.2005 19:08
Post #26 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Łe juz od dawien dawna nie uzywam IE. Juz od dobrych kilku lat zamiast korzystac z IE to najpierw korzystalem z Netszkapy pozniej Opery, Mozilli i skonczylo sie na Firefoxie. No i Thunderbird na odbieranie maili. czuje sie jak przecietny szary uzytkownik neta. Wszyscy siedza na Mozilla nowadays. Juz sie nie wzbudza poruszenia jak korzysta sie z czegos innego =(


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa666
post 06.05.2005 22:45
Post #27 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 306
Dołączył: 06.04.2003

Płeć: Kobieta



ja mam firefoxa i jestem zachwycona =) jest estetyczny, łatwy w obsłudze i w ogóle: precz z IE-szitem!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 16.05.2005 09:26
Post #28 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Black, nie wszyscy, dopiero 10% sieci. Inna sprawa że akurat w polsce świadomość jest odrobinę wyższa i mamy około 15%. Ale to i tak mało. IE ma około 85% (na świecie) więc jeszcze długa walka przede mną.

A IE 7 będzie tak samo beznadziejne jak 6. Jeszcze się nie zdarzyło żeby następny IE był lepszy niż poprzedni (pod najważniejszymi względami - bezpieczeństwo, obsługa CSS, standardy W3C itp.) a bez oderwania IE od samej struktury systemu nie da się niektórych błędów naprawić. Więc wątpię żeby był lepszy i nie widzę w nim problemu dla Firefoxa.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 16.05.2005 10:50
Post #29 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Black, nie wszyscy, dopiero 10% sieci. Inna sprawa że akurat w polsce świadomość jest odrobinę wyższa i mamy około 15%. Ale to i tak mało. IE ma około 85% (na świecie) więc jeszcze długa walka przede mną.

Z przyjemnoscia Ci pomoge. Paru znajomym plci pieknej formtowalem dysk i instalowalem wszystko na nowo. Dorzucilem gratis firefoxa i jakos nikt nie przesiadl sie an IE na nowo user posted image


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Conrad
post 16.05.2005 16:01
Post #30 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 42
Dołączył: 26.04.2005
Skąd: Kraków




Ja też od jakiegoś czasu używam Mozilli Firefox i pracuje mi się lepiej niż w IE


--------------------
user posted image
Wynajdywacz Formuł
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Galia
post 16.05.2005 20:29
Post #31 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 249
Dołączył: 28.05.2004
Skąd: *From the land of stars *




Ja długo nie mogłam zrezygnować z Ie, chociaż pieprzył się równo przez pół roku. W końcu padł dysk, wszystko trzeba było montować od nowa i w ten sposób w moj zyciu pojawiła się Opera. Same pozytywy. Brak pop-upów i innych denerwujących przypadłości związanych z IE.
Pozdrawiam
Gall


--------------------
Jestem myślicielką niezależną, wolną poszukiwaczką oazy nieskrępowanych istnień. Przemierzam pustynie w poszukiwaniu sensu... Czy odważysz się pójść za mną?

Myśli, marzenia, złudzenia. Moje życie...

Nie można dostać czegoś, nie tracąc czegoś w zamian.
Żeby coś otrzymać musisz poświęcić coś o podobnej wartości.
To zasada równoważnej wymiany.
To prawda o świecie...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Strony < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 20.04.2024 10:41