Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

129 Strony « < 9 10 11 12 13 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [filmy] Co Ostatnio Obejrzeliśmy, cd

voldius
post 23.07.2005 20:46
Post #251 

Unregistered









QUOTE(Nes @ 23.07.2005 19:43)
QUOTE
moze sama cos powiesz o filmie...


cholera jasna zara mnie jaka kurwica wezmie normalnie. czy kiedykolwiek w postach uzywalem rodzaju zenskiego?! nie. mam dac sobie w podpisie 'jestem facetem' czy jak?


khyhyhyhy, sorry ;p
no jakoś tak mi się kojarzy dziwnie ;]

a w którym momencie imdb sciemniaja?
Go to the top of the page
+Quote Post
Ahmed
post 23.07.2005 20:58
Post #252 

The Fallen


Grupa: czysta krew..
Postów: 2027
Dołączył: 16.07.2005
Skąd: 20eme arrondissement de Paris

Płeć: Mężczyzna



A ja ostatnio obejrzałem "Oldboya" i ten koreański film bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nic dziwnego że wzbudził tyle emocji i został nagrodzony na festiwalu w Cannes 2004.
Sama fabuła filmu jest barddzo intrygująca gdyż opowiada o facecie który zostaje pewnego dnia porwany i osadzony w pokoju, którego nie opuszcza przez 15 lat. Po tym okresie czasu zostaje wypuszczony i oczywiście zamierza znaleźc ludzi którzy go porwali by zemścić się na nich. Niby nic niesamowitego ale cała produkcja jest świetna a zakończenie filmu zaskakujące. Gorąco polecam wszystkim filmomanom!!




--------------------
w nocy spać i grzecznym być za dnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 25.07.2005 01:01
Post #253 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



oldboy dobry. porabany troche, ale nie nudzilem sie jak ogladalem.

dobra, czas na 'woje swiatow'. chyba bede pierwszy, bo nie widzialem zeby ktos o tym wspominal w tym temacie. moglbym strescic swoje spostrzezenia do kilku zdan, ale poniewaz strasznie sie podniecalem tym filmem przed premiera, a w sumie to sie zawiodlem nieco, uskutecznie conieco wiecej tekstu. uprzedzam z gory, ze duzo bede spojlerowac. [edit: niech ktos mi powie, dlaczego nie moge zmieci rozmiaru tekstu?]
'najdrozszy film w dziejach' reklamowali. 130 mln dolcow nie wystarcza, by byc najdrozszym filmem w historii kina - drozsze byly chocby 'titanic' i 'waterworld', a z tych co ostatnio wyszly to nie jestem pewny czy 'sahara' nie byla rownie droga.
do rzeczy.
jestem fanem science fiction dluuugo 'wojny swiatow' wyczekiwalem i... niestety nie moge go polecic. ludziom, z ktorymi film ogladalem tez sie raczej nie podobal (ale oni tak za sci-fi nie przepadaja... choc s-f w tym niewiele, o czym zaraz napisze), wg mnie jest dosc niestandardowy i specjalnie zrobiony w taki sposob, zeby zaszokowac (a przynajmniej zdziwic) widzow. spodziewalem sie zupelnie czego innego. mowiac wprost - liczylem na znacznie wiecej napieprzanki - to mi sie chyba najbardziej podobalo w duzo lzejszym, milszym (i poki co musze dodac: lepszym), choc idiotycznym 'dniu niepodleglosci'.

LEKKIE SPOILERY dot. charakteru filmu
'war of the worlds' to nie film o kosmitach. to film o ludziach. na tym koncentruje sie cala akcja. glowny bohater stara sie ratowac siebie i swoje dzieci. zaglada ludzkosci zostala pokazana w filmie w sposob wrecz mistrzowski. widac wyraznie, ze nie mielismy absolutnie zadnych szans. najezdzcy wymiatali az (nie)milo. najbardziej podkreslone w calym obrazie bylo ludzkie zachowanie. niewiele bylo tu bohaterstwa (wsrod cywili, znaczy sie) i wszystko wygladalo zupelnie inaczej niz w Independence Day. ludzie wiali w poplochu, nie wiedzieli co robic, jeden gotow byl dac drugiego ufokom na pozarcie. panika, porazajacy strach, irracjonalne myslenie, a nawet zbrodnia i wariactwo. caly film koncentrowal sie na pokazaniu wlasnie tego i wywiazal sie z tego znakomicie. niesamowicie ciezki i tragiczny klimat powinien udzielic sie kazdemu.

udalo sie to w duzej czesci za sprawa bardzo dobrej gry aktorskiej. za tomem cruisem nie przepadalem, nie przepadam i pewnie nie bede przepadac, czuje do niego jakas niczym nie uzasadniona niechec , a jednak - juz nie pierwszy raz zreszta - pokazal, ze jest dobrym aktorem. bogu dzieki, bo gdyby odstawil fuszerke, wiekszosc scen wygladaloby... no, glupawo. rewelacyjnie moim zdaniem zagrala tez aktorka odgrywajaca role jego malej coreczki. wybaczcie moja ignorancje, ale nie pamietam jej nazwiska - zagrala ostatnio w jakims znanym filmie i rowniez zrobila to bardzo dobrze, ale jego tytul tez mi wylecial z glowy mimo ze godzine temu o tym z kims gadalem ;d (sorry - caly dzien malowania i wdychania farby robi swoje).

zdjecia sa dobre, miejscami piekne (na swoj sposob, oczywiscie) i urzekajace. a widok toma cruise'a za oknem jego domu przebitym pilka rozsmieszy chyba kazdego . pojedyncze sceny stoja na bardzo wysokim poziomie. efekty specjalne rowniez bardzo mi sie podobaly.

MALY SPOILER
maszyny obcych, trojnogi - lub, jesli ktos woli, niszczyciele swiatow - robily dokladnie takie wrazenie, jak powinny. te kilka scen (ze dwie - szkoda, ze tak malo, i ze takie krotkie! ) walk z oddzialami ziemskich wojsk bardzo mi sie wizualnie podobalo.

co mnie najbardziej wkurzylo w filmie to ilosc niewyjasnionych watkow. obserwujemy na ekranie rozne dziwne rzeczy, o ktorych niczego konkretnego sie nie dowiadujemy, choc bysmy chcieli.

NIEWIELKI SPOILER
jak kosmici przylecieli na ziemie? nigdy sie tego nie dowiemy - nie bedzie pokazany zaden ich statek kosmiczny, nie bedzie to tez w ogole wspomniane!
niemoge!...
MEGA SPOILERY
psiakrew! co powodowalo te cholerne burze? czemu sie tego nie dowiadujemy? te male kapsuly zsylane byly "piorunami" z chmur pod ziemie, ale jak sie w tych chmurach znalazly? co w tych chmurach sie pojawilo i w jaki sposob znalazlo sie to na naszej planecie? o co w koncu tak DOKLADNIE chodzi z tymi czerwonymi chwastami? i dlaczego spryskiwali to ludzka krwia? mozna sie tylko domyslec, ze to mialo cos wspolnego z ta 'choroba obcych' i ze ludzkie szczatki byly na to (niezbyt skutecznym, jak widac) antidotum, ale na ekranie nie bylo to w zaden sposob potwierdzone. po co oni tu przylecieli - tez nie wiadomo. wybic ludzi i tu zamieszkac? watpliwe - w koncu nie byli przystosowani do naszego ekosystemu (bakterie ich zabily). poza tym skoro byli tu miliony lat temu i zakopali te maszyny, to po kiego grzyba stad odlatywali, skoro mieli tu wrocic? po prostu nic nie wiadomo.

mozna sobie tlumaczyc, ze 'to nie bylo najwazniejsze' w calej historii, lub ze spielberg zrobil to specjalnie (zeby film byl niestandardowy), ale ja i wszyscy, z ktorymi o filmie rozmawialem, mimo wszystko chcielibysmy to wiedziec. mozna pwiedziec, ze to bylo/nie bylo wyjasnione w ksiazce, ale ja mam gdzies ksiazke (chociaz czytalem, i szczerze mowiac, wypada stwierdzic ,ze adaptacja baaardzo luzna) - chce obejrzec *kompletny* film!
ogolnie rzecz biorac film robi wrazenie a jednoczesnie moze rozczarowac. raczej odradzam, a jesli juz isc do kina, to dla zobaczenia ludzkich zachowan (negatywnych i przerazajacych), nie dla sci-fi.

Ten post był edytowany przez GrimmY: 25.07.2005 01:07


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 26.07.2005 11:15
Post #254 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



śmiech z zażenowaniem mieszał mi się, gdy oglądałam WŚ. i pomijając to, co napisał Grim, może mi ktoś jeszcze wyjaśni parę spraw.
ano chociażby - dlaczego jeżeli wszelki prąd siadł, a zegarki stanęły - ludzie kamerowali i robili zdjęcia cyfrówką? wymienili baterie? na jakiej podstawie to w ogóle działało?!
i jakim cudem po potraktowaniu wszystkiego dokoła ogniem, samochód bohaterów wciąż był nienaruszony, a schody w piwnicy, w której nieźle buchnęło, były w jak najlepszym stanie? to chyba zaleta tych amerykańskich domków.


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 30.07.2005 23:18
Post #255 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



'jeux d'enfants'
francuzi jednak są genialni
polecam fanom amelii, można powiedzieć, że filmy są podobne. pełne temperamentu, dziwnych ciągów wydarzeń, urwanych myśli. i wyzwań.


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
grlouiee
post 31.07.2005 20:07
Post #256 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 393
Dołączył: 06.07.2005

Płeć: Kobieta



" Przekleństwa niewinności" - "The Virgin Suicides"
Pan Lisbon, matematyk z miejscowego liceum i jego żona, gospodyni domowa wychowują swe nastoletnie córki w surowej, lecz "szczęśliwej" atmosferze. Dziewczęta wzbudzają ogromne zainteresowanie chłopców z sąsiedztwa, którzy dzięki nim odkrywają tajemnice kobiecości. biggrin.gif Gdy najmłodsza z sióstr, trzynastoletnia Cecilia, popełnia samobójstwo, fascynacja chłopców pogłębia się. Śledzą każdy ruch dziewcząt, zbierają przedmioty do nich należące, studiują pamiętnik Cecilii, szukając odpowiedzi na dręczące ich pytania...


--------------------
' proszę pożycz mi swój grzebień. '
***

Członkini The Marauders - fanklubu Huncwotów
***

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Daga
post 02.08.2005 12:08
Post #257 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 295
Dołączył: 07.03.2004
Skąd: Opalenica




A ja ostatnio... "Wrony".
Dziesięcioletnia dziewczynka niekochana przez matkę porywa 3-letnie Maleństwo by się nim opiekować i uciec z nim gdzieś z dala od rodzinnego domu. (w wielkim skrócie).
Genialna rola Maleństwa, faktycznie trzyletnia a naprawdę świetna aktorka.
Film może nie wzruszający ale poruszający. Polski i realny. Bardzo.

no i jeszcze "Madagaskar" hehe.. Oczywiście gorszy od Shreka, w ogóle początkowo dość nudny ale król Julian go rozkręca... biggrin.gif "Wyginam śmiało ciało, wyginam śmiało ciało.." Nie rewelacja ale całkiem całkiem.


--------------------
"Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym"


user posted image
Główny Alchemik (hehehe)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szachrajka
post 03.08.2005 00:37
Post #258 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 108
Dołączył: 25.06.2005
Skąd: Neverland




Kilka dni temu byłam na premierze "Batmana- Początek". Nikt, jak sądzę, nie jest na tyle naiwny aby w ekranizacji komiksu doszukiwac się jakiejś głębi. Głębi więc nie ma, jest za to dużo banalnych tekstów, które ani nie grzały ani ziębiły.
Początek filmu zapowiadał się ciekawie: dowiadujemy się jakie było dzieciństwo Bruce'a Wayne'a, dlaczego został supebohaterem i jak wyglądało jego szkolenie. Później banalnie do obrzydliwości: Batman obrońca uciśnionych, panaceum na całe zło w miescie, piękna zakochana w nim kobieta i tak dalej.
Posumowując:na 10 możliwych punktów dałabym 5 i pół . Fanom komiksów powinien się spodobać (ponoć jedenz bardziej ambitnych filmów z serii), innym nie koniecznie.


--------------------
"Mierz wysoko" - wpajali mu wzniośli nauczyciele. Strzelił im w łeb.

Stanisław Jerzy Lec
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ahmed
post 03.08.2005 17:33
Post #259 

The Fallen


Grupa: czysta krew..
Postów: 2027
Dołączył: 16.07.2005
Skąd: 20eme arrondissement de Paris

Płeć: Mężczyzna



A ja obejrzałem nareszcie "TerminaL". Jak na Spielberga przystało film okazał się dosyć ciekawy, aczkolwiek nie była to kolejna superprodukcja. Hanks jak zawsze zagrał wspaniale (szczególnie że grał postać słabo mówiącą po angielsku i robił to naprawdę świetnie) a towarzyszyła mu cudowna Catherine Zeta-Jones.

"Terminal" jest opowieścią o Viktorze Navorskim pochodzącym z nieistniejącej republiki Krakozji.W czasie, gdy Navorski leci do Ameryki, w jego ojczyźnie dochodzi do zamachu stanu. Uwięziony na lotnisku Kennedy’ego, z paszportem znikąd, Viktor nie może legalnie przedostać się na teren Stanów Zjednoczonych i zmuszony jest dniami i nocami koczować w hali tranzytowej terminalu, aż do zakończenia wojny w jego ojczyźnie.

Film przyjałem bez rewelacji. Jest to lekka propozycja, film, który się ogląda i po tygodniu się zapomina. Fabuła nie jest zbyt wciągająca, widz obserwuje perypetie bohatera, jego radości i porażki, wpadki i starania o to żeby nareszcie opuścić terminal i spełnić obietnicę daną ojcu. Jest w tym filmie miejsce na humor, romans i chwilkę refleksji.


--------------------
w nocy spać i grzecznym być za dnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 03.08.2005 21:45
Post #260 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



'porozmawiaj z nia' almodovara. pomysl niezly, przynajmniej dobrze zagrane postacie dwoch opiekunow, kontrowersyjnosc jak to u pedra (przebudzenie sie kobiety ze spiaczki - po gwalcie na niej [w trakcie spiaczki naturlich]), dialogi dobre, choc bez zbednego pie...przedluzania. film dobry, ale nie kapitalny.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 09.08.2005 20:29
Post #261 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Dzisiaj za to an 2jce jest bardzo dobry musical "Kabaret" Boba Fossa wszystkim co chca obejrzec dobre kino polecam ten film jest swietny na serio!.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 09.08.2005 21:26
Post #262 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



jak dla mnie, to Terminal jest słaby jako film, a co dopiero jako film Spielberga. choć czy ja wiem, czy napewno szaleję za jakimkolwiek jego filmem...

a wczoraj ''Pierwsza strona''. dokument o dziennikarzu, który zmyślał artykuły dla sławy i w końcu się naciął. z Haydenem Christensenem. trochę mnie ruszyło dlatego, że sama chcę być dziennikarką i pomyślałam sobie, że to jednak niezbyt dobry pomysł na życie. ale bez rewelacji.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mida
post 11.08.2005 15:24
Post #263 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 99
Dołączył: 02.08.2005
Skąd: z Polski

Płeć: Kobieta



"Gwiezdne wojny III".Odniosłam wrażenie, że Lucasowi skończyły się pomysły. Nie żeby film był zły... po prostu może chłop nie miał już koncepcji i nakręcił cokolwiek żeby tylko nie zostawić luki? Przerost efektow specjalnych nad treścią. Ale ocena i tak wysoka, bo efekty świetne. 7/10 smile.gif
Najgorszy film jaki oglądałam to "Bitwa o Ziemię" z Trawoltą grającym jakiegoś idiotę z wąsami w nosie... coś strasznego nie wiem po co traciłam na to czas.
No i oczywiście niezapomniane "Rrrrr..." coś strasznego! Beznadziejne, okropne, bezsensowne i nie wiem co jeszcze, ale muszę pzryznać że w tym wszystkim ubawiłam się w kinie jek nigdy... tak głupie, że aż śmieszne biggrin.gif
wspomnę też o "Klątwie" - fajny film. Trochę się bałam. W sumie 8/10 (były i takie fragmenty że śmiać mi się chciało.)


--------------------
"Na mój zew chłoń nocy smak, tylko nocą zatracisz duszę
Przeklnij ze mną słońca blask, pragnień twych nic już nie zagłuszy
Uwierz mi i uwierz w noc, tylko nocą odkryjesz prawdę
Sny wstydliwe skryje mrok, z marzeń nikt cię tu nie okradnie!"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Fletcher
post 11.08.2005 15:43
Post #264 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 86
Dołączył: 24.07.2005




W których "Gwiezdnych wojnach" nie ma przerostu efektów i naparzanki nad treścią ? O to w tym filmie chodzi. To nie żadna ambitna produkcja z której powinno wyciągać się morały ... dry.gif Poza tym Lucas nie jest specem od dialogów. Albo wymyśli coś komicznego albo tak wzniosłego, że nie pasuje do sytuacji.


--------------------
QUOTE( Bohdan Tomaszewski )
Majstruje coś Hewitt przy swoim pantoflu. Ale cóż to są za pantofle... To niemalże tenisowe dzieła sztuki...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 13.08.2005 20:16
Post #265 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



Mr&Mrs Smith.
naprawdę przyjemny dla oka film. jasne, że takie kino nie daje wiele do myślenia i zupełnie nic po sobie nie pozostawia, ale czasem trzeba też od tego odpocząć. a duet Brad Pitt i Angelina Jolie (choć wszystkie moje ah!oh! ambitne koleżanki uważają, że to okropne co zrobiła z jego małżeństwem z Aniston ;( to takie smutne!) po prostu ładnie się komponuje ;>
z innych zalet: podobała mi się muzyka, ogólna koncepcja też była dobra, ale można było ją wykorzystać lepiej.
z wad: za dużo sience-fiction, za szybkie urywanie niektórych scen, totalny brak realizmu.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sihaja
post 14.08.2005 00:26
Post #266 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: czysta krew..
Postów: 1716
Dołączył: 12.06.2003
Skąd: Z Nibylandii

Płeć: Kobieta



"Amityville"
Całkiem zgrabny horrorek, raczej czerwona farba kubłami się nie leje, a nastrój jest. Taka znerwicowana osóbka jak ja podskakiwała co chwilę... Warto zobaczyć, bo pomysł ciekawy. Na horrory zwykle się nie chodzi dla głębokich doznań intelektualnych, ale pobać się troszkę można. Polecam, może nie gorąco, ale zawsze.


P.S. Właśnie zaliczam powrót na stare śmiecie. Hehe. Witam wszystkich, którzy jeszcze mnie pamiętają.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
grlouiee
post 14.08.2005 11:28
Post #267 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 393
Dołączył: 06.07.2005

Płeć: Kobieta



Blow
George Jung (Johnny Depp ) pamięta z dzieciństwa, że matka ciągle robiła wyrzuty jego ojcu, że nie zarabia wiele, że często brakuje pieniędzy. Postanowił, ze on nie będzie tak żyć. Będąc młodym człowiekiem, wyjeżdża do Kalifornii. Fascynują go ludzie, ich swoboda, wolność. Postanawia rozkręcić swój interes. Wraz z przyjacielem z dzieciństwa, zaczyna sprzedawać trawkę na kalifornijskich plażach...
Potem poznaje swoja przyszłą żonę ( w tej roli Penélope Cruz ) i zaczynają się kłopoty..
Dramat na podstawie faktów autentycznych...smile.gif



--------------------
' proszę pożycz mi swój grzebień. '
***

Członkini The Marauders - fanklubu Huncwotów
***

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 15.08.2005 00:00
Post #268 

Unregistered









nie ma faktów autentycznych.
córka maharadżdży 3 części.
polecam!
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 15.08.2005 00:45
Post #269 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



właśnie sobie przypomniałam, bo leciał w tvp1, jeden z moich ulubionych filmów- Młodych Gniewnych =)
uwielbiam go, kocham i w ogóle wszystko! za to, że kiedy pierwszy raz go oglądałam to się popłakałam sama nie wiem dlaczego; za pasję wkładaną w pomoc innym, o jakiej ten film opowiada i za to, że nigdy nie będę potrafiła zdobyć się na takie rzeczy jak jego główna bohaterka.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
grlouiee
post 15.08.2005 12:20
Post #270 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 393
Dołączył: 06.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE
nie ma faktów autentycznych.

"Oparta na AUTENTYCZNYCH wydzarzeniach Georga Junga. Pod koniec lat 70–tych Jung trafił do więzienia za posiadanie marihuany. Po krótkim pobycie za kratkami w wczesnych latach 80–tych podjął się "wprowadzenia na rynek" nowego narkotyku – kokainy. Obecnie jest jedynym Amerykaninem, który na przemycie narkotyków, współpracy z kartelem z Medellin zarobił miliony dolarów, płacąc jednak za to wysoką cene." (stopklatka)





Mi tak samo, bardzo podobaja mi sie "Młodzi Gniewni" ... ja nie poradziłabym sobie z wyzwaniem z ktorym sprostała nauczycielka smile.gif
Opowiada o prawdziwej rzeczywistosci, o szkole amerykanskiej przedstawionej w prawdziwym swietle..

Ten post był edytowany przez grlouiee: 15.08.2005 12:31


--------------------
' proszę pożycz mi swój grzebień. '
***

Członkini The Marauders - fanklubu Huncwotów
***

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 15.08.2005 14:59
Post #271 

Unregistered









k....mac, nauczcie sie czytac.
FAKTY AUTENTYCZNE NIE ISTNIEJĄ.
ok?

Ten post był edytowany przez voldius: 15.08.2005 15:05
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 15.08.2005 18:59
Post #272 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



czekaj vold;P bo to to chyba nie zna definicji. trzeba uświomić;p

grlouiee -> przeczytaj sobie w słowniku definicję słowa fakt. fakt sam w sobie jest faktem wiec jak do cholery może być nieautentyczny. to tak jak ze słynną mniejszą i większą połową;p


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 15.08.2005 22:53
Post #273 

Unregistered









jakby powiedzieli to wszędzie, ale nie w Łodzi: jo!
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 16.08.2005 07:26
Post #274 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



jakby powiedzieli na mazurach: wytłumaczyłem byłem jak chłop krowie na miedzy ;'D


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 16.08.2005 12:10
Post #275 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



jakby to powiedzieli na pomorzu
- wiesz, co jest najzabawniejsze? male roznice. maja to samo gowno co my, ale ciut inne.
- przyklad?
- wiesz jak w szczecinie mowia na kebaba w bulce?
- kebab w bucce?
- nie, przeciez to szczecin.
- wiec jak na niego mowia?
- knysza z kebabem.
- ...

tym glupim akcentem proponuje zakonczyc offtopa.
ostatnio ogladalem po raz nie-wiem-ktory 'resident evil'. film pewnie by mi zwisal gdyby nie mila. zreszta aktorka z niej zadna :}


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

129 Strony « < 9 10 11 12 13 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 19.04.2024 23:12