Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

31 Strony « < 8 9 10 11 12 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Doctor Who

9 / 10 / 11?
 
wersja dla Matoosa! [ 3 ] ** [30.00%]
Tennant! [ 2 ] ** [20.00%]
Smith! [ 5 ] ** [50.00%]
Suma głosów: 10
Goście nie mogą głosować 
owczarnia
post 08.07.2008 10:35
Post #226 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(PrZeMeK Z. @ 08.07.2008 09:08)
Ano właśnie. Ja tak nie umiem smile.gif Rose to dla mnie tylko Rose, nie tęskniłem, nie szalałem. I dlatego trochę mi szkoda, że po fantastycznym zakończeniu "Doomsday" zakończono wątek Rose nieco na siłę szczęśliwie. I w nieco naciągany sposób.

Może jednak wytrwasz jakoś przy Doktorze, Owczarnio :]
*


Widzisz, sęk polega na tym, że - odwrotnie niż w przypadku Marthy i Donny, gdzie ich pobyt w serialu był z góry określony na jeden sezon - Rose nie miała odejść. Billie była współtwórczynią sukcesu, jaki Doctor Who odniósł po przywróceniu serialu do życia w 2005 roku. Publiczność ją pokochała. Kocha do dziś, jest najbardziej uwielbianą towarzyszką Doktora. Wszechczasów. Nawet Romana jej nie przebija. Notabene, Romana była w serialu bardzo długo, a jeden z aktorów (nie pamiętam teraz czy na pewno ten, później sprawdzę) odtwarzających postać Doktora grał go przez lat dobre kilkanaście smile.gif. Tak więc nie ma w BBC jakiegoś ciśnienia na zmiany, a już z całą pewnością nikt nie planował odejścia Billie (podobnie zresztą jak wcześniej Christophera Ecclestona). I tu jest pies pogrzebany. Bo gdyby to akcja poprowadziła tę postać w takim kierunku, gdyby tak zamyślili sobie twórcy - ok. A tak wiele osób - w tym ja - wciąż ma niedosyt, poczucie że historia Rose zakończyła się zbyt wcześnie sad.gif.

Ten post był edytowany przez owczarnia: 08.07.2008 10:36


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 08.07.2008 19:02
Post #227 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



Hm, w tym świetle faktycznie wygląda to nieciekawie sad.gif Nie wiedziałem. Czyli historia Rose zakończyła się tylko dlatego, że Billie chciała odejść?

A, przypomniało mi się - scena pilotowania Tardisa całą grupą była genialna. Wspaniała.


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 08.07.2008 19:20
Post #228 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Tak jest. Teoretycznie przyczyną było "zmęczenie materiału", jak to określiła sama Billie w swojej biografii. Osiem czy dziewięć miesięcy rocznie na planie, poza domem - to także robi swoje. Ale - ciekawa rzecz - rolę w planowanym wówczas spin-offie podobno przyjęła... A przecież tu rzecz wygląda podobnie (w sensie systemu pracy). Do produkcji ostatecznie nie doszło, ale nie z winy Billie, tylko RTD się rozmyślił (i słusznie, uważam). Ja zaś - zwłaszcza po informacji, że Billie de facto miała odejść nie na zawsze, tylko na razie na jakiś czas, "a potem się zobaczy" - mam swoją prywatną teorię na temat jej decyzji... Otóż wydaje mi się, że między nią a Tennantem coś ostro zaiskrzyło. I prawdopodobnie - z różnych względów - oboje doszli do wniosku, że lepiej będzie, jeśli się od siebie na jakiś czas oddalą. Ona - dziwnym trafem - akurat na etapie kręcenia drugiej serii rozstała się z mężem. Po szalonej, wielkiej miłości trwającej parę lat nagle nie zostało śladu. Nigdy oficjalnie nikt tego nie powiedział, ale ja tam sobie prywatnie uważam, że powodem mogły być rozmaite rozdźwięki na tle Tennanta. Billie bardzo mało ta ten temat wspomina w swojej książce, co również wydaje się znamienne - o pozostałych, nawet najbardziej intymnych (jak walka z anoreksją i bulimią) etapach swojego życia pisze otwarcie i szczegółowo. O swoich byłych chłopakach, byłym mężu - rówież. A o Doctorze Who, który wywindował ją na sam szczyt kariery - ledwo co tam półgębkiem wspomina. Jeszcze o pierwszej serii nawet, nawet, za to drugiej poświęciła może ze dwie strony... W każdym razie mniej więcej w połowie zdjęć do drugiej serii, o ile pamiętam, poinformowała producentów, że odchodzi. I - znów dziwnym trafem - zaraz potem zarówno ona, jak i Tennant zaczęli się spotykać z innymi. Tennant związał się z piękną Sophią Myles (Madame de Pompadour), a Billie znalazła sobie chłopaka. Niemniej jednak przed odejściem podpisała umowę z BBC, pozostawiając sobie furtkę do powrotu... Decyzja biznesowa? Być może. Ale ja tam wolę wierzyć w swoją wersję tongue.gif. Wystarczy popatrzeć na ilość wspólnych zdjęć, które zrobiono Billie i Tennantowi (z żadną aktorką z planu, nawet z tymi, z którymi się spotykał, nie miał tylu fotek ustrzelonych przez paparazzi; swego czasu Ten-inch - jak nazywała pieszczotliwie Tennanta Billie - i panna Piper byli po prostu nierozłączni), żeby stwierdzić, że chyba nie do końca takie głupie to jest, co mówię smile.gif. Do tego ewidentnie przez drugą serię Billie bardzo cierpiała - znów zaczęła wpadać w anoreksję, pojawiły się u niej początki depresji. Z mężem pozostała w przyjaźni. I mnie to wygląda na to, że postanowiła uniknąć skandalu, stwierdziła że nie będzie budować swojego szczęścia kosztem przykrości męża - i odpuściła sobie Doctora Who razem z Davidem. Ale kosztowało ją to wszystko do kupy dość sporo, i to akurat jest fakt, bo wspomina o tym w książce (o depresji i ogólnie kiepskim samopoczuciu, jak również o nawrocie anoreksji). Pasowałoby to również to przyjacielskiego rozstania z mężem, który potrafił docenić takie zachowanie. Tak se to wymyśliłam cheess.gif.

No i eee... ten buziak w Confidentialu wub.gif. Jakoś dziwnym trafem państwo zawodowi aktorzy grający wszak tylko całujących się nie usłyszeli okrzyku "cięcie!" cheess.gif. Wręcz przeciwnie, dopiero wtedy naprawdę zacieśnili uścisk wub.gif... Mam nadzieję, że obecny mąż Billie (z którym notabene spodziewa się dziecka) nie będzie nazbyt zazdrosny o starą miłość wink2.gif.


Btw, a wiecie że Tennant aktualnie chodzi z własną córką wink2.gif?




Edit: chciałam tylko dodać dla ewentualnych zainteresowanych, że strona z transkryptami DW została zaktualizowana, przebudowana, odświeżona, i obecnie prezentuje sobą pełen profesjonalizm oraz zawiera już wszystkie - włącznie z ostatnim - odcinki.

Ten post był edytowany przez owczarnia: 08.07.2008 20:03


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 09.07.2008 09:35
Post #229 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Btw, a wiecie że Tennant aktualnie chodzi z własną córką wink2.gif?

Wiemy wiemy, wiemy też że ona jest jego córką podwójnie, bo aktorka ją grająca irl jest córką aktorów grających jednego z poprzednich doktorów wink2.gif

Na wired o tym pisali, że wszystko zostaje w rodzinie, pomimo czasowych paradoksów biggrin.gif

Ten post był edytowany przez matoos: 09.07.2008 09:36


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 09.07.2008 10:55
Post #230 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Plotkarze cheess.gif.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 09.07.2008 15:39
Post #231 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



i kto to mowi :>
o aktualizacji i reaktywacji all that hopping wiem, wiem, w końcu wszystkie cytaty, jakie ostatnio wklejałam brałam właśnie stamtąd cheess.gif

(swoją drogą, jestem zaniepokojona sama sobą, bo wiedziałam zarówno o Georgii, jak i Sophii Myles, i o ślubie Billie, i o dziecku, i nawet wiem, że będą kręcić secret diary of a call girl, jak Billie urodzi... hm. am I a fangirl? o: )


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 09.07.2008 17:58
Post #232 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Hm. Zważywszy, że druga część Call Girl ma się pojawić w tv na jesieni, to chyba jednak cuś nie bardzo wink2.gif. No, chyba że mają zamiar kręcić jeszcze dalsze dalsze?


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 09.07.2008 18:04
Post #233 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



dokładny news jest taki, że sezon drugi kręcili, jak billie była w drugim trymestrze, z dublerką, i on wchodzi na jesieni.
ale już ogłosili kręcenie trzeciego na początku 2009, jak urodzi się małe Piperzątko cheess.gif
(source)


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 10.07.2008 16:52
Post #234 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



blink.gif

To powinni dać inny tytuł w takim razie cheess.gif. Już pierwsza część niezbyt wiele wspólnego miała z książką (poza imieniem i profesją głównej bohaterki), druga pewno podryfuje jeszcze dalej, ale co w trzeciej mają zamiar przedstawić, to już doprawdy zagadka...



Edit: Umarłam.

user posted image

Tennant zagrał Arthura Eddingtona w nowym show (serii? filmie?) pt. "Einstein and Eddington". Tu do obejrzenia klip promujący. Zapowiada się super, będę oglądać na pewno.


Aaa, i jeszcze ciekawostka: przedostatni odcinek czwartej serii Doktora, "The Stolen Earth" obejrzało w UK 8.87 miliona widzów, dając mu tym samym drugie miejsce w oglądalności w tamtym tygodniu. Pierwsze zajął... finał Euro 2008, z przewagą 60,000 oglądających. Irracjonalnie spuchłam z dumy wub.gif.

Ten post był edytowany przez owczarnia: 10.07.2008 17:06


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 12.07.2008 14:04
Post #235 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



1x02 obejrzany. Downloading in progress.


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 12.07.2008 14:09
Post #236 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



cheess.gif
i jak się podobało?


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 12.07.2008 14:25
Post #237 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta





--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 14.07.2008 08:39
Post #238 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



kupiłam "The Intimate Adventures of a London Call Girl", wcale nie mają takiego samego tytułu tongue.gif zresztą, po okładce prędzej spodziewałabym się, że Belle de Jour to tytuł, nie pseudo autorki wink2.gif

hazel, obejrzałaś już?


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hazel
post 14.07.2008 09:12
Post #239 

czym jest fajerbol?


Grupa: czysta krew..
Postów: 3081
Dołączył: 24.12.2005
Skąd: panic room

Płeć: kaloryfer



tak, tak biggrin.gif



--------------------
user posted image
The voice in my head doesn’t think I’m crazy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 14.07.2008 15:40
Post #240 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(em @ 14.07.2008 08:39)
kupiłam "The Intimate Adventures of a London Call Girl", wcale nie mają takiego samego tytułu tongue.gif zresztą, po okładce prędzej spodziewałabym się, że Belle de Jour to tytuł, nie pseudo autorki wink2.gif

hazel, obejrzałaś już?
*


Wiem że nie mają, kupiłam już w zeszłym roku tongue.gif. I przeczytałam, obie części. Świetnie napisana książka, serial co prawda oddaje klimat, ale treść pozmieniali dokumentnie. Poza kilkoma jedynie punktami wspólnymi, w zasadzie.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 15.07.2008 10:22
Post #241 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



Istnieja napisy polskie do Doctora Who powyzej 2 odcinka? Oczywiscie radze sobie, ale tak tylko pytam.
I jakies zrodlo sciagania szybsze od torrentow?

Narazie ciekawie sie zapowiada, coz - momentami kino familijne z nieco drastycznymi scenami, ale to jest bardzo fajne samo w sobie. I mi aktor grajacy Doktora nie pasowal. Bo wyglada tak bardzo nie na doktora, ze az oczywistym jest, ze to musi byc doktor. Tak nie pasuje, ze az pasuje :) Ale costam gdzies mi sie obilo o uszy, ze sie zmieni doctor, jego wcielenie...

Jestem w srodku pierwszego dwuczesciowego, wkrotce czeka mnie odcinek o tych slynnych Dalekach.

I dobrze, ze teraz mi przyszlo ogladanie Doctora, w koncu lada dzien jade do Angolów, sie mentalnosci i akcentu poducze :P


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 15.07.2008 12:13
Post #242 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Istnieją napisy polskie aż do ostatniego odcinka najnowszej, czwartej serii włącznie smile.gif. Co do torrentów to teoretycznie szybsze źródła są, ale z jakością różnie. Jeśli zaś ciągniesz od Mad Marthy, to leci piorunem.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 15.07.2008 13:29
Post #243 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(TimmY @ 15.07.2008 11:22)
I jakies zrodlo sciagania szybsze od torrentow?
*


Newsgrupy binarne. Ale tam trza konto na serwerze wykupić bo na darmowych powyżej 50KB nie wskoczysz.

If you need anything faster than a torrent - it means you're doing it wrong.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 15.07.2008 15:17
Post #244 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



owca - poszukam jeszcze pozniej, ale na hataku nic, a na napisy info raz sa raz nie ma. a ja narazie sezon 1, totez od mad marthy nie pociagne.

matoos - wlasnie chyba rzeczywiscie cos robie zle, bo u rodzicow i babci mam po 1 mbit, a idzie ledwo 5-30 kbps. oczywiscie u siebie przy 5 mbit, przekierowaniac portow itd to mi sie blyskawicznie sciagnie, ale to dopiero w weekend.


Nie wiem czy jest sens ogladac z polskimi napisami. Poki co ostatni odcinek zrozumialem, a ze te angielskiego napisy to wersja dla gluchych, to i wyrazow wyrazajacych wszelkie dzwieki, gwizdy, tupniecia, buczenia, stukoty mozna sie poduczyc.



--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 15.07.2008 16:01
Post #245 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(TimmY @ 15.07.2008 15:17)
owca - poszukam jeszcze pozniej, ale na hataku nic, a na napisy info raz sa raz nie ma.
*


Sweetie - są. Trust me smile.gif.

Nie, żebym Ci nachalnie polecała, ale przy Tennancie (następnym Doktorze) niejeden ma kłopoty ze zrozumieniem wink2.gif. Jakby co, wal do mnie na priv. Because albowiem ponieważ polskie napisy są dostępne (póki co) jedynie na Napisach24, a to jest serwis "z polecenia". Ewentualnie możesz popróbować tutaj, ale nie wiem czy mają komplet.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 15.07.2008 16:41
Post #246 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Możesz też ściągnąć napi-projektem ale te akurat są beznadziejne tongue.gif

Ja tam oglądałem bez napisów i nie miałem problemów większych ze zrozumieniem. Tennant potrafi czasami mówić szybko, ale wystarczy sobie cofnąć parę sekund posłuchać jeszcze raz i zrozumiesz. A dodatkowo przyzwyczaisz się do akcentu.

A i Tennant mówiący ze szkockim akcentem w odcinku z królową Wiktorią FTW. Tim'rous beastie LOL.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 15.07.2008 17:10
Post #247 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Aww, szkocki akcent Tennanta jest jego naturalnym, on tak mówi od urodzenia (co wynika zapewne z faktu, że jest Szkotem cheess.gif). Wywiady z nim to nieustające pasmo orgazmów dementi.gif.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 15.07.2008 18:23
Post #248 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Z orgazmami to bym nie przsadzał, ja osobiście preferuję akcent irlandzki, ale zgadzam się że szkocki także jest wesoły.

A wracając do who, te speciale w 2009 to mają być takie krótkie jak to co jest planowane na 21 lipca chyba czy to mają być takie dłuższe jak Christmasy? I czy mają się wpasowywać w oficjalny timeline czy to będą special special?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 15.07.2008 19:19
Post #249 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



A skąd ja mam to wiedzieć? Chyba normalnej długości, bo specjal to co innego niż mini-odcinek.

Ale w kwestii timeline'a to nie mam pojęcia. Kto wie?


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 15.07.2008 21:45
Post #250 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Hmm no wy wiecie różne dziwne rzeczy o Billie Piper itditp to się do was zwracam z dziwnymi pytaniami tongue.gif Moi WhoGuru wink2.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

31 Strony « < 8 9 10 11 12 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 19.04.2024 20:20