Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Jak Umrze Harry ?

Absolution
post 23.02.2006 15:33
Post #1 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 264
Dołączył: 06.10.2005

Płeć: Kobieta



J.K. Rowling juz oficjalnie oświadczyła, że Harry zginie, poza tym Daniel Radcliffe w jednym z wywiadów powiedział:
-Niech umrze. To będzie dobry koniec całej historii.

Ale jak to się odbędzie i kto go zabije?
Na to pytanie próbuje odpowiedzieć BRAVO, które ma na ten temat kilka teorii, czytajcie je pod więcej.

Uwaga!!! poniższy tekst zawiera SPOJLERY ! Znajduje sie tam kilka wątków z HP6. Osoby, które nie czytały i nie chcą wiedzieć co się stało niech dadzą sobie spokój!

1. Voldemort i Harry pozabijają się
W ostatecznej walce dobra ze złem Harry staje do pojedynku ze swoim odwiecznym wrogiem- Voldemortem. Wypełniłyby się w ten sposób słowa przepowiedni mówiącej, że "zginie po to, aby inny mógł żyć". Zło zastanie pokonane i świat dobra może dalej w spokoju istnieć.

2. Uśmierci go Snape
W ten sam sposób, w jaki zabił profesora Dumbledore'a : śmiertelnym zaklęciem "Avada Kedavra", zwabiając go uprzednio w pułapkę. Dumbledore'owi udaje się wrócić z zaświatów . Chce pomścić Harry'ego. Zabija Snape'a i unicestwia Voldemorta. Dobro jest górą także i w tym scenariuszu. Przynajmniej tyle.

3. Zrobi to Draco
Draco na maxa znienawidził Harry'ego od pierwszego dnia w Hogwarcie. Voldemort wymaga od niego dowodu wierności, jakim ma być zamordowanie Harry'ego. Zagroził mu zabiciem ojca, jeśli tego nie zrobi. Draco nie ma wyboru- musi to uczynić. Przy takim zakończeniu zło zwycięża. Nikt juz nie może powstrzymać Voldemorta.

4. Fałszywy przyjaciel
Najlepszy przyjaciel Harry'ego zdradza go! Przechodzi na stronę Voldemorta i z pomocą Zła próbuje go zabić . Pewnej nocy zakrada się do jego pokoju i wbija mu sztylet w serce!

5. Zawiedzona miłość
Cho była pierwsza miłością Harry'ego. Nie wybaczyła mu, gdy z nią zerwał i związał się z Ginny, Zawód miłosny popycha ja do zbrodni, daje mu zatruty sok z dyni. I nawet szkolna pielęgniarka Madam Pomfrey nie daje rady go odratować.

6. To wszystko było snem...
Harry i Voldemort staja do pojedynku. Zaczyna się walka i... Harry budzi się zlany siódmymi potami. Cała historia była tylko... koszmarnym snem. Leży w łóżku w domu ciotki Petunii i wuja Vernona. Ma znów 11 lat. Nie zna magii. Hogwart i Dumbledore nigdy nie istnieli. To był tylko sen...

7. Wielki spisek
Kiedy Harry był małym brzdącem, Voldemort przeciągnął jego rodziców na swoją stronę. Nie, chcąc ktoś się o tym dowiedział. Sfingowali własną śmierć, wcześniej oddając syna pod opiekę Dumbledorore'a . w siódmej części wracają i kiedy Harry dowiaduje się prawdy o nich, popełnia samobójstwo!

Wszystkie twierdzenia należy traktować z dużym przymrużeniem oka , bo w końcu są to tylko przypuszczenia.


źródlo http://www.hpnews.pl/

... nic nie trwa wiecznie....

co do pinktu 6, odnoszącego się do snu... to prędzej mi by to wyglądało na śpiączkę...
ale podoba mi się ta opcja... też kiedyś o niej myślałam

Ten post był edytowany przez Absolution: 23.02.2006 15:35
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
em
post 23.02.2006 15:52
Post #2 

ultimate ginger


Grupa: czysta krew..
Postów: 4676
Dołączył: 21.12.2004
Skąd: *kṛ'k

Płeć: buka



Matko, przecież ten artykuł to taki stek bzdur, że szkoda czytać. Zresztą, wystarczy rzucić okiem, że chodzi o "Bravo" i wszystko jasne. Uśmiałam się szczerze, kiedy przeczytałam o "zawiedzionej miłości", "zdradzie przyjaciela" i "śnie" laugh.gif
Jedyne, czego chciałabym się dowiedzieć, to czy, gdzie i kiedy Jo powiedziała, że Harry umrze? blink.gif

Ten post był edytowany przez emoticonka: 23.02.2006 15:54


--------------------
all you knit is love!
każdy jest moderatorem swojego losu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinigami
post 23.02.2006 16:22
Post #3 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 45
Dołączył: 21.11.2005




Ta ostatnia jest nawet niezła tongue.gif Tak zaskakująca biggrin.gif mogłoby się jeszcze okazać że, Dumbledore też jest po stronie Voldemorta i sfingował swoją śmierć żeby ukryć że współpracuje razem z nim biggrin.gif


--------------------
Po przeciwnej stronie horyzontu małe słońce Dysku starało się jak mogło, by zajść normalnie. Jednak zyskało ledwie tyle, że miasto - nigdy nie oszałamiające urodą - przypominało teraz obraz fanatycznego artysty, który narkotyzował się pastą do butów.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 23.02.2006 17:20
Post #4 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



czyli zamykamy :P

[jakby kogos przypililo z jakas arcyblyskotliwa mysla to niech da cynk.


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 27.04.2024 11:32