Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

110 Strony « < 3 4 5 6 7 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Muzyka

Edyta
post 29.01.2004 15:15
Post #101 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 136
Dołączył: 25.07.2003




Emzi--> Mówisz, że nie lubisz piosenek o miłości. Te, które wymieniłeś, są chyba zbliżone do tej tematyki, co?=)

Mi wczoraj wpadła w łapy płytka Moonlighta.... Hmmm.... muszę przyznać, że niezła jest=) Wokalistka ma bardzo dobry głos, chociaż czasem za bardzo przypomina mi Anię z "Łez" smile.gif

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Brenda
post 29.01.2004 15:41
Post #102 

realistka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 288
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z czocha (:




QUOTE (Edyta @ 29-01-2004 15:15)
Mi wczoraj wpadła w łapy płytka Moonlighta.... Hmmm.... muszę przyznać, że niezła jest=) Wokalistka ma bardzo dobry głos, chociaż czasem za bardzo przypomina mi Anię z "Łez" smile.gif

Moonlight'u, nie a smile.gif

a która płytka?

Maja Konarska przypomina Ci Anię Wyszkoni? słyszałam wszystkie płyty Łez i prawie wszystkie Moona, ale takiego skojarzenia nigdy nie mialam blink.gif


--------------------
Nie wierzę w to, że koniec nadejdzie
Nie wierzę w to, że coś rozumiem
Nie wierzę w to, że kochać umiem...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Holly
post 29.01.2004 16:00
Post #103 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 42
Dołączył: 01.12.2003




QUOTE (Potti @ 29-01-2004 11:46)
Holly,

Po pierwsze-> boże, nie domagaj się w każdym poście żeby Cię nie krytykowano. chyba każdy ma prawo nie zgadzać się z Twoim zdaniem, a Ty odrazu chciałabyś żeby wszyscy myśleli tak jak Ty. podkreślam, że to miejsce nazywa się forum dyskusyjne i jak sama nazwa wskazuje, służy do dyskusji =) .

Po drugie-> dlaczego nie słuchasz hh, rocka 'i innych tym podobnych'? skąd wiesz, że tylko Anastacia Ci się podoba, skoro nie znasz się na innych? i jak możesz się wogóle nie znać, skoro słuchasz radia? dla mnie ograniczanie się do jednego czy dwóch wykonawców jest zawężaniem sobie horyzontów. a jeśli już się na to decydujesz, powinnaś sprawdzić czy warto. polecam więc sprawdzenie kilku zespołów podanych na tych stronach, nawet nowych i komercyjnych [<-odsyłam do posta Katona o komercji], naprawdę nie wszystkie są kiczem.

Po trzecie-> wymień piosenki lecące w radiu, które Ci się podobają ;>


pozdrawiam.

okay, z tą krytyką to przesadzam, ale to, ze nie lubie i nie słucham rocka hiph. i tym podobnych oznacZa, że miałam kiedyś z nimi styczność. prawda?
a poza tym ja nie mówie, ze uwielbiam wszystkie radiowe pios. bo to idiotyzm. nie można wszystkiego lubieć

a jeszcze co do tej krytyki - to ja po prostu mam z niektórymi osobne zdania, i nie znoszę w JAKI SPOSÓB mnie krytykują. w sposób ironiczny.
i wcale sie nie ograniczam, czy coś, po prostu nie toleruję hiph. i takich, bo twierdze że gadanie do drętwych podkładów, to raczej nie jest muzyka. może dlatego, ze chodziłam do szkoły myzycznej i tam raczej nikt takich rzeczy nie słucha. raczej gra. klasycyzm.

a co do tych piosenek tutułów, to ja po prostu nie znam tytółów bo w tych radiach to nic nie gadają. ale jak już to np. chociaż DJ BOBO gada i go wcale nie lubie, to jednak Chiachua (czy jak to tam sie pisze) podobało mi sie. było na topie. teraz już raczej przerzucam sie na Dido, chociaż te jej pios. są podobne. Albo M. Rozynek "Nick of time" i inne. (byle nie blue cafe, i nie kilch)

Ten post był edytowany przez Holly: 29.01.2004 16:06


--------------------
DZIĘKUJĘ ZA PIĘKNY PODPIS.SZCZERE DZIĘKI.

nazywam się Holly. Jakieś wątpliwości??
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Edyta
post 29.01.2004 16:09
Post #104 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 136
Dołączył: 25.07.2003




QUOTE (Brenda @ 29-01-2004 15:41)
Moonlight'u, nie a smile.gif

a która płytka?

Maja Konarska przypomina Ci Anię Wyszkoni? słyszałam wszystkie płyty Łez i prawie wszystkie Moona, ale takiego skojarzenia nigdy nie mialam blink.gif

Każdy robi w życiu jakieś błędy wink.gif

Właśnie mam "Yaishi"..... Skojarzenie ze "Łzami" miałam podczas pierwszego przesłuchiwania płyty. Ale teraz po bliższym zapoznaniu się już nie mam takowego=)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 29.01.2004 17:00
Post #105 

Unregistered









a mi ostatnio Faithless się spodobało. ciekawa muzycka, zespół z którego 'wywodzi' się Dido. zresztą czasem ma jeszcze z nimi utwory.
no i powróciłem trochę do 'hard-korowych' brzmień K44 ;] dobrzy byli.
Go to the top of the page
+Quote Post
Sumiko
post 29.01.2004 17:03
Post #106 

>>blondynki są głupie.<<


Grupa: czysta krew..
Postów: 876
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z dupy.

Płeć: Mężczyzna



Co do Nirvany to zcierpieć nie mogę jak ktoś ich nazywa metalem albo /co ostatnio słyszałam/ numetalem. Cobain by w grobie dostał zapaści, gdyby to usłyszał.
Po za tym wkurza mnie ta cała gówniażeria, co się w ogóle na tym nie zna a ma się za wielkich metali, bo nosi glany i przeczytała coś w Bravo na temat Cobain. I jeszcze pierdolą, że go zamardowano. ><

Ten post był edytowany przez Sumiko: 29.01.2004 21:44


--------------------
dupa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bitter
post 29.01.2004 19:41
Post #107 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 87
Dołączył: 21.12.2003
Skąd: najbiedniejszy region UE.




Sumiko, ehehe, dobre ; ]
Nirvana grała nu-metal... dobre, serio. biggrin.gif


Edyta - to (z całym szacunkiem Brenda! ;] ale ich nie lubię bardzo) badziewie z Łez zwane porównujesz z Mają z Moon'ka? Dupa tam. ;P Majka moim zdaniem ma głos przypominający bardziej coś typu Loreena McKennit (słyszał ktoś w ogóle? ;]), poza tym twierdzę że to jeden z lepszych głosów polskiej sceny muzycznej, nie przypominający niczego(chociaż nie ma to jak potępieńczy ryk panów z KATa;]). Szkoda tak btw że się zespół rozpadł, bo pierwsze i w sumie wszystkie płyty Moon'ka to poezja moim zdaniem. Teksty Potasza plus głos Konarskiej to mistrzostwo...

whatever. pozdrawiam, Bitter,


--------------------

and he said 'I got to be honets - I've been waiting for you all my life.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 30.01.2004 15:07
Post #108 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



QUOTE (Potti @ 27-01-2004 15:28)
Katon,
co do Nirvany -> oczywiście, niektórzy trochę przesadzają z tym fanatyzmem. spotkałam się wiele razy z nazywaniem Kurta 'guru' wielbicieli tego zespołu, co było dla mnie śmieszne. naśladowanie go czy branie z niego przykładu na innym gruncie niż muzyczny jest dla mnie wręcz niemożliwe [przynajmniej w Polsce], tym samym wyklucza nazywanie go swoim 'Bogiem'.

ee..
wydaje mi się, że Katonowi chodziło o coś innego kiedy pisał o bezkrytycznym kulcie, jakim otacza się Nirvanę. po prostu powszechnie uważa się tę grupę za legendę i koniec kropka. nikt nie dyskutuje o tym, czy słusznie czy nie. jest po prostu jasne i oczywiste, że Nirvana to świetny, kultowy zespół i tyle. nikt nie powie złego słowa, nie podda niczego w wątpliwość. po prostu Nirvana to świętość. a krytyka to zagrożona strefa.
chyba o taki bałwochwalczy kult chodziło.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Brenda
post 30.01.2004 16:37
Post #109 

realistka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 288
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z czocha (:




ale bez wgledu na to, czy Nirvana jest legendą, czy byli Wielcy, czy nie, to jakis szacunek Im sie nalezy. chocby ze wzgledu na muzyke, ktora tworzyli, na to, co pozostawił po sobie Kurt. i wg mnie "Nevermind" w wykonaniu popowych gwiazdeczek to.. brak szacunku dla Nirvany. a jakis powinno sie miec.

QUOTE
Właśnie mam "Yaishi".....


"Yaishi" i "Floe" to moje ulubione płyty Moonlight'u smile.gif




--------------------
Nie wierzę w to, że koniec nadejdzie
Nie wierzę w to, że coś rozumiem
Nie wierzę w to, że kochać umiem...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 30.01.2004 17:34
Post #110 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



QUOTE (Brenda @ 30-01-2004 17:37)
ale bez wgledu na to, czy Nirvana jest legendą, czy byli Wielcy, czy nie, to jakis szacunek Im sie nalezy. chocby ze wzgledu na muzyke, ktora tworzyli, na to, co pozostawił po sobie Kurt. i wg mnie "Nevermind" w wykonaniu popowych gwiazdeczek to.. brak szacunku dla Nirvany. a jakis powinno sie miec.

pewnie, że szacunek się należy - co do tego nie ma wątpliwości - ale dziwi mnie jedna rzecz. Nirvana nie jest przecież jedynym rockowym zespołem, którego piosenki zostały zaprezentowane przez popowych wokalistów. dlaczego nikt się nie oburzał kiedy Britney Spears śpiewała "I love rock'n'roll"? albo kiedy Avril Lavigne wykonała "Knockin' on heave's door" Boba Dylana? takich przykładów jest "trochę"... jakoś nikogo to nie ruszało, wszyscy się jednak obudzili kiedy Justin Timberlake oświadczył, że chce coverować Nirvanę.. no nie wiem, to budzi mieszane uczucia.. sama się trochę degustuję kiedy słyszę, że w jakimś disco-polowych programie śpiewają kawałki Elektrycznych Gitar albo kiedy nagle na vivie wyskakują mi jakieś lalski i śpiewają "losing my religon", ale w zasadzie to nie wstrząsa mną to tak okrutnie. sama lubię Nirvanę, ale nawet jeśli owy pomysł zostanie wcielony w życie to zapewne i tak wyjdzie z tego jakaś parodia.. Nirvanie przez to niczego nie ubędzie, nie przyniesie im to żadnej ujmy.. to tamci po prostu się ośmieszą w oczach wielu.. no ale co nas to.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 31.01.2004 11:05
Post #111 

Unregistered









heh, a czemu nie ma kultu Pearl Jam ? zresztą każdy, kto słuch Nirvany to powinnien wiedzieć o co mi chodzi.
Go to the top of the page
+Quote Post
Wiedźminka
post 31.01.2004 11:24
Post #112 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 16
Dołączył: 15.04.2003




QUOTE (voldius @ 31-01-2004 11:05)
heh, a czemu nie ma kultu Pearl Jam ? zresztą każdy, kto słuch Nirvany to powinnien wiedzieć o co mi chodzi.

może dlatego, że Eddie Vedder żyje i dzieci nie mają w związku z tym żadnej frajdy?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 31.01.2004 21:21
Post #113 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



pozwólcie, że zmienię temat. mam pytanie do fanów metalu. jak wiedzą wszyscy istnieje cholernie dużo odmian metalu. czy ktoś mógłby powiedzieć czym charakteryzują się takie podgatunki jak: grind metal, gore metal i neff metal? i podać kilka kapel charakterystycznych dla tych nurtów..


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szara Elfka
post 31.01.2004 21:52
Post #114 

Łuczniczka doskonała


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 65
Dołączył: 12.04.2003
Skąd: Eriador




ja słucham totalnego mroku, i wątpie, żeby ktoś to znał, ale dobra...

necromantia <-- kocham za styl
dimmu borgir <-- kocham za texty
marduk <-- kocham za wydzieranie się
cradle of filth <-- kocham na klimat
opeth <-- kocham na gitary
tiamat <-- kocham za wokal
paradise lost <-- kocham za fenomenalny wokal wub.gif
vudlak <-- kocham za instrumentalki
closterkeller <-- kocham za tajemniczość
artrosis <-- kocham za głos
i panie i panowie...
marilyn manosn <-- kocham za oryginalność i głęie textów


kłaniam się... tadam!


--------------------

Jaka twoja cena byś brata sprzedał?
Jaka twoja cena byś kupić się nie dał?
Fatalny dzisiaj czas, godnych reguł zagłada.
Brat sprzedaje brata, sąsiad sąsiada.
Jesteś normalny, ja zapewne szalony.
Jestem prawdziwy, ty dobrze ułożony.

Farben Lehre - Judasz
</b>


user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 31.01.2004 23:01
Post #115 

Unregistered









a czy mi ktoś może wytłumaczyć o co chodzi w najnowszym teledysku i piosence Linkin Park ? nie rozumiem go kompletnie dry.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 31.01.2004 23:17
Post #116 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



chodzi ci o 'from the inside'? hmm...wydaje mi sie, ze facet jest zagubiony..idzie posrod wielu ludzi, popychają go na ulicy, nie zauwazaja go. nie znaja jego uczuc, cierpienia[moze] dlatego spiewa, by wyrzucic to wszystko z siebie na zewnatrz. pozniej taki maly chlopiec strasznie krzyczy. tzn, na teeldysku tylko ma szeroko otwarte usta ^^" i to wlasnie wtedy wszystko z siebie wyrzuca. to, co go bolało. tak mi się wydaje....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 01.02.2004 00:09
Post #117 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



Szara,
trudno żeby ktoś Mansona nie znał ;>
no i powiem kilka słów o tym co sądzę o nim. oryginalność owszem, to jego mocna strona. nigdy nie istniał ot tak w świecie showbiznesu- a rozgłos zapewniał sobie już samymi skandalami i odmiennym wyglądem. wiecznie 'na topie', chyba nigdy nie było tak, żeby o nim całkowicie ucichło. a mimo to, przecież nigdy nie był i chyba nie będzie uwielbiany przez masę: znienawidzony nie tylko przez popowy świat, ale także przez dużą część rockowego i metalowego- uważającego go za jednego z najbardziej komercyjnych.
i ja zawsze miałam do niego niewytłumaczalną awersję. skutkiem jest to, że nie mam pojęcia jak głębokie były jego texty, ponieważ słysząc jego piosenki zmieniałam stację/przełączałam na inny kanał. od muzyki odstraszał mnie chyba sam sposób bycia, a że nigdy nie byłam wielką fanką tego gatunku nie miałam wyrzutów sumienia, że się w twórczość Marlina nie zagłębiam. ot zawsze sobie dla mnie istniał i krzyż mu na drogę, byle z dala odemnie ;]


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 01.02.2004 12:26
Post #118 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



QUOTE (Szara Elfka @ 31-01-2004 21:52)
ja słucham totalnego mroku, i wątpie, żeby ktoś to znał, ale dobra...

necromantia <-- kocham za styl
dimmu borgir <-- kocham za texty
marduk <-- kocham za wydzieranie się
cradle of filth <-- kocham na klimat
opeth <-- kocham na gitary
tiamat <-- kocham za wokal
paradise lost <-- kocham za fenomenalny wokal wub.gif
vudlak <-- kocham za instrumentalki
closterkeller <-- kocham za tajemniczość
artrosis <-- kocham za głos
i panie i panowie...
marilyn manosn <-- kocham za oryginalność i głęie textów


kłaniam się... tadam!

watpisz zeby ktos to znał? To nie sa takie jakies nieznane kapele... w sumie chyba kazdy sluchacz metalu zna paradise lost czy opetha... o dymnych borkach nie wspomne



--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 01.02.2004 12:30
Post #119 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Był ktos na spotkanie z Anathema w krakowskim empiku??? =) Nie było nawet tak tłoczno.

I pytanie.
Czy ktos z tego towarzycha jedzie na metalmanie 2004?
13 marzec Katowicki spodek, graja Soudfly, Moonspell, Morbid Angel, TSA,Lacuna Coil, Krisiun i inni.


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Milka
post 01.02.2004 12:36
Post #120 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 27
Dołączył: 03.01.2004




QUOTE (voldius @ 24-01-2004 10:12)
jeszcze jakbyś wiedziała jak pisze się jej imię i nazwisko ... a <znów> Linkin Park nie uznałby za mocne brzmienie ;P

sorrki ale ja musze to powiedzieć...!Czemu czepiasz się znowu mojego pisama! ? dry.gif a dla mnie Linkin Park jest mocny...bo jak mówiłam nie przepadam za Metalem....

Lubie jeszcze posłuchać Evanescence! oo kocham ten zespół jest super!


--------------------
PROŚBA!

Błagam..czy moze byc tu wszystko po polsku....


user posted image

www.emma-dupson.blog.onet.pl
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 01.02.2004 12:50
Post #121 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



Ha! Jestem "EuGenjalny" tongue.gif
Gore metal - wykonawcy:
BATHORY, BELIAL, BELPHEGOR, BENEDICTION i jeszcze od cholery.

Odsyłam po więcej zespołów na TĄ STRONĘ

A tu przykład okładki
user posted image

peS: co to jest do cholery VIKING METAL?!

Ten post był edytowany przez Child of Bodom: 01.02.2004 12:53


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 01.02.2004 14:56
Post #122 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



QUOTE (Milka @ 01-02-2004 12:36)
sorrki ale ja musze to powiedzieć...!Czemu czepiasz się znowu mojego pisama! ? dry.gif a dla mnie Linkin Park jest mocny...bo jak mówiłam nie przepadam za Metalem....

Lubie jeszcze posłuchać Evanescence! oo kocham ten zespół jest super!

to raczej oczywiste czemu czepia się Twojego pisma, jeśli wiecznie coś przekręcasz, a Twoje posty są strasznie nieestetyczne. wg. mnie raczej powinnaś to zmienić, zamiast dziwić się dlaczego ktoś zwraca Ci uwagę.

pozatym mówiłam, że ten temat nie jest po to, żeby powiedzieć co dla Ciebie jest super i czego lubisz słuchać, tylko dlaczego. żeby to nie było puste wymienianie. więc powiedz nam jaki jest powód tego, że słuchasz Evanescence- w miarę czytelnie, jeśli można prosić.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 01.02.2004 16:18
Post #123 

Unregistered









Asian Dub Foundation- gee ich trzeba usłyszeć ;] taki wypas szybkie gówno, którego nie da się określić. zajebista muza. w sumie do jazdy autkiem, bo poznałem ich przez NFS:U i mieli muzyczke przy której mi się najlepiej jeździło ;]
Go to the top of the page
+Quote Post
Yavanna
post 01.02.2004 18:14
Post #124 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 95
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Lubaczów/Kraków

Płeć: Kobieta



Ostatnio odkryłam zespół Coldplay. Spodobały mi się piosenki i brzemienie instrumentów, które to (instrumenty) świetnie według mnie współgrają z głosem wokalisty zespołu Chrisa Martina. Piosenki z albumu "A Rush of Blood to the Head" czasami mi się mylą, bo podobnie brzmią. Ostatnio pomyliłam utwór "The Scientist" z "Clocks". A, "Clocks" to właśnie moja ulubiona piosenka. Podsumowując, świetna płyta i zespół.

Słucham różnej muzyki. Staram się nie ograniczać do jednego gatunku. Na przykład kiedyś nie lubiłam strasznie rapu. Aż tu nagle spodobała mi się muzyka grana przez Black Eyed Peas (poprawcie, jeżeli źle przyporządkowałam Black Eyed Peas do rapu). Urzekł mnie rytm ich piosenek, podkład orkiestry symfonicznej w "Shut up" i nietypowy głos wokalistki.
A co poza tym? Słucham trochę Dido. Ma takie nastrojowe piosenki, które mnie relaksują. Ona ma niesamowity głos.

Spodobała mi się też muzyka ze wszytkich trzech ścieżek dźwiękowych do "Władcy Pierścieni". Kiedy słuchałam tych utworów niezwykle się odprężałam i "przeżywałam przygodę po raz drugi" ;] Szczególnie podobała mi się krótka piosenka w wykonaniu Edwarda Rossa do utworu "The Breaking of the Fellowship", na pierwszym soundtrack'u. Niesamowity i poetycki tekst napisany przez Fran Walsh i Howarda Shore'a w połączeniu z głosem wspomnianego już wokalisty (sądząc po głosie, bardzo młodego) wywołują niesamowite wrażenie.

Kiedy tydzień temu na lekcji muzyki pan puścił nam "Requiem" Mozarta polubiłam tego kompozytora. Teraz zaczynam masowe przesłuchiwanie płyt z muzyką klasyczną jakie mam w domu, głównie płyt z jego utworami.

To chyba wszystko ;]


--------------------
"(...) Proszę tylko, żebyście raczyli uważnie przeczytać to, co piszę, zamiast, jak to jest w Polsce we zwyczaju, wydawać opinię nie skażoną znajomością rzeczy".
Rafał A. Ziemkiewicz - "Polactwo"

Ot co.

'What this country really needs... right now... is a Doctor' (;
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Chelsey
post 01.02.2004 21:07
Post #125 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 49
Dołączył: 29.12.2003
Skąd: Lublin




Przebrnęłam przez cały temat mimo, że ciężko było tongue.gif
Na wstępie dodam, że słucham tego, co mi się podoba. wisi mi czy leci to w radiu dziesięć razy dziennie, czy nikt tego nie zna...
Mam szeroki zakres tolerancji muzycznej... słucham różnej muzyki.....
> Good Charlotte - moja ulubiona kapela, uwielbiam ich nad życie. Kira, łaskawie nie oceniaj po jednej piosence. Boys & girls lubie najmniej z obu płyt GC - jest zbyt popowe. Większość tekstów ma coś w sobie, uwielbiam głos Joela... i to, że nie ograniczają sie do jednego stylu muzycznego. Na ich płytach można znaleźć piosenki wolne i szybkie. A jaki to gatunek? Nie znoszę szufladkowania według gatunków, ale GC jest okreslane jako pop-punk, pop-rock. Z tego gatunku uwielbiam też Blinka, Sum 41, Green day'a, The Offspring, Midtown, Mesta, Goldfingera i Treble Charger... Z tych bardziej punkowych to Rancid, NOFX, MxPx.
> Lubię też spokojną muzykę... Dido, trochę jazzu, Norah Jones, Enya i mzyczka medytacjyna, Yanni... czasem coś klasycznego - Requiem jest piękne smile.gif
> Bjork - moja fascynacja... pierwszy raz usłyszałam 4 lata temu i dalej ja uwielbiam... jest cos niesamowitego w jej piosenkach, mimo to nie uważam sie za fanke - nie znam wszystkich piosenek i jakiejś wyjątkowej obsesji na jej punkcie też nie mam.
Lubię: P.O.D, Linkin Park, Limp Bizkit, Kelly Osbourne, Lillix, A-ha, Placebo, Macy Gray, Reamon.
Sporo jest też takich wykonawców, których podoba mi się tylko jedna/dwie piosenki. Czasem innych nie znam, a czasem po prostu tylko kilka jest [dla mnie] godnych uwagi:
Black Eyed Peas - za Shut up i Where is the love
Evanescence - uwielbiam My immortal
3 doors open - Here without you [innych póki co nie znam ]
Sugababes - w kółko mogę słuchać piosenki Too lost in you ... poprzednie też lubi
Seal - Love's Divine
Chriistina Aguilera - jedyna gwiazdka pop, która naprawdę lubie, za oryginalność niesamowity głos.
A propos pana Timberlake to od dawna lubie Cry me a river... smile.gif
Aaaa bym zapomniała - Papa Roach [dzięki Cat tongue.gif] - cała płyta jest boska.

Mogłabym tak dłuuugo wypisywać, ale oszczęzę wam bo i tak się rozpisałam strasznie tongue.gif

Aha - chciałam tylko dodać, że Avril to ewidentnie pop...


--------------------
Pyłem księżycowym być na twoich stopach,
wiatrem przy twej wstążce, mlekiem w twoim kubku,
papierosem w ustach, ścieżką pośród chabrów,
ławką gdzie spoczywasz, książką, którą czytasz.

Przeszyć cię jak nitką, otoczyć jak przestwór,
być porami roku dla twych drogich oczu
i ogniem w kominku, i dachem, co chroni
przed deszczem.
Gałczyński

----------------------------------
#blog# #site#
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

110 Strony « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 16.04.2024 18:43