Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

5 Strony < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Dobra Muzyka, co można nią nazwać

Kira
post 02.10.2004 22:05
Post #26 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



QUOTE(BlackOmen @ 02.10.2004 19:35)
QUOTE
Jeśli ktoś mówi, że dla niego dobrą muzyką jest O Zone lub Mandaryna, to ja mówię ok.

A ja ze maja spieprzony gust. Co w 99% sie sprawdza.
A ja slucham muzyki od Beethoven po Slayera.
*




O Zone lub Mandarynę ambitną muzyką trudno nazwać kiedy porówna się ich np. z Opeth'em. ale ona służy raczej innym celom - służy zabawie. Opeth zabawie chyba raczej nie służy, tam trzeba sie zastanowić nad przekazem i melodii i słów. tak samo przy Opeth'ecie nie można tańczyć. proste jak konstrukcja cepa :| prawda?


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 02.10.2004 23:06
Post #27 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




QUOTE(Child of Bodom @ 02.10.2004 21:46)
QUOTE
średni, lecący od lat na biorącej się niewiadomo skąd popularności zespolik metalowy
czyzby szanowna waćpanna [=p] o IM pisała? w takim razie kilka milionów ludzi, którzy by to przeczytali, zmarłoby od wygotowania się krwi z organizmu :>
[co nie zmienia faktu, że IM mięknie na starość ;]]
*


Gdzież tam znowu Child. Skąd szanownemu waćpanu takie niedorzeczności do głowy przychodzą? Toż to mowa być musiała o jakimś innym przeciętnym zespoliku... wink.gif
I aż się ciśnie pytanie czy już im się przypadkiem mózgi nie wygotowały, ale milknę bom się pewno nie znam;). Słuchałam tego, tego i tak jakoś nie bardzo wiem o co właściwie chodzi. Ktoś zechce oświecić zbłąkaną duszyczkę? Otwartam jest na argumenty wszelakiej maści...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilly Lill
post 02.10.2004 23:29
Post #28 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 135
Dołączył: 07.04.2003
Skąd: Gliwice city

Płeć: Kobieta



Każda muzyka może być dobra, ale to zależy od okoliczości.
Nie wyobrażam sobie np. koncertu hip-hopowego, bo chyba z nudów bym umarła w międzyczasie, a przy rocku poskakać można.
Kiedy przychodzę na dyskotekę z koleżankami to nie chcę słyszeć rocka, bo nie wiem jak do tego tańczyć, a do techniawy jak najbardziej.
Za to nie umiałabym się uczyć przy 'umc umc' z głośników, dlatego wolę wtedy muzykę klasyczną.
Chociaż do sprzątnia muzyka klasyczna nie pasuje. Za to jakieś wesołe piosenki, obojętnie czy popowe, czy metalowe mobilizują do roboty.
A kiedy zajmuję się jakąś ręczną robotą, to całkiem na miejscu jest hip-hop, bo wtedy i tak siedzę.
A już moim osobistym zboczeniem jest słuchanie punku na każdą okoliczność, no może tylko na wspomnianej już dyskotece bym go nie przetrawiła.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 03.10.2004 11:33
Post #29 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
PS Zauważyłam na tym forum tendencję do czepiania się użytkowników, którzy mają na liczniku mniej niż 100 postów. To że się mało wypowiadam nie znaczy że jestem jakimś głupim nie obeznanym z niczym tłuczkiem, na którego można nabluzgać. Odwiedzam to forum od grubo ponad roku i się troche orintuje co i jak.

Ty chyba jeszcze nie wiesz co to znaczy czepianie sie do newbies.

Ironi maja pare fajnych piosenek. Nie jest to znowu zarabisty zespol ale do kiepskich tez nie nalezy.



--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldzia
post 03.10.2004 12:58
Post #30 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 367
Dołączył: 20.08.2004
Skąd: Łódź

Płeć: Kobieta



jak dla mnie dobra muzyka nie mozna nazwac czegos tymu "bum bum pum bum bum pum lalala bum bum pum bum bum pum". jak dla nie cos takiego o zupelnie nieroziwnietym podkladzie muzycznym, i o tekscie rownie banalnym jak rytm to nie jest dobra muzyka, bez wzgledu na to czy sie moze podobac czy nie :/. jak dla mnie muzyka musi cos przekazywac, musi powodowac jakies reakcje w czlowieku, sprowokowac do refleksji, albo po prostu naklonic do zabawy - ale w dobrej jakosci o_O, a nie takiej jak O-zone czy cos tego pokroju dla dziewczynek umalowanych szminkami mamy i przychodzacymi na "dyske (:/)" zeby poderwac jakis chlopakow :/. zresztaaa... nie wazne, niech kazdy slucha czego chce.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 03.10.2004 13:58
Post #31 

Unregistered









khyhyhy, ja się tam noobów czepiam ;d tożto fajna zabawa. Karolina - czemu słuchasz Niravny, a czemu słuchasz T.Love [jeżeli gdzieś to napisałaś, a nie chciało mi się Twoich postów czytać, to napisz jeszcze raz].
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 03.10.2004 14:03
Post #32 

Unregistered









no ja nie mogę, kira, jaki ty masz kurewsko zacieśniony horyzont.
nie porównuj z łaski swojej muzyki do muzyki, bo to jak mówienie że brunetki są ładne a blondynki nie.
nie znam opetha, ale wiesz, zawsze mogę posłuchać i uznać to za gówno, więc jakoś by mnie ww porównanie nie przekonało.
nieprawdaż?

pees. vold, wozisz się XP
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 03.10.2004 14:14
Post #33 

Unregistered









QUOTE(voldzia @ 03.10.2004 12:58)
jak dla mnie dobra muzyka nie mozna nazwac czegos tymu "bum bum pum bum bum pum lalala bum bum pum bum bum pum". jak dla nie cos takiego o zupelnie nieroziwnietym podkladzie muzycznym, i o tekscie rownie banalnym jak rytm to nie jest dobra muzyka, bez wzgledu na to czy sie moze podobac czy nie :/. jak dla mnie muzyka musi cos przekazywac, musi powodowac jakies reakcje w czlowieku, sprowokowac do refleksji, albo po prostu naklonic do zabawy - ale w dobrej jakosci o_O, a nie takiej jak O-zone czy cos tego pokroju dla dziewczynek umalowanych szminkami mamy i przychodzacymi na "dyske (:/)" zeby poderwac jakis chlopakow :/. zresztaaa... nie wazne, niech kazdy slucha czego chce.
*




a to nie chłopcy przychodzą poderwać 'laski'. jako ja jeszcze chodziłem trzy lata temu do podstawówy, to tak było ;] z roku na rok się sprawy zmieniają jak widzę ;d


a jaka muzyka? hm lubię posłuchać dobrego basu. jest dla mnie ważny, coś cypress hillowego. lubię hard coru, chamskiego, rapu posłuchać. lubię też ten głębszy, eldo na przykład. później lubię pokrzyczeć, przy Systemie na przykład. JEszcze pomyśleć o Anarchii przy Farben Lehre, już prawie zaspokojony jestem. ale jeszcze czarny rap. WuTang Clan na przykład, po którym leci spokojniejsze Roots albo Jurassic 5. może być jeszcze Outkast i Erykah Badu. na wyciszenie muzyka z Half Life'a Dj Shadow, Sigur Rós i obowiązkowo Massive Attack. Łona kiedy jadę z ojcem samochodem, jest bardzo dobry. kiedy mam ochotę na porżadnego rocka White Stripes. może jeszcze trochę the streets, może coś do powrzeszczenia, typu Slipknot czy Limp Bizkit. dla czegoś ładnego Bob Dylan czy Bjork. no i dla jaj nie wiem czyje 'Jamaica Ska'. potrafi też być reggea i ragga. ostatnio lubię Abradaba piosenka OG ;] tożto istne gówno. bardzo lubię Soul Assassins i dj fooda. dla podjary Mesa 'Nagłą Śmierć'. na zajawkę chyba najlepsze jest streets 'fit but you know it'. no i drumy do zabawy i do posłuchania tak sobie. później. co później. kosheen jest świetne dla relaksu i do zabawy. prodigy, old skulowi najwięksi goście. nirvana dla poczucia czegoś. o wutangu wspomniałem. ano i Eminem, którego bardzo szanuję za rozwój. z każdym rokiem coraz lepszy. no jakoś to tak by było.

Ten post był edytowany przez voldius: 03.10.2004 14:16
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 03.10.2004 14:15
Post #34 

Unregistered









nie wożę się, a zapomniałem o ostrym i paktofonice. ostry aby sobie pomyśleć o polsce, o łodzi, o szarości. paktofonika dla stylu. powierzchnie sa tnące, nie ?

aha, Cat zgadza się w sumie z Tobą, dla mnie Opeth to gówno. sorry, ale nie wchodzi mi zupełenie ta muzyka.
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 03.10.2004 16:04
Post #35 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Vold tak jak dla mnie te wszystkie paktofoniki i inne morwy...

Zresztą dobra muzyka, tak jak wszystko, to pojecie względne... nie słucham czegoś konkretnego, oczywiście metal przedewszystkim, ale lubie sobie czasem posłuchac chociażby Claptona albo Stinga;] Gitara to jest to;D A ostatnio w wpadła mi w ucho piosenka "Walk Idiot Walk" The Hives;D (troche mi się z Forestem kojazy;D)


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 03.10.2004 17:22
Post #36 

Unregistered









Bach, bach, ja Tymuś nie mówiłam, że Opeth to gówno, tylko, że mógłby się nim okazać, gdybym go posłuchała. A NIE słuchałam.
Wszystko gównem być może, ale dla jednostki. Upodobanie ludzkie nie warunkuje wartości muzyki jako takiej. Dlatego powtarzam iż sensu nie ma porównywanie jednej muzyki do drugiej, a także ocena ogólna. Możesz powiedzieć "Opeth to gówno dla mnie, ponieważ..." ale nie "Opeth to gówno" i tyle.
A poza tym wozisz się jak cholera! Nie mając nawet do tego podstaw.
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 03.10.2004 17:46
Post #37 

Unregistered









QUOTE(Cat @ 03.10.2004 17:22)
Bach, bach, ja Tymuś nie mówiłam, że Opeth to gówno, tylko, że mógłby się nim okazać, gdybym go posłuchała. A NIE słuchałam.
Wszystko gównem być może, ale dla jednostki. Upodobanie ludzkie nie warunkuje wartości muzyki jako takiej. Dlatego powtarzam iż sensu nie ma porównywanie jednej muzyki do drugiej, a także ocena ogólna. Możesz powiedzieć "Opeth to gówno dla mnie, ponieważ..." ale nie "Opeth to gówno" i tyle.
A poza tym wozisz się jak cholera! Nie mając nawet do tego podstaw.
*



ej elo ;] ale ja się zgadzałem, a poza tym Opeth to dla mnie gówno ;]

Misiek, może ja nie rozumiem Opetha a Ty nie rozumiesz PFK...
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 03.10.2004 17:50
Post #38 

Unregistered









QUOTE(Cat @ 03.10.2004 17:22)
Bach, bach, ja Tymuś nie mówiłam, że Opeth to gówno, tylko, że mógłby się nim okazać, gdybym go posłuchała. A NIE słuchałam.
Wszystko gównem być może, ale dla jednostki. Upodobanie ludzkie nie warunkuje wartości muzyki jako takiej. Dlatego powtarzam iż sensu nie ma porównywanie jednej muzyki do drugiej, a także ocena ogólna. Możesz powiedzieć "Opeth to gówno dla mnie, ponieważ..." ale nie "Opeth to gówno" i tyle.
A poza tym wozisz się jak cholera! Nie mając nawet do tego podstaw.
*




a no wożę się, a poza tym Catarzyno. Opeth to dla mnie gówno, bo nie pasuje mi ten typ muzyki. nie wchodzi mi. noraml. jak Wam może nie wchodzić d'n'b, które jest muzyką dresów. a mi wchodzi. trudno nie.

a ostatnio też trochę blues wchodzi na moją scenę.
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 03.10.2004 18:28
Post #39 

Unregistered









QUOTE
a ostatnio też trochę blues wchodzi na moją scenę

ojacie. nawracamy się, no no
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 03.10.2004 19:50
Post #40 

Unregistered









QUOTE(Cat @ 03.10.2004 18:28)
QUOTE
a ostatnio też trochę blues wchodzi na moją scenę

ojacie. nawracamy się, no no
*


nawracamy czy nie, norah jones wymiata, nie ? ;]
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 03.10.2004 20:00
Post #41 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



charles wymiata, a nie jakaś tam jones.. pf...


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MeGi_16
post 03.10.2004 20:42
Post #42 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 137
Dołączył: 31.12.2003
Skąd: Poznan




człowieku Norah Jones i jej muzyka to jest magia!Nikt tak nie potrafi ukoić mych nerwów skolatanych jak ona!!Mhhmm jaki głos,jaki nastrój potrafi stworzyć...To dla mnie ejst dobra muzyka(nie tylko o Jones mi loto tongue.gif).Potrafi wywołać w człowieku jakieś emocje,sprawia,że przechodzi go dresz,że skupia się na dźwiękach słowach.Może wywoływać u niego żał,bół,zwruszenie,ale także radość,szczęście i śmiech,a nawet wyzwalać jakąś swego radzaju agresję!A czy jest to hip-hop,metal,punk,rokc czy nawet techno,to już od człowieka zależy.Według mnie nikt nie jest w stanie określić dokładnych granic między dobrą,prawdziwą muzyką,a jakimś shitem...


--------------------
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." George Bernard Shaw (1856 - 1950)


---
"Dla Ciebie mógłbym zrobić wszystko
co zechcesz powiedz tylko...
Naprawdę na dużo mnie stać"
Myslovitz

Dla Ciebie warto żyć =*

Hej Kolejorz,hej Kolejorz,heja heja hej Kolejorz!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 03.10.2004 20:47
Post #43 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Co jednak nie oznacza że jest lepsza od Charlesa... no chyba że nie wiesz kto to;p


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 03.10.2004 21:37
Post #44 

Unregistered









Ha, co jednak nie oznacza, że jest lepszy od Hookera, chyba że nie wiesz kto to XP!
Znowu porównywanie, drodzy moi. Oduczcie się tego, bo to idiotyczne jest.
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 03.10.2004 21:58
Post #45 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



tak wiem;p

a nic nie jest lepsze od dżemu wiśniowego;p


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vampirka
post 03.10.2004 22:02
Post #46 

Renia


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 367
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



o kurcze.. wszyscy tu sluchaja klimatycznego rocka albo jakiegos innego grunge'u czy czegos metalowego.. no ew. czegos ambitnego typu muz. klasyczna albo blues
(sory za mylenie itd bo nie czytalamn dokladnie a poza tym totalnie sie nie znam)

jestem pod wrazeniem.. ta jednomyslnosc



az dziwne ze nikt nie ma na liscie w winampie albo na cd Jeden Osiem L, Sarah Connor, Evanescence, Destyni's Child albo Safri Duo [played a life & all the people in the world wymiataja!! =D] albo hmm... "pump it up"!

racja to zbyt komercyjne i 'slawne' ostatnio zeby tego sluchac..
. podziwiam, podziwiam

a ze mnie taka podatna na wplywy nastolata wink.gif
nawet mam Ninja Sky..! Move your body

Ten post był edytowany przez vampirka: 03.10.2004 22:03


--------------------
Morning, sunshine. How do you feel?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MeGi_16
post 03.10.2004 22:15
Post #47 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 137
Dołączył: 31.12.2003
Skąd: Poznan




no sorry nie ale "pump it up" i "move your body",to też są na stałe w mojej liście winampa tongue.gif to są fajne kawałki do dylania przed lustrem smile.gif

no ja nie wiem czy hip-hop jest taki ambitny...modny na pewno,ale czy ambitny??z resztą większość tutaj,to go nie uważa za muzykę,ale ja i tak go sobie słucham przeszło 4 latka smile.gif


--------------------
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." George Bernard Shaw (1856 - 1950)


---
"Dla Ciebie mógłbym zrobić wszystko
co zechcesz powiedz tylko...
Naprawdę na dużo mnie stać"
Myslovitz

Dla Ciebie warto żyć =*

Hej Kolejorz,hej Kolejorz,heja heja hej Kolejorz!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 03.10.2004 22:21
Post #48 

Unregistered









move your body mam ;d ale widzisz rnb sporo mam, ale lubię tą muzykę.
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 03.10.2004 22:36
Post #49 

Unregistered









ojezu vampi, jaka ty fajna jesteś! ah ah
to chyba oczywiste, że ma się nie tylko ambitną muzykę, ale to, że mam piosenkę beyonce, nie oznacza, że ślinię się na cały gatunek, jaki ona reprezentuje...
ty lepiej idź i pisz wiersze.
Go to the top of the page
+Quote Post
vampirka
post 03.10.2004 22:59
Post #50 

Renia


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 367
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



no pewine ze jestem fajna
ale odkrycie... teraz to ty myslisz jaka to fajna nie jestes kotka
moze i jestes...ale stokroc bardziej wkurwiajaca


chociaz wiem ze tych spraw sie po prostu juz nie zalatwia albo na pm ale jakos mam ochote tu.. ty myslisz ze jestes jedyna ktora jest upowazniona do jakiegokolwiek sarkazmu czy czegos w tym stylu? bo chyba Ci sie w glowie dziewcze poprzewracalo... bo jestes troszke od wszystkich starsza albo uwazasz sie za niewiadomo jak 'inteligientnom'?

haha. to jest az zabawne.
wez idz lepiej posluchaj ambitnej muzyki


--------------------
Morning, sunshine. How do you feel?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Strony < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 30.03.2024 10:44