Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [muzyka] Polska Muzyka, Co z nia?

BlackOmen
post 10.10.2004 22:20
Post #1 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Co sie dzieje z nasza polska muzyka? Czy polska zaczyna sie staczac na dno i staje sie juz praktycznie tylko i wylacznie hip-hopem?? Zespoly sie wypalaja? "Tonacy Krawczyka sie chwyta" ?? Co wy sadzicie o naszej muzyce? Czy jestesmy skazani na kupe popu i hip-hopu?

Ten post był edytowany przez BlackOmen: 10.10.2004 22:20


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 10.10.2004 22:55
Post #2 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Nie no co ty, Hunter miewa się dobrze, KAT wydaje nową płytę, Vader ma trasę... wszystko jest w jaknajlepszym pożadku. Nawet TSA wróciło do pierwotnego składu, ha;D


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 11.10.2004 07:12
Post #3 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Ale czy w telewizji widac Vadera i Huntera?? Czy graja oni w naszym polskim radiu? Niezbyt. A kiedys chyba hh nie bylo i byla puszczana troche inna polska muzyka ktora imho byla lepsza od tego co mamy teraz.

Swoja droga ide niedlugo an koncertw Vadera to jak jak o trasie mowa cheess.gif


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 11.10.2004 12:27
Post #4 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



QUOTE
Ale czy w telewizji widac Vadera i Huntera?? Czy graja oni w naszym polskim radiu? Niezbyt. A kiedys chyba hh nie bylo i byla puszczana troche inna polska muzyka ktora imho byla lepsza od tego co mamy teraz.

Ta, tylko zauważ, że nie każdy ma ochote wysłuchiwać okropnego darcia mordy i ogólnie 'ciężkich brzmień'. Pop jest muzyką, którą teoretycznie wszyscy [i praktycznie też, chyba że ktoś się uwziął bądź jest ograniczony] tolerują. Chwytliwe melodie, przyjemne dla ucha szczebiotanie piosenkarki. Muzyka, która pojawia się w mediach niekoniecznie ma być ambitna. A hip hopu jest coraz więcej, bo on się zmienia. Moja mama raczej nie przepada za Grammatikami, a podśpiewuje sobie do jeden8l.


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nea
post 11.10.2004 14:22
Post #5 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 162
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Kostrzyn

Płeć: Kobieta



Zawsze można się "sprzedać" i śpiewać po angielsku...

A w najbardziej lajtowym i na czasie radiu Eska z polskich piosenek [prócz hh] to słyszałam Brodke i Kasię Kowalską. turned.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 11.10.2004 15:29
Post #6 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Zalew hh mi nie przeszkadza, pod warunkiem, że trzyma jakiś poziom. Vadera i Kata, nie dam rady słuchać, więc se nimi nie zaprzątam łeba. Jest Coma, Akurat... To nowe zespoły. Widzę światło w tunelu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 11.10.2004 15:47
Post #7 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Ta, tylko zauważ, że nie każdy ma ochote wysłuchiwać okropnego darcia mordy i ogólnie 'ciężkich brzmień'. Pop jest muzyką, którą teoretycznie wszyscy [i praktycznie też, chyba że ktoś się uwziął bądź jest ograniczony] tolerują. Chwytliwe melodie, przyjemne dla ucha szczebiotanie piosenkarki. Muzyka, która pojawia się w mediach niekoniecznie ma być ambitna. A hip hopu jest coraz więcej, bo on się zmienia. Moja mama raczej nie przepada za Grammatikami, a podśpiewuje sobie do jeden8l

A czemu zaraz darcie mordy? Czy ktos Kazika albo Kukiza uwazal za darcie mordy? Bo oni dla mnie lekkim brzmeiniem nie sa. Darcia mordy w radiu polskim nie slyszalem btw. (pomijajac oczywiscie audycje tematyczne)

Katon>>> Polecam Kat Ballady tam mordy nie dra :] Jedyny album tego zespolu ktory mi sie podoba.

Btw. Zamowilem sobie najnowyszy album Kazika za posrednictwem inetu on [Kazik] wg. recenzji ponoc tez juz sie wypala ale co sie dziwic jak od 88 czy 89 bodajze juz gra.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 11.10.2004 15:51
Post #8 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



Omen - tak dla wyjaśnienia, moja odpowiedź była apropo 'Ale czy w telewizji widac Vadera i Huntera?? Czy graja oni w naszym polskim radiu? '.

I jaki to 'najnowszy' album Kazika? ;p


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 11.10.2004 15:58
Post #9 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Ja staram sie unikac takich nieporozumien dlatego stosuje b czesto komende quote.

A Album zwie sie "Czterdziestypierwszy' stad kupilem :] za 30 zita


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Atina
post 11.10.2004 18:18
Post #10 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 401
Dołączył: 07.04.2003

Płeć: Kobieta



QUOTE(Katon @ 11.10.2004 15:29)
Zalew hh mi nie przeszkadza, pod warunkiem, że trzyma jakiś poziom. Vadera i Kata, nie dam rady słuchać, więc se nimi nie zaprzątam łeba. Jest Coma, Akurat... To nowe zespoły. Widzę światło w tunelu.
*



Zgadzam się co do Comy, bo rozumiem, że to między innymi jest Twoim zdaniem światełem w tunelu.

Zespół usłyszałam niedawno, aczkolwiek trudno jest mi powiedzieć jak długo są już na scenie. W moim odtwarzaczu zadebiutowali piosenką Spadam i od razu wdarli się do mojej ulubionej listy głównie za sprawą świetnego głosu wokalisty. Zespół jak najbardziej "pozytywny".
W każdym razie nawet istnienie jednego takiego zespołu jak Coma pozwala mniemać, że polska muzyka jeszcze nie jest na dnie, ba, pnie sie ku górze.

Ten post był edytowany przez Atina: 11.10.2004 19:06


--------------------
At the end of the world... or the last thing I see...

user posted image
Enormous amount of people would rather die, than think... in fact they do so.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 11.10.2004 19:11
Post #11 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



QUOTE(BlackOmen @ 10.10.2004 23:20)
Co sie dzieje z nasza polska muzyka? Czy polska zaczyna sie staczac na dno i staje sie juz praktycznie tylko i wylacznie hip-hopem??  Zespoly sie wypalaja? "Tonacy Krawczyka sie chwyta" ?? Co wy sadzicie o naszej muzyce? Czy jestesmy skazani na kupe popu i hip-hopu?
*



oj to nie tak. jeśli dla kogoś polska muzyka to Mandaryna, Krawczyk i 18L, czyli tylko i wyłącznie to, co może zobaczyć na Vivie, to faktycznie ktoś taki może czuć sie zniesmaczony. jednak jest przecież mnóstwo naprawdę świetnych zespołów, niestety mało znanych... ale wystarczy troche poszukac, samemu sie zagłębic. to, ze czegos nie ma w tiwi i prasie, nie oznacza, ze to w ogóle nie istnieje. weźmy taki przykład - Coma. istnieją już kilka dobrych lat, grają koncerty, ale wypłyneli szerzej dopiero kiedy wydali płyte, nakręcili teledyski. moim zdaniem nie ma co sie sugerowac telewizja i prasa, trzeba po prostu samu szperac.
ja osobiscie bardzo lubie polska muzyke i uwazam, ze jest masa naprawdę dobrych polskich wykonawców. wśród nich jest jednak wciąż sporo znanych jedynie przez bardzo wąskie grono, niedocenionych, niepoznanych.
ja zawsze powtarzam, że dla mnie najważniejsza jest Coma. po prostu kapela numer 1, miłość mego życia, klękam przed nimi. moim zdaniem najlepszy polski zespół [najlepszy na świecie!;].

w ogóle mam ogromny szacunek i sentyment do polskiej muzyki... słucham całej masy polskich zespołów [ale wszystko jest nieco niż Coma;]. Myslovitz, Akuraci, Hey, Dezerter, T.Love, Hunter tez jest dobry. etc., etc.

Ten post był edytowany przez Kira: 11.10.2004 19:12


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 11.10.2004 19:37
Post #12 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



A moj kumpel napisal maila do Akurat'ow z prosba o koncert w Gnieznie i mu odpisali ze przyjada. Haaa. (tylko ma pomoc w organizacji)

Zeby polska dobra muzyke uslyszec trzeba nieco pogrzebac. Coz, nie zawsze najlepsze wyplywa =P

Ja jednak domagam sie rownouprawnienia w telewizji dot. muzyki. Bo Hells Kitchen na vivie to troche malo zeby darcia mordy (hy, napisalam najpierw 'morny' wybacz maj low ;p) posluchac. Chociaz kiiilka programow! Punka troche! Przecz z dyskryminacja mniejszosci!

Ja tam do hh nic nie mam, ale troche za duzo tego. Juz nawet na 4fun nic innego nie leci.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shell
post 11.10.2004 20:54
Post #13 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 459
Dołączył: 09.04.2003
Skąd: z krainy Oz

Płeć: Kobieta



Hmm widize ze wszyscy sluchacie punka. Ja hip-hopu. Tylko blagam, bez zadnych 18l lub mezo. Bo ot nie jest hip-hop, tylko tak zwane hiphopolo. Czego slucham? Paktofoniki, Molesty, Elda. To jest hip-hop. A nie: dlaaaaa mnieeeeeee maaaasz ssssstaaaaaaaaaaajla!. Bleh !


--------------------
Miasto wśrubowało się w ziemię, pięściami walczącego marzenia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 11.10.2004 21:17
Post #14 

Unregistered









QUOTE(BlackOmen @ 11.10.2004 15:47)
QUOTE
Ta, tylko zauważ, że nie każdy ma ochote wysłuchiwać okropnego darcia mordy i ogólnie 'ciężkich brzmień'. Pop jest muzyką, którą teoretycznie wszyscy [i praktycznie też, chyba że ktoś się uwziął bądź jest ograniczony] tolerują. Chwytliwe melodie, przyjemne dla ucha szczebiotanie piosenkarki. Muzyka, która pojawia się w mediach niekoniecznie ma być ambitna. A hip hopu jest coraz więcej, bo on się zmienia. Moja mama raczej nie przepada za Grammatikami, a podśpiewuje sobie do jeden8l

A czemu zaraz darcie mordy? Czy ktos Kazika albo Kukiza uwazal za darcie mordy? Bo oni dla mnie lekkim brzmeiniem nie sa. Darcia mordy w radiu polskim nie slyszalem btw. (pomijajac oczywiscie audycje tematyczne)

Katon>>> Polecam Kat Ballady tam mordy nie dra :] Jedyny album tego zespolu ktory mi sie podoba.

Btw. Zamowilem sobie najnowyszy album Kazika za posrednictwem inetu on [Kazik] wg. recenzji ponoc tez juz sie wypala ale co sie dziwic jak od 88 czy 89 bodajze juz gra.
*




wiesz nie chcę Cię zasmucać i przyćmiewać Ci czegoś, ale KAzik bardzo mocno łączy się z hip hopem. kiedyś na pewno mocniej, teraz coraz słabiej. poza tym zbyt wielu wykonawców pokroju Kukiza [który wg mnie wcale taki dobry nie jest] i Kazika nie ma. są Włochate, Farben Lehre itp. ale ttego w radiu to jeszcze 'lepiej' słuchać niż Kata. ja bardzo lubię Wlochatego, ale to nnie muzyka do radia.

a Akurat? dawno temu dostałem teledysk. bardzo dużą zajawkę miałem, wiersz mojego łódzkiego największego twórcy zaśpiewany jak świetnie. bardzo mi się to w dalszym ciągu podoba. dałem kilku osobom na forum tu linka. bardzo porządna poezja ska-kana ;]
Go to the top of the page
+Quote Post
kelyy
post 11.10.2004 21:24
Post #15 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 202
Dołączył: 23.04.2003
Skąd: Jelenia Góra




Jeżeli chodzi o hh to ja jestem dość wybredna, a jak słyszę do obrzydzenia oklepane "ile dałbym by zapomnieć..." to mdli mnie, (bez podtekstów do obrazy ich fanów...). Czasami jak mi wpadnie w ręce jakaś płytka z polskimi hh topo prostu nie moge słuchac ich bojkotu, ale są wsród nich perełki, które naprawde warto znać.

Jeżeli chodzi o inne gatunki muzyczne, myślę, że bardzo mało jest u nas wykonawc.ów typu sistars. Nie mówie, że powalają mnie na kolana, ale reprezentują ciekawy gatunek muzyczny.

Mam nadzieje, że nie wyskoczy tu inny zespół typu ich troje i nie zacznie wyć "powiedz...", ale mandaryna już atakuje.... mad.gif tongue.gif

Ogólnie mówiąc są ciekawe zespoły i soilowi artyści, ale stoją w miejscu i nie chcą sie rozwijać takie jest moje zdanie.

Amen


--------------------
Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujmy zdefiniować kształt gruszki.
Jaskier, "Czas Pogardy"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 11.10.2004 22:00
Post #16 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
wiesz nie chcę Cię zasmucać i przyćmiewać Ci czegoś, ale KAzik bardzo mocno łączy się z hip hopem. kiedyś na pewno mocniej, teraz coraz słabiej. poza tym zbyt wielu wykonawców pokroju Kukiza [który wg mnie wcale taki dobry nie jest] i Kazika nie ma. są Włochate, Farben Lehre itp. ale ttego w radiu to jeszcze 'lepiej' słuchać niż Kata. ja bardzo lubię Wlochatego, ale to nnie muzyka do radia.

Sto procent racji Voltus. Kazik moze byc rownie tematem dla ludzi lubiacym punk, hh albo lubiacych taki rodzaj muzyki i tekstow. W czesci jego albumow mozna znalezc elementy hh ale i tak podoba mi sie on bardziej za zywe instrumenty teksty rowniez wydaja mi sie lepsze. Jednak trzeba przyznac ze Kazik moze byc powodem roznych ciekawych dyskusji.

QUOTE
a Akurat? dawno temu dostałem teledysk. bardzo dużą zajawkę miałem, wiersz mojego łódzkiego największego twórcy zaśpiewany jak świetnie. bardzo mi się to w dalszym ciągu podoba. dałem kilku osobom na forum tu linka. bardzo porządna poezja ska-kana ;]

Przespalem, prosze o zarzucenie ponownie.

Ps. God damnit right Wlochaty to nie jest muza nadajaca sie do puszczania w radiu.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 11.10.2004 22:04
Post #17 

Unregistered









www.akurat.pl proste a ciesz, nie ? ;]
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 12.10.2004 16:06
Post #18 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Nowa płyta Kazika jest kapitalna. Napewno trudna i "chropowata" ale niesamowicie interesująca i niesztampowa. Można nie lubić, ale trzeba posłuchać. Przynajmniej dla orientacji.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ellie
post 13.10.2004 19:45
Post #19 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 236
Dołączył: 16.05.2003
Skąd: Nowy Dwór Maz.




QUOTE
w ogóle mam ogromny szacunek i sentyment do polskiej muzyki... słucham całej masy polskich zespołów [ale wszystko jest nieco niż Coma;]. Myslovitz, Akuraci, Hey, Dezerter, T.Love, Hunter tez jest dobry. etc., etc.


T.Love to już nie to samo T.Love co kiedyś :/

Myslovitz, Hey, Come lubię, KATu podoba mi się bardzo "Łza dla cieniów minionych".
A ogolnie u nas w Polsce jest raczej zastój, nowym zespołom jest ciężko się wybić, część starych to już nie ta sama bajka co kiedyś, połowa polskiego hip-hopu to totalne dno. Dobrze nie jest, ale nie jest też najgorzej- takie moje zdanie.


--------------------
As happens sometimes a moment settled...
... and hovered and remained for much more than a moment.
And sound stopped and movement stopped?
... for much, much more than a moment.
And then the moment was gone.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 13.10.2004 23:15
Post #20 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



KAT jak KAT, Ballady ma zajebiste, ale Hunter czego by nie zrobił to ma dobre;]

A co do wybjania się, na musi się mieć z czym wybić;]. Poprostu nic ciekawego sie nie dzieje na naszej scenie muzycznej. Starzy wyjadacze jak zawsze trzymaj klasę, a coś nowego zdarza się raz na rok...


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 14.10.2004 08:29
Post #21 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



QUOTE(Ellie @ 13.10.2004 20:45)
QUOTE
w ogóle mam ogromny szacunek i sentyment do polskiej muzyki... słucham całej masy polskich zespołów [ale wszystko jest nieco niż Coma;]. Myslovitz, Akuraci, Hey, Dezerter, T.Love, Hunter tez jest dobry. etc., etc.


T.Love to już nie to samo T.Love co kiedyś :/
*



ale zawsze zostają stare płyty [powiedziała Kira włączając ~ Dzieci Rewolucji '82 - '92]. poza tym... taka jest chyba kolej rzeczy. tak jak ktoś wczesniej powiedział, Muniek w wieku 80 lat nie będzie przeciez śpiewał o buncie.

poza tym nie zgadzam się, że nie dzieje się nic ciekawego na polskiej scenie. mówicie tak chyba dlatego, bo o wielu zespołach nie macie pojęcia. przecież jeśli ktoś gra jakis progressive czy alternative rock to nie będą go puszczać na Mtv. a jak nie ma czegoś w telewizji to w ogóle tego nie ma, tak? mam dziwne wrażenie, że większość tak do tego podchodzi. także nie zgadzam się z tym, ze nie ma u nas nic ciekawego... jest, tylko niestety wiele tych zespołów tworzy i nagrywa w podziemiu.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 14.10.2004 13:51
Post #22 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(BlackOmen @ 10.10.2004 21:20)
Co sie dzieje z nasza polska muzyka? Czy polska zaczyna sie staczac na dno i staje sie juz praktycznie tylko i wylacznie hip-hopem??  Zespoly sie wypalaja? "Tonacy Krawczyka sie chwyta" ?? Co wy sadzicie o naszej muzyce? Czy jestesmy skazani na kupe popu i hip-hopu?
*



Omen, i pochuj od razu w pierwszym poscie zle oceniasz gatunek pop i hiphop, jakby wszystko inne bylo lepsze a to juz jest najwieksze gowno jakie nas zalewa.

Ja rowniez za darciem mordy w stylu Vadera nie przepadam.

Kazik? Kazik to kamien wegielny polskiego hiphopu.

Muzyka poslka wcale sie nie wypala. Wrecz przeciwnie. Dazymy do jakis nurtow ktore wyznacza nam zachod, inne kraje. A to ze sie wypala moze powiedziec ktos komu dzisiejsza muzyka niezbyt przypada do gustu. No oczywiscie? Kiedys bylo inaczej, to co bylo nie wroci. Tak po prostu juz jest.
A wogole teraz to rendy sa zespoly za ktorymi ja nie przepadam. maja zbyt ambitne teksty, ze ja, czlowiek swiatly, nie rozumiem metafor i przeslania...
Jednak wole moj prosty, jakze znienawidzony przez wszystki rap. rap po godzinach i luz ponad wszystko.


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 14.10.2004 20:06
Post #23 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Katon @ 12.10.2004 16:06)
Nowa płyta Kazika jest kapitalna. Napewno trudna i "chropowata" ale niesamowicie interesująca i niesztampowa. Można nie lubić, ale trzeba posłuchać. Przynajmniej dla orientacji.
*



Dobry Kazik nie jest zly Gorge W Bush kocha Polske piosenka ktora mi sie najbardziej 'wkrecila' podczas 1 przesluchania. Cztery dychy za taki album to nic naprawde sie oplaca user posted image

QUOTE(MisieK @ 13.10.2004 23:15)
KAT jak  KAT, Ballady ma zajebiste, ale Hunter czego by nie zrobił to ma dobre;]
*


No i sie nie rozpada co kilka miesiecy.

QUOTE(TimmY @ 14.10.2004 13:51)


Omen, i pochuj od razu w pierwszym poscie zle oceniasz gatunek pop i hiphop, jakby wszystko inne bylo lepsze a to juz jest najwieksze gowno jakie nas zalewa.

Ja rowniez za darciem mordy w stylu Vadera nie przepadam.

Kazik? Kazik to kamien wegielny polskiego hiphopu.

Muzyka poslka wcale sie nie wypala. Wrecz przeciwnie. Dazymy do jakis nurtow ktore wyznacza nam zachod, inne kraje. A to ze sie wypala moze powiedziec ktos komu dzisiejsza muzyka niezbyt przypada do gustu. No oczywiscie? Kiedys bylo inaczej, to co bylo nie wroci. Tak po prostu juz jest.
A wogole teraz to rendy sa zespoly za ktorymi ja nie przepadam. maja zbyt ambitne teksty, ze ja, czlowiek swiatly, nie rozumiem metafor i przeslania...
Jednak wole moj prosty, jakze znienawidzony przez wszystki rap. rap po godzinach i luz ponad wszystko.
*



1) Aktualnie jakos piosenki o imprach z fajnymi niuniami i duza dawka samego bitu ktora slyszy sie nieomal wszedzie to jednak nie jest to co tygryski lubia najbardziej. A jezyk uzyty w moim poscie byl jezykiem przystepnym dla kazdego.

2) Nie ppadajmy w skarjnosci muzyka nie konczy sie na hh i metalu. Ja tam Vadera lubie bo jest to jeden z najlepszych zespolow death metalowych na calym swiecie i nie zostali oni zbytnio docenieni w Polsce.

3) Trendy zespoly z ambitnymi tekstami? No te w TV naleza do takowych w 100%.

BTW.
Wlasnie dostalem w rece plyte Grabarz - Starchy na lachy no i musze przyznac ze jestes pozytywnie ja zaskoczony. Jednak tak czy fak taka muzyka w polskim radiu i tv nie zagosci bo miejsce jest zarezerwowane dla zespolow ambitniejszych. Swoja droga czy ja jestem slepy i gluchy czy jednak nasze miedia nie puszczaja lepszego hip-hopu. Ostatnio mialem cos puszczane i bylo to zupelnie co innego niz to co slyszymy caly czas (to ponoc byl hh czy tam polski rap ).


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 14.10.2004 21:37
Post #24 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Etam się rozpada ale kto by nie odszedł zawsze jest to coś dobrego;p Nie wiem jak ty, ale ja tam Huntera uwielbiam;D


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 15.10.2004 13:17
Post #25 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Kira, pamiętasz początek lat 90tych (ja słabo)? Wtedy w telewizji było to co było i fajnie było. Ja wiem, że jest dużo fajnych zespołów na "drugim planie", ale oni tej rzeki nie zawrócą. Mogą ją zawrócić White Stripesi, Strokesi czy Franz Ferdinand, ale w Polsce nikt tych zespołów nie słucha i wszyscy uważają je za jakieś głupie fanaberie, jeśli wogóle o nich słyszeli. Smutne. Idzie Nowa Rockowa Rewolucja, a tu dalej wszyscy tęsknią za punkiem i złotymi latami heavy metalu, zamiast pochwycić w dłonie Nowe Rockowe Sztandary. Ale ja tu o zagranicznych a miało być o polskich, więc teraz konkluzja, że to wcześniej to niby na temat. Bo mi chodzi o to, żeby w Polsce ludzie młodzi zamiast zakładać milionową kapelę metalową, którą wyda metal mind i nic z tego nie wyniknie, podpatrzyli trochę od zachodniej młodzieży i jakoś twórczo tą Rewolucję na nasz grunt zaczeli zaszczepiać. Ale najpierw trzeba wiedzieć co to Franz Ferdinand i ze można słuchać 2osobowego zespołu z (o zgrozo zgrozo!) kobietą na perkusji.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 22:02