Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

5 Strony  1 2 3 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Departament Tajemnic, ...miejsce śmierci i tajemnic...

ren.Asiek
post 02.03.2004 20:31
Post #1 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



No to tak chyba sie tu nie doczytałam tematu o DT.Wiec tak mnie zastanowiła ta zagadkowa zamknęta sala Departamentu, w której to jak twierdzi Dumbledore jest badama moc czy siła jaką posiada Harry.Jak cos przekręciłam to sorrki poprawiajcie=)Własciwie to nie wiem co tak dokładnie badaja i czemu tamte drzwi były zamknięte na...dużo spustów biggrin.gif ...moze to kiedys okaże sie jakimś kluczem do tej przepowiedni i calkowicie zmieni jej sens? spodziewac sie mozna wszystkiego o ile tylko Rowlling nie zapomni tego umiescic wink.gif

Zastanawia mnie równiez sala z tymi mózgami, po co u licha im mózgi? co to jakas forma ochrony..hehe zartuje...moze oni po zabiciu kogos wyjmują jego mozg i zatrzymują wazne informacje..wiem to okropne nie pasuje tu.

No i jeszcze to pytanie...ta zasłona wiem ze nikt mi na nie nie odpowie no lae przeciez chyba duzo osób nurtuje pytanie co sie za nią tak naprawde kryje.I gdzie podział sie Syriusz i co to za głosy...

A i jeszcze cos do ministerstwa a dokladniej do Atrium...ten posąg...jak myslicie czemu on ożył akurat wtedy gdy DUmbledore sie pojawil? on go ozywil? hmmm... wink.gif


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Martyna
post 02.03.2004 20:38
Post #2 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 24
Dołączył: 24.02.2004




Co do tego posągu (tylko na te pytanie znam odpowiedż) Dambledore go/je ożywił czarami by pomóc Harry'emu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 02.03.2004 20:39
Post #3 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



Aha ok chyba to gdzies pominęłam...ale on go taak zaczarowal ze Avadra Kevadra po nich splywala no nie? wink.gif To musial byc niezły czar...


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
moniczka
post 02.03.2004 20:42
Post #4 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 143
Dołączył: 26.02.2004

Płeć: Kobieta



Co do posagow to sie zgadzam z Martyna.
Pewnie po to trzymaja te mozgi, aby w kazdej chwili mogli sprawdzic mysli i wspomnienia danego czlowieka. To cos takiego jak akta:)


--------------------

trzaba wiedziec kiedy ze sceny zejsc
niepokonanym
wsrod tandety lsniac jak diament
byc zagadka ktorej nikt
nie zdarzy zgadnac nim minie czas

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 02.03.2004 20:44
Post #5 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



No tak ale skąd mają te mózgi? i czyje one są??!! Jak mogą sprawdzic myśli danego człowieka skoro jezeli to jest akurat mózg tego kogos to on juz nie zyje no nie??? Dziwne to jest,...i w ogóle to czemu one atakują? a samooboronie?


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 02.03.2004 20:46
Post #6 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



no pewnie, że to musiały byc trudne zaklęcie! przecież Dumbledore jest potężnym czarodziejem!

co do tych mózgów, to faktycznie może tak jest.... o tym "wypatraszaniu" ludzi.

ale co z tym pokojem, to nie mam bladego pojęcia, o co tam chodziło. w ogóle tego nie mogłam zrozumieć.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Martyna
post 02.03.2004 20:46
Post #7 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 24
Dołączył: 24.02.2004




A co do zasłony to myślę, że to jest jakiś inny wymiar, co?No i te głosy to może są wołania (bo było że się robiły coraz głośniejsze tongue.gif ) tych ludzi próbujących się stamtąd wydostać.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
żaba
post 02.03.2004 20:48
Post #8 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 146
Dołączył: 06.12.2003
Skąd: obsypany różanym kwieciem Olsztyn...(pff jasne =P)




mozliwe ze to "akta",ale jeden z mozgow zaatakowal rona.Chyba powinni jakos zabezpieczyc te mozgi,no nie?A moze choduja wlasne mozgi i chca stworzyc super armie mozgow-czarodziejow( biggrin.gif zartuje)???


--------------------
„I nagle zdałam sobie sprawę, jak bardzo jestem próżna; jak próżni jesteśmy wszyscy i jak wielką wagę przypisujemy sobie samym, naszemu istnieniu w świecie, które tak naprawdę ma znaczenie jedynie dla paru najbliższych. A może nawet i to znaczenie przeceniamy? A nawet jeśli nie, to czymże ono jest wobec milionów tych, którym nasz los jest obcy i najzupełniej obojętny; którzy o tym, że w ogóle jesteśmy, nawet nigdy się nie dowiedzą? Tysiące, miliony takich jak ja dziewcząt i chłopców – tak samo przecież jak ja ważnych i niepowtarzalnych – mogłoby zniknąć w jednej chwili jak jakiś obłok albo tęcza i czy to by cokolwiek zmieniło? Czy świat by przez to przestał istnieć? Wszystko by nadal biegło już utartym torem, a po zimie, jak zwykle, zakwitłyby kwiaty... Z jaką siłą dotarła do mnie ta brutalna prawda! Ta oczywista prawda, którą tak łatwo jest przeoczyć, przez to, że taka oczywista...”
Helena Saniewska –Mały wielki świat

Mój blog
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 02.03.2004 20:48
Post #9 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



No tak to z zasłoną Martyna to moze i

tak...ale skoro nie mogą sie stamtąd wydostac to jeszcze żyją, a przeciez

Dumbledore to potężny czarodziej wiec czemu ich stamtąd nei wyciągnie? I

czemu cos takiego w ogóle istnieje?...i czy nie dziwne ze w tej samej sali

bylo e podium? Moze trafiali tam zwyciężcy albo przegrani? za tą zasłone...? http://online.freeware.info.pl/shakes&fidget.html

Ten post był edytowany przez vampirka: 07.10.2016 15:09


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
moniczka
post 02.03.2004 20:51
Post #10 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 143
Dołączył: 26.02.2004

Płeć: Kobieta



Nie wiem skad te mozgi, ale pewnie sie dowiemy:)Tak z ta zaslona sa problemy, nikt nic o niej nie wie:)


--------------------

trzaba wiedziec kiedy ze sceny zejsc
niepokonanym
wsrod tandety lsniac jak diament
byc zagadka ktorej nikt
nie zdarzy zgadnac nim minie czas

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 02.03.2004 20:51
Post #11 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



tak...." i o to w pomocy dla Dumbledore'a w walce z Voldziem nadchodzi ekipa mózgów.Wyhodowanych specjalnie na tą okazję...i uwaga mózgi wkraczają do akcji!!!!" laugh.gif laugh.gif laugh.gif

A własciwie to nie wiem czzemu go zaatakowal...i tak w ogóle to one w czyms pływały..jakas maź no nie? to czemu jak ten mózg z tego e zostal wyjety czy cos to nie zdechł? to chyba powinno go przy zyciu utrzymywac no nie??


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Martyna
post 02.03.2004 20:55
Post #12 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 24
Dołączył: 24.02.2004




Może Dambl jeszcze nie wie o tym wymiarze. Może ta zasłona była jakimś w rodzaju wyrokiem? Albo była dla ochrony innych rzeczy takich jak te przepowiednie?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
moniczka
post 02.03.2004 20:55
Post #13 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 143
Dołączył: 26.02.2004

Płeć: Kobieta



Tak te mozgi sa dziwne. Moze one sa myciagane od tych osob, ktore nie zyja, a mialy swoje tajemnice i departament chcial sie tego dowiedziec, ale modl tylko po smierci?Ktos mnie rozumie??smile.gif


--------------------

trzaba wiedziec kiedy ze sceny zejsc
niepokonanym
wsrod tandety lsniac jak diament
byc zagadka ktorej nikt
nie zdarzy zgadnac nim minie czas

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 02.03.2004 21:02
Post #14 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



No ja Cie rozumiem Moniczko, ale oni nie musieli czekac az ktos umrze...wystarczy podac Veritaserum i koles wyspiewa wszystko wink.gif Więc ne wiem...moze to jakas sprawa niskiego poziomu smile.gif Moze DT ma jeszcze wiecej takich spraw,bo w koncu Harry nie otworzyl wszystkich drzwi....

A i jeszcze jedno pytanie...skąd oni mogli miec tyle przepowiedni? kto im ich tyyyle przepowiedzial i umiescil w kulkach? Tego jest tam multum.I czemu zadne z nich nie byly oddawane wlascicielom.I co teraz bedzie kiedy sie wszystkie stukły...hehe to chyba wiecej niz jedno pytanko biggrin.gif wink.gif


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Martyna
post 02.03.2004 21:05
Post #15 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 24
Dołączył: 24.02.2004




Te mózgi mogą być po to by oni ci z ministerstwa mogli sobie eksperymentować . Może oni chcą odkryć sposób na kontrolowanie kogoś...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
moniczka
post 02.03.2004 21:08
Post #16 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 143
Dołączył: 26.02.2004

Płeć: Kobieta



Faktycznie zapomnialam o tym Veritaserum:)No to nie wiem po co im te mozgi. Moze one sa jak krolili doswiadczalne tak jak powiedziala Martyna?Nie wiem:)


--------------------

trzaba wiedziec kiedy ze sceny zejsc
niepokonanym
wsrod tandety lsniac jak diament
byc zagadka ktorej nikt
nie zdarzy zgadnac nim minie czas

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 02.03.2004 21:11
Post #17 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



No tak ale przeciez do tego wystarczy zaklecie Imperius<czy jakos tak> albo legilimencja...mozna przez myśli dotrzec do człowieka...wiec to chyba nie to...

Moze oni próbuja wyhodowac tam cos co jeszcze nie istnieje a co by sie im sprzydało? Jakiegos stworka z rozumem człowieka albo cos? a moze chcą stworzyc klony? w co wątpie biggrin.gif wink.gif

A co do tej magii...to moze nie wiem oni badają tą którą otoczyla go matka? tylko co tu badac? moze jeszcze cos go chroni? albo cos w nim siedzi?? w koncu jego zdolnosci magiczne są no na wysokim poziomie jak na jego wiek no nie? to raczej niespotykane wink.gif on jest w walce lepszy nawet od niektórych czarodziejów no nie?wink.gif...no moze nie lepszy ale równy wink.gif


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
moniczka
post 02.03.2004 21:14
Post #18 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 143
Dołączył: 26.02.2004

Płeć: Kobieta



Albo chca ulepszyc ludzkosc, zeby nie bylo mugoli?Swiat bez mugoli bylby dla nich rajem. Nie musieliby sie ciagle chowac.smile.gif


--------------------

trzaba wiedziec kiedy ze sceny zejsc
niepokonanym
wsrod tandety lsniac jak diament
byc zagadka ktorej nikt
nie zdarzy zgadnac nim minie czas

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 02.03.2004 21:19
Post #19 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



Nie no myślę,że nie chcą się pozbyc mugoli, bo w koncu ich no jest spooooro wiec wiecie...a poza tym chyba są im do czegos potrzebni no nie? a poza tym czarodzieje nie są jakimis potworami którzy likwidowali by kazdy inny "gatunek" niz oni....oni są tolerancyjni wiec to nie to=]


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Martyna
post 02.03.2004 21:21
Post #20 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 24
Dołączył: 24.02.2004




Ale można w końcu oprzeć się temu zaklęciu Imperius. A może oni chcą stworzyć armię zmutowanych ludzi z mocą magiczną???? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 02.03.2004 21:23
Post #21 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



hehe no raczej nie zmutowanych ludzi, ale stworzen z mózgami ludzkimi...a co do Imperius to nie kazdy mu sie opiera, tylko Ci co mają to COS...Harry najwidoczniej ma taką moc wink.gif


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
moniczka
post 02.03.2004 21:25
Post #22 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 143
Dołączył: 26.02.2004

Płeć: Kobieta



ren.asiek moze nie chca sie pozbyc mugoli tylko chca z nich zrobic czarodziejow? Tak zwlaszcza malfoyowie sa tolerancyjni. Wlasnie takie typy jak oni i Knot pracuja w departamencie, wiec kto wie?A tak wlasciwie to gdzie pracuje ojciec Draco?


--------------------

trzaba wiedziec kiedy ze sceny zejsc
niepokonanym
wsrod tandety lsniac jak diament
byc zagadka ktorej nikt
nie zdarzy zgadnac nim minie czas

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Martyna
post 02.03.2004 21:25
Post #23 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 24
Dołączył: 24.02.2004




A ten syn Croucha? Racze opierają sie ci którzy są za długo pod tym zaklęciem?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 02.03.2004 21:28
Post #24 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



Monia ale oni nie mogą z mugoli zrobic czarodziejów...bo oni nie maja nikogo magicznego w rodzinie,zadnych zdolnosci...ani kropli magii w ich zwyczajnym zyciu.
Fakt ze ne wszyscy są tolerancyjni ale Ci dobzi taak.I na pewnio nie mają zlych zamiarów,bo Dumbleroe i spólka by im przeszkodzili wink.gif


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
moniczka
post 02.03.2004 21:32
Post #25 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 143
Dołączył: 26.02.2004

Płeć: Kobieta



Tak ale Hermiona miala kogos takiego w rodzinie? Chyba nie.
Ale najpierw Dumbl musialby sie dowiedziec, a wtedy mogloby byc za pozno.


--------------------

trzaba wiedziec kiedy ze sceny zejsc
niepokonanym
wsrod tandety lsniac jak diament
byc zagadka ktorej nikt
nie zdarzy zgadnac nim minie czas

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Strony  1 2 3 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 20:49