Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [filmy] Trudne Do Ogladania

GrimmY
post 18.09.2004 02:44
Post #26 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(BlackOmen @ 17.09.2004 22:54)
Film trudny do ogladnia - Quo Vadis. Za cholere do mnie on nie przemawial. Wydawal mi sie naprawde naciagany, kiczowaty i nudny jak flaki z olejem ech....
*


chwila moment. dyskuktujemy o filmach trudnych do ogladania, czy o filmach ktore nam sie nie podobaly? (swoja droga "quo vadis" tez mi sie nie podobal;)


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 18.09.2004 07:28
Post #27 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



MisieK -> bo sam Aragorn tylko na początku jest niezły ;> potem jak odkrywamy całą jego tajemnicę robi się taki pusty i zaczyna się zamieniać w tego nudnego króla, który nudno uzdrawia.

i nie muszę Ci na nic wierzyć, bo mam swoje oczy ;p i wg. mnie są po prostu książki, które się do kręcenia nie nadają. każdy ma swoje wyobrażenie hobbita, elfa, krasnoluda i w ogóle całego Śródziemia. tak powinno zostać (chociaż mi to w sumie wisi, bo fanką Władcy nie jestem, próbuję być obiektywna). a Jackson to co mógł zrobić, żeby zyskać fanów swojego filmu zrobił. samej mi się b. podobała pierwsza część, bo dopiero po niej jakoś się zebrałam i przeczytałam trylogię Tolkiena. a btw, on też by za techniką nie nadążył, więc jeśli się upierasz- są kwita.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 18.09.2004 11:47
Post #28 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
MisieK -> bo sam Aragorn tylko na początku jest niezły ;> potem jak odkrywamy całą jego tajemnicę robi się taki pusty i zaczyna się zamieniać w tego nudnego króla, który nudno uzdrawia.


Znowu bluźnisz ;p W filmie poprostu nie było tej należytej podniosłości i wogole;]

A Tolkien wogole był antytechniczny. Przez całe życie nie słuchał radia, na uczelnie jeździł rowerem kiedy jego koledzy jeździli nowymi Fordami, a gdy czytano w radiu Trylogie, napisał po pierwszych dwóch odcinkach list do tejże stacji z wytkniętymi i opisanymi szeroko błędami jakich dopuściła się stacja(dodam list miał około 15 stron;D), no i dużo takich listów profesor napisał w swoim życiu ;]


Grimmy, moze Back inaczej postrzega pojęcie trudne;p

Quo Vadis... kolejna kaszana. Chyba tylko krzyżacy z tych polskich superprodukcji byli nieźli... w końcu w tamtym roku to był najbardziej posunięty technicznie film. Ponoć został nawet wtedy uznany najlepszym filmem wojennym roku;D


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 18.09.2004 15:44
Post #29 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Quo Vadis... kolejna kaszana. Chyba tylko krzyżacy z tych polskich superprodukcji byli nieźli... w końcu w tamtym roku to był najbardziej posunięty technicznie film. Ponoć został nawet wtedy uznany najlepszym filmem wojennym roku;D

Potop byl niezly, Ogniem i Mieczem rowniez.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 18.09.2004 20:25
Post #30 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



Dla mnie bardzo trudnymi filmami do obejrzenia sa filmy genialnego Davida Lyncha.
Mulholland Drive.
Erased Head.
Twin Peaks.

Filmy, ktore nie dosc, ze ciezko sie oglada, bo przypominaja czyjś pogmatwany sen - to na dodatek dopiero po 8 objerzeniu wiadomo o co chodzi.


I Elephant. Bo chyba nie zrozumialem.


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 19.09.2004 09:58
Post #31 

Unregistered









QUOTE(TimmY @ 18.09.2004 20:25)
Dla mnie bardzo trudnymi filmami do obejrzenia sa filmy genialnego Davida Lyncha.
Mulholland Drive.
Erased Head.
Twin Peaks.

Filmy, ktore nie dosc, ze ciezko sie oglada, bo przypominaja czyjś pogmatwany sen - to na dodatek dopiero po 8 objerzeniu wiadomo o co chodzi.


I Elephant. Bo chyba nie zrozumialem.
*




baarzo lubię jego kino. niesamowite jest, szczególnie Lost Highway. przerażające są te filmy.

Elephant- Gus van Sant... to nazwisko mówi prawie wszystko. 'zboczeniec' filmowy ;> robi też świetne ciężkie kino.


Lars von Trier, człowiek który stworzył potęgę. 'Królestwo', film o 'nawiedzonym' szpitalu. dziwny, zagmatwany, mroczny, ironiczny, śmieszny... to można na wiele sposobów określać. prawdziwe królestwo. Dogville, mi się szczególnie nie podobało, no ale to jest to ciężkie kino... ;>

aha może jest nie jest on do końca 'ciężkim' filmem, ale jakże niesamowitym w pewnym obliczu. 'Przeklęstwa Niewinności' pani Coppoli. kuref, nazwisko w tym wypadku nie gra roli. film jest świetny niesamowity, ma klimat. i jest w jakiś sposób ciężki [głupie pojęcie do kina, zbyt szerokie].
Go to the top of the page
+Quote Post
Eowina
post 19.09.2004 19:24
Post #32 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 200
Dołączył: 09.03.2004
Skąd: Lublin




gulczas a jak myslisc i yrek kosmiczna nominacja byly okropnie glupie.
Nie moge równiez ogladac Wiedzmina(wieśmina - tak jak to napisali w "Fantasy").
Ale najgorsi to chyba byli mali agenci.Nie cierpie tego! I musialam isc na to ze szkołą cry.gif


--------------------
"Nie każdy bładzi,kto wędruje..." J.R.R Tolkien

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Słoneczko
post 22.09.2004 16:39
Post #33 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 32
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Za górami za lasami... ;)




QUOTE(MisieK @ 18.09.2004 23:55)
Ta właśnie ten. Cholerny wieśmin ;p Aktor z niego taki jak z leonardo di caprio;p
*




Ja nie oglądałam jeszcze filmu Wiedźmin. JAkoś mi się do tego nie śpieszy. Zdecydowanie jestem na nie dla tego fimu. Już sam wizerunek Geralda mnie przeraził. Wolę nie myśleć jak została zmieniona treść w filmie. Bo ja sobie nie wpbrażam, zęby pięć tomów zmieścić w jednym, filmie...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zusia =)
post 22.09.2004 19:21
Post #34 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 258
Dołączył: 22.12.2003
Skąd: z jamaici




Moim zdaniem trudna do obejrzenia bez jakichkolwiek uczuć jest Frida. Co prawda film nie ukazuje tego jej cierpienia aż tak, jak książka, ale trudno jest nie poczuć nic widząc ten film. Ja płakałam. Słuchając pieśni starszej kobiety o zielonym chili. Po prostu płakałam.
Dla mnie najpiękniejszy film, jaki widziałam.

(a propos gulczasów i yrków. to NIE są filmy. to jest obraza dla polskiego kina, przecież tak wspaniałego. Coś stworzone dla mas, dla tłumów, które idą do wielkiego gmachu kina, napaprzą tam pop cornem i wyleją coca colę i się pośmieją z żalosnych kawałów. nie film. Nie można przecież porównywać tego do humoru "Samych swoich". prawda?)


--------------------
borufki
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 22.09.2004 22:23
Post #35 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



Austin Powers tez film niczego sobie jezeli idzie o trudnosc w ogladaniu. Chyba mnie juz gagi takie jak tam sa przestaly smieszyc

Ten post był edytowany przez BlackOmen: 22.09.2004 22:28


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 23.09.2004 08:40
Post #36 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Zusia =) @ 22.09.2004 18:21)

(a propos gulczasów i yrków. to NIE są filmy. to jest obraza dla polskiego kina, przecież tak wspaniałego. Coś stworzone dla mas, dla tłumów, które idą do wielkiego gmachu kina, napaprzą tam pop cornem i wyleją coca colę i się pośmieją z żalosnych kawałów. nie film. Nie można przecież porównywać tego do humoru "Samych swoich". prawda?)
*

\

Przesadasz.

Gulczas a jak myslisz - jest genialny! Supcio. I nawet sie posmiac mozna.


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 23.09.2004 08:49
Post #37 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Gulczas a jak myslisz - jest genialny! Supcio. I nawet sie posmiac mozna.

Twardy jestes aby takie dowcipy z samego rana opowiadac.


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 23.09.2004 14:15
Post #38 

Unregistered









QUOTE(Zusia =) @ 22.09.2004 19:21)
(a propos gulczasów i yrków. to NIE są filmy. to jest obraza dla polskiego kina, przecież tak wspaniałego. Coś stworzone dla mas, dla tłumów, które idą do wielkiego gmachu kina, napaprzą tam pop cornem i wyleją coca colę i się pośmieją z żalosnych kawałów. nie film. Nie można przecież porównywać tego do humoru "Samych swoich". prawda?)
*



polskie kino wspaniałe? ykh ykh. no nie powiedziałbym. nie twierdzę, że nie ma wielu dobrych filmów, ale nie jest wspaniałe. chociaż polecam 'Ucieczka z kina Wolność'.


a humor Samych Swoich też się nie wszystkim musi podobać, prawda?
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 23.09.2004 14:30
Post #39 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



Zusia-> no, a Ty to niby jesteś ponad tymi masami. bo nie brudzisz pop cornem, nie śmiejesz się z żałosnych kawałów i w ogóle jesteś taka ambitna. na niecenzuralną wiązankę mi się zbiera jak ktoś, kto przecież nie jest jakiś super ''ukulturowiony'', fajny itd. uważa, że jest ponad.
i naprawdę znam niewiele osób, którym się te wszystkie Yrki i Gulczasy podobają... i nigdy nie mogę pojąć jak to jest, że coś maksymalnie obciachowego i lubianego przez b. wąskie grono niewypałów społecznych jest szufladkowane w kategorii ''dla mas''.

no i Samych Swoich nie lubię. a w ogóle to Voldius masz strasznie chamski opis, mógłbyś albo zupełnie nie mieć tego linka do bloga, albo go całkowicie mieć ;>


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zusia =)
post 23.09.2004 19:49
Post #40 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 258
Dołączył: 22.12.2003
Skąd: z jamaici




Potti...to powiedz mi, jakim cudem na gulczasa do kina poszło kilkaset tysięcy ludzi, co? Może nawet i tego nie lubią, a może po prostu udają, że nie lubią?
A zdziwiłabyś się. Nie brudzę popcornem, bo go nie lubię. Chodzę do kina Kijów, jednego ze starszych w Krakowie, które nie jest wielkim brzydkim gmachem, dziełem nowoczesnych architektów. Ale co Ty wiesz? Zawsze wszystko lepiej.
a yrek i gulczas mają prawo mi się nie podobać. I mam prawo do wyrażenia zdania. Jak każdy.
A nie możesz mówić, czy jestem "ukulturowiona" i jakaś fajna, bo mnie nie znasz.
Zdziwiłabyś się, jak już mówiłam.

vold- a i Yrek nie musi się wszystkim podobać. Sami swoi to tylko przykład, tak gwoli ścisłości, bo znów mi się będzie czepiać.


--------------------
borufki
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 23.09.2004 21:34
Post #41 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



QUOTE(Mornariel @ 23.09.2004 19:53)
wlasnie Potti, vold, zostawcie ja w spokoju. biedna zusia.
*



kocham Cię w mojej głębokiej nieśmiałości [:

Zusia-> nie mówię, że brudzisz popcornem. tylko można robić wiele gorszych rzeczy niż to. i nie mówię, że yrki i gulczasy nie mogą Ci się nie podobać. mi też się nie podobały. ale to nie znaczy, że z miejsca twierdzę, że ludzie, którzy to oglądali są puści itp. a więcej- Ty masz do mnie pretensje, że oceniam Ciebie, a sama oceniasz ''trochę'' większą grupę.
no a co do tego czy ja zawsze wszystko wiem lepiej. o tym bym mogła sporo napisać. ale wszystko się sprowadza do tego, że Ty wyrażasz swoje zdanie, a ja to komentuje, tym samym też wyrażając swoje. więc obie mamy do tego prawo, a że ja Ciebie nie trawię i Ty mnie pewnie też, to już skutek uboczny.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 24.09.2004 12:27
Post #42 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



ja tam nie lubię irkoof i goolczasoof [inna sprawa, że nie oglądałam]. taki humor to zupełnie nie moja estetyka. może to być nawet humor najwyższych lotów, ale mnie po prostu nie kręci. lubię [angielski] czarny humor [np. Monty Pajton, Czarna Żmija] albo humor wulgarny [coś w stylu miasteczka Sołt Park]. innego nie akceptuje.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Teodora
post 24.09.2004 15:34
Post #43 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 260
Dołączył: 18.06.2004
Skąd: dworzec kurski

Płeć: Kobieta



ktoś chyba napisał władca pierścieni fuuuuuu jestem za trzecia część jest totalnie zpieprz..... w szczególności koniec totalna porażka nie wiem jak można było przedłozyć sceny batalistyczne nad np. odnalezienie nowego drzewa życia przez aragorna co jest chyba celem tej książki
no i uśmiałam się strasznie jak Gollum odgryzł Frodowi palucha... laugh.gif
jeszcze jeden film którego fabuły totalnie nie rozumiem... ,,śmierć w wenecji,, najlepiej go chyba skwitowali w ,, chlopaki nie płaczą , film o facecie w łódce masakra o pedofilskim podłożu...

fajnie

Ten post był edytowany przez Mornariel: 24.09.2004 16:18


--------------------
m
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 28.09.2004 16:14
Post #44 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



Jakies zawsze są :]
Obrzydzenie, znudzenie czy zainteresowanie :>

Ostatnio nawet po jednym filmie chodziłem dłuższą chwile hmm... zamyślony :]
BVył to film American History X i w sumie dochodze teraz do wniosku że chociaż film niezły to to nie jest film do myslenia, a do oglądania.

A takie prawdziwie głębokie filmy które powodują że mózg nam sie raduje podczas oglądania a to za sprawą sprytnych aluzji itp - Underground. Ten film to jeden z moich ulubionych - niech was tytuł nie zmyli, to żadna milionowa produkcja z holiwódu tylko film produkcji jugosławiańskiej. Doprawdy - polecam każdemu... można się uśmiać, mozna i popaść w zadumę.

Recka owego filmu (moje autorstwa ;]) pod tym linkiem
"...P..."


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 28.09.2004 16:22
Post #45 

Unregistered









tożto oczywiście film Emira Kusturicy [chciałbym, aby polskie kino stało na takim poziomie ;]]. wiem, o czym jest [wiem że jest świetny ;p], miałbym ochotę obejrzeć, ale póki co video mam zepsute i nie obejrzę ... Kusturicy polecam 'Czarny kot, biały kot'. piękny film, warto obejrzeć.

Go to the top of the page
+Quote Post
Enaj
post 17.10.2004 15:45
Post #46 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 23.08.2004
Skąd: Boat ;)




"MisieK,17.09.2004 23:44

A Sapkowski kazał nie wymieniać jego nazwiska przy żadnej reklamie itp. tego filmu... gumowy smok... nie to już przegięcie;/"



Hej Misiek chciałam zauważyć że Godzilla od początku do końca jest była i będzie gumowa wink.gif Może polskim realizatorom wydało się bardziej KUUUULLLL i dlatego tego smoka dali z gumy wink.gif


Najbardziej trudnymi (czyt. nie tyle emocjonalnie, duchowo czy logicznie, co nerwowo) filmami do odbioru są:

Pojutrze (tego psa na końcu to chyba wzieli jako suchy prowiant wink.gif )
Spiderman (ahh te amerykańskie "piękne" symbole)
Lost Highway (bo zupa była za słona wink.gif )
Inni (bo przez cały film Nicole Kidman zasłaniała zasłony)
cztery pory roku ( polski film na który marnowałam 70 minut mojego życia)

re: narazie tyle z co do tancząć w ciemnościach to Bjork świetnie sie tam spisała "Katrin Denew" też (zapomnialam jak sie pisze :] ) a reszta przeleciała przez ten film tancząco-śpiewająco (szkoda mi tylko Selmy na koncu, poplakałam sie ;( )

Ten post był edytowany przez Enaj: 17.10.2004 15:52


--------------------
user posted image <--- drżyjcie dzieci tej ziemi <--- Samhain minął smućcie się niegodziwcy


Dwie dinozaurzyce wybrały się na basen kąpielowy. Jedna kąpie się a druga tylko moczy nogi:
- Czemu się nie kąpiesz?
- Bo mam okres.
- A nie używasz owiec?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 17.10.2004 20:40
Post #47 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Gozilla to godzilla, wieśmin to wieśmin. I to i to kiepskie.

Ale pomijając gdzille po co się polacy za "superprodukcje" biorą skoro jedyna udana to Krzyżacy.


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 17.10.2004 20:51
Post #48 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



American Beauty...

nudny, banalny, pseudofilozoficzny film bez jakiegokolwiek klimatu. może się teraz posypać krytyka względem mej skromnej osoby, bo [prawie] wszyscy się nim tak zachwycają, ale ja ten film tak odbieram. okropnie mnie znudził, nie wzbudził we mnie żadnych emocji, nie zmusił do żadnych przemyśleń ani nie skłonił do refleksji. po prostu... jestem na nie.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 18.10.2004 15:51
Post #49 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




Film filmem, zaskakuje tylko raz, co jednak nie zmienia faktu, ze Spacey był genialny.

Ja tymczasem powędrowałam sobie na Złe wychowanie i doświadczyłam kilku zupełnie nowych rzeczy. Pierwszy raz miałam szczerą ochotę wyjść z kina i wcale nie dlatego, ze film był zły, czy nijaki. Nie podobał mi się. Choć brzmi banalnie, to wszystko co potrafię powiedzieć. Kwestia tematyki? Prawdopodobnie. Choć nie jestem przekonana czy do końca. Pieniędzy nie żałuję, ale drugi raz bym nie poszła. Mimo, ze to Almodovare.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Enaj
post 18.10.2004 16:12
Post #50 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 23.08.2004
Skąd: Boat ;)





Kira co się dziwić w końcu to AMERICAN('t) wink.gif Beauty..... :]

swoją drogą... Pięknie pojechali American Beauty w Not Another Teen Movie
(pol. To nie jest kolejna komedia dla kretynów) TO nie ja tłumaczyłam dry.gif dry.gif błee nienawidze takich tłumaczeń... thumbdown.gif


--------------------
user posted image <--- drżyjcie dzieci tej ziemi <--- Samhain minął smućcie się niegodziwcy


Dwie dinozaurzyce wybrały się na basen kąpielowy. Jedna kąpie się a druga tylko moczy nogi:
- Czemu się nie kąpiesz?
- Bo mam okres.
- A nie używasz owiec?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Strony < 1 2 3 4 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 24.04.2024 16:34