Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Popmjuzik

voldius
post 11.03.2006 21:43
Post #26 

Unregistered









hyhy, no to umówmy się, że to co tv promuje nie jest hip-hopem.
na festiwalu w Opolu leci hip-hop? zaczął lecieć,
kiedy Hirek Wrona zorganizował 'hip-hop Opole'
tak wtedy tak, wtedy leciał nawet sam hip-hop!
i szczerze to nie znam przypadków promowanego
w polskiej telewizji publicznej hip-hopu.
bo to jest raczej muzyka niepoprawna
szampan, dziwki, koks i dżakuzi,
prawie jak polscy politycy, więc to raczej nie przechodzi.
a telewizje prywatne, vivy, mtv dopiero po zmianie image'u
na ten niegrzeczny, zaczęły puszczać więcej hip-hopu
bo poza 'rap kanciapą' wsz'a i cne, to viva się nie
wychylała raczaej, a mtv miało tam
yomtvraps, też krótko jakoś,
poza tym w wolnych przestrzeniach czasowych,
znaczy kiedy nie były żadne charty itp
to raczej nie pusczali hip-hopu.

raczej zbijało się kasę na hip-hopie, nie zbija.
to znaczy może na samej kulturze ubierania,
wyglądu itp., to tak, teraz nawet
taki image jest utrwalany, zazwyczaj jak są
jakieś reklamy z młodzieżą czy coś, to jest
to wszystko w takim stylu.

mimo wszystko to co puszczane jest w radiu itp.
jest zazwyczaj łatwiejsze w odbiorze więc ten
taki 'hip-hopowy' Mezo czy Doniu jest puszczany,
a TSA nie. hyhy, poza tym jakoś nikt u mnie w klasie
nie słuchał hip-hopu, ta kultura sam w sobie w Polsce
tak naprawdę jeszcze nie zaistniała.

no ale i tak mamy obrońców TRV bytu
ESKA rock.
ale puszczają sporo dobrej muzyki też,
to prawda.


/no a poza tym to gratuluję, bo
ja sluchałem kiedyś głównie rocka etc.
a teraz hip-hopu, ale jakoś nie czuję nienawiści
do mocniejszego grania, ba darzę wielkim szacunkiem
i dalej bardzo lubię.


Katon - kilka razy Rebel oglądałem, naprawde potrafią
być zabawni, mimo tam różnych dziwnych wkrętek,
to jest tam sporo tego kanałowego 'funu'.

Ten post był edytowany przez voldius: 11.03.2006 21:45
Go to the top of the page
+Quote Post
hazel
post 12.03.2006 00:03
Post #27 

czym jest fajerbol?


Grupa: czysta krew..
Postów: 3081
Dołączył: 24.12.2005
Skąd: panic room

Płeć: kaloryfer



Do niedawna miałam uczulenie na "komercyjny szit", ale teraz mi nawet nie przeszkadza. Nie jestem w stanie co prawda wymienić żadnej popowej gwiazdy, która jest teraz na "topie", ale nie dostaję ataku nerwicy, jak w radiu leci hip-hop. To już niezły postęp. A po odpowiedniej dawce alkoholu wprowadzonej do krwioobiegu, to nawet przy Sistars się umiem bawić.


--------------------
user posted image
The voice in my head doesn’t think I’m crazy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sumiko
post 12.03.2006 00:49
Post #28 

>>blondynki są głupie.<<


Grupa: czysta krew..
Postów: 876
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z dupy.

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Katon @ 11.03.2006 18:49)
QUOTE(Sumiko @ 11.03.2006 02:51)
hehe doniu debeściak =)

a w 'pod gradobiciem pytań' był ostatnio onomatopeja. myślałam, że się posikam. widział ktoś?
*



Nie widziałem jeszcze mojego ojca płaczącego ze śmiechu aż tak. Ja omało nie dostałem dysfunkcji żuchwy - wogóle uwielbiam Andrzeja Strzelbę, Misia Push-upka i całe 4funTV, szczególnie od kiedy w Rebelu wyszydzili Tajemnicę Gejowskiej Góry. Nikt inny nie miał odwagi.
[...]
*



miś push-upek jest niezły, ale mgr andrzeja strzelbe to kocham jak mało kogo. szczuka była super (jak strzelba śpiewał rowerowy rajd to nie mogłam), albo kołopczyc. i parszywą 13 też namiętnie oglądam odrabiając angielski.


--------------------
dupa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilly Lill
post 12.03.2006 00:56
Post #29 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 135
Dołączył: 07.04.2003
Skąd: Gliwice city

Płeć: Kobieta



U mnie bida z nędzą: MTV nie ma, Vivy nie ma, słucham własnych mp3, gdzie pop jest raczej w mniejszości albo Antyradia, gdzie nie ma go praktycznie wcale. Na czasie nie jestem, ale tego i owego posłucham, chociaż zwykle raczej biernie. No, tylko imprez bez muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej sobie nie potrafię wyobrazić. Lepiej się tańczy i weselej jest ;]


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sumiko
post 12.03.2006 01:58
Post #30 

>>blondynki są głupie.<<


Grupa: czysta krew..
Postów: 876
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z dupy.

Płeć: Mężczyzna



ale teraz jak sobie o tym myśle to voldius jakoś tam swoją racje ma. wsz i cne przeszli z vivy do mtv, tak samo tede i kołcz do 4funtv. viva się jakoś z tego hiphopu wycofuje.


--------------------
dupa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katarn90
post 12.03.2006 11:12
Post #31 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 826
Dołączył: 13.07.2005

Płeć: Mężczyzna



Child ----> no w sumie to teraz przystopowali, ale, jak sam przyznałeś, kasę zbijali niezłą. Nie słucham radia, więc możliwe, że przestali katować ludzi na okrągło hip-hopem. Poza tym był (albo jest) promowany odłam h-h czyli hiphopolo, jak już wspomniałem, bo tego hmm... prawdziwego (np. Liroy) (?) rzeczywiście było mało (moje pojmowanie - hiphopolo to Mezo, Doniu itp. ).
Aha i dobrze, że wspomniałeś o ubiorze, bo na tym też kasę zbijali, choć i tutaj przychamowali bo ostatnio coraz rzadziej widać smycze i tym podobne. Ale powtórzę SWOJE zdanie - to, że przystopowali nie znaczy, że przestali (promować hip-hopolo).

te nie wywoluj mnie na daremno, bo w tym temacie sie nie wypowiadalem [;

Ten post był edytowany przez Child: 12.03.2006 11:38
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 13.03.2006 11:49
Post #32 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



No czy z Liroya to taki prawdziwy hh to inna para kalesonów...

Telewizja Publiczna ma promować dziedzictwo narodowe, albo raczyć się zamknąć, rozwiązać i nie dręczyć ludzi. Zasrane marnotrastwo.

W Polsce promuje się stare pościelówy z lat 80tych. Ot co. Plus trochę nowych hitów z supermainstreamowego zaścianpolskiego popu. Ala moim wrogiem twoim wrogiem na kolana i zabieraj rzeczy. Playlista Zetki i RMFu - oto czego ludzie chcą słuchać. Jaki tam hip hop? Prędzej poprock. Z tej najbadziej tragicznej półki.

Rocka nie ma na listach. A chcemy żeby był? Jakby był, to wszyscy by mówili, że się sprzedali, że to że tamto. Kto słucha ten słucha. Tylu ilu w Polsce jest metali....Łoooo....Moglibyśmy kraje ościenne obdarowywać taką masą. MetalMind to w Polsce potentat! O co wam chodzi!?Mogę być rozgoryczony taki ja, który się jara nowym rockiem z GB, bo to w Polsce wszyscy mają gdzieś. Ale TSA? Widziałem kolejkę do popisywania płyt - wystawała za Empik! A w sumie to wieśnictwo i czerstwota okrutna. Na osiedlach rządzą ziomale, w powiecie metale. Tyle, że przeciętny ziomal nie mówi o swojej muzyce jak o sacrum. I czasem się nawet otwiera na coś spoza. Metal właściwie nigdy (jadę po stereotypach, wiem, ale nie moja wina, że się sprawdzają). On wie. On gardzi. Rap jest dla debili. Pop dla głupich lasek. Cała reszta rocka to zdrada. Jazz to pitolenie. W najlepszym wypadku są protekcjonalni, w najgorszym agresywni. Skąd to się bierze, o poczucie wyższości?

Katon, ranisz moja metalowa dusze i szerokie horyzonty myslowe :d

Ten post był edytowany przez Elvaralinde: 13.03.2006 18:52
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katarn90
post 13.03.2006 18:37
Post #33 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 826
Dołączył: 13.07.2005

Płeć: Mężczyzna



najgorsze jest to, że masz rację. Ale ziomale otwarci nie są, wiem, bo cała moja była klasa to ziomale i ziomalki. Paskudne france.
Poza tym ty też nie grzeszysz tolerancją, Katon biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 13.03.2006 20:22
Post #34 

Unregistered









chyba byłeś nielubiany w klasie.


Katon -> hm, co do otwierania się na inne gatunki to pewien nie jestem, jak już to potrafią być tolerancyjni. Ale prawda jest taka, że gdzieś 70% robiących i słuchających hip-hopu to beton i kratki. Swoją drogą znam sporo metali [nie mówię, że wszyscy, nie bijcie wink2.gif], którzy potrafią się z innych subkultur śmiać, ale nie z siebie. Rock niedługo też czeka przeprawa przez media, na swój sposób to z założenia też muzyka buntu.
Go to the top of the page
+Quote Post
Katarn90
post 13.03.2006 22:30
Post #35 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 826
Dołączył: 13.07.2005

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(voldius @ 13.03.2006 22:22)
chyba byłeś nielubiany w klasie.
*




Bogu dzięki rzadko rozmawialiśmy o muzyce.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Meryl
post 14.03.2006 00:10
Post #36 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 25
Dołączył: 10.04.2005
Skąd: Białystok




Generalnie to nie oglądam tv, radia słucham mało. Zasadniczo to obracam się w klimatach punk-rock-metal ect. Ale bałnsować przy metalu nie potrafie, przy punku jeszcze poszaleć można, ale i tak do zabawy preferuje właśnie popmjuzyke ew ska jakies. B często odwiedzam teledyski na interii i inne takie więc troche się orientuje ;P. Madonne uwielbiam, a "material girl" kocham ;]
Z popu podsłuch..e jeszcze troche Virgin - "Szafa" i Black eyed peas "my humps"
inne ich piosenki jakoś zabardzo mi nie przypasowały, za to te zajmują stałe miejsce na mojej plejliście. Do hiphopu nie mam absolutnie nic, troche nawet słucham, kaliber 44, pokahontaz, fenomen.
Acha, nie wiem ale mi się wydawało że teraz po wyjściu hiphopu bardziej techno
weszło


--------------------
Zrozum to najlepiej od zaraz
nie ma możliwości żeby zabić ten hałas
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 14.03.2006 12:46
Post #37 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Ja nie jestem tolerancyjny?!? Ja jestem tolerancyjny jak Polska szlachecka XVI wieku!!!!!! xd

Ja wyrażam otwarcie swoje poglądy, zresztą mam to szczęście, że 'kumam' prawie każdy rodzaj muzyki (poza ciężkim metalem i ortodoksyjną techniawką), a raczej to co w danym gatunku uważam za dobre. Ale nie traktuję kapel których słucham jak paneonu świckich świętych, o których nie można się wyrazić krytycznie. A mnóstwo metali takie właśnie bałwochwalstwo uprawia. A ja nie lubię kiedy mnie jakiś knyp poucza, że się nie znam. Bo ja nie po to 12 lat do szkół muzycznych popycham, żeby mnie potem jakiś powiatowy mędzrec co ściąga se pliki z internetu pouczał. Ot co XD
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 14.03.2006 19:30
Post #38 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



dla fanów kajli giw mi mam coś równie apetycznego, chociaż teledysk lepszy od piosenki - tom novy 'your body' ;D


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katarn90
post 14.03.2006 21:56
Post #39 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 826
Dołączył: 13.07.2005

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Katon @ 14.03.2006 14:46)
Ja nie jestem tolerancyjny?!? Ja jestem tolerancyjny jak Polska szlachecka XVI wieku!!!!!! xd

Ja wyrażam otwarcie swoje poglądy, zresztą mam to szczęście, że 'kumam' prawie każdy rodzaj muzyki (poza ciężkim metalem i ortodoksyjną techniawką), a raczej to co w danym gatunku uważam za dobre. Ale nie traktuję kapel których słucham jak paneonu świckich świętych, o których nie można się wyrazić krytycznie. A mnóstwo metali takie właśnie bałwochwalstwo uprawia. A ja nie lubię kiedy mnie jakiś knyp poucza, że się nie znam. Bo ja nie po to 12 lat do szkół muzycznych popycham, żeby mnie potem jakiś powiatowy mędzrec co ściąga se pliki z internetu pouczał. Ot co XD
*



że niby ja to ten knyp?
i nie mów, kolo, że jesteś tolerancyjny, albo (skoro jesteś o tym tak święcie przekonany) to wyedytuj swojego poprzedniego posta. I módlcie się, żeby ten "knyp" nie był do mnie, bo moge sie nie powstrzymać i wypluć kilka przekleństw soczystych.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 14.03.2006 22:01
Post #40 

Unregistered









Pluj człowieku, pluj! Każdy bluźnierca ma na tym forum moją protekcję, khe khe.
No bo wiesz, w zasadzie jeżeli to nie było do Ciebie [a było!], to było do mnie. Katon Second Round KO! wink2.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 14.03.2006 22:02
Post #41 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



przewrazliwion jestes wacpanie prawie-knypie [;

nie bierz wszystkiego tak do siebie - ten knyp wyglada mi na ogolne okreslenie trve metala ktory pluje na wszystko i wszystkich, co nie sklada sie w conajmniej 66.6% z zelaza olowiu i innych metali ciezkich.


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katarn90
post 14.03.2006 22:18
Post #42 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 826
Dołączył: 13.07.2005

Płeć: Mężczyzna



nie, no żeby tak na wszystko pluć to przesada przecież. Przecież szarpnę czasem coś z techno (na dyskotece - bo muszę), czasem zanucę pod nosem jakiegoś popa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 14.03.2006 22:50
Post #43 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Kurna ja w ogóle odnoszę wrażenie że jakichś dziwnych metali znam, bo ani jednego takiego który by traktował swoje kapele jak świętość i nie potrafił się z nich pośmiać tak samo jak z innych rodzajów muzyki nie widziałem w życiu na oczy.

Sam słucham obu rodzajów muzyki, i metalu i jazzu (j/k nie bijcie) a z tego osławionego "the gówna" - jak zazwyczaj mówię to tylko Mando Diao i Franz Ferdinand jako tako do mnie przemawia. No i może jeszcze the car is on fire, ale to głównie dlatego że nasze polskie a mimo to fajne.

Popu staram się unikać i nie słuchać jak nie muszę, to samo hiphopu czy black metalu.

Najwyraźniej jestem zupełnie nie tru i nie znam się na muzyce.

QUOTE
A ja nie lubię kiedy mnie jakiś knyp poucza, że się nie znam. Bo ja nie po to 12 lat do szkół muzycznych popycham, żeby mnie potem jakiś powiatowy mędzrec co ściąga se pliki z internetu pouczał.

Katon, powiedz mi że to sarkazm i jaja se robisz, bo brzmi za poważnie. Proszę, bo stracę wiarę w ludzi (dla niekumatych - zawoalowana groźba)


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 14.03.2006 23:09
Post #44 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Ja moze i widzialam takich ale byli oni sukcesywnie i bezlitoscie wysmiewani ;p Czesciej widze gotha ktory sam smieje sie ze swojej mrocznosci niz nekrofajtera walczacego o godnosc jakiejs Pyorrhoea'i ;p

A ja lubie klasyke, lubie metal, lubie jakies progresywne kawaleczki, lubie trance, lubie industrial <elektro, elektro :d>, lubie jazz, lubie goa, duzo lubie no :d I raczej wiele jest takich osob wokol mnie, ktore mimo wiekszego zamilowania do metalurgii miluja sie tez w innych typach muzyki.

Chociaz w sumie tego popu nie lubie, kurcze.


Katarn90 ja Cie prosze, nie badz smieszny XDDD


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
matoos
post 15.03.2006 09:35
Post #45 

Wytyczający Ścieżki


Grupa: czysta krew..
Postów: 1877
Dołączył: 15.04.2003
Skąd: Ztond...

Płeć: Mężczyzna



Właśnie, Elva, my faceci musimy się trzymać razem tongue.gif

Zapomniałem jeszcze dodać poprzednio że częściej można spotkać HipHopowca który się nie będzie potrafił śmiać ze swojej muszyki, tylko się nadymał będzie... "Sztuka, pheeee, muzyka buntu, phuuuuuu..."

Za moich czasów muzyką buntu był punk i ja nadal uważam że tak jest.

The Roosters rządzą.

:>

O bezczelna, ja też tak potrafię tongue.gif

Ten post był edytowany przez matoos: 15.03.2006 17:21


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 15.03.2006 13:04
Post #46 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Matko, ludzie... Czy naprawdę jak nie obwaruję wypowiedzi tongue.gif wink2.gif biggrin.gif smile.gif całym tym shitem to musicie ją brać na serio?!? Ten knyp to oczywiście nie jest Katarn i nie wiem w jaki sposób przyszło mu to do głowy. To taki stereotypowy barowy rozmówca, z jakim stykam się często. Child miłośnikiem metalu jest, a się na ironii wyznał - gratuluję. Co do szkoły muzycznej... Naprawdę myślicie, że ktos o takim poziomie ego jak Katon chwaliłby się w tak prostacki sposób NA SERIO? Kiedy Katon wychwala sam siebie na serio robi to w formie kulturalnej i zaowalowanej. Hehe.


Genialna była piosenką "Breathe" Seana Paula z jakąś tam Blucośtam. Rewelacja. Piosenki popowe szybko mi się nudzą, a ta to już dla mnie klasyka i wracam do niej. A Trójce puszczają cudowny, piękny, wzruszający, idyliczny i wogóle singiel Katie Melua (wolałbym nie odmieniać) "Nine million bicycles". To oczywiście nie pop, tylko taki 'przystępny jazz', ale wyjątkowo urokliwy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katarn90
post 15.03.2006 19:58
Post #47 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 826
Dołączył: 13.07.2005

Płeć: Mężczyzna



Tak mi przyszło do głowy. Trzeba było zaznaczyć, że chodzi ci o przykładowego knypa, uwierz mi to było dwuznaczne. Poza tym bez jaj, nie znam cie na tyle dobrze, żęby wiedzieć, że się nie chwalisz. Jeśli to prawda to bardzo dobrze.
Elva ---> próbuję rozgryść czy kiedykolwiek cię uraziłem, jesli tak to mi podpowiedz kiedy. Bo bez przerwy edytujesz mi posty, albo sie mnie czepiasz. Nie chce mi sie prowadzić dyskusji na dwa fronty, a szczególnie z Tobą i Katonem naraz. Więc daruj narazie

EL: To nie jest kwestia tego czy mnie uraziles czy nie. Jesli widze cos w moim mniemaniu glupiego to wyrazam swoje zdanie - masz odpowiedz na moje 'napasci' XD

Ten post był edytowany przez Elvaralinde: 16.03.2006 21:58
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 16.03.2006 16:57
Post #48 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



No dobra. Ok. Powiedzmy, że faktycznie mogłem się wyrazić jaśniej. Ale na przyszłość pamiętaj, że od knypów raczej na forum nie wyzywam. Szczególnie ludziom, z którymi 'współpraca' układa mi się bez większych spięć, a Ty raczej do nich należysz, knypie

/hihi

Ten post był edytowany przez voldius: 16.03.2006 22:01
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 17.03.2006 21:01
Post #49 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



"jestem zwykłym człowiekiem. pop-kultura jest kulturą zwykłych ludzi. wyrosłem w niej, jestem nią przepełniony. jest bliska, znana i bezpieczna. jest durna. jak my wszyscy."

uważam, że nie należy narzekać na pop. kultura niska jest potrzebna jest tej średniej i wysokiej, jak rybie woda, już choćby po to żeby mieć punkt odniesienia , to dno i bąbelki, od których tak bardzo przecież odstajemy, my światli i z dobrym gustem. wystarczy ponarzekać na kilka telenowel i innych reality-show (już nie wspomnę o muzyce), dorzucić parę zdań o niskich instynktach i żerowaniu na nich, i już ma się poczucie wyższości oraz spełnienia intelektualnego.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 23.03.2006 11:11
Post #50 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Słuchałem sobie ostatnio "Spadaj" Sistarsów (singiel, którego nienawidziłem kiedy się ukazał - trochę mi się od tego czasu zmieniło) i naszła mnie refleksja. Kiedy słucham tej, w sumie beznamiętnie zaśpiewanej, piosenki mam dziwną pewność, że jeśli adresat liryczny za kilka dni zapuka błagać o przebaczenie, to nic się nie zmieni. Podmiot liryczny każe mu spadać. Natomiast jeżeli ten od rozchwianej emocjonalnie Cerekwickiej pojawi się za tydzień, to wszystko zostanie wybaczone. Ta pisoenka jest nieszczera. Tyle w niej jakiegoś komicznego gniewu moim wrogiem, na kolana, o rany rany. A na pewno wybaczy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Strony < 1 2 3 4 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 19.04.2024 11:24