Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Zwiastuny Co I Wa

kkate
post 23.08.2005 13:19
Post #1 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



W Internecie pojawił się nowy, międzynarodowy zwiastun filmu "Harry Potter i Czara Ognia". Widzimy w nim kilka już znanych scen, ale także wiele nowych... Warto zobaczyć! Oto linki do zwiastunu oraz polskich napisów, a także dotąd niewidziane trailery "Więźnia Azkabanu!"

Zwiastun możemy oglądać w dużej rozdzielczości. Pliki do pobrania są więc również dość spore...

(pobieramy przez "Zapisz element docelowy jako")

Format MOV (QuickTime) - 17.02 MB

Format WMV (Windows Media Player) - 16.08 MB

Napisy do wersji na WMP (tłumaczenie by kkate)

Osobiście nieco zaskoczyła mnie muzyka do klipu, momentami przypominająca klimatem tą znaną nam z trylogii "Władca Pierścieni". W końcowych sekundach da się jednak słyszeć stary, dobry "Hedwig's Theme", czyli muzyczny motyw przewodni wszystkich części filmu.

Ogółem film zapowiada się nieźle, chociaż można być porządnie rozczarowanym wyglądem Szalonookiego Moody'ego czy sukienki Hermiony.

Oprócz tego, strona MagicBoxMusic.com zamieściła trzy trailery "Więźnia Azkabanu", które nie były wcześniej oficjalnie dostępne. Oczywiscie można było zdobyć kopię niektórych z nich, ale tutaj obejrzeć je możecie jeszcze raz, w bardzo dobrej jakości. Niestety, do obejrzenia potrzebny jest program QuickTime, a zwiastuny dostępne są tylko w wersji online. Każdy z nich ładuje się kilka minut. Oto linki:

1

2

3

Źródło: MuggleNet

P.S. Niedawno wróciłam z wakacji, więc dajcie mi troche czasu na zamieszczenie kolejnej porcji artykułów do "Pulsu Hogwartu". Niestety, nie mogę zamieścić wszystkich, staram się wybierać te najlepsze...

Ten post był edytowany przez kkate: 23.08.2005 13:19


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 23.08.2005 13:59
Post #2 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




Uuuoohaa... No, nie powiem, robi wrazenie. Muzyka super, ale mam nadzieje,ze wiecej bedzie tego motywu Hedwigi, za bardzo go lubie,zeby go stracic *_*.

No, wydaje sie to duzo..hhmm..mroczno-fantastyczniejsze od porzednich czesci ;P. No coz...tylko te wlosy _^_. Aha, a najbardziej na kazdej czesci dostaje sie temu biednemu boisku to Quidditcha. NIe no, teraz go w gorach zrobili O_o. Moze i wyglada to dobrze, ale jest to wyjatkowo niepraktyczne i za daleko!

A te trzy zwiastuny do "Wieznia Azkabanu" sa bardzo dobre, sczegolnie ten "dark".


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Paweł.B
post 23.08.2005 18:02
Post #3 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 21.08.2005
Skąd: Nysa - Polska




Mnie najbardziej podoba się 3 zwiastun "Więznia z Azkabanu" ( moze dlatego ze malfoy dostaje w pysk wink.gif )

Naprawda fajnie się zapowiada, co do sukienki Hermoiny ekhm jak dla mnie to jej we wszystkim ładnie. Zostaje nam czekać
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sacha
post 23.08.2005 21:25
Post #4 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 11.06.2004




Jej! Bardzo podobają mi się te emocje, wszystko dzieję się tak szybko. Wspaniale! W końcu to moja ulubiona część. Hieh. Znalazłam innego zwiastuna, nie wiem czy go widzieliście ale dodaje link smile.gif

LINK do Zwiastunów
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 15.09.2005 16:08
Post #5 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Dzisiaj rano na stronie AOL movies pojawił się nowy, trwający aż 2 min i 21 sekund trailer filmu "Harry Potter i Czara Ognia"!

Aby obejrzeć w wersji online, wejdźcie TUTAJ. Następnie wybierzcie opcję "Watch it now! (AOL Player)". Nie na wszystkich komputerach da się to bez problemów otworzyć (musicie mieć odpowiednią wersję Windows Media Playera), ale można też obejrzeć zwiastun korzystając z programu Quick Time ("See it in X-Large QuickTime!"). Aby filmik do końca się załadował, musicie poczekać kilka, a w niektórych przypadkach kilkanaście minut...

Na szczęście Veritaserum opublikowało także plik do ściągnięcia. Muszę jednak ostrzec, że link nie zawsze działa (zapewne z powodu "małego" przeciążenia wink2.gif ).

Mała wersja - 15,3 MB


Sporo screenów znajdziecie TUTAJ.

A obejrzeć warto smile.gif Między innymi po raz pierwszy widzimy Lorda Voldemorta (choć niezbyt wyraźnie), powozy z Beauxbatons i statek z Durmstrangu, sceny z balu, i wiele, wiele innych rzeczy... robi wrażenie!

Małe przypomnienie - film oceniony został jako "PG-13", czyli dla dzieci powyżej 13 lat - młodsze mogą go oglądać tylko za zgodą rodziców...

Źródło: MuggleNet

EDIT: Dzięki Owczarni mamy dwa dodatkowe linki w razie gdyby poprzednie nie działały smile.gif

1

2




Ten post był edytowany przez kkate: 15.09.2005 17:33


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Fauna
post 15.09.2005 21:24
Post #6 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 80
Dołączył: 13.02.2004




Siiiiiiiiiiiwietne!!!! biggrin.gif Muzyka, efekty, klimat....ech, ta część będzie chyba naprawdę dobra! Nie mogę się doczekać tego filmu!!

A tak poza tym - Harry wypluwający mleko na widok dziewczyn z Beauxbatons - laugh.gif laugh.gif laugh.gif


--------------------
"Połowy z was nie poznałem i w połowie tak dobrze jak bym chciał. A mniej niż połowę chciałbym znać choć w połowie tak dobrze jak na to zasługują."
/Bilbo Baggins/

(\__/) This is Bunny. Copy Bunny into
(O.o ) your signature to help him
(> < ) on his way to world domination
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Anita
post 16.09.2005 16:43
Post #7 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 88
Dołączył: 13.05.2004
Skąd: (z)myślona




Oko Moody'ego - nie nie nie. Ono było wkładane, a nie zaczepiane :/
Strzelają w siebie tymi zaklęciami jak ze Star Warsów.

Ale poza tym... jest OK. Podoba się smile.gifsmile.gif

Pozostaje nam tylko czekać...


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 16.09.2005 23:09
Post #8 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




Ooooo maaatkooo! Chyba na zaden film tak bardzo nie czekalam! Nawet na WP!
Dumbledore...interesujacy wizerunek, ale jakos nie pasuje mi wkurzony Dumbledore do tego stoika z ksiazki.
Czy mi sie tylko zdaje,czy Harry kiedy mowi o balu, mowi "he" a nie "she". Tak jakby chcial z facetem pojsc ;P. (sprawdzilam, to jet "you" ^^""")
Wszyscy obawiali sie,ze Bal Bozonarodzeniowy bedzie wyciety, a tutaj jeszcze lekcje tanca dorzucili ^_-. Moze byc smiesznie.
Nie podoba mi sie cmentarz. To byla noc! Co to za kosciotrup? O_o I chcecie mi powiedziec,ze ten goryl to ma byc VOLDEMORT???
Scena z wypluwaniem mleka: cudo!
Dlaczego Dumbledore tak sie krzywi jak wyjmuje wspomnienia do Mysloodsiewni? O_o
Bardzo dobrze,ze zachowali ten zegar z III czesci ;).
Dlaczego z jednej szkoly sa tylko faceci a z drugiej dziewczyny? ^^" No coz, tak bylo latwiej ;P.
Moody...no coz, to nie to co sobie wyobrazalam. Szczegolnie narodowosciowo ;P Wyobrazalam sobie jego akcent jak z Liverpoola ;P No coz, da sie przezyc, moze amerykanski pasowac do wykreowanej postaci. Bez komentarzy co do oka -_-".
Tylko ta Avada Kadavra jakos mu za lekko wyszla.

I co to ma byc w tym kominku!? Ze niby Syriusz? O_o
Czepiam sie ;P

Zwiastun: cudo! Swietny, chce wiecej! Ja chce fiiilm!;(((

Ten post był edytowany przez Pszczola: 16.09.2005 23:29


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hubert
post 18.09.2005 20:43
Post #9 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 7
Dołączył: 09.10.2004




Zwiastun jest niesamowity smile.gif Mam nadzieję, że film nie będzie odstępował od klimatu pokazanego w trailerze.
A tak przy okazji do wszystkich, którzy komentują niezgodności filmu z książką. To są tylko szczegóły. Gdyby wszystko było identyczne jak w książce to film byłby z pewnością mniej ciekawy smile.gif Czasami reżyserzy i scenarzyści mają bardziej interesujące pomysły na przedstawienie akcji, czynności i przedmiotów, niż te z wyobrażeń autorów smile.gif

Pozdrawiam!

Hubert
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alakazam
post 01.10.2005 22:48
Post #10 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 5
Dołączył: 24.08.2005
Skąd: Gdynia




Fajnie się zapowiada. I fajna muzyka w trillerach WA nie pokazanych wink2.gif Nom fajnie , 25 listopada ma już w końcu w polsce być cry.gif


--------------------
Nie mam podpisu bo mi się znudził. (Podpis oczywiście)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Majoko
post 29.10.2005 20:41
Post #11 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 15.10.2005
Skąd: Warszawa




Ja tak zbytnio nie na temat... Bo znalazłam krótkie filmiki z HP i CO. Jeśli ktoś chce je obejrzeć zapraszam na: http://www.iesb.net/wb2005/102705.php.
Jest ich trzynaście, więc warto obejrzeć ;-D.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 21:45