Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony  1 2 3 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Teorie Na Temat Vii Tomu - Podsumowanie, Ściepa publiki

ździszek
post 15.12.2005 14:26
Post #1 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 7
Dołączył: 15.12.2005




Jak sobie przeglądałem forum to starałem się zapisać wszystkie mozliwe teorie jakie powymyslaliscie lub sa juz udowodnione. zamieszcze je tutaj. mozecie sobie usunac ten temat, ale potraktujcie to jako "rozmowy na temat VII tomu" i wszystkim bedzie latwiej szukac. sory ze w dziale 6 tom, ale nie chcialem ludziom. ktorzy nie czytali zrobic frytek, bo to dosc duzy spojler.


1. R.A.B - Regulus (Arctus albo Arctulus [tak gdzieś przeczytałem] ) Black
Brat Syriusza zabity przez Voldemorta tuż przed narodzinami Harry'ego
Albo zrobił coś bardzo ważnego - zniszczył Horcrux być może coś więcej, albo upozorował śmierć tak jak Glizdogon i pojawi się w siódmej części. W każdym razie będize o nim jeszcze głośno.

2. Horcruxes of Lord Voldemort
-Medalion z kwatery głównej Zakonu Feniksa
-Nagini
-Dziennik Riddla
-Pierścień Gaunta
-Coś od Ravenclaw
-Coś od Huflepufff
-albo Harry Potter ew. jego blizna

To są możliwe horcruksy, których Harry będzie szukał w siódmej części. W każdym razie ma byćich 6 (bez Voldemorta): w tym 2 są już zniszczone na 100%

3. Brat Dubledora, mianowicie Aberforth, teoria na temat tego, że pomoże Harry'emu w 7 części. Prawie jestem pewny, że jest to barman z Pubu Pod Świńskim Łbem, gdyż to wysoki, chudy mężczyzna i Harry skądś kojarzył tę twarz ale nie wiedział skąd.

4. Snape kochał Lilly Evans. No coż jakoś mi się nie chce wierzyć.

5. Prędzej uwierzę w teorie, że Snape wcale nie zabił Dumbledora z nienawiści. Po prostu wykonywał rozkaz Dumbledora i gdyby nie to zginął by on i Malfoy. "Nie jestem tchórzem!" ten jego krzyk daje do myślenia. Myślę, że ma jeszcze jakiś cel czy misję od Voldemorta. Podwójny agent do końca. tongue.gif

6. Wielu z was twierdzi, że Niezłamalna Przysięga jest tzw. strzelbą, która wypali w siódmym tomie. No nie wiem, zobaczymy.

7. Jest jeszcze Glizdogon, przecież Harry go uratował, a sama Rowling powiedziała, że jak czerodziej ratuje drugiemu życie to ma on wobec niego olbrzymi dług wdzięczności, który musi spłacić. Myślę, żę Glizdogon zrozumie swoje błędy i się nawróci, jest przecież Huncwotem, co nie? Pokaże na jaką stać go odwagę i pomoże Harry'emu.

8. Olivander, który zapewne też będzie miał ważną rólkę, chociaż na ten temat istnieją spory (heh fajny zakład)

9. Severus Snape, po przestawieniu literek wychodzi Perseus Evans. Mimo to mam nadzieję, żę nie są rodziną, jakoś mi to nie pasi

jak coś jeszcze pominąłem to piszcie
STAY HEAVY!



--------------------
VIVE L'ANARCHE

"Zaiste, zlote jest gówno, które plynie z twoich ust."" ...Stephen King "WIELKI MARSZ"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 15.12.2005 15:03
Post #2 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



stare, stare ooo pokryte pajeczyna!
wink2.gif

A po co łaczyc? Masz teorię? Dawaj nowy temat na VI tom. Nie pogniewam się ;P

Ten post był edytowany przez kubik: 15.12.2005 15:05


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ahmed
post 15.12.2005 15:31
Post #3 

The Fallen


Grupa: czysta krew..
Postów: 2027
Dołączył: 16.07.2005
Skąd: 20eme arrondissement de Paris

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
9. Severus Snape, po przestawieniu literek wychodzi Perseus Evans. Mimo to mam nadzieję, żę nie są rodziną, jakoś mi to nie pasi


To chyba najbardziej idiotyczna teoria dotycząca HP jaką kiedykolwiek słyszałem, co się tyczy Perseusa Evansa to VI tom chyba rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące tej kwestii...Tobias Snape+Emily Prince?

Ździszek: zmień avatar bo Child już ma taki....

EDIT: Eileen Prince :]

Ten post był edytowany przez Ahmed: 15.12.2005 16:12


--------------------
w nocy spać i grzecznym być za dnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 15.12.2005 16:36
Post #4 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



O LOL, a ja myślałem, że to temat Childa, a to żdziszek ma taki sam avatarek laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ździszek
post 16.12.2005 14:41
Post #5 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 7
Dołączył: 15.12.2005




sory za ten awatar, nie wiedziałem, że już ktoś taki ma... Już to naprawilem. A stare teorie przykryte pajeczyna odkopalem specjlanie z waszych tematow zeby bylo latiwej znalezc i pogadac o 7 tomie tutaj


--------------------
VIVE L'ANARCHE

"Zaiste, zlote jest gówno, które plynie z twoich ust."" ...Stephen King "WIELKI MARSZ"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 16.12.2005 14:58
Post #6 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Oto, co wygrzebałam swego czasu na temat siódmego tomu na HP Lexicon (wybrałam tylko te informacje, które pochodzą od samej J.K. Rowling, a więc są pewne i nie stanowią sobą jedynie plotek wymyślonych przez fanów):


- Ostatnie słowo siódmego tomu to "blizna" (scar). J.K. twierdzi, że finałowy rozdział ma już napisany i że zawiera on szczegóły tego, co stało się z tymi, którzy ukończyli szkołę (oraz oczywiście przeżyli).

- Harry znajdzie się w ostatniej, siódmej klasie. Wydarzenia książki numer siedem rozegrają się pomiędzy 31 lipca 1997, a zakończeniem roku szkolnego, które najprawdopodobniej nastąpi w czerwcu 1998. Zarówno Harry, jak i jego przyjaciele ukończą 17 rok życia (Ron skończy 17 lat już w szóstym tomie, ma urodziny w marcu) i tym samym, zgodnie z prawem świata czarodziejskiego, staną się pełnoletni.

- Dowiemy się, co sprawia, że niektórzy po śmierci zostają duchami, a inni nie (częściowo wyjaśnia tę kwestię już tom piąty).

- Dowiemy się czegoś bardzo ważnego o Lily (znowu, część znaczącej wiedzy na temat Lily Rowling przekazała w tomie piątym, ale ostatnia książka ma zawierać jeszcze ważniejszą informację).




Później, po lekturze drugiej części wywiadu z J.K. Rowling, przeprowadzonego u niej w domu przez Melissę Anelli (TLC) i Emersona Spartza (MuggleNet) doszło jeszcze parę rzeczy:

- Mecz quidditcha komentowany przez Lunę w szóstym tomie był ostatnim w całej serii.

- Będzie co nieco o Dolores Umbridge.

- Na pytanie "W co zamieniłby się bogin Dumbledore'a?" oraz "Co Dumbledore zobaczyłby, gdyby stanął przed Zwierciadłem Ain Engarp?" Jo odmówiła odpowiedzi, twierdząc, że nie może tego zdradzić (co wydaje się być znaczące).

- Póki, co, rzeczywiście ostatnim słowem ostatniego rozdziału siódmego tomu jest "blizna", ale nie wiadomo czy tak pozostanie.

- Czwórka założycieli Hogwartu odegra pewną rolę w ostatniej części (btw, głos w Tiarze Przydziału pochodzi wprost od nich - taka ciekawostka, którą J.K. Rowling zdradziła w tym wywiadzie).

- Tom siódmy będzie krótszy od Zakonu Feniksa.

- Tajemniczy R.A.B. to chyba naprawdę jest Regulus Black (Jo zareagowała śmiechem i określeniem, że to "niezły strzał", po czym, na uwagę, że jako brat Syriusza, Regulus zapewne posiada/ł drugie lusterko - a przecież była mowa o tym iż odegra ono ważną rolę - pani Rowling zaczęła bębnić palcami w puszkę z napojem i, w dalszym ciągu się śmiejąc, odmówiła komentarza).

- Dowiemy się czegoś więcej o Dumbledorze. I - sądząc z reakcji Jo - będzie to coś naprawdę ważnego. Kluczowego, można rzec.

Ten post był edytowany przez vampirka: 06.10.2016 16:52


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Absolution
post 16.12.2005 15:15
Post #7 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 264
Dołączył: 06.10.2005

Płeć: Kobieta



Ja słyszałam jeszcze, że Snape ma złagodnieć.... przez romans smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 16.12.2005 16:50
Post #8 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



QUOTE
Ja słyszałam jeszcze, że Snape ma złagodnieć.... przez romans




jasne... a VII tom ma mieć nazwę "Harry Potter i Zamek Cieni". czy coś w tym stylu... tongue.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 16.12.2005 18:06
Post #9 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



wszytskie te teorie (ździsiek) i sowa pani R(owca) są prawdopodobne. Chociąz ja nie jestem pewien, cze te słowa pani R są naprawdę jej słowami. Możliwe, że jkais fan chciał podzielić sie swoją teoria i wymyślił sobie, że jeśli powie, że są to słowa pani R ludzie sie tym zainteresują.


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 16.12.2005 18:15
Post #10 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(anagda @ 16.12.2005 17:50)
QUOTE
Ja słyszałam jeszcze, że Snape ma złagodnieć.... przez romans




jasne... a VII tom ma mieć nazwę "Harry Potter i Zamek Cieni". czy coś w tym stylu... tongue.gif
*



Nieeeeeeeeeeee............. tongue.gif Ma się nazywać "Harry Potter i Wyprawa Centaura" tongue.gif .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ahmed
post 16.12.2005 18:27
Post #11 

The Fallen


Grupa: czysta krew..
Postów: 2027
Dołączył: 16.07.2005
Skąd: 20eme arrondissement de Paris

Płeć: Mężczyzna



Ja myślę że i tak najwięcej ciekawych informacji wnosi wywiad jakiego udzieliła JKR tuż po pojawieniu się VI tomu. To był wywiad z ludźmi z Mugglenetu i Leaky Cauldron. Na którejś ze stronek był on przetłumaczony na polski (to dla tych co z angielskim mają kłopoty), a dla pozostałych zainteresowanych to radzę szukać gdzieś na mugglenet.com .


--------------------
w nocy spać i grzecznym być za dnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 16.12.2005 18:39
Post #12 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(Ronald @ 16.12.2005 17:06)
wszytskie te teorie (ździsiek) i sowa pani R(owca) są prawdopodobne. Chociąz ja nie jestem pewien, cze te słowa pani R są naprawdę jej słowami. Możliwe, że jkais fan chciał podzielić sie swoją teoria i wymyślił sobie, że jeśli powie, że są to słowa pani R ludzie sie tym zainteresują.
*


Te słowa są jej słowami. Na sto procent. Pochodzą z wywiadu (zaznaczyłam jakiego) i nie ma mowy o żadnym wymyślaniu smile.gif.

QUOTE(Ahmed @ 16.12.2005 17:27)
Ja myślę że i tak najwięcej ciekawych informacji wnosi wywiad jakiego udzieliła JKR tuż po pojawieniu się VI tomu. To był wywiad z ludźmi z Mugglenetu i Leaky Cauldron. Na którejś ze stronek był on przetłumaczony na polski (to dla tych co z angielskim mają kłopoty), a dla pozostałych zainteresowanych to radzę szukać gdzieś na mugglenet.com .
*


A wystarczy spojrzeć cztery, słownie: cztery posty wyżej niż Twój cheess.gif...


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 16.12.2005 18:40
Post #13 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



NIE, NIE, NIE, NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Siódmy tom będzie się nazywał "Harry Potter i Śmiertelny SMS" tongue.gif

To jak Ahmedzie znajdziesz ten wywiad to możesz go w olnym czasie przetłumaczyć i zamieścić smile.gif


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ahmed
post 16.12.2005 18:44
Post #14 

The Fallen


Grupa: czysta krew..
Postów: 2027
Dołączył: 16.07.2005
Skąd: 20eme arrondissement de Paris

Płeć: Mężczyzna



Sorki Owca, zerknąłem tylko na początek gdzie pisałaś o HP lexicon i myślałem że cały post jest oparty na informacjach z tej stronki. Btw, hp-lexicon jest naprawdę świetnym kompendium wiedzy o HP, korzystam jak jestem w potrzebie.

english version

Ten post był edytowany przez Ahmed: 16.12.2005 18:45


--------------------
w nocy spać i grzecznym być za dnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 16.12.2005 18:45
Post #15 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Ronald!!!

Jezu, ratuj cry.gif... Przecież w moim poście jest wypunktowane wszystko, co Rowlinka powiedziała na temat siódmego tomu w tym właśnie wywiadzie!!! Sama osobiście go czytałam i tłumaczyłam mad.gif.

Ten post był edytowany przez owczarnia: 16.12.2005 18:45


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 16.12.2005 18:49
Post #16 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



Ja się tam na tym nie znam. Skoro to ten to ok. A co do tej pewności czy to jej slowa to nie bądx droga Owco za pewna, bo nigdy nie wiadomo co ludziw ymyślą, żeby podgrzać atmosferę(i nie chodzi o panią R).


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 16.12.2005 18:51
Post #17 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Ron, przestań bo Cię huknę. Wywiad był oficjalny, nagrany! Oni byli u niej w domu! Poza tym ani MuggleNet ani The Leaky Cauldron to nie są strony, które bawią się w niepotwierdzone ploty mad.gif!


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hito
post 16.12.2005 18:54
Post #18 

Magik


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 751
Dołączył: 11.10.2005
Skąd: Częstochowa/Wrocław

Płeć: Mężczyzna



Ale jak to prawdziwi Harmonianie twierdzą, Emerson i Melissa mogli zniekształcić, wypaczyć sens słów Jo smile.gif
Ja tam osobiście wierzę, że wywiad wyglądał dokładnie tak, jak został on przedstawiony na Mugglenecie.


--------------------
Mój nowy fic

One in Fire Two in Blood
Three in Storm Four in Flood
Five in Anger Six in Hate
Seven Fear Evil Eight
Nine in Sorrow Ten in Pain
Eleven Death Twelve Life Again
Thirteen Steps to the Dark Man’s Door
Won’t be turning back no more
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 16.12.2005 18:57
Post #19 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Lol, Hito, co można wypaczyć jeśli przedstawia się transkrypt wywiadu nagranego na taśmie smile.gif?

I autoryzowanego przez samą Jo, by the way tongue.gif.

Ten post był edytowany przez owczarnia: 16.12.2005 18:58


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 16.12.2005 19:03
Post #20 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(owczarnia @ 16.12.2005 19:51)
Ron, przestań bo Cię huknę. Wywiad był oficjalny, nagrany! Oni byli u niej w domu! Poza tym ani MuggleNet ani The Leaky Cauldron to nie są strony, które bawią się w niepotwierdzone ploty mad.gif!
*


Ok, więc nie mam wyjścia, musze sie z Tobą zgodzić smile.gif Jak juz pisałem, ja się tam na tym nie znam. A nawet jak już bym znalazł taki wywiad w necie, to bym kupe z tego zrozumiła dry.gif .


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 17.12.2005 12:16
Post #21 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



A czy sprawa z duchami nie jest w pełni wyjaśniona? Ja mam wrażenie, że wszystko rozumiem w tej kwestii, ale może to złudzenie, hehe.

Nie wiem czemu, ale jakoś dopiero po przeczytaniu postów w tym temacie dotarło do mnie, że to będzie ostatni tom, że wszystko się wyjaśni, że saga się skończy i wogóle... Z jednej strony tak cholernie chciałbym go już przeczytać, a z drugiej jakoś tak smutno trochę będzie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ahmed
post 17.12.2005 21:31
Post #22 

The Fallen


Grupa: czysta krew..
Postów: 2027
Dołączył: 16.07.2005
Skąd: 20eme arrondissement de Paris

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
David Moulds for the News of the World - How does Aunt Petunia know about dementors and all the other magical facts she knows?

JK Rowling: Another very good question. She overheard a conversation, that is all I am going to say. She overheard conversation. The answer is in the beginning of Phoenix, she said she overheard Lily being told about them basically.

Is that true?

JK Rowling: Yes. The reason I am hesitant is because there is more to it than that. As I think you suspect. Correctly, but I don't want to say what else there is because it relates to book 7.

Samatha Scattergood for Waterstones - Which is your favourite member of the Order of the Phoenix?

JK Rowling: I keep killing all my favourite members of the Order of the Phoenix, but there is one member of the Order of the Phoenix that you have not yet met properly and you will ­­ well, you know that they are a member, but you haven't really met them properly yet and you will meet them in seven, so I am looking forward to that.


Tak dzisiaj przegladając jakieś wywiady z JKR znalazłem dwa ciekawe pytanka które odnoszą się do treści VII tomu. Dla osób nie-rozumiejących po angielsku powiem tylko tyle że pierwsze pytanie skupia się na tym skąd Petunia wie tyle o dementorach i świecie magii, drugie zaś tyczy się ulubionych członków Zakonu Feniksa, na co Jo odpowiada że pojawią się jeszcze w VII tomie postacie, których nie mieliśmy okazji tak dobrze poznać. Jakie są Wasze domysły na ten temat?


--------------------
w nocy spać i grzecznym być za dnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ździszek
post 17.12.2005 21:51
Post #23 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 7
Dołączył: 15.12.2005




hehe, może Petunia miała romans ze Snapem <joke> (chociaż kto wie, znając JKR), a co do czarodziejów z V części to fajnie, byłoby gdyby Kingsley Shacklebolt, Elfas Doge, Dedalus Diggle, Emelina Vance, Sturgis Podmore albo Hestia Jones (albo ktoś inny nieznajomy z Zakonu którego nie pamiętam) odegrali jakąś ważniejszą rolę. To dość ciekawe postacie i JKR na pewno to wykorzysta


--------------------
VIVE L'ANARCHE

"Zaiste, zlote jest gówno, które plynie z twoich ust."" ...Stephen King "WIELKI MARSZ"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ahmed
post 17.12.2005 22:07
Post #24 

The Fallen


Grupa: czysta krew..
Postów: 2027
Dołączył: 16.07.2005
Skąd: 20eme arrondissement de Paris

Płeć: Mężczyzna



Stawiam na Aberfortha w szczególności że Jo powiedziała kiedyś coś o bliższym poznaniu rodziny Dumbledore'a.


--------------------
w nocy spać i grzecznym być za dnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ronald
post 18.12.2005 01:00
Post #25 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 815
Dołączył: 26.08.2005
Skąd: stolec:/

Płeć: Mężczyzna



Wg mnie Petunia tyle weidizała o dementorach, bo mimo wszystko Lily P jej imponowała. Petunia zazdrościął Lily tych umiejętności, a skrywała to pod otoczką pt "nienawidze mojej siostry czarownicy". Petunia spijałą każde, nawet najmniej wazne, opowieści o świecie czarodziejów. Przynajmniej takiej jest moje zdanie smile.gif .

A co do tych posatci to się z Ahmedem zgodze, ze prawdopodobnie będzie to coś związanego z Dumblem.


--------------------
- A mugole...nie widzą nas?
- Mugole? Oni nie potrafią patrzeć...
- Nie, ale jak ich pokujesz widelcem to ich boli. Hahaha!


"Dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał" Adrew Vachss
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Strony  1 2 3 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 16.05.2024 01:54