Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Żongler, II miejsce praca Karoliny Świątek

Hipopotamus
post 24.05.2004 18:53
Post #1 

Hipo Zawsze Czujny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 35
Dołączył: 25.01.2004

Płeć: Mężczyzna



Londyn
Czwartek 13.05.04
Cena 1 galeon
Nakład 10000 mln. egz.

Żongler

Jak doszły nas ostatnio słuchy potężny lecz od niedawna dość zwariowany dyrektor Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie Albus Dumbledore (lub „Dabi” jak wolą mawiać na niego znajomi) nie potrafił znaleźć żadnej osoby na stanowisko nauczyciela obrony przed czarną magią. W końcu Minister Magii Korneliusz Knot postanowil wziąć sprawy w swoje ręce: „Postanowiłem sam wybrać odpowiedniego nauczyciela na to stanowisko gdyż dyrektor Hogwartu dość nietrafnie dobiera kandydatów”. Wiemy ze minister mianował tym stanowiskiem niejaką Dolores Umbridge, oszałamiająco brzydką kobietę o przesłodzonym uśmiechu i dość wymuszonej grzeczności, pracującą w Ministerstwie Magii. Jak informuje nasz specjalny korespondent z Hogwartu (Karolina Świątek) program nauczania tej kobiety jest imponująco...nudny. Każe ona czytać uczniom długie rozdziały z podręcznika a sama wcina pod swoim biurkiem pączki z truskawkowym nadzieniem oraz popija dyniowym sokiem. Przez uczniów jak i przez nauczycieli nie jest zbyt lubiana: „Kazała mi zrezygnować z posady wróżbitki, chociaż miałam ją przez 16 lat, cóż za stek bzdur!” opowiada zszokowana nauczycielka wróżbiarstwa Sybilla Trelawney prawnuczka słynnej Kasandry. Gdyby tego było mało owa nauczycielka rozwiązała w Hogwarcie wszelkie organizacje, stowarzyszenia, drużynu,kluby itp., obejmując w ten sposób drużyny Quidditcha. Kapitanowie drużyn w popłochu musieli prosić Wielkiego Inkwizytora Hogwartu (jak lubiła mówić na siebie Umbridge) o pozwolenie na ponowne zawiązanie klubów. A po pierwszym meczu Quidditcha wyrzuciła z drużyny Gryffindoru trzy osoby: szukającego i dwóch pałkarzy. Z powodów, których nasza gazeta nie może ujawnić. „Ta stara wariatka skonfiskowała nasze miotły dzięki którym nasze życie miało sens, już ona nas popamięta” opowiadają z nutą groźby w głosie dwa rude wyrostki o identycznych twarzach pragnący nie ujawniać swojej tożsamości. Jak widać Ministerstwo popełniło duży błąd zatrudniając tą nietoperzyce. I teraz drodzy czytelnicy rodzi się pytanie: CO BY SIĘ STAŁO GDYBY TO ONA ZOSTAŁA DYREKTOREM HOGWARTU? „Ohh...bardzo by mi to odpowiadało na pewno wyrzuciłaby ze szkoły tego Pottera za jego wybryki i nocne przechadzki” opowiada woźny Hogwartu Argus Flich. Osobiście nasz magazyn nie popiera takiej opcji aby taka kobieta jak Dolores Umbridge została dyrektorem to wręcz nieetyczne i odrażające. JEŻELI UWAŻACIE TAK SAMO JAK NASZ MAGAZYN ŻE TA STARA WIEDŹMA NIE POWINNA W OGÓLE UCZYĆ W HOGWARCIE WYŚLIJCIE SOWE NA NUMER 1122 W TREŚCI WPISUJĄC „TAK” LUB JEŻELI UWAŻACIE INACZEJ WYŚLIJCIE SOWĘ NA NUMER 1122 W TREŚCI WPISUJĄC „NIE”. W GŁOSOWANIU MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ TYLKO POSIADACZE SÓW SIECI LONDYN. A na samym końcu przeprowadzimy krótki wywiad z ów nienormalną kobietą.


Żongler – Dzień dobry. Jak czuje się pani na stanowisku nauczyciela obrony przed czarną magią?

Umbridge – Witam. Jest to bardzo trudne zadanie gdyż uczniowie są zbyt zarozumiali i ciężko jest się z nimi porozumieć. Ponadto są źle wychowani i nie mają do mnie żadnego szacunku. Dlatego czas to zmienić.

Żongler – Niektórzy uważają ze pani metody nauczania są nudne i bezużyteczne gdyż uczniowie np. 5 klasy mogą nie zaliczyć sumów ponieważ nie będą mieli wiedzy praktycznej na temat obrony przed ciemnymi mocami. Co pani o tym sądzi?

Umbridge – Robie wszystko na polecenie Ministerstwa Magii. Poza tym uważam ze jeżeli ktoś sumiennie uczy się teorii nie będzie miał problemu wykorzystać jej w praktyce.

Żongler – Czy wierzy pani w powrót Sam-Wiesz-Kogo?

Umbride - Uważam to za opowiastkę wyssaną z palca. Nie ma powodu by obawiać się czegoś czego nie ma.

Żongler – Dziękuje za ten krotki wywiad.

Umbride – Ja również i myślę ze moje metody nauczania wszystkim wyjdą na dobre.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
HarrOla
post 24.05.2004 20:42
Post #2 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 36
Dołączył: 07.07.2003




He he to z sową było super... teraz sie nie dziwię ze mam tylko wyróżnienie... :*


--------------------
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Elendil!
post 24.05.2004 20:46
Post #3 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 26
Dołączył: 08.02.2004




noi znów musze sie narazić...no dobrze

jezeli na dziewczyna miała 10 lat i wielkiego pojecia o gazetach i

otaczajcym ja swiecie nie miałą to Bóg odpuszcza Tobie grzechy, idz w

pokoju. tekst ponizej krytyki. Gazeta nie kosztuje 1 Galeona-pamietacie 1

tom? harry dał sowie ktora przyniosła gazeta Hagridowi w Domku na wyspie 5

knutów.przyjmijmy ze knut to 50 groszy.5 knutów-2,50zł. 21 knutów to

sykl.sykl = 10,5 zł.17 sykli to galeon. galeon= 178.5 zł.tylko kosztuje ten

dwy tygodnik czy miesiecznik.chyba jest ze szczerego złota. drugim błędem i

to jeszcze wiekszym to nakład: 10000 mln[sic!]=10 mld!!!.

noi znow...gazeta Fakt( nie czytam tego szmatławca jaby co) ma nakład 400

tys. Polaków jest 40 mln.Anglia ma 48 mln.tylko czarodzieje ja czytają.ile

ich jest w Angli, czy nawet w WB? jezeli brac pod uwage ze Hogwart to

najwieksza szkoła( czy jednyna?) to moze ich być( czarodziei)około 10

tys.jezeli Żongler wydany jest tylko w WB to kazdy czarodziej musialby kupic

ta gazete milion razy- ja w zupelnosci rozumiem ze Anglia to kraj

Bogaty...
a teraz do tekstu- pierw piszesz:"Jak doszły nas ostatnio

słuchy (...) minister mianował tym stanowiskiem Umbridge" czyli jest

to mniej wiecej koniec sierpnia.sierpniowy numer żonglera.a potem, w tym

samym numerze,"program nauczania taj kobiety jest nudny" Umbrige

kazała zrezygonowac Trelawney potem rozwiazała druzne Quidditcha . to chyba

numer kwietniowy.a potem wywiad z Umbridge. ciekawe. to tak jakby polska

gazeta pisałą "jak ostatnio usłyszelismy SLD wygrało wybory( za SLD tez

nie jestesm)(...) rząd jednak ma kłopoty'nowy(...) nowy rząd odwowuje

premiera(...) koniec kadencji SLD'- wszsystko w jednym artykule i to na

dodatek o tytule " nowy Rząd".ehh...o innych błedach nie wspomne

bo musze jutro iść do szkoły. tylko mam jedna prośbe.nie piszcie takich zdan

jak " a ty bys napisał lepsze" albo " ciekawe czy ty jestes

taki madry".nie jestem alfą i omegą, ale opinie moge wygłosci.nie

obrazam Autorki tylko jej tekst.oczywsicie gdyby ktos miał watpliwosci i

jadnak kłocil sie ze ten tekst jest bardzo dobry to chetnie,kulturalnie i

przyjemnie mozemy pobawic sie w polemikę.

no tak HarrOla tylko czy ten konkurs był

na to " kto napisze najgłupszy tekst" ...nie mowie o

poprzednim.tamten chco i tak był dobry przy tym to nagroda nobla.

Cio tak mało opini? jak na

najpopularniejszą polską strone o Haryym POtterze coś malo forumowiczów...


--------------------

Et Earello Endorenna utulien. Sinome maruvan ar Hildinyar tenn' Ambar-metta!

Zza Wielkiego Morza przybywam do Śródziemia i tutaj żyć będziemy ja i moi potomkowie aż do końca świata
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hipopotamus
post 24.05.2004 22:41
Post #4 

Hipo Zawsze Czujny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 35
Dołączył: 25.01.2004

Płeć: Mężczyzna



Ale się czepiasz Elendil. To jest magiczny świat, czas płynie inaczej, wartość pieniądza jest inna i i nakłady gazety są magiczne. Nie podchodź tak przyziemnie. A może i ty napiszesz artykuł? Wiesz, w kunkursie 90% uczestników to były dziewczyny... laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Elendil!
post 24.05.2004 22:57
Post #5 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 26
Dołączył: 08.02.2004




niom Hipopotamusie ja krytykuje teksty mam prawo.moze i swiat magiczny tylko to przeczy 1 tekstowi. poza tym tematy nie był zbyt ciekawe.a gdyby było "dziecinstwo voldemorta" czy juz w domu dziecka przejawiał pewnie nienormalnosci? albo "tajemnice Stworka". aha i jakim kyterium sie kierowaliscie przyznawając tej pracy 2 miejsce? praca na poziomie drożdrzy tongue.gif rozumiem tekst z humorem ale zeby był na pozmomie a nie nakład 10 milardow i wszyscy sie ciesza hahaha

Ten post był edytowany przez Piotrek: 28.09.2004 15:54


--------------------

Et Earello Endorenna utulien. Sinome maruvan ar Hildinyar tenn' Ambar-metta!

Zza Wielkiego Morza przybywam do Śródziemia i tutaj żyć będziemy ja i moi potomkowie aż do końca świata
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vigga
post 25.05.2004 14:35
Post #6 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 489
Dołączył: 06.07.2003
Skąd: Olsztyn




no wlasnie Elendil, cos troszke za bardzo sie czepiasz. w koncu to jest swiat magiczny. nie wiadomo ile zlotych to jeden galeon, a i moze Zongler nie jest sprzedawany jedynie w Anglii. zreszat to sa szczegoly. chodzi o sam tekst.

wiesz, najpierw jak przeczytalam ten tekst to nawet bardziej mi sie spodobal niz praca, ktora wygrala. ale jak przeczytalam Twojego posta to dopiero teraz zauwazylam te "niedociagniecia". a nawet nie sa takie jakies tam niedociagniecia, ale tak jakby podstawowy blad. ze przeciez, rzeczywisce tak dziwnie jakos to jest, ze 'minister ostatnio mianowal na to stanowisko Umbridge', a pozniej juz pisze jakby Dolores byla w Hogwarcie przynajmniej z pol roku... dry.gif


--------------------
mądrzejsi mówili nie rób
mówili
trzymaj się z daleka
nie pozwalali mi
sam się dowiedziałem
czym jest kłamstwo
zło i krzywda
dziękuje Wam
za okaleczenie mojej duszy...


all we see or seem is but a dream within a dream
*************
nierealne jak bajka...prawdziwe jak bajka...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
p_padma
post 25.05.2004 15:05
Post #7 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 7
Dołączył: 31.03.2004
Skąd: Szprotawa




No niezbyt ciekawy ten text............ To numer majowy, a Dolores Umbridge została mianowana już bynajmniej latem, więc to powinien być korespondent z Ministerstwa, a nie z Hogwartu,


--------------------
p_padma
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Elendil!
post 25.05.2004 15:48
Post #8 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 26
Dołączył: 08.02.2004




Napisałem ile to galeon( albo przynajmniej w duzym przyblizeniu), a nawet gdyby Żonglera kupowali LUDZIE NA CAŁYM ŚWIECIE ( razem z mugolami) zostało bym ponad 4 mld. nio a moze Żongler jest wydawany na innych planetach...tylko raczej tam (ludzie?) nie zaprzatali by sobie głowy jakims mordercą. i nie wiem co w tej pracy Was urzekło przeciez to tylko suche streszczenie rzadów Umbrige! nio i jedyny akcent całkiem całkiem to z tą sową. jest to poziom przecietnego ucznia z 4 klasy.( jezeli to napisała przcietna uczennica z 4 klasy to zwracam honor). dlaczego sie czepiam? a mam ślepo przyklaskiwac i zgadzac sie we wszystkim z Wami?


--------------------

Et Earello Endorenna utulien. Sinome maruvan ar Hildinyar tenn' Ambar-metta!

Zza Wielkiego Morza przybywam do Śródziemia i tutaj żyć będziemy ja i moi potomkowie aż do końca świata
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jawa
post 25.05.2004 16:09
Post #9 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 5
Dołączył: 25.05.2004
Skąd: z jawy-snu-mary przybywam, by poznać inne światy




Heh- ja sie nie czepiam bo tekst jest zabawny i przypadł mi do gustu.
Jednak co do galeonów to mam w domciu książeczke "Fantastyczne zwierzeta i jak je znaleźć" z tyłu, na okładce piszę:
"Cena: 10 zł.
(9 syli, 7 nutów)"

ALE! Skąd wiecie, że Zongler jest rozprowadzany tylko w Angli? Mamy jeszcze USA biggrin.gif:D:D
A tam to nie dość, że gotowi zapłacić 1 galeon za numer to jeszcze po kilka na głowę.
Moze w tym numerze był jakiś dodatek- tiara w kwiatki na przykład- i każdy chciał mieć od razu kilka?

Ludziszcza- trochę więcej luzu.
Mi się artukuł podoba, pomimio kilku niedociagnięć.
Zaraz się czarna owieczka nasz przyczepi- i bardzo dobrze, przynajmniej wyjdzie z tego ciekawa konwersacja (na poziomie mam nadzieję)

Pozdrawiam wszystkich "czepialskich", bo bez nich świat był by nudny, a takie osoby jak ja nie mogły by toczyć piany z pyszczka!


--------------------
"... zawsze i wszędzie są sprawy,
rzeczy, zjawiska i istoty, które
trzeba zrozumieć- i takie,
w które wystarczy wierzyć..."
Dorota Terakowska ("Córka Czarownic")
------
http://ewacialowicz.w.interia.pl
http://dies-irae.mylog.pl
http://jawa-mara-sen.blog.onet.pl
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
heri
post 25.05.2004 16:22
Post #10 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 25.05.2004

Płeć: Mężczyzna



Hej to ja biggrin.gif to znaczy ta ktora zdobyla drugie miejsce w tym konkursie czyli Karolina. Dzieki wszystkim ktorzy popierają moj artykulik smile.gif i tych ktorzy go nie popieraja mad.gif Chcialam tylko sprostowac ze bylam bardzo zaskoczona drugim miejscem i nie ukrywam ze oczywiscie sie z tego ciesze. Jezeli chodzi o tego jedengo galeona to ...... poprostu napisalam to co mi sie podobalo a wy polowe swych komentarzy poswiecacie na rozprawianiu wlasnie o nim. Jezeli sie nie podobalo to postaram sie na stronce Harr'ego pisac bardzo ciekawe notki i jakos wam to wynagrodze. lece papa
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hipopotamus
post 25.05.2004 16:25
Post #11 

Hipo Zawsze Czujny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 35
Dołączył: 25.01.2004

Płeć: Mężczyzna



Poza tym pomiędzy nakładem a ilością sprzedanych egzemplarzy może być różnica. W końcu kto komu broni wydrukowac miliardy egzemplarzy. A przy takiej ilości to i cena musi byc wysoka żeby pokryć koszty produkcji wink.gif draco.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 25.05.2004 16:37
Post #12 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




Nie no, przepraszam, ale nie bierzecie tego ciut za poważnie...?
Uśmiałam się po pachy czytając waszą dyskusję.
Przyznaję mi by się liczyć nie chciało wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Elendil!
post 25.05.2004 17:55
Post #13 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 26
Dołączył: 08.02.2004




a ja lubie majce i mi sie liczyc chciało smile.gif poza tym mam ogromnie duzo luzu lecz myslałem ze mamy skomentowac ta prace- a nie popatrzyc, zasmiac sie ( jointnąć?) i powiedziec: luzik. Czarna Owca myśli, ze nawet gdyby był plakat z gołym Harrym to by ludzie nie kupowali tego milion razy( no przynajmniej ja tongue.gif). i to ja mam nadzieje, ze bedzie to miła rozmowka, albo raczej rozmowki bo nie tylko na ten tamat, taka jak na innych forach ktorych adresów podac oczywscie nie mogę.chcoc czasem na innych była jatka i mięso latało w każdą sptrone.ODWIEDZAM TĄ STRONKE OD ... OD TEGO ZANIM JESZCZE NIE WYSZEDŁ KAMIEN FILOZOFICZNY (FILM OCZYWSICE)...czuli prawie 3 lata...no 2 i pół, ale tym na forum jestem od kilku dni( byłem kiedys na chwilke ale to sie nie liczy) więc dopiero zobacze czy beda tu ciekawe dyskusje.


--------------------

Et Earello Endorenna utulien. Sinome maruvan ar Hildinyar tenn' Ambar-metta!

Zza Wielkiego Morza przybywam do Śródziemia i tutaj żyć będziemy ja i moi potomkowie aż do końca świata
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Fauna
post 25.05.2004 19:43
Post #14 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 80
Dołączył: 13.02.2004




Mi tekst też nie przypadł do gustu. Ujęty z jako takim humorem (ta wzmianka z sowami była naprawde dobra biggrin.gif ), ale poza tym nie było w nim nic ciekawego. Elendil-podziwiam, że chciało Ci się to wszystko obliczać i udowadniać. Może i jest to czepialstwo, ale na niewielką skalę.


--------------------
"Połowy z was nie poznałem i w połowie tak dobrze jak bym chciał. A mniej niż połowę chciałbym znać choć w połowie tak dobrze jak na to zasługują."
/Bilbo Baggins/

(\__/) This is Bunny. Copy Bunny into
(O.o ) your signature to help him
(> < ) on his way to world domination
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Elendil!
post 25.05.2004 20:15
Post #15 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 26
Dołączył: 08.02.2004




akurat wczoraj Fauno miałem dobry dzień i chcaiło mi sie pisac te całe spekulacje, ale dzis mi sie odechciało tongue.gif moze jutro coś skrobne o tym nowy artykuliku Jawki( w poprzednim newsie)jak mnie najzdie na rozkminianie to bedzie niezły epos a jak nie to skwituje to 2 zdaniami smile.gif.pozdrawwwwiam!


--------------------

Et Earello Endorenna utulien. Sinome maruvan ar Hildinyar tenn' Ambar-metta!

Zza Wielkiego Morza przybywam do Śródziemia i tutaj żyć będziemy ja i moi potomkowie aż do końca świata
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nutella
post 25.05.2004 20:22
Post #16 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 22
Dołączył: 24.03.2004
Skąd: Z Honolulu.




Jedna osoba zwróciła uwagę, że gazeta kosztuje AŻ jeden galeon, i że ministerstwo magii dopiero co powołało Umbridge na nauczyciela, a potem był gwałtowny przeskok do kwietnia, maja czy bóg wi czego. Nastepnie inni gadać tak samo. A mi się podobało, mimo tych błędów. Tak poza tym były skargi na beznadziejny humor, kiepskie dowcipy i cośtam. Przecież chyba nie chcielibyście, żeby nowy redaktor był jakimś komikiem, co sypie żartami na prawo i lewo, tylko żeby pisał z sensem oraz ciekawie, nie?
Oba felietony- i ten i ten nagrodzony mi sie spodobały. Oczywiście, oba mają swoje wady, ale nikt nie jest idealny...Z drugiej strony, 1 galeon to chyba rzeczywiście trochę przesada...ale nie czepiajmy się szczegółów.

Sowa była najlepsza!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
HarrOla
post 26.05.2004 13:57
Post #17 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 36
Dołączył: 07.07.2003




QUOTE (Elendil! @ 24.05.2004 20:50)
no tak HarrOla tylko czy ten konkurs był na to " kto napisze najgłupszy tekst" ...nie mowie o poprzednim.tamten chco i tak był dobry przy tym to nagroda nobla.

nie.... chodzi mi po prostu o to że to z sową jest fajne, ale nie wiem o co ty sie qrna czepiasz... przecież nie chodzi o trzymanie sie faktów, po jakiego ch... ludzie mają sprawdzać w jakim nakładzie jest drukowana przeciętna gazeta itp. no sory ale twoje zdanie jest w tym momencie = 0 (sory ale to mi bardziej przypominało zawiść a nie krytykę)


--------------------
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Elendil!
post 26.05.2004 15:43
Post #18 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 26
Dołączył: 08.02.2004




skoro ludzie nie sprawdzaja w jakim nakładzie jest dana gazeta to po co pisac jaki jest nakład.jak ludzie nie patrza ile kosztuje to po co pisac to? i nie mogła to być zawiśc bo autorki nie znam. czyli dalej sadzicie ze lepiej ślepo przyklaskiwac i jezeli redakcja uznała ze ta praca ma 2 miejsce to znaczy ze ta praca jest na 2 miejsce,tak?


--------------------

Et Earello Endorenna utulien. Sinome maruvan ar Hildinyar tenn' Ambar-metta!

Zza Wielkiego Morza przybywam do Śródziemia i tutaj żyć będziemy ja i moi potomkowie aż do końca świata
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vigga
post 26.05.2004 20:05
Post #19 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 489
Dołączył: 06.07.2003
Skąd: Olsztyn




QUOTE
skoro ludzie nie sprawdzaja w jakim nakładzie jest dana gazeta to po co pisac jaki jest nakład.jak ludzie nie patrza ile kosztuje to po co pisac to? i nie mogła to być zawiśc bo autorki nie znam. czyli dalej sadzicie ze lepiej ślepo przyklaskiwac i jezeli redakcja uznała ze ta praca ma 2 miejsce to znaczy ze ta praca jest na 2 miejsce,tak?

nie, akurat tak nie jest. mi sie praca nawet podoba, ale to nie ma nic wspolnego z tym, ze zajela drugie miejsce. ja mam swoje zdanie, szanowna redakcja ma swoje no i jest good. co za roznica, ile kosztuje jakas tam gazetka. mysle, ze autorka tego artykulu po prostu sie nie zastanawiala nad tym, ile ma kosztowac. napiala pierwsza lepsza cena, ktora jej przyszla do glowy. tak samo z liczba nakladu... i o co cala ta dyskusja..? o jakas glupia liczba...


--------------------
mądrzejsi mówili nie rób
mówili
trzymaj się z daleka
nie pozwalali mi
sam się dowiedziałem
czym jest kłamstwo
zło i krzywda
dziękuje Wam
za okaleczenie mojej duszy...


all we see or seem is but a dream within a dream
*************
nierealne jak bajka...prawdziwe jak bajka...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sajdon
post 27.05.2004 07:57
Post #20 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 27.05.2004




Jezeli to jest praca, ktora zajela pierwsze miejsce, to poziom konkursu musial byc naprawde niski. Az zal czasu na czytanie takiego badziewia, pelnego bledow stylistycznych i interpunkcyjnych, o braku polskich znaczkow nie wspominajac. Duzo pracuje nad tekstami, ale ten jest po prostu niedopracowany i to nawet bardzo.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 23:25