Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Co Się Stało Z..., ...Pulsem Hogwartu ??? :(

cedrik_diggory
post 05.06.2004 11:09
Post #1 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 36
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: Mysłowice




Co się stało z Gazetą magiczną Puls Hogwartu ??
Nie było aktuala od 13-03-2003 23:33 !!?? dry.gif

Ja mógłbym pisać artukooły. Mógłbym ewentualnie jeszcze kogoś znaleźć i odbudować Puls Hogwartu ?? smile.gif
Heh, wiem wiem jestem niezasłużony itp. Po prostu się nie nadaje. sad.gif

Może wspoolnie to zrobimy ?? A może ja czegoś niewiem, może ta gazeta już ma nieistnieć ??? cry.gif

Prosze o odpowiedź !




--------------------
"Z daleka, gdzieś sponad jego głowy, napłynął piskliwy, zimny głos:
- Zabij niepotrzebnego.
Coś świsnęło i drugi głos zaskrzeczał w noc:
- Avada kedavra!
Harry miał zaciśnięte powieki, ale błysnęło przez nie zielone światło. Usłyszał, jak coś ciężkiego pada na ziemię tuż obok niego. Ból w czole osiągnął takie natężenie, że poczuł gwałtowne mdłości, a potem nagle ustąpił. Bojąc się tego, co zobaczy, otworzył piekące powieki.
Tuż obok niego leżał z rospostartymi ramionami Cedrik. Był martwy."

Pub TrZy MIOTŁY - REAKTYWACJA - Moja Super Stronka. ZZZapraszam. PO REAKTYWACJI.

Forum - REAKTYWACJA
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Closed TopicStart new topicStart Poll
Odpowiedzi
dementorek
post 25.06.2004 19:16
Post #2 

Don Dementore


Grupa: wiecznie żywi...
Postów: 1137
Dołączył: 04.04.2003
Skąd: Caer Deithwen

Płeć: kaloryfer



nie w tym rzecz. osob do redagowania w sensie pisania artykulow potrzebujemy "stale", bo pomyslow czasem brakuje. Cedric pytal sie, czy moglby sie zaopiekowac Gazeta, wiec automatycznie ja zapytalem o zdolnosci programistyczne, ktore sie nieco przydaja prz takiej zabawie. Puls napisalem w dosc ciekawy sposob, ktory wsrod swoich niewatpliwych zalet ma jedna wade, ktora jest niedzialajacy system zdalnego sterowania biggrin.gif Zeby wrzucic artykol trzeba stworzyc recznie kilka plikow XML oraz zmienic kilka stalych zapisanych w plikach, ktorych nazwy tylko mnie cos mowia.
Wlasnie zerknalem na skrzynke i w kolejce mam ok. 110 artykulow, oczywiscie bez selekcji, wiec pewnie 2/3 (1/2) tego zostanie, gdy bede mial czas przeczytac. W lipcu postaram sie wrzucic znaczna czesc na serwer, ale to rowniez zalezy tylko i wylacznie od czasu, jaki bede w stanie poswiecic na Puls.

Willchebna: zycze powodzenia Twojej gazedce


--------------------
ewa tu bylam (krotko acz efektownie)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 27.04.2024 23:51