Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

129 Strony « < 2 3 4 5 6 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [filmy] Co Ostatnio Obejrzeliśmy, cd

Ellie
post 27.11.2004 17:43
Post #76 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 236
Dołączył: 16.05.2003
Skąd: Nowy Dwór Maz.




QUOTE(Sihaja @ 21.11.2004 23:27)
Elluś, Księżniczko-Siostro, to mój ukochany aktor. Ja go wprost ubóstwiam smile.gif Zwłaszcza po "Dziewczynie z perłą", ale także za wiele innych kreacji. Wreszcie ktoś, kto na nazwisko "Colin Firth" nie odpowiada "Ke?"

Też się na Bridget wybiorę. smile.gif Bo kto tam gra...?  wub.gif
*


No bo to ty mnie zaraziłaś "miłością" do pana Firtha smile.gif


QUOTE
Dirty Dancing II - niesamowity film. taki... klimatyczny (: i pikny. a teraz to muszę dorwać jedynkę, bo podobno ona to jest sto razy pikniejsza.

E tam dwójka. Nie zachwyciła mnie. Tylko jedynka ma ten urok, dzieki któremu można ją oglądać i po raz pięćdziesiąty i nie znudzi ci się.


QUOTE
Króluje tutaj scena walki pomiędzy takimi dwoma mężczyznami ;]
-to co, utopisz mnie teraz w 16 cm wody?
-...w sumie niezły pomysł (i jazda ;])

Przyznam że mnie to ubawiło.

Czyli jak z tym filmem?
Nie jest ambitny, nie jest pouczający, nie jest wuglarny ani sprośny (chociaz scena w której taki jeden dobierał się do pani Jones troche mi do gustu nie przypadła...mogli tą aktorkę troszkę ładniejszą dać, a co ;])

A Renne Zelweger nie jest ładna? A że w filmie miałą nadwagę, to przecież o to chodziło.
Scena w fontannie była jedną z lepszych smile.gif


--------------------
As happens sometimes a moment settled...
... and hovered and remained for much more than a moment.
And sound stopped and movement stopped?
... for much, much more than a moment.
And then the moment was gone.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 27.11.2004 19:25
Post #77 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Osobiscie wole kreacje Colina w Dumie i uprzedzeniu. Mrau.


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 27.11.2004 21:14
Post #78 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



Niedługo pojawi się w kinach "Aleksander".. i obejrzę go ewentualnie tylko ze względu na to, iż wystęuje w nim aktor, którego bardzo szanuję i cenię za talent, mianowicie Antony Hopkins...
No i jest tam też Angelina Jollie biggrin.gif

Jakkolwiek krytycu mówią, ze jest to kolejna Hollywoodzka hała, gdzie reżyser zaczerpnął do antyku, bo nie ma już pomysłu, a ostatnio znów są w modzie: wielkie batalie, wątki historyczne itd...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Khamul
post 04.12.2004 19:31
Post #79 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 198
Dołączył: 27.11.2003
Skąd: Skwierzyna (13267 mieszkańców)




Ostatnio obejrzałem kilka filmów:

"Sekretne Okno" z Johnnym Deppem i Marią Bello, film na podstawie opowiadania Stephena Kinga (najlepszego według mnie pisarza jeśli chodzi o horrory). Film oceniam 9/10, ponieważ zarówno dobrze ujęto głównego bohatera i jego psychikę, jak i pomyślano o orginalnym zakończeniu (czyli produkcja hollywoodzka bez happy-endu, a to już coś). Dobrze zostały też zmontowane ujęcia. Jedyny minus, jaki znalazłem, to jedna z ostatnich scen kiedy szeryf ni stąd ni zowąt jest pewnien winy pisarza i mówi, że "dobrze wie co zrobił". Ale skąd?

"Naciągacze" z Nicolasem Cage'em, jak dla mnie kiepska komedia, przereklamowana i chyba rzeczywiście "naciągnięta". 3/10.

"Obcy kontra Predator" - hołduję zasadzie, że w większości przypadków pierwsza część jest lepsza od przeróżnych sequeli i prequeli, a w tym przypadku reżyser sknocił fabułę, a mieszanka Obcego z Predatorem wyszła bardzo źle. Po obejrzeniu serii z Obcym czy Predatorem jakoś nie chce się wierzyć w cudowną broń Predatorów, antarktydzkie cywilizacje czy wojny kosmitów. W dodatku podejrzanie wygląda to, że Predatorzy najpierw mordują niemalże wszystkich uczestników ekspedycji (no, resztę zostawiają obcym) a następnie sprzymierzają się z ostatnim ocalałym (???). Efekty jednakże wyszły, a i ostatnia scena pozwala mniemać że powstanie i "Obcy kontra Predator 2". 4/10.

"Zgromadzenie" - świetnie przemyślana fabuła, wartka i trzymająca w napięciu akcja i ...koniec. Dobrze ujęte wydarzenia w filmie, jak się okazuje prowadzą donikąd. Potencjalny widz nie wie co myśleć na temat takiego filmu, mimo profesjalnego nagrania. Obraz ujęto tak, że z łatwością bez zbędnej przeróbki fabuły mozna nakręcić prequel czy sequel. 9/10.


--------------------
user posted image

Tu cząstkę swą zostawiłem: TW1 | TW2 | bree | hmpge | fantasy frm | quiz | kal-form | twfrm | txt-hitria | lord-tolk | bg-nd | tor-tplta | lynkz | lppl |
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 06.12.2004 19:50
Post #80 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



Dirty Dancing- dziwię się, że dopiero teraz. perfekcyjny, piękny. mogliby w ogóle nic nie mówić, chociaż nawet te ich czasami nieporadne rozmowy miały swój urok (: kocham scenę, kiedy jest już po występie i tańczą w sali (przed przyjściem tego tamtego śmiesznego półmózga). nie ocenię chyba nawet z tego wrażenia.

a Dirty Dancing 2? popłuczyny. może gdybym dłużej odczekała po jedynce. ale tak- główni wydają mi się niedorobieni, fabuła tragicznie niedorobiona i wszystko takie nie takie.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Emily Strange
post 06.12.2004 20:50
Post #81 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 77
Dołączył: 11.03.2004
Skąd: Lublin




Dirty Dancing 2 nie oglądałam. Mam zamiar, ale waham się czy warto.
Ostatnio? Bridget Jones 2 - w sumie już dawno, ale i tak ostatnio. Jak dla mnie ekstra - film odpowiedni do mojego ówczesnego nastroju i chyba dlatego tak bardzo przypadł mi do gustu. Jak dla mnie lepszy niż pierwsza część. I warty jest 8/10 za samego Hju [tajski chłopiec i te sprawy XD]. Uśmiałam się po raz pierwszy od dawna tak, że po wyjściu z kina bolał mnie brzuch smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 07.12.2004 13:14
Post #82 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




Ach...ten Wirujący seks.
Drugiego takiego już nie mieli szans odstawić. Chociaż może jakby Hju zagrał;}
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 07.12.2004 17:45
Post #83 

Unregistered









Nie no Nadziejko kochana, mimo całej miłości do Hju, nie wyobrażam sobie go pląsającego jakiś dirty dance, z tym jego sztywnym, angielskim tyłeczkiem ;-)
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 07.12.2004 20:01
Post #84 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




Nie doceniasz go moja droga, nie doceniasz. Fryz na żela, skórzane portki opinające angielski tyłeczek i obcisły biały podkoszulek uwydatniający jego rozbudowanego torsa. I bioderka w prawo i bioderka w lewo i miednica w przód i jeszcze raz i jeszcze. Nawet by mu żadna pałętająca się u boku dziewuszka nie była potrzebna. Taki byłby dobry! O!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ELF
post 07.12.2004 20:30
Post #85 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 45
Dołączył: 11.11.2004
Skąd: Z boiska...




Ja ostatnio obejrzałam:
"Powrót do przyszłości"- całą trylogię, która jak zepwne wiecie opowiada o przyjaźni chłopaka o imeniu Marty z szalonym dockorem Brown'em, który stwarza wehikuł czasu w starym samochodzie. Marty się przenosi w czasnie by pomóc swojemu ojcu w latach młodosci. W drugiej częsci musi się przenieść do przyszłości by uratować swojego syna. A w 3 części przenosi się w czasy dzikiegoz achodu by uratować doktora Brown'na.

Oprócz tego oglądałam:
"David Copperfield: 15 lat iluzji"- dokument wyreżyserowany przez David'a Copperfield'a, który opowiada o całej swojej karierze. W nim można oglądnąć stare nagrania jego trików i tych nowych. Oprócz tego opowida gdzie się urdził, wychowywał itp. Doskonała muzyka i świetnie połączone wyczyny z różnych okresów jego życia.

Oczywiscie ostatnio też oglądałam "Magię David'a Copperfield'a" oraz inny program z nim, który się po prostu nazywa "David Copperfield".

No i to chyba wszystko...

Pozdrawiam.

P.S. A co do Hugh Grant'a on się już na to nie nadaje... jest za stary... bardzo sie ostatnio zestarzał.

Ten post był edytowany przez ELF: 07.12.2004 20:30


--------------------
user posted image
Harry Potter jest jedyna osobą, która przeżyła kopniaka z półobrotu od Chucka Norrisa. Potterowi została tylko blizna w kształcie błyskawicy na czole.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Emily Strange
post 07.12.2004 20:41
Post #86 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 77
Dołączył: 11.03.2004
Skąd: Lublin




Zestarzał? blink.gif
Tóż on przecież coraz młodziej wygląda! On jest jak wino biggrin.gif Z wiekiem coraz lepszy tongue.gif
Ale nie wiem czy chciałabym patrzeć jak kręci tyłeczkiem w lateksowych spodenkach...

Ten post był edytowany przez Emily Strange: 07.12.2004 20:42


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cat
post 07.12.2004 21:36
Post #87 

Unregistered









Nadzieja-> Tak, tors to on ma jak byk XDDD
Ale wizja całkiem seksowna, ahhh blush.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 08.12.2004 11:03
Post #88 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



a wlasnie, ze sie zestarzal! chociaz w jego przypadku to z jednej strony moze byc nawet komplement ;>


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ellie
post 08.12.2004 16:22
Post #89 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 236
Dołączył: 16.05.2003
Skąd: Nowy Dwór Maz.




Hju z wiekiem coraz przystojniejszy jest. W Bridget wygląda całkiem całkiem. Co nie zmienai faktu, że Firtha wolę.


--------------------
As happens sometimes a moment settled...
... and hovered and remained for much more than a moment.
And sound stopped and movement stopped?
... for much, much more than a moment.
And then the moment was gone.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kelyy
post 08.12.2004 21:21
Post #90 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 202
Dołączył: 23.04.2003
Skąd: Jelenia Góra




Co ja ostatnio oglądałam?

Bridget Jones w Pogoni za rozumem, to jush Potti komentowała, chmm.. 6,5/10
Niezbyt ambitny film, ale nie wiem czemu czuje sympatie zarówno do Renee Zelwegar jak i Bridget Jones, i chyba taka ocena za zajrfajne sceny i texty z pbytu Bridget w tajlandzkim wiezieniu.

Trochę dawniej jush Superman ze św. pamięci Marlonem Brando w roli głównej.
Film chmm... moim zdaniem nieco nudny i odronie sztuczny, oseniam na 5+/10


--------------------
Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujmy zdefiniować kształt gruszki.
Jaskier, "Czas Pogardy"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ellie
post 08.12.2004 23:25
Post #91 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 236
Dołączył: 16.05.2003
Skąd: Nowy Dwór Maz.




Marlon Brando??? Chyba Christopher Reeve.


--------------------
As happens sometimes a moment settled...
... and hovered and remained for much more than a moment.
And sound stopped and movement stopped?
... for much, much more than a moment.
And then the moment was gone.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nadzieja
post 08.12.2004 23:39
Post #92 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 217
Dołączył: 31.08.2003
Skąd: Nibylandia




Wizualizacja ostatniej dostępnej formy M.Brando w elastycznych niebieskich gatkach z dumnym znakiem "S" na mięśniu piwnym i powiewającą z tyłu pelerynką (nie)widką, powaliła mnie całkowicieXD.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
irycio
post 09.12.2004 17:11
Post #93 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 26.05.2003




Dwa dni temu byłem na Iniemamocnych. Rewelacja biggrin.gif. Moze nie tak smieszne jak shrek, ale ogladalo sie przyjemnie, no i mialo mnostwo smaczkow tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hermiona13
post 28.12.2004 18:45
Post #94 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 113
Dołączył: 14.05.2004
Skąd: Sosnowiec




No więc tak, dzisiaj obejrzałam Wimbledon z Kirsten Dunst i Paul'em Bettany w rolach głównych.Powiem, że film mi się bardzo podobał, lubię takie angielskie filmy biggrin.gif Można powiedzieć że to jest komedia romantyczna o sporcie tongue.gif
Daję mu 10 tongue.gif


--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image





Let's go the library! Let's go crazy and omit words to show off how good our English really is! Also, let's put a lot of shiny pictures to irritate the s... out of modem users.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 30.12.2004 00:17
Post #95 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



co obejrzalem ostatnio?
"saw" (niech zyja piraci, bo u nas film w okolicach lutego)
film skonczylem ogladac o godzinie 3 nad ranem. pierwsze slowo po skonczeniu seansu (pardon my french): "ja pierdole!". pierwszy film jaki skojarzylem - siedem. nie chce streszczac filmu, bo naprawde najmniejsze ujawnienie fabuly psuje caly obraz. zakonczenie filmu jest jednym z najlepszych jakie widzialem w zyciu (i chyba wlasnie dlatego sunie mi sie na usta film "siedem"). film ma kilka wpadek logicznych, ale jesli nie podejdziemy do niego okiem wielkiego krytyka gwarantuje kapitalne 1,5 h zarabiastej historii. polecam! o/


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 30.12.2004 00:34
Post #96 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



"Żurek". Zupełnie nie dziwi mnie fakt, że Katarzyna Figura została nagrodzona za rolę w tym filmie, grała bardzo dobrze. 15-letnia dziewczyna grana przez natalie rybicką, troche uposledzona, zostaje zgwałcona i rodzi dziecko. a jak dziecko, to i kłopoty..zwłaszcza jeśli urodzone przez tak młodą osobę. Zawsze jak oglądam takie filmy, robi mi się coś dziwnego. Boję się, że mnie też coś takiego może kiedyś spotkać, choć dzisiaj jest to tak odległe. Zakończenie również ciekawe..godny obejrzenia film.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hermiona13
post 30.12.2004 15:00
Post #97 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 113
Dołączył: 14.05.2004
Skąd: Sosnowiec




Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną....cóż tu dużo mówić film makabryczny, i co gorsza oparty na faktach...Kto go widział to wie jakie mam odczucia... cry.gif
Film warto obejrzeć...


--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image





Let's go the library! Let's go crazy and omit words to show off how good our English really is! Also, let's put a lot of shiny pictures to irritate the s... out of modem users.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaola
post 30.12.2004 18:05
Post #98 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 50
Dołączył: 17.06.2004
Skąd: warszawa




QUOTE
Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną.... (...) Film warto obejrzeć...

hm, zobaczyłam żeby się pośmiać, i posmialam sie troche; glupie i nieciekawe, cos pomiedzy tandeta, a latajacymi flakami. nic wiecej sie o tym nie da powiedziec.

a z filmow, ktore ogladam ostatnio (ym, ostatnio jak ostatnio...) to "Powrót do Garden State" niezły był. momentami świetny, od czasu do czasu genialny, momentami nużący. ale warto. takie to-to w sam raz do zobaczenia w wolnym czasie. polecam.


--------------------
...i już mnie tu nie ma!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mira
post 30.12.2004 19:56
Post #99 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 289
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



ostatnio oglądałam "I stanie się koniec" z nie kto innym jak ze Schwarzenegerem. Film przeciętny, żeby nie pwoeidzieć tandetny. Arnie lata ze spluwą po mieście by załatwić szatana, który chce dokonać końca świata.... Jakby innej fabuły ci jankesi wymyśleć nie umieli... dry.gif rzadnego ambitnego kina
jedynie resztki honoru filmu utrzymał Gabiel Byrne ( jeden z moich ulubionych aktorów) grający szatana
za to Arnie niech lepiej się tym swoim gubernatorstwem zajmie biggrin.gif

a Teksańą masakrę... ponad miech temu na urodzinach u kumpeli oglądam i prawie zasnęłam. Film do kitu, flaki latają, facet z piłą wygląda jak niedorozwiniety frankenstein, a ta jego piła to tylko śmiech wywołuje...
Żeby ludzie takie kity robili to już niech lepiej się czymś innym zajmią... dry.gif
szkoda kasy
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
BlackOmen
post 03.01.2005 10:14
Post #100 

Animag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1526
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: 4chan.org

Płeć: Mężczyzna



W święta obejrzałem Fantyka. Słyszałem o nim wiele pozytywnych rzeczy. Jednak uważam go za średni film. Owszem nie chciało się z niego wychodzić więc tragicznie nie było. Początek był fajny ale im akcja szła dalej tym wszystko było bardziej porąbane i pokręcone. Nic z niczym się nie łączyło a przemiana jaka zaczęła zachodzić w głównym bohaterze została przedstawiona w bardzo kiepski sposób (oczywiście to wszystko jest tylko IMHO).


--------------------
user posted image
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"
Jonasz Kofta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

129 Strony « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 28.03.2024 20:38