Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

7 Strony < 1 2 3 4 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Po Hogwarcie...

Mikrus
post 29.04.2003 20:31
Post #26 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 35
Dołączył: 07.04.2003




no emma masz racje to by było odlotowe...albo jakby jakis magiczny naukowiec wymyślił zaklecie zeby duchy stawały sie prawdziwymi ludzmi...;] to by było coś..........hahaha cheess.gif :^shfpasudhvjiashbi
QUOTE
FRANKENSTEIN
bvivbadpbvpaihihvba:^cheess.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 29.04.2003 20:38
Post #27 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



QUOTE (Emma_HP @ 29-04-2003 18:08)
chcialbym aby okazalo sie ze np. Harry'ego rodzice jednak zyja tylko w inym wymairze i w 7 tomie powwracaja czy cus tyakiego..
ablo ze rodzice Nevilla, wszystko sobie przypominaja...

to by było zbyt malancholijne...jak w brazylijskich serialach....
- Harry to my twoi rodzice Lily Concita Maria Luiza Gonzales vel Potter i twój ojciec James Luiz Alberto Potter, nie poznajesz nas? wróciliśmy!!!!
- Och..matko.....ojcze... - harry wzruszył się niezmiernie i zaczął płakać ze wzruszenia (hermiono podaj mi tę różową chusteczkę w kropeczki...to moja ulubiona).......

to by było wręcz beznadziejne - książka by straciła swój czar ...jak dla mnie dry.gif


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
..::Black Beauty::..
post 29.04.2003 20:45
Post #28 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 70
Dołączył: 26.04.2003
Skąd: Zion




QUOTE (avalanche @ 29-04-2003 20:38)
QUOTE (Emma_HP @ 29-04-2003 18:08)
chcialbym aby okazalo sie ze np. Harry'ego rodzice jednak zyja tylko w inym wymairze i w 7 tomie powwracaja czy cus tyakiego..
ablo ze rodzice Nevilla, wszystko sobie przypominaja...

to by było zbyt malancholijne...jak w brazylijskich serialach....
- Harry to my twoi rodzice Lily Concita Maria Luiza Gonzales vel Potter i twój ojciec James Luiz Alberto Potter, nie poznajesz nas? wróciliśmy!!!!
- Och..matko.....ojcze... - harry wzruszył się niezmiernie i zaczął płakać ze wzruszenia (hermiono podaj mi tę różową chusteczkę w kropeczki...to moja ulubiona).......

to by było wręcz beznadziejne - książka by straciła swój czar ...jak dla mnie dry.gif

Hehe dobre Ava!!!

Jak dla mnie rodzice Neville'a mogliby odzyskać pamięć. Słyszałam nawet jakieś ploty że odzyskają. A co do rodziców Harry'ego to przesadzone z tym innym wymiarem hyhy laugh.gif Chociaż podobno osoby które zginęły tragicznie zmieniają się w duchy... Może jeszcze spotkamy Lily i Jamesa jako duchy? A moze też i Cedrika? Nie no... w V-tym tomie podobno okaże się jak to z tymi duchami jest naprawdę...


--------------------
I luv P.O.D.! =)

user posted image

"The Truth is love and The Truth is peace kid!"

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Emma_HP
post 29.04.2003 20:45
Post #29 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 39
Dołączył: 05.04.2003




wedlug mnie tez...
porpostu bylo by to dobre zakonczenie, tak jak w bajkach..
a HP nie jet bajka mad.gif

fajnie by bylo gdyby Prawie Bezłowemu Nickowi odpadla glowa! nutella.gif


--------------------
Miłość jest jak muzyka...z początku kolorowa, romantyczna...poźniej odchodzi w niepamięć...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
agniesha
post 29.04.2003 20:52
Post #30 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 30
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Kraków- tu tez mamy Dziurawe Kotły...

Płeć: Kobieta



QUOTE (avalanche @ 29-04-2003 20:38)
QUOTE (Emma_HP @ 29-04-2003 18:08)
chcialbym aby okazalo sie ze np. Harry'ego rodzice jednak zyja tylko w inym wymairze i w 7 tomie powwracaja czy cus tyakiego..
ablo ze rodzice Nevilla, wszystko sobie przypominaja...

to by było zbyt malancholijne...jak w brazylijskich serialach....
- Harry to my twoi rodzice Lily Concita Maria Luiza Gonzales vel Potter i twój ojciec James Luiz Alberto Potter, nie poznajesz nas? wróciliśmy!!!!
- Och..matko.....ojcze... - harry wzruszył się niezmiernie i zaczął płakać ze wzruszenia (hermiono podaj mi tę różową chusteczkę w kropeczki...to moja ulubiona).......

to by było wręcz beznadziejne - książka by straciła swój czar ...jak dla mnie dry.gif

ava, rozwalilas mnie tym tekstem! Byl super1 a wg mnie to Harry moze znajdzie sobie kogos jeszce innego....?
co wy na to?


--------------------
<brak czasu i pieniędzy na podpis>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Maggie Potter
post 30.04.2003 09:24
Post #31 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 33
Dołączył: 07.04.2003
Skąd: Mroczny Zakątek




no harry ma przecież Syriusza...a co nie????A tak w ogóle dla mnie Harry w 7 tomie mógł by zginąć nie dlatego ze go nie lubię albo coś w tym stylu, ale mógł by...nie wiem czy wiecie o co mi chodzi... laugh.gif


--------------------
Zmieniam nicka bo wiecie ten taki ni jaki taki siaki, po prostu mi sie nie podoba....od teraz znacie mnie jako NEMHAIN czyli szalona po celtycku;)"Przewaga nierozwagi, jaką sprawuję w mojej rozwadze, tak osłabia równowagę mej uwagi, że nie bez wagi żalić się muszę na waszej piękności przewagę..."

"wysokie niebiosa, które w boskości waszej bosko was wraz z gwiazdami umacniają, czynią was zasługującymi na zasługę, na którą zasługuje wielkość wasza..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mikrus
post 30.04.2003 10:15
Post #32 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 35
Dołączył: 07.04.2003




QUOTE (Maggie Potter @ 30-04-2003 09:24)
no harry ma przecież Syriusza...a co nie????A tak w ogóle dla mnie Harry w 7 tomie mógł by zginąć nie dlatego ze go nie lubię albo coś w tym stylu, ale mógł by...nie wiem czy wiecie o co mi chodzi... laugh.gif

nie...przynajmniej ja cie nie rozumiem...;]moze jestem przymół:Dale ten tego fajnie by było jakby Harry zamieszkał od piątej częśći z Syriuszem to by było coś.......
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Maggie Potter
post 30.04.2003 10:43
Post #33 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 33
Dołączył: 07.04.2003
Skąd: Mroczny Zakątek




QUOTE (Mikrus @ 30-04-2003 10:15)
QUOTE (Maggie Potter @ 30-04-2003 09:24)
no harry ma przecież Syriusza...a co nie????A tak w ogóle dla mnie Harry w 7 tomie mógł by zginąć nie dlatego ze go nie lubię albo coś w tym stylu, ale mógł by...nie wiem czy wiecie o co mi chodzi... laugh.gif

nie...przynajmniej ja cie nie rozumiem...;]moze jestem przymół:Dale ten tego fajnie by było jakby Harry zamieszkał od piątej częśći z Syriuszem to by było coś.......

dobra nie ważne o co mi chodziło, ale gdyby zamieszkał od 5 tomu z Syriuszem...to by było coś dla potteromaniaków... laugh.gif


--------------------
Zmieniam nicka bo wiecie ten taki ni jaki taki siaki, po prostu mi sie nie podoba....od teraz znacie mnie jako NEMHAIN czyli szalona po celtycku;)"Przewaga nierozwagi, jaką sprawuję w mojej rozwadze, tak osłabia równowagę mej uwagi, że nie bez wagi żalić się muszę na waszej piękności przewagę..."

"wysokie niebiosa, które w boskości waszej bosko was wraz z gwiazdami umacniają, czynią was zasługującymi na zasługę, na którą zasługuje wielkość wasza..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
agniesha
post 30.04.2003 14:16
Post #34 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 30
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Kraków- tu tez mamy Dziurawe Kotły...

Płeć: Kobieta



gdyby zamieszkal w 5 czesci z syriuszem, to byloby ekstra, ale skonczyl by sie watek dursley'ow, co odjelo by troche magii- no wiecie, np. to ze hogwart byl dla harry'ego prawdziwym domem, ze byl ucieczka, itp. Nie wiem, czy to do konca byloby sluszne, ale na pewnoi baaaaardzo cudowne i...chy7ba wszyscy sie uciesza, co?
smile.gif


--------------------
<brak czasu i pieniędzy na podpis>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cesair
post 30.04.2003 15:24
Post #35 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 31
Dołączył: 28.04.2003
Skąd: z Wasrawu




Ale znając życie to Harry zamieszka z Syriuszem, ale jeśli już to pewnie w siódmej części. Kawałek z tym że jego rodzice powrócą był by do kitu, i przypominał by telenowele, albo taki jeden fick w którym Harry przywraca swojich rodziców do życia. Nie to nie ma sensu, a książka by na tym wiele straciła.


--------------------
Without you believin’ in always picking up and thinking about leaving
Once you stick around then that's when I'll show you happiness the world can see
That's how love should be
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Emma_HP
post 30.04.2003 15:29
Post #36 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 39
Dołączył: 05.04.2003




hmm...
ale jezeli plotki nie klamia to w V tomie Harry nie bedzei z Syriuszem, czego dowodzi fragment ostatniej strony V tomu../
ale to tylko plotki..
ale ja uwazam ze Harry powinien mieszkac Dursleyami, bo gdyby zamieszal z Syriuszem to Harry stalby sie zwyklym czarodziejem, ktory mieszka w zwyklej czarodziejskiej rodzinie(tzw w polwoie rodziny:) )...


--------------------
Miłość jest jak muzyka...z początku kolorowa, romantyczna...poźniej odchodzi w niepamięć...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kate from Ravenclaw
post 30.04.2003 15:45
Post #37 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 9
Dołączył: 06.04.2003




chyba by mu wtedy było za dobrze.. jednak to znęcanie się dursleyów nad harrym jest wazna częścia książki i gdyb jej zabrakło to już nie byłoby to samo.


--------------------
pozdrowionka dla wszystkich qmpli i przyjaciół ze starej, fioletowej eliski, a więc: potti, sin, morga, xela, mroofkę, clawa, dra-macię, elfi vel egwardien, vlarego, lav, triad i resztę - tych, którzy chcą byc pozdrowieni...

http://thinheniel.blog.pl - zapraszam wszystkie elfy i resztę.... na mój własny blogusiek ^_^

http://Thinheniel.friendtest.com. - zróbcie sobie test czy znacie mnie, czyli kate ;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 30.04.2003 15:53
Post #38 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



QUOTE (Cesair @ 30-04-2003 15:24)
Ale znając życie to Harry zamieszka z Syriuszem, ale jeśli już to pewnie w siódmej części. Kawałek z tym że jego rodzice powrócą był by do kitu, i przypominał by telenowele, albo taki jeden fick w którym Harry przywraca swojich rodziców do życia. Nie to nie ma sensu, a książka by na tym wiele straciła.

heh....dziewczyno w siódmym tomie to Harruś będzie mieć 17 lat i mieszkanie z Syriuszem myśle nie będzie mu tak potrzebne jak teraz gdy jest nastolatkiem potrzebującym kogoś takiego kto by mu zastąpił ojca...później to Harry fiu fiu i nie wiadomo kiedy będzie miał dzieci...czy myślisz że Syriusz ucieszyłby się gdyby nagle jego chrześniak zwalił się do niego z takimi małymi bachorkami którym trzeba wciąż zmieniać pieluchy bo s**** szybciej niż 1000 km/h?
- syriusz?.. -zapytał niepwenie Harry - mały zrobił kaka (biggrin.gif ) - Syriusz poptrzył się na malucha któremu z pieluszki wylewała się gęsta, brązowa, cuchnąca maź kapiąca na jego ulubiony sweter (ale ja jestem obrzydliwa biggrin.gif )
- widze że sie zgadzasz to ja ide teraz do mojego syna....zostawiłem go chyba gdzieś na dworcu.... - Harry podrapał się po głowie - cholera byłem tak pijany że nawet nie pamiętam gdzie tego bachora zostawiłem.....a może to było w Dziurawym Kotle?

nie no poniosło mnie tongue.gif Cesair nie przejmuj sie mną bo mi normalnia czasami odwala tongue.gif


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Emma_HP
post 30.04.2003 15:55
Post #39 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 39
Dołączył: 05.04.2003




gdyby nie Dursleyowie to ta ksiazka nei mialaby sensu, wogole glupio by siem zzaczela itd...


--------------------
Miłość jest jak muzyka...z początku kolorowa, romantyczna...poźniej odchodzi w niepamięć...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Maggie Potter
post 30.04.2003 16:08
Post #40 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 33
Dołączył: 07.04.2003
Skąd: Mroczny Zakątek




QUOTE (Emma_HP @ 30-04-2003 15:55)
gdyby nie Dursleyowie to ta ksiazka nei mialaby sensu, wogole glupio by siem zzaczela itd...

masz absolutną rację...nie było by sensu w ogóle czytać... wink.gif


--------------------
Zmieniam nicka bo wiecie ten taki ni jaki taki siaki, po prostu mi sie nie podoba....od teraz znacie mnie jako NEMHAIN czyli szalona po celtycku;)"Przewaga nierozwagi, jaką sprawuję w mojej rozwadze, tak osłabia równowagę mej uwagi, że nie bez wagi żalić się muszę na waszej piękności przewagę..."

"wysokie niebiosa, które w boskości waszej bosko was wraz z gwiazdami umacniają, czynią was zasługującymi na zasługę, na którą zasługuje wielkość wasza..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Emma_HP
post 30.04.2003 16:17
Post #41 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 39
Dołączył: 05.04.2003




porpostu Harry bylby zwykym uczniem...a to byloby NUUUUUUUUUUUUUDDDDDDDDDNNNNNNNNNEEEEEE


--------------------
Miłość jest jak muzyka...z początku kolorowa, romantyczna...poźniej odchodzi w niepamięć...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 30.04.2003 16:17
Post #42 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



QUOTE (Maggie Potter @ 30-04-2003 16:08)
QUOTE (Emma_HP @ 30-04-2003 15:55)
gdyby nie Dursleyowie to ta ksiazka nei mialaby sensu, wogole glupio by siem zzaczela itd...

masz absolutną rację...nie było by sensu w ogóle czytać... wink.gif

bo zaraz się popłaczę dry.gif ....heh biggrin.gif a niech na bambus spadają głupie mugole laugh.gif i te ich średniowieczne metody zwalczania magii...proponuje ich potraktować z należytą NIEgodnością.....a teraz jak zwykle serio.... powiedzmy sobie szczerze gdyby nie oni to książka byłaby za bardzo przesłodzona i wogóle idealna że nie dałoby się jej czytać...wyobrażacie sobie to że Harryemu by sie udawało nie tylko w szkole , ale by jeszcze opowiadał wszystkich jakie to on miał szczęśliwe dzieciństwo mieszkając ze swym ukochanym wujostwem....nie no normalna załamka.....pyk przełammmy się to tylko wymysł mojej chorej wyobraźni tongue.gif ....Dursleyowie są potrzebni harryemu jako cel jego "malutkiej" nienawiści....nie no może ciut przesadziłam....ale na kogo miałby pomstować jak nie na nich.....pomińmy wątek Malfoya i Voldemorta laugh.gif


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Emma_HP
post 30.04.2003 16:22
Post #43 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 39
Dołączył: 05.04.2003




gdyby nie Dyrsleyowie to ta ksaizka stalaby sie dobra dla malych dzieci...
no i Rowling nie bylaby taka bogata...
a wogole slyszeliscie ze w swoim majatnku rpzescignela krolowa Elżbietę II !!!!!


--------------------
Miłość jest jak muzyka...z początku kolorowa, romantyczna...poźniej odchodzi w niepamięć...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 30.04.2003 16:31
Post #44 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



dobra ludzie ustaliliśmy że gdyby nie Dursleyowie to książka była by dziecina i blablabla ....jak mi jeszcze ktoś wyskoczy z tekstem, że " gdyby nie Durselowie to...."....heh do kogo ja mówie...to jasne że mi zrobicie na złość idę się powiesić.....


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
KaVa
post 30.04.2003 16:33
Post #45 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 7
Dołączył: 09.04.2003




tak,ale według mnie to ta książka nie powinna się zkończyć....co ja bez niej zrobie unsure.gif
,a może harry zostanie producentem nutella.gif ?? laugh.gif


--------------------
-Sprawdź to
-Nie,no wierze ,że wytrzyma


...:::^>{Łona Miażdży}<^:::...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Emma_HP
post 30.04.2003 16:43
Post #46 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 39
Dołączył: 05.04.2003




tylko jak to zrobic?
fajnie by bylo..
moze ROn zostalby glownym bohaterem... cheess.gif


--------------------
Miłość jest jak muzyka...z początku kolorowa, romantyczna...poźniej odchodzi w niepamięć...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 30.04.2003 16:48
Post #47 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



QUOTE (Emma_HP @ 30-04-2003 16:43)
tylko jak to zrobic?
fajnie by bylo..
moze ROn zostalby glownym bohaterem... cheess.gif

bez obrazy ale ja tam wole na główną rolę Syriusza cool.gif i Lupina cool.gif ...normalnie the best składzik i nie do zdarcia (prany w Perwolu czy w czym tam laugh.gif )....to są faceci na główne role tongue.gif


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Emma_HP
post 30.04.2003 17:17
Post #48 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 39
Dołączył: 05.04.2003




o Lupin!
spoko, m,oj tatusiek moze zagrac glowna role:D


--------------------
Miłość jest jak muzyka...z początku kolorowa, romantyczna...poźniej odchodzi w niepamięć...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 30.04.2003 17:20
Post #49 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



QUOTE (Emma_HP @ 30-04-2003 17:17)
o Lupin!
spoko, m,oj tatusiek moze zagrac glowna role:D

Emmo....JEDNĄ z głównych ról...jeszcze jest Syriusz cool.gif mój protegowany...oczywista Lupinek też the beściak ale niezapominać mi tu o Syriuszu


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Emma_HP
post 30.04.2003 18:48
Post #50 

KAFEL


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 39
Dołączył: 05.04.2003




Syriusz & LUpin ru;ezZ!!


--------------------
Miłość jest jak muzyka...z początku kolorowa, romantyczna...poźniej odchodzi w niepamięć...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Strony < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 10.05.2024 05:41