Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

79 Strony « < 2 3 4 5 6 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> W Co Najczęściej Gracie Na Kompie?

Ludwisarz
post 15.08.2004 23:50
Post #76 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (Secner @ 15.08.2004 09:20)
QUOTE (MisieK @ 15.08.2004 10:12)
<rzyg> Simsy? Toż to dobre dla 5 latkow, nudne, ciagle robisz to samo...

CS? Toż to dobre dla idiotów. Latasz z m4, ciągle robisz to samo...

Przeciez Ty byles maniakiem CS.


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 15.08.2004 23:53
Post #77 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Wiesz Timmy, to bylo dawno i nieprawda...


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Secner
post 15.08.2004 23:59
Post #78 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 118
Dołączył: 05.07.2004
Skąd: Z Nienacka.




QUOTE (TimmY @ 15.08.2004 23:50)
Przeciez Ty byles maniakiem CS.

Byłem i gdyby nie to, że już raczej nie gram w gry wymagające więcej niż 300mhz, nadal pewnie bym w nią grał.

Wziąłem w obroty CS'a bo Misiek przyznałe się, że w niego gra.


--------------------
Khamulec dał głos.

Syn do ojca:
- tato jestem gejem!
Ojciec spokojnie:
- Synu czy jezdzisz dobrym samochodem?
- No raczej nie, tato
- A czy ubierasz sie w eksluzywne ciuchy od Armaniego?
- No tez nie, tato
- A czy masz dom z wielkim ogrodem w Los Angeles?
- No nie tato a czemu pytasz?
- No widzisz to ty zwykly pedal jestes!

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dementorek
post 16.08.2004 01:22
Post #79 

Don Dementore


Grupa: wiecznie żywi...
Postów: 1137
Dołączył: 04.04.2003
Skąd: Caer Deithwen

Płeć: kaloryfer



myśka: na arce tez sie da pochedozyc wink.gif czasami jest to nawet wskazane


--------------------
ewa tu bylam (krotko acz efektownie)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 16.08.2004 10:03
Post #80 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (Myśka @ 15.08.2004 18:12)
QUOTE (Empire @ 15.08.2004 17:17)
Dementi: a nieprawda bo BARSAWIA

Ja się nie mogę przyzwyczaić do Barsy, bo nie umiem tam zarabiać, dyliżanse jeżdżą za szybko, a na traktach sie męczę. Jedynie ładnie się pochędożyć można. Ahh, te alkierze =)

Myśka wiesz jak Cie kocham! Pochodzisz ze mną trochę po Barsie? O_o

D&D jest do CHRZANU. Sorry winetou ale wałkowaliśmy ten system z kumplami jakiś rok albo dłużej i naprawdę nei możemy na niego patrzeć.
w ogóle to nei jest system RPG! To jest system robienia rzeźni O_o"
Warhammer, stary dobry Warhammer... ahh... łezka w oku... ale ma masę wad. Ale i tak go lubię.
WoD? E? Co to jest?

ja tam osobiście pozostaję zwolennikiem Legendy Pięciu Kręgów (za wszystko) Earthdawn'a (za magię i świat który po paru drobnych korektach jest niesamowicie klimatyczny i mroczny) i DŚ'a, systemu który stworzył mój kumpel i który nigdy chyba nie zostanie spisany a jest hmm... no poprostu rulz ^^
no i robimy powoli przymiarki do Fading Suns...


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nimbuska2000
post 16.08.2004 10:16
Post #81 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 166
Dołączył: 13.05.2004

Płeć: Kobieta



Lubię grać w The Sims bo ja nie mam takich kłopotów,że zjedzenie 1 posiłku sprawia półtorej godziny tongue.gif Tomb Raider fajna gierka i lubię też Harry Potter games wink.gif oraz różne rozwalanki i zręczne gierki.


--------------------
-To żałosne. No, mam nadzieję, że będziesz się świetnie bawić. Wiesz co, może zaczniesz chodzić z McLaggenem, wtedy Slughorn mianuje was królem i królową Ślimaków...
-Możemy przyprowadzić gości-powiedziała Hermiona, która z jakiegoś powodu zrobiła się purpurowa na twarzy- i zamierzałam zaprosić ciebie, ale skoro uważasz, że jesteś ponad takie głupoty, nie będę nawet próbowała! (...)
-Zamierzałaś mnie zaprosić?- Zapytał Ron zupełnie innym tonem.
-Wyobraź sobie, że ta.- Odpowiedziała ze złością Hermiona.- Ale jeśli wolisz, żebym chodziła z McLaggenem... (...)
-Nie, nie chcę- powiedział bardzo cicho Ron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 16.08.2004 10:58
Post #82 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
D&D jest do CHRZANU. Sorry winetou ale wałkowaliśmy ten system z kumplami jakiś rok albo dłużej i naprawdę nei możemy na niego patrzeć.
w ogóle to nei jest system RPG! To jest system robienia rzeźni O_o"
Warhammer, stary dobry Warhammer... ahh... łezka w oku... ale ma masę wad. Ale i tak go lubię.
WoD? E? Co to jest?


Czy dnd to system robienia rzezni, to zalezy od MG, ja ogolnie gram w storytellingi oparte na DnD.
Warhammer, masz racje ....
WoD - World of Darkness - Swiat Mroku, czyli Wampir, Wilkolak, Mag i cala reszta;]


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 16.08.2004 11:14
Post #83 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (Empire @ 16.08.2004 09:03)
QUOTE (Myśka @ 15.08.2004 18:12)
QUOTE (Empire @ 15.08.2004 17:17)
Dementi: a nieprawda bo BARSAWIA

Ja się nie mogę przyzwyczaić do Barsy, bo nie umiem tam zarabiać, dyliżanse jeżdżą za szybko, a na traktach sie męczę. Jedynie ładnie się pochędożyć można. Ahh, te alkierze =)

Myśka wiesz jak Cie kocham! Pochodzisz ze mną trochę po Barsie? O_o


Mylisz sie Emp.

Myska jest typ typem gracze, co graja na Arce caly czas a jak im sie nudzi/jest pad to przychodza na Barse by tam odwalac jakas glupia rzeznie.
I wielu takich jest.

pokaze Ci swiat.

a moze topic: MUDy?


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 16.08.2004 13:39
Post #84 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



uhm
jako,ze star wyjadacz giercowy ze mnie musze dodac swoje 3 grosze. w gry komputerowe gram hm...roku 1994, kiedy to wujek z ameryki, tfu , kiedy to poszedlem do kumpla zobaczyc cotez on mial takiego - pamietam tylko tyle,ze monitor byl monochromatyczny a my gralismy w ktoras ultime, po czym rodzice wygali w totka (a moze butelki posprzedawali, juz sam nie pamietam) i kupili mi moj wlasny pc. byl to 486 dx2 66mhz z 8mb ramu (potem 16, i dokupioiny cidirom) z dyskiem,na ktorym nie zmiescila by sie nawet jedna plyta. i zaczelo sie. nie wiem jaka byla pierwsza gra odpalona na moim kompie, ale do dzisisiaj trzymam u siebie (przegrywana starym dobrym sposobem pakowanie rarem na dyskietki) civilization sid'a meier'a, ktora nawet dzis bije niektore strategie na dwie glowy i to z przytupem, potem przyszla pora na kilka plat4mufek - commander keen (czesci od 1 do nie wiem ile, chyba 6?), kilka godzin przy crystal cavesm, smusiu (zajebista polska platformowka lk avalon, opowiadajace przygody zielonego smoka biggrin.gif), duzo tego bylo i nie bede wszystkiego wymienial, bo topic jest o tym w co gram aktualnie:f (jak dla mnie moglby powstac oddzielny topic na klasyke kompjuterowa) ale w pamieci zapadly mi na zwsze - doom'y, quake 1 (i pierwszy procek pentium, sniff lezka w oku sie kreci),x-com, transport tycoon, potem oba fallouty (w to doslownie moge grac caly czas), deus ex (potem zawod bo spiepszyli czesc 2), thiefy,seria warcraft (druga czesc mialem po francusku ;D, a w trzecia wygalem lokalny turniej [ale pewnie dlatego,ze poziom rozgrywek byl, khem dosyc niski]), finałowe fantazje 7,8 (uech czesc 7 i smierc aeris, to bylo cos...), gta (podejdz do samochodu i wcisnij enter),myth 1 i 2 (dwarf mortar team rulz!),hirosy (dluuuugie godziny wyjete z zyciorysu) ...ueh, szczerze mowiac to tak moge dlugo,ale z racji ze zraz mam obiad napisalem tylko tyle

a na dzien dzisiejszy gram regularnie w: quake 3 arena (jestem pro i jestem w klanie :DDD), starcraft, fallout 2 i od czasu do czasu mecze kumpla i gram u niego doom 3 ("własnie osrałem sobie zbroje kurfa!"), do tego dochodza jeszcze giery na konsole, ale to juz nie ten temat


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 16.08.2004 14:53
Post #85 

Unregistered









QUOTE (GrimmY @ 16.08.2004 13:39)
uhm
jako,ze star wyjadacz giercowy ze mnie musze dodac swoje 3 grosze. w gry komputerowe gram hm...roku 1994, kiedy to wujek z ameryki, tfu , kiedy to poszedlem do kumpla zobaczyc cotez on mial takiego - pamietam tylko tyle,ze monitor byl monochromatyczny a my gralismy w ktoras ultime, po czym rodzice wygali w totka (a moze butelki posprzedawali, juz sam nie pamietam) i kupili mi moj wlasny pc. byl to 486 dx2 66mhz z 8mb ramu (potem 16, i dokupioiny cidirom) z dyskiem,na ktorym nie zmiescila by sie nawet jedna plyta. i zaczelo sie. nie wiem jaka byla pierwsza gra odpalona na moim kompie, ale do dzisisiaj trzymam u siebie (przegrywana starym dobrym sposobem pakowanie rarem na dyskietki) civilization sid'a meier'a, ktora nawet dzis bije niektore strategie na dwie glowy i to z przytupem, potem przyszla pora na kilka plat4mufek - commander keen (czesci od 1 do nie wiem ile, chyba 6?), kilka godzin przy crystal cavesm, smusiu (zajebista polska platformowka lk avalon, opowiadajace przygody zielonego smoka biggrin.gif), duzo tego bylo i nie bede wszystkiego wymienial, bo topic jest o tym w co gram aktualnie:f (jak dla mnie moglby powstac oddzielny topic na klasyke kompjuterowa) ale w pamieci zapadly mi na zwsze - doom'y, quake 1 (i pierwszy procek pentium, sniff lezka w oku sie kreci),x-com, transport tycoon, potem oba fallouty (w to doslownie moge grac caly czas), deus ex (potem zawod bo spiepszyli czesc 2), thiefy,seria warcraft (druga czesc mialem po francusku ;D, a w trzecia wygalem lokalny turniej [ale pewnie dlatego,ze poziom rozgrywek byl, khem dosyc niski]), finałowe fantazje 7,8 (uech czesc 7 i smierc aeris, to bylo cos...), gta (podejdz do samochodu i wcisnij enter),myth 1 i 2 (dwarf mortar team rulz!),hirosy (dluuuugie godziny wyjete z zyciorysu) ...ueh, szczerze mowiac to tak moge dlugo,ale z racji ze zraz mam obiad napisalem tylko tyle

a na dzien dzisiejszy gram regularnie w: quake 3 arena (jestem pro i jestem w klanie :DDD), starcraft, fallout 2 i od czasu do czasu mecze kumpla i gram u niego doom 3 ("własnie osrałem sobie zbroje kurfa!"), do tego dochodza jeszcze giery na konsole, ale to juz nie ten temat

no i Cię chyba w tym momencie zadupcę. weeeeź ja przechodzę ffVII, a Ty mi tu piszesz. japierdoleeeee. nie lubię Cię już ;P [wiem przynajmniej żeby z nią romansiku nie kręcić... ;>]
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 16.08.2004 16:50
Post #86 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



QUOTE (TimmY @ 16.08.2004 11:14)
QUOTE (Empire @ 16.08.2004 09:03)
QUOTE (Myśka @ 15.08.2004 18:12)
QUOTE (Empire @ 15.08.2004 17:17)
Dementi: a nieprawda bo BARSAWIA

Ja się nie mogę przyzwyczaić do Barsy, bo nie umiem tam zarabiać, dyliżanse jeżdżą za szybko, a na traktach sie męczę. Jedynie ładnie się pochędożyć można. Ahh, te alkierze =)

Myśka wiesz jak Cie kocham! Pochodzisz ze mną trochę po Barsie? O_o


Mylisz sie Emp.

Myska jest typ typem gracze, co graja na Arce caly czas a jak im sie nudzi/jest pad to przychodza na Barse by tam odwalac jakas glupia rzeznie.
I wielu takich jest.

pokaze Ci swiat.

a moze topic: MUDy?

Fakju.
Nie wiesz co ja tam robię, o. Żadnych 'rzeźni' nie urządzam. Nie expie i nawet nie psuje klimatu twojego idealnego muda. Na Barsawii mogę sobie być elfką bez zobowiązań, która daje radę tylko królikom i przesiaduje w karczmach [tudzież alkierzach]. Na Arkadii ten czas minął.

Emp - Jakbyśmy się W KOŃCU spotkali to może ;p Bo skutecznie mnie mijałeś.
Dementi - A jednak na Barsie ma się hm.. większe możliwości ;] ta spryta komenda ': bije na głowe nasze 'namyślanie się' (;


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 16.08.2004 17:30
Post #87 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



a ja jak już będę mega wypasistym programistą to napiszę muda w świecie Mobile Suit Gundam Seed i będzie wypas =P a potem jeszcze dorobię mu tryb graficzny i będzie online'ową grą. No. A potem prawdopodobnie umrę, bo już będę miał 100 lat ; D

Timmy - to sie pokaż w grze. Jak narazie wszystko co zdobyłem to dzięki Myszce i jej kumpeli.


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 16.08.2004 17:50
Post #88 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



GrimmY: Moim pierwszym sprzetem byl 486.
Tak, tak, pamietam.
Pierwsza gra - Titus The Fox.
Potem ojciec zajmowal kompa Doomem (w ktorego gra do dzis [sic!]) i Duke Nukemem.
Civilization! Genialna gra! Jeszcze z dwa lata temu w nia grywalem. Genialna, bije na glowe wszystko.
XCOM-Enemy Unkown. Miodzio.

Finale. Szczegolnie 7. No mniam mniam.
Ale mialem jeszcze Amige.
Uj tam to byly giery, zaciagnalem ostatnio emulator i giery i jest wypas naprawde. To byly gry, teraz to gowna wychodza.


No i byl Secret Service.
[']


edit: zapomnialem o mudach.
Emp: Spoko majonez, tylko spotkajmy sie gdzies, mam jedna postac w Vivane, jedna w Kratas i jeszcze jedna w ME - tam wszedzie blisko.
Mow tylko gdzie i kiedy a wspomoge Cie nawet duza suma pieniadzy.
Dzis piekny RPG na Barsie byl.
Porywacz-nieudacznik olbrzym tlumaczacy tajniki ograbiania ludzi naiwnemu hobbitowi.


Ten post był edytowany przez TimmY: 16.08.2004 17:52


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Myśka
post 16.08.2004 17:59
Post #89 

nigeryjski chłopiec


Grupa: czysta krew..
Postów: 1196
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: podróżny busik the kooks

Płeć: Kobieta



QUOTE (TimmY @ 16.08.2004 17:50)
Mow tylko gdzie i kiedy a wspomoge Cie nawet duza suma pieniadzy.

Chyba potrzebuję wsparcia.


--------------------
she moved so easily all i could think of was sunlight
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 16.08.2004 18:07
Post #90 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



No.. ja już spędziłem 26 godzin w swiecie Arkadii.. już tyle godzin zmarnowałem na grę biggrin.gif chyba dosięgnął mnie nałóg ;D


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 16.08.2004 20:09
Post #91 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Dziwna ta wasza arkadia, kto mnie poprowadzi? biggrin.gif


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 16.08.2004 20:49
Post #92 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



ja nie - ostatnio ciągle zrywa mi połączenie
ale mam za to Vallheru dzięki Miskowi biggrin.gif


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 16.08.2004 21:32
Post #93 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Podziekuj buntowinikowi... choc raz sie przydal.


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 17.08.2004 00:23
Post #94 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (TimmY @ 16.08.2004 17:50)
GrimmY: Moim pierwszym sprzetem byl 486.
Tak, tak, pamietam.
Pierwsza gra - Titus The Fox.
Potem ojciec zajmowal kompa Doomem (w ktorego gra do dzis [sic!]) i Duke Nukemem.
Civilization! Genialna gra! Jeszcze z dwa lata temu w nia grywalem. Genialna, bije na glowe wszystko.
XCOM-Enemy Unkown. Miodzio.

Finale. Szczegolnie 7. No mniam mniam.
Ale mialem jeszcze Amige.
Uj tam to byly giery, zaciagnalem ostatnio emulator i giery i jest wypas naprawde. To byly gry, teraz to gowna wychodza.


No i byl Secret Service.
[']


edit: zapomnialem o mudach.
Emp: Spoko majonez, tylko spotkajmy sie gdzies, mam jedna postac w Vivane, jedna w Kratas i jeszcze jedna w ME - tam wszedzie blisko.
Mow tylko gdzie i kiedy a wspomoge Cie nawet duza suma pieniadzy.
Dzis piekny RPG na Barsie byl.
Porywacz-nieudacznik olbrzym tlumaczacy tajniki ograbiania ludzi naiwnemu hobbitowi.

timmy...
powinienem cie usciskac w klubie szczesliwych posiadaczy proca 486, uech kto dzis jeszcze pamieta niektore komendy dos'a, windows 3.1 czy trudnosci w przegrywaniu gier od kumpli...kiedys przegrywalem dark forces (kolejny klasyk!) ktory zajmowal mniej wiecej 100 dyskietek, uprzedze wasze pytanie - tak, mysmy te 100 dyskietek przenosili od kompa do kompa , dobrze, ze kolo mieszkal ulice dalej, ale zparawde satysfakcja po kopiowaniu 100 mb metoda dyskietowa to niezapomniane przezycie

jesli chodzi o dooma, to niedawno kupilem edycje kolecjonerska (nie chodzi mi o doom 3 tongue.gif) doom, doom 2, final doom i ultimate doom, gram w to mniej wiecej od tygodnia z takim samym bananem na ustach jak 9 lat temu

jak moglem nic nie napisac o przygodach radnosnego miesniaka w blond wlosach - ksiecia duke'a?! "it's time to kick ass and chew bubble gum, and i'm all out of gum" jezu, przeciez niektore teksty to do jezyka powszedniego u mnie weszly, juz nie wspomne,ze mozna bylo w tej grze robic naprawde duzo (rozwalic prawie wszystko, porozbierac panienki czy..skorzystac z kibla, tak to jest to po czym szczene zbieralem przez tydzien - ten "realizm")

co do amigi - amigowcy swoje wiedza, pisac nie wypada przez peceta brzydkiego:P

secret service - mysmy swoja pogawedke na ten temat juz mieli, powiem krotko tyle, ze kawal historii, ludzi i niepowtarzalnego klimatu przez ta gazete sie przetoczyl, zaluje, bardzo zaluje ,ze pismo upadlo (to juz tyle lat, a jednak boli do dzisiaj)

aha vold : sorki za ujawnienie fabuly ff7, ale jak dla mnie w zadnej innej grze nie przedstawiono motywu smierci jakiegos npc'a tak dobitnie...sniff


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dementorek
post 17.08.2004 14:47
Post #95 

Don Dementore


Grupa: wiecznie żywi...
Postów: 1137
Dołączył: 04.04.2003
Skąd: Caer Deithwen

Płeć: kaloryfer



syriusz: pozdrawiam Cie moja postacia 57 dni biggrin.gif 2 miechy na 12, bo gram rok, wyjete z zyciorysu. przestan poki mozesz, jak powiedzialem.
timmy: wiesz co sadze o barsie dementi.gif ^^ i bardzo dobrze sie czuje na arce. dobry exp pol sukcesu. wink.gif
myska: ja nie mowilem o namyslaniu sie biggrin.gif


--------------------
ewa tu bylam (krotko acz efektownie)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zazu
post 17.08.2004 21:33
Post #96 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1
Dołączył: 29.05.2004
Skąd: z domu.




re up:. Masz racje, trzeba rzucac poki mozna, pozniej trzeba przechodzic kuracje=] i odwyki, ale i tak sie wroci. Wiem po sobie, tyle, ze z barsy. Pff.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 18.08.2004 00:24
Post #97 

Unregistered









khy khy. sciaganlem po mecvzarni Stawr Wars: Knight of the old Republic... jeah, warto było okolo 48 godzin sciagac [2700mb]. piekna fabula sie kraja, walka jest swietna, kocham SW, choc nie jestem jakims wielkim fanem. muaa oby wiecej takiego shituu. polecam..
Go to the top of the page
+Quote Post
dementorek
post 18.08.2004 00:28
Post #98 

Don Dementore


Grupa: wiecznie żywi...
Postów: 1137
Dołączył: 04.04.2003
Skąd: Caer Deithwen

Płeć: kaloryfer



Wiesz, ze zgrasz mi na plytke? biggrin.gif


--------------------
ewa tu bylam (krotko acz efektownie)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 18.08.2004 00:50
Post #99 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (voldius @ 18.08.2004 00:24)
khy khy. sciaganlem po mecvzarni Stawr Wars: Knight of the old Republic... jeah, warto było okolo 48 godzin sciagac [2700mb]. piekna fabula sie kraja, walka jest swietna, kocham SW, choc nie jestem jakims wielkim fanem. muaa oby wiecej takiego shituu. polecam..

jedi academy jest lepszy :E
a ja ©hakeruje sobie ostatnio w uplinka - fajna gra, polecam, a bawimy sie...no wlasnie w w hacking


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 18.08.2004 02:28
Post #100 

Unregistered









QUOTE (dementorek @ 18.08.2004 00:28)
Wiesz, ze zgrasz mi na plytke? biggrin.gif

khy khy, cztery XD ale luzik ;>


grimm, właśnie nie. to ma fajny tryb walki turowy, ale jest zajebiście popisowy ;>
Go to the top of the page
+Quote Post

79 Strony « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 20.04.2024 05:32