Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Pożegnanie, czyli Marta mowi papa =)

Marta
post 14.08.2004 16:35
Post #1 

XXX


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 155
Dołączył: 03.04.2003




Witam Was moi kochani w moim ostatnim newsie. Wiadomo powszechnie, że Harry Potter w pewnym sensie zapanował światem =). Pamiętam te manie, pełno Potteromaniakow i to jak mogłam tylko siedzieć w domu i czytać książki Rowling. Wiecie że Potter zawładnął nawet studiami tatuażu? Dowód po kliknięciu na "więcej".

user posted image

Poza tym chciałam się z Wami pożegnać. Nie będę jak na razie aktywnie uczestniczyć w życiu strony. Powodem jest to, że mój zapał już się trochę wypalił i nie mam dużo czasu na siedzenie przed komputerem- szkoła zabierająca dużo czasu i energii. Ale pomimo wszystko od kuchni nadal będę tu wszystko kontrolować, bo mój sentyment do tej strony jest zbyt duży by odejść tak od teraz forever (tak będę Wam nadal zrzędzić moi redaktorzy =D). Przygoda z tą stroną naprawdę sporo we mnie zmieniła. Dlatego dziękuję Radkowi, że ją zrobił (pomimo tego, że już o niej zapomniał). Dzięki 'elisie' pojechałam na LSM (Letnią Szkołę Magii) i BT (Bractwo Talizmanu)- tam poznałam wspaniałych ludzi którzy tworzą idealną atmosferę. Wyjazdy te nazywam sanatorium psychiki zmęczonej rzeczywistością i wszystkim polecam wyjazdy na w/w kolonie. Dziękuję Wam, którzy przysyłaliście do mnie newsy i wspieraliście w podtrzymywaniu strony przy życiu. Dziękuję wszystkim redaktorom którzy byli i są i życzę Wam kochani owocnej pracy/ zabawy i zapału do tego co robicie. Także Wam czytelnikom strony życzę aby była dla Was dobrym źródłem informacji o wszystkim co dotyczy Harry'ego Pottera i dziękuję za to że byliście z nami i jesteście, bo to dla Was istnieje strona harrypotter.org.pl =). Kończę już tę przemowe, bo trzeba poodkużać mieszkanie.

Ten post był edytowany przez Marta: 14.08.2004 16:38
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 05.05.2024 19:25