Książki, przeczytane, polecane
| oferta kolonii Harry Potter Kolonie dla dzieci Travelkids | Szybki i bezpieczny 24h | Pomoc
Szukaj
Użytkownicy
Kalendarz
|
Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
Książki, przeczytane, polecane
| Potti |
21.06.2004 20:03
Post
#1
|
![]() Plotkara Grupa: czysta krew.. Postów: 2140 Dołączył: 05.04.2003 Skąd: Paris or maybe Hell Płeć: Kobieta |
tak sobie myślę, że skoro są tematy o
ostatnio obejrzanych filmach, zasłyszanych piosenkach i obejrzanych
teledyskach- to przydałby się też o ostatnio przeczytanych
książkach.
wszyscy chyba wiedzą o co chodzi: dość krótko recenzujemy nasze najświeższe doznania czytelnicze. mile widziane także dyskusje na powiązane tematy. miłego postowania! [; -------------------- voir clair dans le ravissement
|
Potti Książki 21.06.2004 20:03
!# Rahel #! Ja osobiście polecam wszystkie książki Kathy Reich... 17.07.2010 22:30
PrZeMeK Z. Hm, widzę, że tu jeszcze nie napisałem (pewnie for... 21.10.2010 22:09
Poterina Wiięc i ja dodam swoje trzy grosze do tego wątku :... 27.10.2010 16:15
Hagrid Tom Holland- Perski Ogień, bardzo dobrze napisana ... 13.11.2010 22:08
Cherlai A ja przeczytałam "Metro 2033" Glukhovsk... 13.11.2010 22:47
PrZeMeK Z. Wszystkim już chyba mówiłem i wszędzie już chyba p... 29.12.2010 00:34
em
will pay off - to lektura do najnowszej ;) 30.12.2010 12:53
Miranda Uch, podziwiam Przemku, zabierałam się kilka razy ... 30.12.2010 15:13
PrZeMeK Z. Hm, powodzenia, moim zdaniem najfajniej czytało si... 30.12.2010 17:14
matoos Perfekcyjną niedoskonałość stawiam na równi z Inny... 30.12.2010 18:23
hermionak A czytaliście ,,Wyprawę skrytobójcy"- Robina ... 14.01.2011 08:26
Miętówka Skoro już polecane są niepoważne książki, to ja mu... 14.01.2011 20:58
PrZeMeK Z.
Zupełnie nie mogę się zgodzić, właśnie skończyłe... 18.01.2011 22:33
Katon "Dukaj powinien sobie w końcu znaleźć inny ty... 19.01.2011 00:15
Avadakedaver a ja sobie czytam metro 2033. 07.04.2011 10:58
hazel A ja już skończyłam. Bez szału, zwłaszcza końcówka... 07.04.2011 11:09
Avadakedaver a wiesz, że jest metro 2034? 07.04.2011 11:50
hazel Wiem. Ale nie mam piniądzorów na razie. 08.04.2011 10:50
matoos Ostatni tom Malazańskiej, przeczytałem 60% i boję ... 08.04.2011 12:06
PrZeMeK Z. A ja "Króla Bólu". I bu, po pierwszych d... 08.04.2011 15:38
Avadakedaver przemek, a co ty mi dałeś za książkę. To straszna ... 09.04.2011 01:27
PrZeMeK Z. Wiesz co, on ma taką metodę pisania, zacząć od zas... 10.04.2011 09:42
em dukaja mu dał, złoo 10.04.2011 23:02
Child
Dwa razy podchodziłem do Lodu i dwa razy nie dałe... 30.10.2012 16:12
PrZeMeK Z. WKRÓTCE OPANUJEMY ŚWIAT, MUAHAHAHAHA!
Przeczy... 11.04.2011 09:14
em czy ja wiem, czy najtrudniejszego, lód wygląda na ... 11.04.2011 17:13
wizizard znacie polską alternatywę dla Pottera? ostatnio wp... 02.05.2011 16:20
antykwariusz77 A ja mimo, że jestem już stary to sięgnąłem po Baś... 07.07.2011 11:14
Hagrid Śmieszne ale nie przebrnąłem przez pierwszy tom Gr... 16.10.2012 15:38
harolcia o, to mnie zaskoczyłeś. Ostatnio ( no może nie tak... 17.10.2012 16:47
Hagrid Ja zdecydowanie bym zachęcał do spróbowania Gry, z... 17.10.2012 18:05
hazel Ja do Gry o Tron (tudzież całości sagi Pieśni Lod... 29.10.2012 17:22
Hagrid No wlaśnie, to jest ciekawa sprawa ze tak trudno s... 29.10.2012 18:23
hazel Trochę tak jest w pierwszym tomie. Martin stara si... 29.10.2012 19:44
matoos Ej no ale moim zdaniem najnowszy tom też jest bard... 29.10.2012 20:18
hazel Z tym "bardzo, bardzo" nie mogę się zgod... 29.10.2012 20:34
Hagrid No właśnie, czy przypadkiem jego książki nie są ni... 29.10.2012 21:22
hazel Trzeba mieć cierpliwość do martinowego rozwlekłego... 29.10.2012 23:50
Hagrid Martin całkiem dobrze pisze, sam się trochę dziwie... 30.10.2012 00:04
Ramzes Zgadzam się, że piąty tom sporo odstaje. Na Wschod... 30.10.2012 00:12
matoos Nie no to może ja jestem jakiś dziwny bo ja osobiś... 30.10.2012 00:43
PrZeMeK Z. Przeczytałem jakieś pół strony pierwszego tomu, po... 30.10.2012 11:55
Hagrid To ja już niemal jestem skłonny broni ć Martina bo... 30.10.2012 14:03
PrZeMeK Z. Ale to nie chodzi o słabość, tylko w ogóle mnie ni... 30.10.2012 15:57
PrZeMeK Z. No, "Lód" to trochę zło, męczy straszliw... 30.10.2012 16:16
hazel Mnie Dukaj męczy w każdej postaci, do której robię... 30.10.2012 17:54
PrZeMeK Z. Myślę, że on jest po prostu specyficzny, trzeba lu... 30.10.2012 19:01
Hagrid A co sądzicie o K.T. Lewandowskim? Przeczytałem je... 30.10.2012 20:39
matoos Lewandowskiego tylko kotołaka czytałem ale to co c... 31.10.2012 11:46
Weasley Muszę Wam polecić sagę MIECZ PRAWDY! Naprawdę ... 31.10.2012 20:38
Hagrid Kto jest autorem i dlaczego takie super, napisz co... 31.10.2012 20:46
Weasley Oj lepiej mnie nie prowokować do rozmowy o tej ksi... 31.10.2012 20:55
Hagrid OK, naziwsko mi znane więc czemu nie, nie mam nic ... 31.10.2012 20:59
em Mieczem Prawdy się zaczytywałam, jak miałam jakieś... 01.11.2012 10:41
hazel
Ja się zaczytywałam sporo później, ze świadomości... 01.11.2012 22:32
Hagrid To tak w kontekście "niedobrej" literatu... 01.11.2012 11:35
PrZeMeK Z. Ja słuchałem w RMF FM czytanych na głos (po 23) fr... 01.11.2012 13:00
Ramzes A czytaliście może trylogię "Millennium... 01.11.2012 13:16
Hagrid Czytałem millenium bardzo dobrze się czyta,, nie j... 01.11.2012 14:33
Ramzes Dzięki za zachętę. :) 01.11.2012 17:03
Weasley Millenium mam w domu na półce, ale jakoś nie mogę ... 01.11.2012 18:50
PrZeMeK Z. A ja zacząłem czytać "This Book Is Full Of Sp... 01.11.2012 19:47
Hagrid Millenium jest dobre by poznać nieco skandynawskie... 01.11.2012 23:27
Hagrid Kochanie, zabiłam nasze koty - Masłowska
No i najs... 13.11.2012 00:04
Hagrid Saga Sigrun Elżbiety Charazińskiej- Bardzo poetyck... 31.03.2013 20:53![]() ![]() ![]() |
| Kontakt · Lekka wersja | Time is now: 26.06.2026 23:58 |