Książki, przeczytane, polecane
| oferta kolonii Harry Potter Kolonie dla dzieci Travelkids | Szybki i bezpieczny 24h | Pomoc
Szukaj
Użytkownicy
Kalendarz
|
Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
Książki, przeczytane, polecane
| Potti |
21.06.2004 20:03
Post
#1
|
![]() Plotkara Grupa: czysta krew.. Postów: 2140 Dołączył: 05.04.2003 Skąd: Paris or maybe Hell Płeć: Kobieta |
tak sobie myślę, że skoro są tematy o
ostatnio obejrzanych filmach, zasłyszanych piosenkach i obejrzanych
teledyskach- to przydałby się też o ostatnio przeczytanych
książkach.
wszyscy chyba wiedzą o co chodzi: dość krótko recenzujemy nasze najświeższe doznania czytelnicze. mile widziane także dyskusje na powiązane tematy. miłego postowania! [; -------------------- voir clair dans le ravissement
|
Potti Książki 21.06.2004 20:03
MisieK domyslilem sie o co chodzi XP 15.07.2004 10:41
vigga
ach, ci chlopcy... tylko o jednym myślą...:P
baj... 15.07.2004 12:41
Syriusz_Black Oni mówią, że baśń...
Ale to nie jest baśń.... 15.07.2004 13:09
MisieK Baśń to nie bajka :P
A poza tym, w sumie to jes... 15.07.2004 13:42
mayi Basn to utwor literacki ktorego akcja dzieje sie w... 15.07.2004 16:32
Syriusz_Black Bajka ma rymy... i podany zazwyczaj
morał...
B... 15.07.2004 18:47
Eowina Czytał ktoś z was "Artemisa Fowla" ? Ni... 17.07.2004 14:16
MisieK Takie sobie... niby styl dobry... ale to bajeczka.... 17.07.2004 14:53
Laura_
3? a myslalam, ze facet sobie odpusci
czytalam 2... 17.07.2004 14:59
Khamul Laura_ tak samo miałem z "Mroczną Wieżą... 17.07.2004 17:11
Kira Khamul, własnie a propos ocenzurowania... niedawno... 17.07.2004 17:19
MisieK Mroczna wieza to jedna z najslabszych pozycji King... 17.07.2004 17:59
Kira hehe...
ale mimo wszystko dla mnie cenzura to w g... 17.07.2004 18:05
kaola ta, niektorym dzieciom zabraniaja czytac HP, bo to... 17.07.2004 18:17
Khamul
mam to dzieło, naprawdę ciekawe i godne poleceni... 17.07.2004 18:23
MisieK a to wszystko zbawienna rola KK... bo to chodzi o ... 17.07.2004 18:26
Syriusz_Black A czytał ktoś tą książkę o wielkim biegu
Kinga... 17.07.2004 19:33
MisieK A czego ja Kinga nie czytalem pewnie ze
czytal... 17.07.2004 20:22
Sayaka 21.07.2004 21:29
MisieK I my przechodzimy meczarnie niesamowite...
czy... 21.07.2004 21:46
avalanche Misiek przestań głupoty pieprzyć za
przeprosze... 21.07.2004 21:53
MisieK Etam... czytam duzo innych ciekawych rzeczy.
... 21.07.2004 22:07
Sihaja Bzdury? Aha.
No tak. Bo w sumie pisali
o niczy... 21.07.2004 22:22
avalanche