Książki, przeczytane, polecane
| oferta kolonii Harry Potter Kolonie dla dzieci Travelkids | Szybki i bezpieczny 24h | Pomoc
Szukaj
Użytkownicy
Kalendarz
|
Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
Książki, przeczytane, polecane
| Potti |
21.06.2004 20:03
Post
#1
|
![]() Plotkara Grupa: czysta krew.. Postów: 2140 Dołączył: 05.04.2003 Skąd: Paris or maybe Hell Płeć: Kobieta |
tak sobie myślę, że skoro są tematy o
ostatnio obejrzanych filmach, zasłyszanych piosenkach i obejrzanych
teledyskach- to przydałby się też o ostatnio przeczytanych
książkach.
wszyscy chyba wiedzą o co chodzi: dość krótko recenzujemy nasze najświeższe doznania czytelnicze. mile widziane także dyskusje na powiązane tematy. miłego postowania! [; -------------------- voir clair dans le ravissement
|
Potti Książki 21.06.2004 20:03
Sunlight Priestess Ja czytała niedawno książkę "Dawca" Lois... 27.08.2004 12:24
powerpuffgirl Naturalnie w wakacja mialam duzo wiecej czasu na c... 27.08.2004 14:54
Morgiana
z książek pana Reverte czytałam jak dotąd jedynie... 27.08.2004 15:50
Janiska
gdzieś się mi zawieruszyła, wszyscy chcą pożyczyć... 27.08.2004 21:59
Sunlight Priestess
to jedna z moich ulubionych książek. Uwielbiam wr... 27.08.2004 22:59
MisieK
mroczna wierza jest, strach mowic, kiepska... ch... 28.08.2004 08:41
Morgiana
Cóż... według mnie to są rozdziały dosyć istotne,... 28.08.2004 12:18
muszka Me Do tych, którzy pisali o Steinbacku:
"Myszy ... 28.08.2004 16:37
Syriiuszka Ludzie, Kod da Vinci Dana Browna. Bezbłędna i idea... 29.08.2004 12:15
Alexa666 A czytał ktoś może Lolitę Vladimira Nabokova? Prze... 29.08.2004 14:11
Morgiana
"Lolita" to świetnie napisana książka, ... 29.08.2004 15:53
Janiska
oj ciężka. i zgadzam się też - majstersztyk liter... 30.08.2004 17:31
Sędzia Dred
nu, ba!
ale do "Aniołów i demonów... 31.08.2004 18:54
Anita Co do książek Dana Browna, to "Kod Leonarda d... 12.09.2004 18:22
nadzieja Ja z Kodem mam tylko jeden problem. Uwierzyłam dos... 12.09.2004 18:38
fumsek moim problemem jest to, że czytam za dużo na raz, ... 12.09.2004 18:50
Hermiona13 Heh a ja teraz czytam ''Jessica pogromczyn... 13.09.2004 13:14
Eva Jakis? Hyhyhyhy...
Pamietam jak to czytalam, ale ... 13.09.2004 15:02
czadowa_ Jeśli czytam to albo jedna książkę jednym tchem, a... 13.09.2004 21:45
Kira
vigga hmm... a moglby ktos mi przyblizyc postac
tego... 17.09.2004 18:11
Kira King to nie tylko pisarz fantasy...
specjalizu... 17.09.2004 19:13
Dajmond Ja zaczynam czytać ,,Kod Leonarda da
Vinci... 17.09.2004 20:11
kaola "Kod Leonarda da Vinci"? o, chryste. nie... 18.09.2004 13:22
vigga dzieki Kira, bo wlasnie ostatnio szukam siobie jak... 18.09.2004 19:47
Laura_ Kira, a co sądzisz o 'Misery'?
Ostatnio ... 18.09.2004 20:28
Kira vigga - spoko luz ;)
Lauro, nie czytałam Misery... 18.09.2004 20:51
Słoneczko
Było było i to całkiem sporo...
Mnie się kod ba... 18.09.2004 21:54
Sędzia Dred Ooo... szanowna kaolo...
"Kodu..." będe ... 27.09.2004 13:13
MisieK
Fantastyka tak, fantasy nie;p. Ale o tym Kira pi... 27.09.2004 17:15
nadzieja
To ja może inaczej. Co myślę o 'Kodzie...... 27.09.2004 18:40
Sędzia Dred taa... "Anioły i demony" to już sprawa i... 27.09.2004 20:36
vigga
a moglbys mi bardziej przyblizyc roznice pomiedzy... 28.09.2004 16:39
Eva Przykladowo i obrazkowo moge:
Fantasy to np. Saga ... 28.09.2004 17:12
vigga rzucialam swym okiem, jak prosilas XD i, no widze ... 28.09.2004 17:26
MisieK
Jeszcze czego...
A więc Fantastyka jako gatunek... 29.09.2004 15:40
BeBe Co tylko chcesz:
Justusia Przeczytałam jedynie pierszą część
"SzM... 29.09.2004 22:46
BeBe
Fakt, ale za to końcówka wynagradza wcześniej zad... 30.09.2004 20:06
MisieK Sklepik jak na kinga to jest średni, nie
można... 30.09.2004 07:35
Laura_ Czytam 'Rok wilkołaka' Kinga, jestem w poł... 30.09.2004 14:40
Hermiona13 A ja teraz zaczęłam czytać ''Czarnoksiężni... 30.09.2004 18:44
Justusia hmmm soro tak twierdzisz to chyba powruce do lektu... 30.09.2004 20:22
vigga
obie są swietne i naprawde warte przeczytania.
n... 01.10.2004 14:55
MisieK No i tak ma być;D Ja tam Mile pochłaniam
tysią... 01.10.2004 18:43
Potti a ja jestem w trakcie ''Stu lat
samotn... 02.10.2004 11:43
Hagrid
BeBe Nie linczujcie mnie polecam coś z lektur szkolnych... 08.10.2004 17:44
vigga "Tam gdzie spadają Anioły"
nareszcie... 21.10.2004 19:03
Potti ostatnio nic odkrywczego, takie po prostu
troc... 21.10.2004 22:30
GrimmY ostatnio mialem okazje przeczytac jeden z
tego... 22.10.2004 23:43
kelyy Ja ostatnio zaczęłam czytac Sapka, na razie
za... 23.10.2004 19:59
Anulcia A ja niedawno drugi raz czytałam ,,Anię z
Ziel... 23.10.2004 21:43
Ania*
kelyy Ja już chyba okres fascynacji Ania z
Zielonego... 23.10.2004 21:53
BlackOmen Ha znowu dorwalem Amerykanskich Bogow!
Nie... 14.11.2004 17:33
Caere Zgodzę się; „Sto lat samotności”
j... 14.11.2004 23:47
kaola "Sto lat samotności"
własnie czytam,... 15.11.2004 19:41
GrimmY
Seiya Panna Nikt Tomek Tryzna [chyba]
Aylet Lista Życzeń super książka,
zaczelam ja dzisi... 16.11.2004 19:42
Potti do ''Stu lat samotności'':
ja ... 16.11.2004 22:06
corka_ciemnosci Może nie będę oryginalna i książka może
wydać ... 16.11.2004 22:16
Wilczyca Uwielbiam "Zew Krwi".To moja prawie
... 17.11.2004 22:14
Hagrid Kod Leonarda da Vinci, to jeden z niewielu
prz... 20.11.2004 22:04
Laura_ saga o wiedzminie sapkowskiego, zaczynam
drugi... 30.11.2004 12:15
vaampir wielu chyba takich nie znajdziesz
Dajmond No widzisz, a mnie wciągnął chociaż mi się
nie... 06.12.2004 16:02
Nydiu A czytał ktoś "Buszującego w
zbożu... 06.12.2004 23:09
nadzieja
Eva Moze po prostu zaczal mieszac ksiazke z
zabojs... 07.12.2004 19:23
Marca Ja polecam wszystkim "Opowieści z
Narnii... 07.12.2004 20:49
MisieK Ja tam wole książki przyjaciela pana C.S.
Levi... 09.12.2004 23:57
Eva Ostatnio w me rece dostala sie upragniona i
wy... 12.12.2004 15:47
Ludwisarz Wlasnie przeczytalem "Anioly i
Demony... 16.12.2004 16:43
Zusia =) "buszujący" fajny.
jedyna
lektura, k... 16.12.2004 21:15
matoos Ta... Blog z Bagdadu który już dawno okazał
si... 16.12.2004 21:28
Ania* 2 lata temu, kiedy mama zapisała mnie do
osied... 17.12.2004 22:28
Seiya Ania jest taka opcja Edit.
Ania* Mi tez podobała się"Godzina .....
" ... 18.12.2004 19:41
vigga "Stowarzyszenie Umarłych Poetów".
pi... 18.12.2004 19:54
skicia
Ania* szkoła narzeczonych tez czytałam- super
Ania* O, Mały książe tez jest super. Na początku
uwa... 20.12.2004 20:01
Laura_ o, tu sie zgodze, MK powinien byc lektura
ale ... 21.12.2004 15:19
Eva Co do Shakespeara
[jak.ja.nie.cierpie.spolszcz... 21.12.2004 20:07
Ania* Sienkiewicz jest ok, W pustyni i w Puszczy
jes... 25.12.2004 13:56
Potti Moje sekretne życie, Salvador
Dali
na początk... 25.12.2004 15:07
Ellie A ja się do Elvy przyłączę.
"Hamlet... 25.12.2004 17:29![]() ![]() ![]() |
| Kontakt · Lekka wersja | Time is now: 27.06.2026 02:19 |