Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Książki, przeczytane, polecane

Potti
post 21.06.2004 20:03
Post #1 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



tak sobie myślę, że skoro są tematy o ostatnio obejrzanych filmach, zasłyszanych piosenkach i obejrzanych teledyskach- to przydałby się też o ostatnio przeczytanych książkach.
wszyscy chyba wiedzą o co chodzi: dość krótko recenzujemy nasze najświeższe doznania czytelnicze. mile widziane także dyskusje na powiązane tematy.

miłego postowania! [;


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic
Potti   Książki   21.06.2004 20:03
Sunlight Priestess   Ja czytała niedawno książkę "Dawca" Lois...   27.08.2004 12:24
powerpuffgirl   Naturalnie w wakacja mialam duzo wiecej czasu na c...   27.08.2004 14:54
Morgiana   z książek pana Reverte czytałam jak dotąd jedynie...   27.08.2004 15:50
Janiska   gdzieś się mi zawieruszyła, wszyscy chcą pożyczyć...   27.08.2004 21:59
Sunlight Priestess   to jedna z moich ulubionych książek. Uwielbiam wr...   27.08.2004 22:59
MisieK   mroczna wierza jest, strach mowic, kiepska... ch...   28.08.2004 08:41
Morgiana   Cóż... według mnie to są rozdziały dosyć istotne,...   28.08.2004 12:18
muszka Me   Do tych, którzy pisali o Steinbacku: "Myszy ...   28.08.2004 16:37
Syriiuszka   Ludzie, Kod da Vinci Dana Browna. Bezbłędna i idea...   29.08.2004 12:15
Alexa666   A czytał ktoś może Lolitę Vladimira Nabokova? Prze...   29.08.2004 14:11
Morgiana   "Lolita" to świetnie napisana książka, ...   29.08.2004 15:53
Janiska   oj ciężka. i zgadzam się też - majstersztyk liter...   30.08.2004 17:31
Sędzia Dred   nu, ba! ale do "Aniołów i demonów...   31.08.2004 18:54
Anita   Co do książek Dana Browna, to "Kod Leonarda d...   12.09.2004 18:22
nadzieja   Ja z Kodem mam tylko jeden problem. Uwierzyłam dos...   12.09.2004 18:38
fumsek   moim problemem jest to, że czytam za dużo na raz, ...   12.09.2004 18:50
Hermiona13   Heh a ja teraz czytam ''Jessica pogromczyn...   13.09.2004 13:14
Eva   Jakis? Hyhyhyhy... Pamietam jak to czytalam, ale ...   13.09.2004 15:02
czadowa_   Jeśli czytam to albo jedna książkę jednym tchem, a...   13.09.2004 21:45
Kira     17.09.2004 16:06
vigga   hmm... a moglby ktos mi przyblizyc postac tego...   17.09.2004 18:11
Kira   King to nie tylko pisarz fantasy... specjalizu...   17.09.2004 19:13
Dajmond   Ja zaczynam czytać ,,Kod Leonarda da Vinci...   17.09.2004 20:11
kaola   "Kod Leonarda da Vinci"? o, chryste. nie...   18.09.2004 13:22
vigga   dzieki Kira, bo wlasnie ostatnio szukam siobie jak...   18.09.2004 19:47
Laura_   Kira, a co sądzisz o 'Misery'? Ostatnio ...   18.09.2004 20:28
Kira   vigga - spoko luz ;) Lauro, nie czytałam Misery...   18.09.2004 20:51
Słoneczko   Było było i to całkiem sporo... Mnie się kod ba...   18.09.2004 21:54
Sędzia Dred   Ooo... szanowna kaolo... "Kodu..." będe ...   27.09.2004 13:13
MisieK   Fantastyka tak, fantasy nie;p. Ale o tym Kira pi...   27.09.2004 17:15
nadzieja   To ja może inaczej. Co myślę o 'Kodzie......   27.09.2004 18:40
Sędzia Dred   taa... "Anioły i demony" to już sprawa i...   27.09.2004 20:36
vigga   a moglbys mi bardziej przyblizyc roznice pomiedzy...   28.09.2004 16:39
Eva   Przykladowo i obrazkowo moge: Fantasy to np. Saga ...   28.09.2004 17:12
vigga   rzucialam swym okiem, jak prosilas XD i, no widze ...   28.09.2004 17:26
MisieK   Jeszcze czego... A więc Fantastyka jako gatunek...   29.09.2004 15:40
BeBe   Co tylko chcesz:
„Śniadanie u Tiffa...
  29.09.2004 19:50
Justusia   Przeczytałam jedynie pierszą część "SzM...   29.09.2004 22:46
BeBe   Fakt, ale za to końcówka wynagradza wcześniej zad...   30.09.2004 20:06
MisieK   Sklepik jak na kinga to jest średni, nie można...   30.09.2004 07:35
Laura_   Czytam 'Rok wilkołaka' Kinga, jestem w poł...   30.09.2004 14:40
Hermiona13   A ja teraz zaczęłam czytać ''Czarnoksiężni...   30.09.2004 18:44
Justusia   hmmm soro tak twierdzisz to chyba powruce do lektu...   30.09.2004 20:22
vigga   obie są swietne i naprawde warte przeczytania. n...   01.10.2004 14:55
MisieK   No i tak ma być;D Ja tam Mile pochłaniam tysią...   01.10.2004 18:43
Potti   a ja jestem w trakcie ''Stu lat samotn...   02.10.2004 11:43
Hagrid  
  14.11.2004 20:46
BeBe   Nie linczujcie mnie polecam coś z lektur szkolnych...   08.10.2004 17:44
vigga   "Tam gdzie spadają Anioły" nareszcie...   21.10.2004 19:03
Potti   ostatnio nic odkrywczego, takie po prostu troc...   21.10.2004 22:30
GrimmY   ostatnio mialem okazje przeczytac jeden z tego...   22.10.2004 23:43
kelyy   Ja ostatnio zaczęłam czytac Sapka, na razie za...   23.10.2004 19:59
Anulcia   A ja niedawno drugi raz czytałam ,,Anię z Ziel...   23.10.2004 21:43
Ania*     17.12.2004 22:32
kelyy   Ja już chyba okres fascynacji Ania z Zielonego...   23.10.2004 21:53
BlackOmen   Ha znowu dorwalem Amerykanskich Bogow! Nie...   14.11.2004 17:33
Caere   Zgodzę się; „Sto lat samotności” j...   14.11.2004 23:47
kaola   "Sto lat samotności" własnie czytam,...   15.11.2004 19:41
GrimmY  
  20.11.2004 02:14
Seiya   Panna Nikt Tomek Tryzna [chyba]
Jedna z ...
  16.11.2004 19:20
Aylet   Lista Życzeń super książka, zaczelam ja dzisi...   16.11.2004 19:42
Potti   do ''Stu lat samotności'': ja ...   16.11.2004 22:06
corka_ciemnosci   Może nie będę oryginalna i książka może wydać ...   16.11.2004 22:16
Wilczyca   Uwielbiam "Zew Krwi".To moja prawie ...   17.11.2004 22:14
Hagrid   Kod Leonarda da Vinci, to jeden z niewielu prz...   20.11.2004 22:04
Laura_   saga o wiedzminie sapkowskiego, zaczynam drugi...   30.11.2004 12:15
vaampir   wielu chyba takich nie znajdziesz   06.12.2004 00:09
Dajmond   No widzisz, a mnie wciągnął chociaż mi się nie...   06.12.2004 16:02
Nydiu   A czytał ktoś "Buszującego w zbożu...   06.12.2004 23:09
nadzieja  
QUOTE   07.12.2004 13:09
Eva   Moze po prostu zaczal mieszac ksiazke z zabojs...   07.12.2004 19:23
Marca   Ja polecam wszystkim "Opowieści z Narnii...   07.12.2004 20:49
MisieK   Ja tam wole książki przyjaciela pana C.S. Levi...   09.12.2004 23:57
Eva   Ostatnio w me rece dostala sie upragniona i wy...   12.12.2004 15:47
Ludwisarz   Wlasnie przeczytalem "Anioly i Demony...   16.12.2004 16:43
Zusia =)   "buszujący" fajny. jedyna lektura, k...   16.12.2004 21:15
matoos   Ta... Blog z Bagdadu który już dawno okazał si...   16.12.2004 21:28
Ania*   2 lata temu, kiedy mama zapisała mnie do osied...   17.12.2004 22:28
Seiya   Ania jest taka opcja Edit.
Jeśli chodzi ...
  18.12.2004 12:48
Ania*   Mi tez podobała się"Godzina ..... " ...   18.12.2004 19:41
vigga   "Stowarzyszenie Umarłych Poetów". pi...   18.12.2004 19:54
skicia  

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 27.06.2026 02:19