Książki, przeczytane, polecane
| oferta kolonii Harry Potter Kolonie dla dzieci Travelkids | Szybki i bezpieczny 24h | Pomoc
Szukaj
Użytkownicy
Kalendarz
|
Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )
Książki, przeczytane, polecane
| Potti |
21.06.2004 20:03
Post
#1
|
![]() Plotkara Grupa: czysta krew.. Postów: 2140 Dołączył: 05.04.2003 Skąd: Paris or maybe Hell Płeć: Kobieta |
tak sobie myślę, że skoro są tematy o
ostatnio obejrzanych filmach, zasłyszanych piosenkach i obejrzanych
teledyskach- to przydałby się też o ostatnio przeczytanych
książkach.
wszyscy chyba wiedzą o co chodzi: dość krótko recenzujemy nasze najświeższe doznania czytelnicze. mile widziane także dyskusje na powiązane tematy. miłego postowania! [; -------------------- voir clair dans le ravissement
|
Potti Książki 21.06.2004 20:03
Kira poezja Wojaczka. niesamowite. klękam przed
tym... 25.12.2004 18:01
Walkiria na
Armacie Z poezji najpiękniejsza
jest twórczość Leśmian... 26.12.2004 02:22
Laura_ co wam sie wszystkim w dziadach nie podoba?
je... 26.12.2004 11:02
nadzieja Tyle tylko, ze gdy zaczynasz ją powtarzać w
4 ... 26.12.2004 12:05
Kira Chimeryczny lokator Rolanda Topora.
Dajmond Och... Jeszcze wspominam Stasia T.
ciągnącego... 28.12.2004 16:55
vigga Terry Pratchett "Maskarada" -
naresz... 29.12.2004 16:51
Piotrek Ja uwielbiam Sposób na Alcybiadesa
Edmunda Niz... 29.12.2004 17:45
skicia Tak, "Sposób an Alcybiadesa" to
jedn... 29.12.2004 22:43
Eva Ja zaczytuje sie ostatnio w sadze opowiadan
o ... 29.12.2004 23:49
Piotrek Tak, skiciu. Czytałem też wszystkie 10
części ... 30.12.2004 16:15
Ludwisarz Stephen King - Powołanie Trójki (Mroczna
Wieża... 03.01.2005 20:28
fumsek
zgodzę sie w pełni, ostatnio nabyłam tomik :] sko... 08.01.2005 19:35
GrimmY zadam dziwne (glupie?) pytanie, ale czy ktos
c... 09.01.2005 03:11
Neonai tak sama z siebie to jeden jedyny raz, chcialam ap... 09.01.2005 11:33
NeMhAiN to co czytałam <fragmenty apokalipsy> z
... 09.01.2005 11:51
fumsek
Kira a propo's apokalipsy... hah... ostatnio
pr... 07.04.2005 09:32
Ludwisarz Science Fiction pisane 20 lat temu o
społeczeń... 08.04.2005 16:51
Hagrid Ostatnimi czasy czytałem Dona Browna i jego
... 09.04.2005 17:52
vigga a ja dzisaj skończyłam czytać Kod Leonarda
da ... 11.04.2005 21:10
Sihaja A mi chyba Dan Brown tak nie bardzo
podchodzi ... 11.04.2005 22:58
Hagrid To że Kościół coś krytykuje nie jest już w
obe... 12.04.2005 14:50
Aylet Ja ostatnio przeczytałam
"Eragona" i... 12.04.2005 15:46
Lilly Do mnie właśnie doszły ost 3 zamówione
książec... 12.04.2005 20:53
skicia Ja się "Eragonem" bardzo
rozczarował... 13.04.2005 19:09
żaba
Ciri przed chwilą skonczylam czytac
"Jedenasci... 15.04.2005 19:38
Kira Najsłynniejsze samobójstwa świata,
Friedrich W... 15.04.2005 20:29
Quizer Nu ja wlasnie dorwalem Necrosis Jacka
Piekary ... 15.04.2005 23:59
vigga "Weronika postanawia umrzeć" Paulo
C... 16.04.2005 12:06
Potti ja tam lubię tylko ''Jedenaście
minut... 17.04.2005 20:19
hiob27 Fajna książka na tak zwane do bicie się jest ... 18.04.2005 19:08
Potti a ja ostatnio, dla rozluźnienia, sprawiłam sobie ... 18.04.2005 20:17
Ciri dzisiaj rano skończyłam czytać "Drugi" E... 18.04.2005 21:32
Sihaja Ja właśnie skończyłam "Tam gdzie spadają anio... 18.04.2005 22:45
hiob27 Odnośnie Terakowskiej -> Uwielbiam "Córke ... 19.04.2005 19:10
Potti ja też lubię Terakowską. jej książki mają w sobie ... 19.04.2005 19:18
Ciri książki Terakowskiej, jak dla mnie, są niesamowici... 19.04.2005 20:22
Potti ej a ja znów czytam Plotkarę, drugą! zauważyła... 19.04.2005 20:36
vigga książki Terakowskiej - czołówka spisu wartych prze... 21.04.2005 15:58
Meave Właśnie skończyłam czytać „Na pastwę aniołów... 21.04.2005 19:13
Sihaja Właśnie czytam "Rękopis znaleziony w Saragoss... 21.04.2005 22:47
Univien Wszystkie książki jakie mogę polecić (te ktore sam... 25.04.2005 19:15
Janiska ostatnio godne polecenia: 'wybrzeże moskitów... 25.04.2005 19:41
Forhir Kod Leonardo ostatnio przeczytalem:) Super :D Swo... 29.04.2005 10:50
Katon Brown jest straszliwy. Wydumany i pretensjonalny a... 29.04.2005 11:43
Forhir czytalem pierwsze 2 czescie, 3 nie moglem dostac n... 29.04.2005 12:53
avalanche O. A ja właśnie wczoraj zakupiłam Klub Dantego (au... 30.04.2005 17:41
Kira "Humor surowo wzbroniony" :D
'n... 02.05.2005 22:53
Moonchild
Kupiłam sobie pierwszy tom bo tak zachwalali, że ... 03.05.2005 12:49
Yavanna Ostatnio to ja ciągle w Waldemarze Łysiaku
sie... 03.05.2005 17:31
Makare Ja polecam Terry Pratchett "Wolni ciutludzie... 04.05.2005 18:44
MeGi_16 też czytałam "pamiętnik" hjehje taka luź... 04.05.2005 19:38
KaFeCkO
:) swietna ksiazka, zadzialala na mnie prawie ta... 04.05.2005 22:09
muszka Me Łysiak jest faktycznie świetny, inteligentny przed... 04.05.2005 22:11
Yavanna
We "Francuskiej ścieżce" dobry jeszcze... 05.05.2005 15:41
Shell Ja właśnie dziś skończyłam czytać książkę "Pr... 04.05.2005 22:27
mateo Polecam Eragona (Christopher Paolini) i Czarnoksię... 05.05.2005 16:13
Makare A czy ktoś z was czytał "W gąszczu mroku... 05.05.2005 18:54
Pottermenka
Dodam "Kielich" i historie Purpurowych... 05.05.2005 19:23
kelyy Ja ostatnio jestem zakochana w Pratchecie.
Jest po... 05.05.2005 20:31
Pottermenka Kolor Magii to tragedia - nudne jak malo co. 05.05.2005 20:41
Yavanna
Zgodzę się, aczkolwiek tragedią nie nazwę. Nie p... 05.05.2005 21:58
Makare Wasze wypowiedzi na temat książki "Mort... 06.05.2005 15:39
Milina Właśnie skończona: "Gwiazda jednego przeboju... 06.05.2005 22:06
Miyu Sora Yamano Moge polecić "Narrenturm" A. Sapkowskieg... 10.05.2005 12:20
Katon Sto razy Narrenturm? Twarda jesteś.....
Jeszcze a... 10.05.2005 13:00
Silda Łysiaka nie czytałam, Pratchetta także nie. W ogól... 10.05.2005 16:24
Raistlin
No cóż Silda, coś o tym wiem. Ale ja tam nie uważ... 10.05.2005 20:12
Pottermenka
Bron Boze nazywac styl Łysiaka do "fantasy... 10.05.2005 21:54
Silda
Nic takiego nie powiedziałam.. Wspominając o Łysi... 11.05.2005 09:37
Moonchild Książki Pratchetta są świetne. Strasznie podoba mi... 11.05.2005 10:59
Nes
oo naprawde? akurat 'Pomniejsze bóstwa' ... 12.05.2005 04:28
Raistlin Silda, ja mam Kuźnie dusz i Towarzyszy broni, Kron... 11.05.2005 14:34
Moonchild
hehe o gustach sie nie dyskutuje, prawda? :)
Mi ... 12.05.2005 08:45
Atina Czytał ktoś może "Piękny Umysł"?
Bo pos... 12.05.2005 14:02
Pottermenka a film ci nie wystarczy ? --'
; > 12.05.2005 14:06
Kira mówią , że książka jest zawsze lepsza 12.05.2005 14:49
Pottermenka Ale jakaz jest przyjemnosc czytania kiedy po obejz... 12.05.2005 14:52
Milina Czasami niezywkle wielka przyjemność. Niekiedy fil... 12.05.2005 14:57
Silda Milina, dokładnie. A jako przykład (tego, że książ... 12.05.2005 15:19
Pottermenka
Milina Z DVD można oglądać, a z książką _przeżywać_. Czy ... 12.05.2005 15:59
Pottermenka TAK.
I to zdecydowanie. 12.05.2005 16:02
Moonchild
Zgadzam się z Tobą. Oglądanie filmu to nie to sam... 12.05.2005 16:04
Kira a czy filmu nie można przeżywać? film tez
jest... 12.05.2005 16:34
Atina Film oglądałam, ale słyszałam od paru osób,
że... 12.05.2005 16:46
kelyy Wracając do książek XP,
Własnie
zaczynam Dobr... 12.05.2005 20:54
Silda
Aleś się na mnie uwzięła :D
Milina mądrze pisze,... 13.05.2005 15:03
Kira
to ja powótrzę jeszcze raz. kino też jest też fo... 13.05.2005 15:20
Silda Kiro, nie przeczę, film to także sztuka (np. uwiel... 13.05.2005 15:46
Miwako Ostatnio czytałam "Po Słowiczej Podłodze... 24.05.2005 23:37
Nimfka Jestem w trakcie "Po słowiczej podłodze... 26.05.2005 15:17
Moonchild Niektóre książki Gaimana wydają mi się strasznie d... 26.05.2005 15:38
matoos
Akurat do Koraliny i Gwiezdnego pyłu słowo dzieci... 28.05.2005 14:35
Nimfka No to fakt, ale po Koralinie sie raczej nie można ... 27.05.2005 15:33
Moonchild No tak Bogowie są miodzio :) Gwiezdny pył czytało ... 28.05.2005 14:11
Milina A Koralina to nie w ogóle powieść dla dzieci?..
S... 28.05.2005 17:50
vigga
Czytałam jedna książkę Christie - "I nie był... 28.05.2005 18:35![]() ![]() ![]() |
| Kontakt · Lekka wersja | Time is now: 27.06.2026 02:07 |