Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

[ Drzewo ] · Standardowy · Linearny+

> Książki, przeczytane, polecane

Potti
post 21.06.2004 20:03
Post #1 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



tak sobie myślę, że skoro są tematy o ostatnio obejrzanych filmach, zasłyszanych piosenkach i obejrzanych teledyskach- to przydałby się też o ostatnio przeczytanych książkach.
wszyscy chyba wiedzą o co chodzi: dość krótko recenzujemy nasze najświeższe doznania czytelnicze. mile widziane także dyskusje na powiązane tematy.

miłego postowania! [;


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic
Potti   Książki   21.06.2004 20:03
Kira   poezja Wojaczka. niesamowite. klękam przed tym...   25.12.2004 18:01
Walkiria na Armacie   Z poezji najpiękniejsza jest twórczość Leśmian...   26.12.2004 02:22
Laura_   co wam sie wszystkim w dziadach nie podoba? je...   26.12.2004 11:02
nadzieja   Tyle tylko, ze gdy zaczynasz ją powtarzać w 4 ...   26.12.2004 12:05
Kira   Chimeryczny lokator Rolanda Topora.
...
  26.12.2004 13:56
Dajmond   Och... Jeszcze wspominam Stasia T. ciągnącego...   28.12.2004 16:55
vigga   Terry Pratchett "Maskarada" - naresz...   29.12.2004 16:51
Piotrek   Ja uwielbiam Sposób na Alcybiadesa Edmunda Niz...   29.12.2004 17:45
skicia   Tak, "Sposób an Alcybiadesa" to jedn...   29.12.2004 22:43
Eva   Ja zaczytuje sie ostatnio w sadze opowiadan o ...   29.12.2004 23:49
Piotrek   Tak, skiciu. Czytałem też wszystkie 10 części ...   30.12.2004 16:15
Ludwisarz   Stephen King - Powołanie Trójki (Mroczna Wieża...   03.01.2005 20:28
fumsek   zgodzę sie w pełni, ostatnio nabyłam tomik :] sko...   08.01.2005 19:35
GrimmY   zadam dziwne (glupie?) pytanie, ale czy ktos c...   09.01.2005 03:11
Neonai   tak sama z siebie to jeden jedyny raz, chcialam ap...   09.01.2005 11:33
NeMhAiN   to co czytałam <fragmenty apokalipsy> z ...   09.01.2005 11:51
fumsek  
  09.01.2005 12:56
Kira   a propo's apokalipsy... hah... ostatnio pr...   07.04.2005 09:32
Ludwisarz   Science Fiction pisane 20 lat temu o społeczeń...   08.04.2005 16:51
Hagrid   Ostatnimi czasy czytałem Dona Browna i jego ...   09.04.2005 17:52
vigga   a ja dzisaj skończyłam czytać Kod Leonarda da ...   11.04.2005 21:10
Sihaja   A mi chyba Dan Brown tak nie bardzo podchodzi ...   11.04.2005 22:58
Hagrid   To że Kościół coś krytykuje nie jest już w obe...   12.04.2005 14:50
Aylet   Ja ostatnio przeczytałam "Eragona" i...   12.04.2005 15:46
Lilly   Do mnie właśnie doszły ost 3 zamówione książec...   12.04.2005 20:53
skicia   Ja się "Eragonem" bardzo rozczarował...   13.04.2005 19:09
żaba  
QUOTE   13.04.2005 22:04
Ciri   przed chwilą skonczylam czytac "Jedenasci...   15.04.2005 19:38
Kira   Najsłynniejsze samobójstwa świata, Friedrich W...   15.04.2005 20:29
Quizer   Nu ja wlasnie dorwalem Necrosis Jacka Piekary ...   15.04.2005 23:59
vigga   "Weronika postanawia umrzeć" Paulo C...   16.04.2005 12:06
Potti   ja tam lubię tylko ''Jedenaście minut...   17.04.2005 20:19
hiob27   Fajna książka na tak zwane do bicie się jest ...   18.04.2005 19:08
Potti   a ja ostatnio, dla rozluźnienia, sprawiłam sobie ...   18.04.2005 20:17
Ciri   dzisiaj rano skończyłam czytać "Drugi" E...   18.04.2005 21:32
Sihaja   Ja właśnie skończyłam "Tam gdzie spadają anio...   18.04.2005 22:45
hiob27   Odnośnie Terakowskiej -> Uwielbiam "Córke ...   19.04.2005 19:10
Potti   ja też lubię Terakowską. jej książki mają w sobie ...   19.04.2005 19:18
Ciri   książki Terakowskiej, jak dla mnie, są niesamowici...   19.04.2005 20:22
Potti   ej a ja znów czytam Plotkarę, drugą! zauważyła...   19.04.2005 20:36
vigga   książki Terakowskiej - czołówka spisu wartych prze...   21.04.2005 15:58
Meave   Właśnie skończyłam czytać „Na pastwę aniołów...   21.04.2005 19:13
Sihaja   Właśnie czytam "Rękopis znaleziony w Saragoss...   21.04.2005 22:47
Univien   Wszystkie książki jakie mogę polecić (te ktore sam...   25.04.2005 19:15
Janiska   ostatnio godne polecenia: 'wybrzeże moskitów...   25.04.2005 19:41
Forhir   Kod Leonardo ostatnio przeczytalem:) Super :D Swo...   29.04.2005 10:50
Katon   Brown jest straszliwy. Wydumany i pretensjonalny a...   29.04.2005 11:43
Forhir   czytalem pierwsze 2 czescie, 3 nie moglem dostac n...   29.04.2005 12:53
avalanche   O. A ja właśnie wczoraj zakupiłam Klub Dantego (au...   30.04.2005 17:41
Kira   "Humor surowo wzbroniony" :D 'n...   02.05.2005 22:53
Moonchild   Kupiłam sobie pierwszy tom bo tak zachwalali, że ...   03.05.2005 12:49
Yavanna   Ostatnio to ja ciągle w Waldemarze Łysiaku sie...   03.05.2005 17:31
Makare   Ja polecam Terry Pratchett "Wolni ciutludzie...   04.05.2005 18:44
MeGi_16   też czytałam "pamiętnik" hjehje taka luź...   04.05.2005 19:38
KaFeCkO   :) swietna ksiazka, zadzialala na mnie prawie ta...   04.05.2005 22:09
muszka Me   Łysiak jest faktycznie świetny, inteligentny przed...   04.05.2005 22:11
Yavanna   We "Francuskiej ścieżce" dobry jeszcze...   05.05.2005 15:41
Shell   Ja właśnie dziś skończyłam czytać książkę "Pr...   04.05.2005 22:27
mateo   Polecam Eragona (Christopher Paolini) i Czarnoksię...   05.05.2005 16:13
Makare   A czy ktoś z was czytał "W gąszczu mroku...   05.05.2005 18:54
Pottermenka   Dodam "Kielich" i historie Purpurowych...   05.05.2005 19:23
kelyy   Ja ostatnio jestem zakochana w Pratchecie. Jest po...   05.05.2005 20:31
Pottermenka   Kolor Magii to tragedia - nudne jak malo co.   05.05.2005 20:41
Yavanna   Zgodzę się, aczkolwiek tragedią nie nazwę. Nie p...   05.05.2005 21:58
Makare   Wasze wypowiedzi na temat książki "Mort...   06.05.2005 15:39
Milina   Właśnie skończona: "Gwiazda jednego przeboju...   06.05.2005 22:06
Miyu Sora Yamano   Moge polecić "Narrenturm" A. Sapkowskieg...   10.05.2005 12:20
Katon   Sto razy Narrenturm? Twarda jesteś..... Jeszcze a...   10.05.2005 13:00
Silda   Łysiaka nie czytałam, Pratchetta także nie. W ogól...   10.05.2005 16:24
Raistlin   No cóż Silda, coś o tym wiem. Ale ja tam nie uważ...   10.05.2005 20:12
Pottermenka   Bron Boze nazywac styl Łysiaka do "fantasy...   10.05.2005 21:54
Silda   Nic takiego nie powiedziałam.. Wspominając o Łysi...   11.05.2005 09:37
Moonchild   Książki Pratchetta są świetne. Strasznie podoba mi...   11.05.2005 10:59
Nes   oo naprawde? akurat 'Pomniejsze bóstwa' ...   12.05.2005 04:28
Raistlin   Silda, ja mam Kuźnie dusz i Towarzyszy broni, Kron...   11.05.2005 14:34
Moonchild   hehe o gustach sie nie dyskutuje, prawda? :) Mi ...   12.05.2005 08:45
Atina   Czytał ktoś może "Piękny Umysł"? Bo pos...   12.05.2005 14:02
Pottermenka   a film ci nie wystarczy ? --' ; >   12.05.2005 14:06
Kira   mówią , że książka jest zawsze lepsza   12.05.2005 14:49
Pottermenka   Ale jakaz jest przyjemnosc czytania kiedy po obejz...   12.05.2005 14:52
Milina   Czasami niezywkle wielka przyjemność. Niekiedy fil...   12.05.2005 14:57
Silda   Milina, dokładnie. A jako przykład (tego, że książ...   12.05.2005 15:19
Pottermenka  
  12.05.2005 15:25
Milina   Z DVD można oglądać, a z książką _przeżywać_. Czy ...   12.05.2005 15:59
Pottermenka   TAK. I to zdecydowanie.   12.05.2005 16:02
Moonchild   Zgadzam się z Tobą. Oglądanie filmu to nie to sam...   12.05.2005 16:04
Kira   a czy filmu nie można przeżywać? film tez jest...   12.05.2005 16:34
Atina   Film oglądałam, ale słyszałam od paru osób, że...   12.05.2005 16:46
kelyy   Wracając do książek XP, Własnie zaczynam Dobr...   12.05.2005 20:54
Silda   Aleś się na mnie uwzięła :D Milina mądrze pisze,...   13.05.2005 15:03
Kira   to ja powótrzę jeszcze raz. kino też jest też fo...   13.05.2005 15:20
Silda   Kiro, nie przeczę, film to także sztuka (np. uwiel...   13.05.2005 15:46
Miwako   Ostatnio czytałam "Po Słowiczej Podłodze...   24.05.2005 23:37
Nimfka   Jestem w trakcie "Po słowiczej podłodze...   26.05.2005 15:17
Moonchild   Niektóre książki Gaimana wydają mi się strasznie d...   26.05.2005 15:38
matoos   Akurat do Koraliny i Gwiezdnego pyłu słowo dzieci...   28.05.2005 14:35
Nimfka   No to fakt, ale po Koralinie sie raczej nie można ...   27.05.2005 15:33
Moonchild   No tak Bogowie są miodzio :) Gwiezdny pył czytało ...   28.05.2005 14:11
Milina   A Koralina to nie w ogóle powieść dla dzieci?.. S...   28.05.2005 17:50
vigga   Czytałam jedna książkę Christie - "I nie był...   28.05.2005 18:35
14 Strony « < 3 4 5 6 7 > » 


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 27.06.2026 02:07