Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

20 Strony « < 4 5 6 7 8 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Jak sie zaczela wasza historia z Harrym ?!

zasirek
post 20.08.2004 12:22
Post #126 

Kafel


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 11
Dołączył: 20.08.2004




JA OD DAWNA WIEDZIAŁAM O TEJ KSIĄŻCE ALE PRZECZYTAŁAM JĄ DZIĘKI SZCĘŚLIWEMU ZBIEGOWI OKOLICZNOŚCI.JESTEM WDZIĘCZNA LOSOWI!!!BO JA BRAŁAM UDZIAŁ W TAKIM JEDNYM KONKURSIE Z POLSKIEGO NO I 1 TOM BYŁ NA LISCIE WYMAGANYCH LEKTUR
9TZ. PYTANIA Z NUEGO MOGŁY SIE POJAWIĆ NA TYM KONKURSIE. NO I JAK JUZ PRZECZYTAŁAM 1 TOM W 1 DZIEŃ TO W CIĄGU NAJBLIZSZYCH DWÓCH TYGODNI PRZECZYTAŁAM KOLEJNE TRZY...A POTEM PRZYSZEDŁ CZAS NA 5!!!!!!!!!!!!!!! !!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bellatriks
post 23.08.2004 13:37
Post #127 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 145
Dołączył: 17.02.2004
Skąd: stąd

Płeć: Kobieta



pamiętam dobrze ten dzień smile.gif czytałam sobie Pippi Pończoszanke, bo była jako lektura, w tym był problem, ze ja nienawidze Pippii, i zauważyłam na stole Harry'ego i przypomniałam sobie że moja siostra mówiła m że to całkiem fajna książka... właściwie nie miałam nic do stracenia... wszystko lepsze od pippi (wspomne, ze potem miałam 1 w szkole za brak wiedzy na temat lektury biggrin.gif)... pierwszą cześć Harrucha czytałam 9 miesięcy tongue.gif Bo wydawała mi się strasznie nudna... ale jak doszłam do ostatnich rozdziałów to wtedy mi się to spodobało... i tak mniej więcej sie zaczęło... smile.gif

Ahhhaaaaaa... i mam się czym pochwalić... to JA osobiście namówialm moją best friend (na forum Luna Lovegood) do przeczytania Harry'ego biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Anna
post 23.08.2004 13:58
Post #128 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 30
Dołączył: 08.06.2004




U mnie to sie dziwnie zaczelo. Od..glupiej reklamy HP.
Zobaczylam ta reklame i poszlam do biblioteki i wypozyczylam HP I KF, potem reszte.Po paru miesiacach namówilam mame zeby przeczytala HP i zaczela czytac!^^ biggrin.gif Sukces..


--------------------
Anna powróciła kto się cieszy? XD
Mój blog
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 23.08.2004 22:23
Post #129 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



QUOTE (Bellatriks @ 23.08.2004 12:37)
Ahhhaaaaaa... i mam się czym pochwalić... to JA osobiście namówialm moją best friend (na forum Luna Lovegood) do przeczytania Harry'ego biggrin.gif

Hehe no i prawda:D.
Ona mnie namówiła, ale nie odrazu zaczełam czytać książkę. Ale w krótce uległam i ja przeczytałam i nie żałuje.


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tinka
post 24.08.2004 22:04
Post #130 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 24.08.2004




Pamietam ze bylam chora... moj brat przyjechal z krakowa, gdzie studiuje i dal mi ksiazke do poczytania... 4 czesc. apotem poszli z mama do jakiegos hipermarketu i mi pepsi kupili:) najpierw ja odgazowalam etc.smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Enaj
post 24.08.2004 23:54
Post #131 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 23.08.2004
Skąd: Boat ;)




Kiedy całymi dniami czyta się zyciowe wywody (tatarkiewicz)sleeping.gif , pisze prace zaliczeniowe z różnorakich historii naszej planety blink.gif i uczy sie na gwałt do koła lub do egzaminów wacko.gif , to trzeba czasem znależć czas na rodzinne czytanie do poduchy biggrin.gif . I własnie tak bylo ze mną. Zaczęłam czytać pewnemu małemu chłopcu przygody samotnego czarodzieja i jego nowych przyjaciół, i w ten oto sposób Ja zainteresowałam sie Harrym. Wczesniej siostrzencowi czytałam Dune Franka Herberta ale HP bardziej mu sie podobał hehehe

poczytajcie sobie Andre Norton albo Terrego Pracheta polecam biggrin.gif


Czizys jak ja nienawidzę egzaminów dry.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif


--------------------
user posted image <--- drżyjcie dzieci tej ziemi <--- Samhain minął smućcie się niegodziwcy


Dwie dinozaurzyce wybrały się na basen kąpielowy. Jedna kąpie się a druga tylko moczy nogi:
- Czemu się nie kąpiesz?
- Bo mam okres.
- A nie używasz owiec?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sunlight Priestess
post 25.08.2004 18:31
Post #132 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 97
Dołączył: 26.06.2004
Skąd: Privet Drive, Surrey




Ja byłam sceptycznie nastawiona i był wypad całą klasą do kina. Zostałam chamsko wrobiona i poszłam(musiałam) na HPiKF i nawet mi się spodobało. Poszłlam do biblioteki i mnie wciągneło. Na amen.


--------------------
Nieśmiertelność. Nie ufam. Nie wierzę. Nie toleruję. To nie istnieje.

user posted image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NeMhAiN
post 25.08.2004 19:04
Post #133 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 419
Dołączył: 24.08.2004

Płeć: Kobieta



moja historyjka z hp...hm...to było jak jeszcze nie było 3 części i nikt nie miała fioła na punkcie HP...byłyśmy z mamom w empiku w celu zakupienia czegos tam no i mama podeszła do półki z HP i powiedziała ze jego kolegi córka czyta to i mówi że fajne tongue.gif no i wziełysmy nawet rachunek jeszcze mam tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mikrus
post 26.08.2004 10:53
Post #134 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 35
Dołączył: 07.04.2003




Ja zacząłem moją przygodę z Harrym w następujący sposób nie krótki czas przed wejściem na ekrany kin 1 części filmu...
Chodze do szkoły muzycznej wiec nie miewam zbyt dużo czasu...
nie czytywałem dużo książek bo poprostu tego nie lubiłem robić....
aż do czasu...
Tata przyszedł jakiegoś zimowego wieczoru do domu...i wręczył mi prezent...pierwszą część Harry'ego Pottera......
od tego czasu...prawie zawsze znajduje skrawek czasu na przeczytanie czegoś...a harry potter mi w tym pomógł...przeczytałem wszystkie części bardzo szybko....a póżniej i wielokrotnie...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rhea (Kasiula)
post 27.08.2004 11:23
Post #135 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 38
Dołączył: 01.03.2004




Ja mam troszke ciekawy początek... smile.gif Bo widzicie to moi rodzice będąc w Zakopanym nie mieli co czytać więc sobie Harry'ego kupili tongue.gif To było jeszcze wtedy kiedy o Harrym nie było tak głośno. Dzieci jeszcze nie wiedziały co to Harry Potter.No i jak oni przeczytali to dopiero mi radzili przeczytać biggrin.gif


--------------------
LUPIN RLZ!!!!!!!!!!!!!!!=*
Hehe....=D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mikrus
post 27.08.2004 12:01
Post #136 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 35
Dołączył: 07.04.2003




QUOTE (Rhea (Kasiula) @ 27.08.2004 11:23)
Ja mam troszke ciekawy początek... smile.gif Bo widzicie to moi rodzice będąc w Zakopanym nie mieli co czytać więc sobie Harry'ego kupili tongue.gif To było jeszcze wtedy kiedy o Harrym nie było tak głośno. Dzieci jeszcze nie wiedziały co to Harry Potter.No i jak oni przeczytali to dopiero mi radzili przeczytać biggrin.gif

Moi rodzice nie czytali Harry'ego...sądzą ze to za dziecinne...ale przekonałem juz moich 2 braci .... oni sa dorosli(22 25lat), a tez im sie bardzo podobał...mozna powiedziec ze sie bilismy kto pierwszy bedzie czytac zakon...biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NeMhAiN
post 27.08.2004 12:07
Post #137 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 419
Dołączył: 24.08.2004

Płeć: Kobieta



QUOTE (Mikrus @ 27.08.2004 12:01)
QUOTE (Rhea (Kasiula) @ 27.08.2004 11:23)
Ja mam troszke ciekawy początek... smile.gif  Bo widzicie to moi rodzice będąc w Zakopanym nie mieli co czytać więc sobie Harry'ego kupili tongue.gif  To było jeszcze wtedy kiedy o Harrym nie było tak głośno. Dzieci jeszcze nie wiedziały co to Harry Potter.No i jak oni przeczytali to dopiero mi radzili przeczytać biggrin.gif

Moi rodzice nie czytali Harry'ego...sądzą ze to za dziecinne...ale przekonałem juz moich 2 braci .... oni sa dorosli(22 25lat), a tez im sie bardzo podobał...mozna powiedziec ze sie bilismy kto pierwszy bedzie czytac zakon...biggrin.gif

u mnie mama czytała, ale dotrwała chyba tylko do około 100 strony 3 części powiedziała ze fajne, ciekawe .
ale ona to chyba tylko czytała ze by po prostu sprawdzic co to jest i co ja czytam tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mikrus
post 27.08.2004 12:11
Post #138 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 35
Dołączył: 07.04.2003




I moze chciala ci zrobic przyjemność...biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NeMhAiN
post 27.08.2004 12:14
Post #139 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 419
Dołączył: 24.08.2004

Płeć: Kobieta



QUOTE (Mikrus @ 27.08.2004 12:11)
I moze chciala ci zrobic przyjemność...biggrin.gif

wink.gif moshe, ale wiem tylko ze lubi kontrolowac to co ja czytam... tongue.gif po prstu chyba nie chce żebym jakies głupoty czytała..martwi siem o mnie tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
czadowa_
post 27.08.2004 13:21
Post #140 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 225
Dołączył: 21.03.2004
Skąd: Białystok




A ja mojej rodziny przekonać nijak nie mogę... ech.
Mama -" nie mam nawet ochoty takich bzdur czyytać", "w ogóle mnie to nie ciekawi." Jeszce wcześniej były teksty ze to okultyzm itd, ale jak bylismy na rekolekcjach i autorytety mojej mamy - 30 i 40-latki czytały piąta część to juz mogę czytac legalnie smile.gif
Tata - nie ma czasu
Bracia: 26 - właściwie to nie wiem, może czytał? ( od niego dostałam wszystkie częsi)
20 - przeczytał jedną część i stwierdzil ze srednie
11 - "weź się Aśka uspokuj"

łatwiej ze znajomymi niż z rodzina mi idzie smile.gif


--------------------
Jestem Tobą zafascynowana, M.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 01.09.2004 22:35
Post #141 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




5 miesiecy temu sie nawrocilam. Do tej pory seria byla dla mnie chlodnie obojetna. A czasami ten caly szal Potterowy mnie irytowal.
Mam tez zasade,ze nie ogladam filmu, poki nie przeczytam ksiazki. Dlatego nie poszlam do kina ani na pierwsza, ani na druga cesc.

Jednak wygralo ze mna HBO i mozliwosc obejrzenia filmu w oryginale, a ja kocham ten ich brytyjski akcent! Tak wiec obejrzalam pierwsza czesc 5 razy, druga 3 i pol raza, a jak trzecia weszla do kin, poszlam na wersje z napisami ( nie znosze dubbingu -_-". Niestety nie wszytsko to Shrek). Niestety przez wakacje bylam na filmie tylko raz,a teraz puszczaja tylko wersje z dubbingiem -_-".
W kazdym razie, nie dosc,ze jezyk jakim sie posluguja bohaterowie jest piekny, to do tego aktorzy tez XD Zwlaszcza Harry *_*.
Tak tez w czerwcu siegnelam po ksiazke ( Po angielsku. Przyjemne z pozytecznym. Zreszta, inaczej by mi rodzice nie sfinansowali zakupu polskich ksiazek) i wpadlam! Jeden raz mi nie wystarczal *_*. Ciagle wracam do tych ksiazek. Jak z filmami: jak cos mi sie podoba, to moge to ogladac lub czytac do oporu. Prawie nigdy mi sie nie nudzi ;P. Tym tez sposobem stalam sie maniaczka *_*. A jak mam manie, to na calego. Przyklad: manga & anime, Jadwiga Andegawenska i Legia Warszawa XD.
Wpadly i w rece polskie wydania i poczytalam sobie troszke..., i sie zalamalam -_-". Tlumacz moze i sie stara, ma ciekawe pomysly, jednym slowem : dobrze sie spisal...Tylko,ze ja tego nie trawie. Polska wersja jest dla mnie za bardzo infantylna. Do tego niektore nazwy wlasne mnie dobijaja _-_. Nie mowiac juz o tlumaczeniu jak to Peeves (Irytytek, czy jak u tam) puscil balona truskawkowego =_=...Nauczylby sie facet idiomow. Never mind.

Ten post był edytowany przez Pszczola: 01.09.2004 22:37


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tom
post 02.09.2004 14:08
Post #142 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 56
Dołączył: 07.04.2003

Płeć: Mężczyzna



Moja historia z Harry'm?
Zaczelo sie od mojego wieloletniego kumpla. On Harry'ego jedynke wygral w slynnej promocji Coca-Coli. po przeczytaniu przez chyba miesiac codziennie od nowa streszczal mi cala ksiazke... To znaczy nie streszczal, tylko opowiadal mi jakis wyrwany ze srodka fragment; ja oczywiscie nie mialem pojecia o co chodzi. W koncu sie wkurzylem i powiedzialem mu: wiesz co, pozycz mi pierwszej czesci. Pamietam ten dzien - w pierwszy dzien po szkole przeczytalem 10 rozdzialow. Na drugi dzien mialem 4 czesci na wlasnosc...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pszczola
post 02.09.2004 21:00
Post #143 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1243
Dołączył: 30.08.2004
Skąd: Sto(L)ica




Az sie lezka w oku kreci cry.gif ! To niesamowite jak ta ksiazka oze wciagnac! A co jest najlepsze, coraz wiecej osob zirytowanych moi gledzeniem o Harrym ma zamiar te ksiazke przeczytac. Jestem z siebie dumna *_*

Tom, ten obrazek jest swietny!


--------------------
“so far from God and so near to Russia”
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 02.09.2004 21:44
Post #144 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Tak, ja też namawiam kogo się da do czytania HP... Moje sukcesy?? Młodsza siostra (totalna potteromania), mama, tata (zaliczone po 1 razie wszystkie pięć części, bez większego entuzjazmu), kumpel (namówiony do przeczytania 5 tomu, którego nie mógł skończyć przez pół roku!)


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 03.09.2004 14:12
Post #145 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



Ja przez przypadek zetknęłam się z Harrym u mojej cioci. Akórat jej córka czytała ją, a później porzyczyła mi. Oto mniej więcej mój początek biggrin.gif


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Anulcia
post 19.09.2004 19:15
Post #146 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 116
Dołączył: 17.09.2004
Skąd: Radom...->taka dosyć duża wioska




Moja historia z Harry'm zaczęła się najzwyczajniej, jak chyba tylko mogła się zacząć - poprostu mama przyniosła mi tę książkę z biblioteki. Ale lepszy taki początek niż żaden, nie?? Potem już nic nie było zwyczajne..... czarodziej.gif czarodziej.gif czarodziej.gif ( czekolada.gif za to dla mamy! A nawet czekolada.gif czekolada.gif biggrin.gif )

Ten post był edytowany przez Anulcia: 19.09.2004 19:16


--------------------
Facet z natury swej cierpi na nieuleczalne upośledzenie emocjonalne :]

---------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Szyszmora
post 19.09.2004 19:37
Post #147 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 58
Dołączył: 17.07.2004




QUOTE
Mama -" nie mam nawet ochoty takich bzdur czyytać", "w ogóle mnie to nie ciekawi." Jeszce wcześniej były teksty ze to okultyzm itd, ale jak bylismy na rekolekcjach i autorytety mojej mamy - 30 i 40-latki czytały piąta część to juz mogę czytac legalnie

itp.
Współczuję. MOJA mama to większość tekstów zna na pamięć................No dobra, prawie na pamięć, a to strasznie wnerwiające, jak przekręci któreś słowo ( choćby bez znaczenia), przynajmniej dla mnie.................


--------------------
the things you say
games you play
dirty magic...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kwas
post 20.09.2004 09:12
Post #148 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 36
Dołączył: 09.08.2004




Moja historia jest dość długa.
Widziałem zwiastun filmowy pierwszej części.
Dzień później przez przypadek trafiła w moje ręce gra.
Może i była łatwa ale fajnie sę grało.
(Gdybym wiedział,że Harry Potter będzie moją ulubioną książką to bym się wtedy tak nie zdziwił).Po jakimś miesiącu poszedłem na film z klasą,miała pójść cała klasa a poszło 6 osób.Pani powiedziała,że możemy zostać a pieniądze wpłacić na
komitet.Później donieślibyśmy reszte.Ale nie zrobiliśmy tego i poszliśmy z inną klasą.Nauczycielka nas zwolniła.Film spoko.Niemiałem pojęcia dlaczego tak mi się podoba.Chodziłem w tedy chyba do 6klasy.Bardzo lubiłem czytać książki.Ale Harry'ego nie przeczytałem.Moi znajomi mówili,że to gówno ten Potter.Ale oni nie lubili czytać książek...
Jakieś 2 lata później gdy przeczytałem Hobbita,Władce pierścieni,Wiedźmina i kilka innych książek w tym lektóry szkolne (które w większości mi się podobały)
Zaczynałem uważać,że już nie ma co czytać,serio...
Ale przypomniałem sobie o Haarrym Potterze.Poszedłem do biblioteki.Chodziłem do gimnazjum a większość co tam chodziło uważała że książki to gówno.Ech...
Jak zaczołem czytać wcale mi się nie znudziła od samego początku wciągneła mnie.Pamiętam dobrze był poniedziałek i przez 6dni nic się nie uczyłem.Ani trochę
Przychodziłem ze szkoły i czytałem czasami nawet do 3w nocy.Lekcje odrabiałem w szkole.A w domu czytałem i nic mnie nie mogło powstrzymać.Do tej pory dziwie się,że przez ten tydzień nie dostałem żadnej lufy.Później pojawiła się5część długo na to czekałem przeczytałem wcześniej 4części drugi raz.A jak pojawiła się 5to znowu przeczytałem wszystkie4 i5.Ale naszczęście w wakacje,bo gdyby była szkoła to bym leżał i kwiczał.Czytam znowu juz chyba 7raz.Boże jestem takim maniakiem,a książka wcale mi się nie nudzi.Nie czytam tez tylko Harry'ego.Niedawno przeczytałem Trylogię Mrocznego Elfa i zamierzam przeczytać Dolinę Lodowego Wichru.Ale i tak nic nie jest leprze od Harry'ego Pottera.
Dodam,że może przeczytałbym Harry'ego wcześniej ale nie lubie jak wszyscy się tak podniecają jakimś badziewiem,Przeczytałem tę książke nie dlatego,że obejżałem film,nie miałem co czytać a pomyślałem sobie,że to może być dobra książka.Jestem dość buntowniczą osobą wszyscy w mojej klasie mówili,że to badziewie(w gimnazjum),czyli juz wiedziałem,że to przeczytam:D

Ten post był edytowany przez Kwas: 20.09.2004 09:27
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
doris
post 25.09.2004 11:20
Post #149 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 29
Dołączył: 19.08.2004




Moja historia z Harrym zaczeła sie tak: byłam chora (miałam angine) nie mogłam wstawać i wogóle rasznie źle się czułam, więc moja mama pożyczyła od mojego kuzyna HP i KF. Byłam wtedy w 2 albo 3 klasie, więc zaczeła mi to czytać. Doczytała mniej więcej do momentu, w którym poraz pierwszy "znaleźliśmy sie" na ul. Pokątnej, potem czytałam sama. Przeczytałam w 4 dni i zażądałam 2 części tongue.gif i to by było na tyle tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aylet
post 25.09.2004 19:36
Post #150 

shinigami


Grupa: Prefekci
Postów: 1465
Dołączył: 16.04.2003
Skąd: z lodówki

Płeć: Kobieta



QUOTE(Szyszmora @ 19.09.2004 19:37)
QUOTE
Mama -" nie mam nawet ochoty takich bzdur czyytać", "w ogóle mnie to nie ciekawi." Jeszce wcześniej były teksty ze to okultyzm itd, ale jak bylismy na rekolekcjach i autorytety mojej mamy - 30 i 40-latki czytały piąta część to juz mogę czytac legalnie

itp.
Współczuję. MOJA mama to większość tekstów zna na pamięć................No dobra, prawie na pamięć, a to strasznie wnerwiające, jak przekręci któreś słowo ( choćby bez znaczenia), przynajmniej dla mnie.................
*



Akórat moja mama nie cytuje fragmentów z Harry'ego, ale wie, że coś takiego istnieje... teraz moja starsza nawet żałuje, że pozwoliła mi na to, żebym czytała Harry'ego, bo mam na jego punkcie obsesje... powiedziała mi niedawno, że będzie musiała mnie zabrać do jakieoś psychiatry biggrin.gif ...a co to tego przekręcania słów, to jak ktoś coś pomyli związne z Harrym, to myślę, że go zniszcze wink.gif


--------------------
Prefekt Ravenclawu.
user posted image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

20 Strony « < 4 5 6 7 8 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 21.06.2024 02:12