Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

110 Strony « < 11 12 13 14 15 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Muzyka

Black_omen
post 01.03.2004 18:12
Post #301 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 94
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Olsztyn :]




OK Bitter
QUOTE
tu tez sie zgodze z pierwsza czescia, ale do nedznego belkotu. Omen, skoro jestes takim 'tru', zakladam, ze nie znasz HH na tyle, ile znasz metal.

Owszem lepiej znam hh niz metal i uwazam to drugie za lepszy rodzaj muzyki. (taa jest tru)

QUOTE
Bo w koncu 'tru' pluja na wszystko co nie jest metalem i generalnie taka jest regula.

I TU SIE MYLISZ POTWORNIE!
Powiedz mi jak bardzo tru-metalowy jest Oldfield, zespoly J-popowe, szkodzki i irlandzi folk, dinozaury z dobrych staaarych lat itd.

QUOTE
Sama plulam. Ble. Ale teraz juz dojrzalam troszeczke, na tyle, zeby zrozumiec, ze ograniczanie sie nie jest wcale takie dobre.

Jak ktos sie tam ogranicza niech sie ogranicza

QUOTE
Bo zeby nie bylo, sluchalam chyba wszystkich gatunkow metalu

Hmm.. w zasadzie chyba tez slucham wkoncu liczy sie to co wpadnie w ucho a nie to aby np. wychwalac death,black albo inny jeden gatunek

QUOTE
teraz generalnie black metal i gotyk (arhgrgr kochane chory i wycie : D a w blacku ten grrrrooowl, miauk!)

TRUE GOTYK NIGHTWISH biggrin.gif bardzo gotycki nie? :] (na serio Nightiwsh to jakis tam true gotyk az sie zdziwilem)
grrrooowl juz wiekszy jest w deathu chociarz Behemoth to tez black wkoncu (jakos Behemoth mi do blaku jezeli idzie o styl i moc malo pasuje przynajmniej jak juz zrobil sie 'czystszy')

QUOTE
ale nie pluje na muzyke, ktorej nie lubie (bardzo nie lubie).

Nie pozostajemy glusi na kiepska muzyke! Swoja droga jeszcze chyba nikt nie chwalil hh :roll:

QUOTE
eneralnie 'skejtow' i 'hiphopowcow' tez nie lubie. Tyle, ze na ulicach teraz 80% tych c00l ziOmOfF to banda pozerow, sluchajacych Tedego i Peji, ktorzy jak nie wszyscy wiedza, z tym 'true HH' nie maja zbyt wiele wspolnego, ktorzy szukaja okazji zeby napierdolic komus o ktorego subkulturze nic nie wiedza. Smutne, ale prawdziwe. I to jest naprawde niesprawiedliwe, oceniac kogos po tym, jakiej muzyki slucha i czy ma szerokie spodnie, kurwa (ze tak powiem;]).

Czyli normalka w moich okolicach

QUOTE
Bo ja poznalam ostatnio sporo metalów, ktorzy sa gorszymi debilami niz moi koledzy, ktorzy sluchaja Limp Bizkit i HH wlasnie.

Niezli sa :\ dobrze ze u mnie takowych nie ma bo chyba nie poisnitli by dlugo bez zadnej zaczepki moze wtedy przeszli by do subkultury do ktorej bardziaj pasuja czyli HH
QUOTE
Niestety, metali blednie uwaza sie za ludzi 'wrazliwych, spokojnych i inteligentniejszych od ogolu', bo sa tacy metale, ale i sa tacy HHopow. Tolerancja jest podstawą, a widzę, że jej tu brakuje...

To sie nazywa trudne wychowanie :] Nie przecze ze znajda sie HH ktorzy sa rowniez wrazliwi i nie przecze ze znajda sie metale ktorzy sa skonczonymi imbecylami. Jak narazie znam pare takich dioto punkow (blee :\ )chociarz nie jedna taka 'metalowe' znam mam ja w klasie jakos malo kto do niej pala miloscia :\

QUOTE
No, sorry ze troszke ostro zareagowalam, ale ja przez jedna pozerke ktora jest wielka metalowa, taka 'tru', pół mojego miasta uwaza metal za shit, gowno i w ogole, tylko dlatego za ta klientka biega po korytarzu, krzyczy "Kocham Slayeraaaa Marlina Mansonaaaaa i pije krrrrreeew (bo pije --)!", jednym slowem afiszuje sie z metalem jak z jakas religia.

.......niestety idioci sie zdarzaja :\ ale zbye az taka 'fajna'. BTW. ja tam neiw eim ile mojego miasta uweza metal za gowno ale 3/4 osiedla chce zapierdolic wszystkich czarnych.

QUOTE
Poznalam kilka osob ze szkoły tej dziewczyny, które jeżdzą po tym czego słucham, ale za kazdym razem slysze ze nie jestem taka zjebana debilka z dlugimi wlosami i czarna koszulka, ktorej chce sie wpierdolic i ze sa mile zaskoczeni, nawet od 'anty metali'. To mile jest : ]

No mnei sie tez paru udalo ale niestety do czesci nei podejdziesz bo juz wrocisz z obrazeniami :\

QUOTE
wiec peace i wiecej, kurwa, tolerancji! ;] ^^ V

Ja tam tylko wmoei ze hh jest tandenty moim zdaniem i tyle a nikt mi nie mowil jeszcze ze hh takowy nie jest (no moze ktos mowil ale chyba jakos argumenty nie poszl)
i po co te kurwa? :rollingeyes: ;-)







--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 01.03.2004 21:00
Post #302 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



ze sie wtrące =) Nightwish to o ile sie nie myle power metal z domieszkami folku i gotyku... biggrin.gif




--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Black_omen
post 01.03.2004 21:14
Post #303 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 94
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Olsztyn :]




A mnei wlasnie mowiono ze to true gotyk wlasnie i to mnei zarznelo totalnie :|||
Chociarz ja i tak wole Daraard =D chyba najlepszy gotyk jakiego sluchalem =)


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 01.03.2004 21:50
Post #304 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



co do tych rozwazań na temat hip hopu i metalu.. to są przecież dwie zupełnie inne kategorie estetyczne.. hh to po prostu muzyka taka bardziej 'przyziemna', która mówi o stanach beznadziejności wynikających z niesprawiedliwości na tym świecie, biedy, braku perspektyw itd., czyli jakichś tam czynników zewnętrznych, a metal to poezja, a więc abstrakcja. hh jest też muzyką charakterystyczną dla jakiejś
konkretnej warstwy społecznej. jeśli ktoś słucha tekstów o tym, jak to jest beznadziejnie, do dupy i tak dalej, to znaczy, że w jakiś sposób musi utożsamiać swoje spojrzenie na świat z tym co zawierają texty hip hopowe. hh jest prosty, szczery, bezpośredni, nie ma sensu chyba doszukiwać się w nim jakiejś poezji, bo to nie ta kategoria..


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bitter
post 02.03.2004 10:31
Post #305 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 87
Dołączył: 21.12.2003
Skąd: najbiedniejszy region UE.




QUOTE (Black_omen @ 01-03-2004 20:14)
A mnei wlasnie mowiono ze to true gotyk wlasnie i to mnei zarznelo totalnie :|||
Chociarz ja i tak wole Daraard =D chyba najlepszy gotyk jakiego sluchalem =)

prawde mówiąc, ja tam cenię sobie Daargard, ale to tak btw zupelnie;>


--------------------

and he said 'I got to be honets - I've been waiting for you all my life.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Black_omen
post 02.03.2004 16:01
Post #306 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 94
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Olsztyn :]




Ja jeszcze przytrzymam temat gotyku Dagaard ma tylko 2 albumy czy wiecej? Bo sie nie znam (mam tylko 2) swoja droga polecam sciagnac sobie album Profanum pt "Profanum Aeternum Eminence of Satanic Imperial Art" czy jakos tak hehe pierwsze 6 mp3 jest jednymy z najgenialniejszych jakie uslyszalem kiedykolwiek :] klimaty blackowogotykowe (niestety tylko chyba ten album i to do polowy :/ pierwsze 6 cool a reszta juz jest zwyklym blackiem) fajnie by bylo aby weicj takich plyt powstawalo tongue.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 02.03.2004 21:38
Post #307 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



yy.. znalazłam na jednym forum taką wypowiedź pewnego słuchacza disco polo. przeczytajcie.. mnie - prawdę mówiąc - trochę 'przytkało'..

QUOTE
Metal to dla mnie osobiście nie jest muzyka tylko jakiś jazgot. Człowiek o wrażliwych uszach nie jest w stanie tego słuchać. Gotyk jest nudny (nie da się do tego tańczyć) a rock przereklamowany i też najczęściej nie do wytrzymania, przynajmniej dla mnie. A debilem nie jestem, bo nie umiałbym napisać niczego na klawiaturze komputera i nie studiowałbym, głuchy też nie jestem (ale jakbym słuchał metalu to napewno bym ogłuchł), a pojęcie o muzyce mam bo wiem co to jest hip-hop, metal, gotyk czy jazz. Co mnie pociąga w disco-polo? Melodyjność, prostota (nie mylić z prostactwem), lekkość i to, że jest taneczna. Muzyka moim zdaniem ma słuzć zabawie, ma ludzi rozweselać. Jest to muzyka dla ludzi szczęśliwych, radosnych, stanowi pochwałę życia, czyli generalnie "carpe diem". I o to w muzyce chodzi  Muzyka ma służyc do zabawy, a nie do snucia refleksji nad życiem. Jak powiedziała dr Verna (Beata Tyszkiewicz), jedna z bohaterek kultowej komedii "Seksmisja": "(...)zdrowy organizm żyje i działa, a tylko chory zastanawia się nad sobą". I niech to będzie podsumowanie mojej wypowiedzi.


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 02.03.2004 21:45
Post #308 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



Zdrowy organizm żyje i działa, a chory zastanawia sie nad soba? O_o Jak zyje, wiekszej bzdury nie przeczytałam. Wiecie co, mialam ochote sie zaglebic i sprostować wszystko po kolei, ale tak mi rece opadly, ze nie mam sily. Zalamka.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Brenda
post 02.03.2004 22:01
Post #309 

realistka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 288
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z czocha (:




a ja dziś 'odkrylam' Zespół Horrida.. dzięki Forum Łez.
w sumei nie spodziewałam się po Nim niczego ciekawego... ale się mile zaskoczyłam. szczególnie podobają mi się teksty... które są mi tak dziwnie bliskie... muzyka niczego sobie, Dominique ma dobry głos.. i jest bardzo miła;)
ściągnęłam chyba wszelkie możliwe mp3 tego Zespołu... i się zakochalam wrecz. wink.gif

narazie nagrali tylko Demo... ale mysle, ze będą z Nich ludzie;)


--------------------
Nie wierzę w to, że koniec nadejdzie
Nie wierzę w to, że coś rozumiem
Nie wierzę w to, że kochać umiem...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Agrado
post 03.03.2004 00:40
Post #310 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 112
Dołączył: 16.01.2004
Skąd: Bydgoszcz




Ja słucham Aerosmith, The Darkness. Ogólnie kocham Rock i Muzyke Filmową (Morriconne, Willimas, Shore, Zimmer). No i lubie Budke Suflera za utwór "Breathing You" z tekstem Jonathana Carrolla :-)
Poza tym ostatnio podsłuchuje polski hip-hop. Wiem, dziwne połączenie, ale mi odpowiada.
Pozdrafki.

Własnie ściągnąłem sobie Eclipse - Nightwisha - super, podoba mi sie. Super muzyka i rewelacyjny głos wokalistki.

Ten post był edytowany przez Agrado: 03.03.2004 01:15


--------------------
"300 Minut" - Amatorski Serial Sensacyjny

Me llaman la Agrado, porque he intentado siempre hacer cada uno ojos formados una almendra más agradable de la vida (...), 80 miles, silicón en labios, frente, mejillas, caderas y el asno... el litro cuesta sesenta mil Pesetas... que usted lo agrega para arriba, porque paré el contar... Tits? Dos. No soy ningún monstruo. Setenta por cada uno, pero éstos se han despreciado completamente. Me costó mucho para ser auténtico. Pero no debemos ser baratos en respeto a la manera que miramos. Porque una mujer es más auténtica más ella mira como qué ella ha sońado para se.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 03.03.2004 09:54
Post #311 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



ja niedawno zapoznałam się z portugalskim metalowym zespołem Moonspell. zaczęłam wprawdzie od płyty o której gdzieś przeczytałam, że jest jedną ze słabszych dokonań tego zespołu, ale mi osobiście się podoba [może dlatego, że mam jeszcze niezbyt 'wyrobiony' gust metalowy ;]. co do Nightwisha to się zgadzam. po prostu coś pięknego.. to jest gotic metal, tak? a tak poza tym to zamówiłam sobie niedawno dwie płytki - Opetha i Cradle of Filth [zaintrygowali mnie po prostu ^^ ^] ze świetnej stronki -
http://www.fan.pl/index.php. wejdźcie sobie, naprawdę, polecam, tu mozna znaleźć dosłownie wszystko.. i posłuchać muzyki ^^. i jest wcale nie tak drogo ;)


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 03.03.2004 16:08
Post #312 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Kira, krytyka plyt moonspella ma malow spolnego ze znajomoscia metalu .. po prostu nie kazdy akceptuej eksperymenty i najchetniej by zaszufladkowal ta kapele tuz po irreligiusie w klimatach blackowo gotyckich. Ja ich wrecz uwielbiam i wszystkei albumy znam na pamiec. Najslabszy jest chyba darkness and hope ale to nie znaczy ze zly =) Moonspell moj bóstwo, nei da sie ukryc...


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Brenda
post 03.03.2004 19:38
Post #313 

realistka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 288
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z czocha (:




hm, a ja się jakoś do Nightwisha nie mogę przekonać.. Mam kilka mp3 + płytę "Century Child".. lubię takie klimaty.. ale Nightwish jakos mi po prostu nie pasuje. ale od czasu do czasu lubie posłuchac.


--------------------
Nie wierzę w to, że koniec nadejdzie
Nie wierzę w to, że coś rozumiem
Nie wierzę w to, że kochać umiem...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 03.03.2004 19:51
Post #314 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



moim pierwszym gotyckim zespołem jaki usłyszałam była jakaś kapela ze wschodu - nie pamiętam nazwy, pamiętam natomiast że nie sposobała mi się zbytnio, strasznie mroczna muzyka i tak dalej, ale Nightwish brzmi jakoś zupełnie inaczej.. muzyka, ten 'operowy' wokal, w ogóle całośc.. to coś pięknego.. przynajmniej dla mnie^^"


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 03.03.2004 19:56
Post #315 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Nightwish to nie jest ghotic metal. Moze i ma jakies gotyckie elementy, ale z klasycznym gotyckim metalem nie ma tak wiele wspolnego jak wielu sie wydaje.... Mila kapela. Czasem denerwuje mnie wokal tej pani, ale dla Wishmastera mozna umrzec =).


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bitter
post 03.03.2004 21:22
Post #316 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 87
Dołączył: 21.12.2003
Skąd: najbiedniejszy region UE.




...e, Najta kochalam kiedy pani Psycho podrzucila mi adres do plytki CC...
a teraz co drugi dałn na tym forum tego słucha.

będę artyst oryginalny i przerzucę się na Fisz'a! I nie podskoczycie!
(________-___)


--------------------

and he said 'I got to be honets - I've been waiting for you all my life.'
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sayaka
post 03.03.2004 22:03
Post #317 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 194
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Poznań

Płeć: Kobieta



QUOTE (Neonai @ 02-03-2004 21:45)
Zdrowy organizm żyje i działa, a chory zastanawia sie nad soba? O_o Jak zyje, wiekszej bzdury nie przeczytałam. Wiecie co, mialam ochote sie zaglebic i sprostować wszystko po kolei, ale tak mi rece opadly, ze nie mam sily. Zalamka.

To mało czytałaś.
Smutne to co piszesz, bo swiadczy o takiej jednostronnosci, że bardziej sie nie da.
Dziewczyno, zastanów się co mówisz.
Chłopak napisal o tym, czego słucha w sposób inteligentny, a Ty go zjechałaś sposobem wręcz przeciwnym.
Cholera, piekne udawadnianie swojej racji.
Gdzie w tym swiecie jest miejsce na swoj gust?
Widze, ze teraz to tolerowani są tylko yo yo ziomale sluchajace techno lub hh i noszące yo yo ciuchy.
Metall, zle, bo bla bla
Disco polo, zle , bo kto tego slucha, jest skonczonym debilem.
A dresy po częsci nie sa?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
loonatyk
post 03.03.2004 22:35
Post #318 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 146
Dołączył: 14.05.2003
Skąd: z manhattanu




QUOTE (Bitter @ 03-03-2004 20:22)
...e, Najta kochalam kiedy pani Psycho podrzucila mi adres do plytki CC...
a teraz co drugi dałn na tym forum tego słucha.

będę artyst oryginalny i przerzucę się na Fisz'a! I nie podskoczycie!
(________-___)

Ja ci podskocze! Też słucham Fisza. Wcale nie jesteś na tyle oryginalna, na ile wyglądasz biggrin.gif
Fisz jest świetny, oryginalny na tym rynku. Jego niektórej teksty to prawdziwa poezja.


--------------------
yesterday i woke up sucking a lemon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 03.03.2004 22:40
Post #319 

Unregistered









niestety kilka razy się o Fiszu wypowiadałem. też go czasem słucham. cenię polepiony. i warszafka. szkoda, że z 'hip hopem' skończył. ale na pewno dalej będzie dobrą muzykę tworzył.
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 03.03.2004 23:54
Post #320 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



QUOTE (Bitter @ 03-03-2004 22:22)
...e, Najta kochalam kiedy pani Psycho podrzucila mi adres do plytki CC...
a teraz co drugi dałn na tym forum tego słucha.

.. bo to modne, prawda? niekoniecznie. nie wszyscy tacy są. ja zainteresowałam się ostrzejszymi brzmieniami [wcześniej słuchałam rocka - teraz zresztą też słucham], kiedy metal zaczął robić się trochę bardziej wszechobecny [lub modny - jak kto woli]. zainteresowałam się nim w taki, a nie inny sposób, bo wcześniej po prostu nie miałam szans, by się z nim spotkać. i kilka kapel naprawdę mi się spodobało. i nie jest to na pewno snobizm z mojej strony, chociaż nie będę nikogo o tym na siłę przekonywać, bo to nie ma sensu. jeśli ktoś uważa mnie za dałna, który robi coś ze względu na modę, no to trudno. moze niezbyt to miłe, ale chyba nie warto przejmowac sie opinią ludzi, którzy nawet mnie nie znają.

Psycho,
ja gdzieś na jednej stronce przeczytałam, że Nihtwish to black gothic, a jeszcze
gdzieś indziej, że metal fantasy.. w ogóle to chyba ciężko grupować muzykę, zespół może przecież na każdej płycie prezentować odmienny nieco styl.. jak sądzę.

Ten post był edytowany przez Kira: 03.03.2004 23:55


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 04.03.2004 15:57
Post #321 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



no tak... ale plyty nightwisha nie roznia sie tak bardzo... w zasadzie zawsze jest podobny klimat. I to chyba cos w rodzaju power metalu łaczonego z gotykiem, elementami folku... moze i fantasy metal.. ale ja nie uznaje takiej nazwy =) Ale w sumie ja tez nie lubie bawic sie nazywaniem muzyki.



--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Black_omen
post 04.03.2004 16:03
Post #322 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 94
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Olsztyn :]




Hmm....n z takich niemetalowych metali an mysl pzychodzi mi bardzo fajny zespol mianowicie Kamelot (tak przez K a nie C :] ) i najnowasz plyta EPICA jak narazie mam 10 mp3 zostalo mi drugie yle do sciagniecia ( tongue.gif ) calkiem fajne biggrin.gif przynajmniej jak dla mnie. Musze jeszcze dokonczyc zasysanie Bathorego Nordland 1 i 2 :] jedynka jest genialna dwojka juz jakas gorsza :/ mi sie bardzij podoba tongue.gif no i Stratovarius (czy jakos tak:P) musze zassac album Elementals part 1 calkiem fajne chociarz gejowko brzmi ale fajne :] Jak ktos cos ma z powyzszego to mzoe tak na DC sobie wejdzimy i zassamy co tam kto ma ciekawego^^ ktos chetny? =^___^=


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 04.03.2004 16:06
Post #323 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Wiec jednak sie w czyms zgadzamy... Kamelot jest calkiem niezły, mam nawet jakies albumy na mp3 i czasem sie nimi raduje. A poza tym z klimatów gotyckich miły dla ucha jest Tower... i Asgaard, ale ten ostatni to taka mieszanina z blackiem i jakims takim teatralnym metalem... mniejsza o to, te dwa polskie zespoliki szanuje bardziej nish artrosisy, moonlighty itp... czego sie mnozy coraz wiecej.


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 04.03.2004 17:11
Post #324 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



O_o
spójrzcie co znalazłam na stronie 30 ton..

QUOTE
Informację o prawdopodobnym rozpadzie Ich Troje podała wczoraj TVN, a dziś rano powtórzył ją dziennik "Fakt". Wg. domysłów gazety zespół miałby rozwiązać się po zagraniu trasy koncertowej.
Jeszcze kilka godzin informacjom tym zaprzeczał menadżer zespołu, Maciek Durczak, argumentując że będzie przecież trasa i płyta. Jednak jak powiedział sam Michał Wiśniewski, to już przesądzone. Zespół się rozwiązuje, jest to nasza wspólna decyzja. Chcemy zejść ze sceny "niepokonani", jak śpiewał Perfect - powiedział Michał. To ostatnie zejście "niepokonanych" ma się odbyć 30 września, kiedy zespół zagra ostatni koncert.
I to tyle - mimo nacisków dziennikarzy, Michał odmówił komentarzy na temat powodów, czy też szczegółów rozejścia się zespołu. Stwierdził, że te informacje zostawia dla TVNu, z którym podpisał bardzo intratny kontrakt na kolejną edycję "Jestem jaki jestem". O szczegółach i kulisach rozejścia się zespołu dowiemy się więc 6 marca, w pierwszym odcinku programu.
Wg. zapowiedzi managementu, przed rozwiązaniem, ma się jeszcze pojawić jedna premierowa płyta Ich Troje.


heh

Ten post był edytowany przez Kira: 04.03.2004 17:11


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 04.03.2004 17:42
Post #325 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



ojejku... w sumie zal mi ich fanow... to smutne ze se tak poprostu mowia baj.


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

110 Strony « < 11 12 13 14 15 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 07.06.2024 12:33