Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

110 Strony « < 15 16 17 18 19 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Muzyka

MisieK
post 11.05.2004 12:07
Post #401 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Co do tej listy... jakieś idioci to pisza Monowar? Creed? ... eh....

A co do Opeth'u to jest coś jeszcze lepszego "Deliverance" to jest płyta;]


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 11.05.2004 20:09
Post #402 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



ej a słucha ktoś jeszcze pewnych staruszków co sie zwą Iron Maiden? Jej, kocham IM ^^


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 11.05.2004 20:19
Post #403 

Unregistered









ostatnio poszułem moc IM i posłuchuje ich. mam tylko płytke Brave New World [bodajże] i troche mp3. oni mają wielką moc.
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawelord2
post 11.05.2004 20:26
Post #404 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 587
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Przeworsk

Płeć: Mężczyzna



IM? a tak, słyszałem ;] ale pomimo iż do ichniejszej muzyki nic nie mam, to nie slucham ;p to że zespół jest stary nie świdczy o tym ze z roku na rok coral lepszy - ich najnowsza płyta po prostu nie przypadła mi do gustu :] a ze starszych utworów to mam kilka mp3 :] tytułów nie pamietam... ale jak mnie cos napada to nawet tego posłucham :]
"...P..."


--------------------
now everybody's praying, don't pray on me
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 12.05.2004 08:38
Post #405 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



kiedys podobali mi sie [no, nie jest to takie 'kiedys', bo dotyczy to czasu sprzed około roku], ale stwierdziłam, ze nie odpowiadają mi takie klimaty, nie lubie takiej muzyki. jak dla mnie oni sa zbyt... no nie wiem, jak to ując.. weseli? pogodni? no po prostu nie czuję takiej muzyki. tak samo było zreszta z Rhapsody. swojego czasu byłam dosłownie zafascynowana tym zespołem, ich magią i w ogóle, dzisiaj wydają mi sie kiczowaci i 'trochę' tandetni ;]


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 12.05.2004 09:22
Post #406 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Są nieźli ale ja tam wole CoB smile.gif a co do wesołości to poprostu maja powera;]


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 13.05.2004 17:54
Post #407 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



Zelazne Dziewice? osobocie wolałabym zebt wreszcie te dziewictwo straciły bo nie odpowiada mi ich muzyka, powodo nie wymienie zeby nikogo tutaj nie urazic.

ach i swiat sie konczy. Naprawde
Pamietam jak kiedys sluchalam Within Temptation
strzez mnie Panie Wszechmogacy... strzez przed tym tandetnym kiczem, jaki mam przyjemnosc ogladac gdy trafialm na ich teledysk - costam up hills - czy jakos tak. Sodoma i Gomora... a po Polsku mówiac - syf sie zrobiol jakich mało, a fajny zespol byl... kiedys.

Ach i jeszcze skoro juz pozwiolilam sobie na ten przeciagly post, to niech ze jakis piorunek mniejszy lubw iekszy pierdolnie Glace ze Sweet Noisa bo to co pan ten uczynil muzyce swym projektem Revolta - z Górniakowymi pocachontas i innymi Ryśkami Pejowymi - to sie w mojej zacnej chorej głowie nie miesci.






--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 13.05.2004 18:04
Post #408 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



hm.. CoB jest fajne nawet...
CoF tylko do momentu zobaczenia ich pierwszego plakatu =P
no chyba że sie ma podejście jak Sirii Black =D


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 13.05.2004 18:34
Post #409 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



QUOTE (Psychopatka @ 13.05.2004 18:54)
skoro juz pozwiolilam sobie na ten przeciagly post, to niech ze jakis piorunek mniejszy lubw iekszy pierdolnie Glace ze Sweet Noisa bo to co pan ten uczynil muzyce swym projektem Revolta - z Górniakowymi pocachontas i innymi Ryśkami Pejowymi - to sie w mojej zacnej chorej głowie nie miesci.

ktoś kiedyś podsumował Sweet Noise w taki sposób:

niestety wszystkie ich poprzednie dokonania na polskiej scenie muzycznej zostały przekreślone tym co ostatnio tworzą.

a ktoś inny powiedział, ze zaletą tego zespołu jest własnie to, ze jest otwarty na inne gatunki muzyczne ;]

ja osobiscie uwazam, ze jeśli chca to niech sobie rapują, ale niech nie nazywają tego, co tworzą metalem czy rockiem, ew. nu metalem.

Emp, a propos Kredek. ja w ogóle uwazam, ze ten ich cały, opływający wampiryzmem imidż jest odrobinę przesadzony. przez co - moim zdaniem - czasami wiele traca, bo muzyka jest przeciez niczego sobie... [:
a CoB rls ;]


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 13.05.2004 22:58
Post #410 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Ja jestem ostatnio strasznie odmuzyczniona i monotematyczna.

Co do Dziewic, to ostatnio dowiedzialam sie, ze moja droga matka byla wilka fanka tego zespolu swego czasu. Sluchanie (przyznaje, ze sporadyczne) Iron Maiden, Dezertera, Republiki i wszystkich odmian Deep Purple jest widocznie w naszej rodzinie przekazywane z pokolenia na pokolenie.

A co do Glacy... Coz. Niech sobie jest, byleby go za czesto w moim otoczeniu nie puszczano. Czasem mam wrazenie, ze ich 'otwartosc na inne rodzaje muzyki' jest tyko checia zarobienia wiekszej kasy i przypodobania sie masowej publice.

A, Emp, pewnie nie pamietasz, jak mi poleciles Ride the Lighting, ale w kazdym razie w czasach dobrobytu kupilam sobie kasete. Oooch. Tak moge opisac moje wrazenia =)


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 14.05.2004 07:23
Post #411 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Oj tak to jest jedno wielkie Ooooooooch...


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 14.05.2004 09:21
Post #412 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



nee... Kira, a co ja powiedziałem? No powiedziałem o plakacie, ale no.. no chodziło mi o cały ten ich plastik =) On aż ścieka z nich! (płynny plastik... grr.. gorące...)

No pewnie, Ride wymiata i wszyscy to wiedzą ^^


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 14.05.2004 15:14
Post #413 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



ah-a, no tak.
a jakie ma podejście Siri Black, jesli wolno wiedzieć ?^^"


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Empire
post 14.05.2004 21:33
Post #414 

Chemik Anarchista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 352
Dołączył: 02.04.2003
Skąd: Koko wa 3Miasto desu! ^^

Płeć: Mężczyzna



a to jej zapytaj =P


--------------------
Ryboforyna I i II jest markerem RER i dokuje w nim rybosomy za dużą podjednostkę. A tkanka łączna wyspecjalizowana tłuszczowa brunatna ma w wewnętrznej błonie mitochondrialnej białko rozprzęgające UPC-1, które zużywa elektrochemiczny gradient protonowy, produkowany przez kompleksy I, II, III i IV łańcucha oddechowego, nie syntetyzując ATP z ADP i Pi, przez co produkuje duże ilości energii cieplnej. ... ....... ....................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 14.05.2004 22:55
Post #415 

Unregistered









ogólnie uważałem Sweet Noise za pedałów, jednak stare kawałki, te prawdziwe, hard-core'owe, są świetne. jednak powinni mieć swój honor i z Górniakową nie nagrywać.
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 15.05.2004 09:31
Post #416 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Co do Sweet Noise ... szczytem szczytów był duet z Peją... a co do Eurowizji... ściemniane widowski z kiepską muzyką...


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Edyta
post 15.05.2004 12:39
Post #417 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 136
Dołączył: 25.07.2003




QUOTE (Psychopatka @ 13.05.2004 17:54)
ach i swiat sie konczy. Naprawde
Pamietam jak kiedys sluchalam Within Temptation
strzez mnie Panie Wszechmogacy... strzez przed tym tandetnym kiczem, jaki mam przyjemnosc ogladac gdy trafialm na ich teledysk - costam up hills - czy jakos tak. Sodoma i Gomora... a po Polsku mówiac - syf sie zrobiol jakich mało, a fajny zespol byl... kiedys.

Wiesz co, Psajcho, masz rację;( Jak Within Temptation dalej będzie brnął w to co teraz.... Ech, szkoda gadać=( Chociaż nadal zaliczam ten zespół do moich ulubionych, ze względu na "Enter"=)

Ostatnio (jakieś 2 miechy temu:P) wpadła mi w łapy płyta After Forever "Prison of Desire"^^ Moim skromnym zdaniem grają świetnie^^ (to chyba gotyk, co?? huh.gif ) Moje ulubienice to "Inimical Chimera" smile.gif (zybkie tempo, ciekawy tekstXD) oraz "Black Tomb" (baardzo klimatyczne^^ - dało mi natchnienie do Cmentarnika [mój rysunek, jakby ktoś nie wiedział biggrin.gif ]).
No a teraz dostałam "Decipher":D Jeszcze bardziej szaleńczy wokalXD (pod względem wysokości=)) Ogólnie super^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psychopatka
post 15.05.2004 12:51
Post #418 

Prefekt Naczelny


Grupa: czysta krew..
Postów: 518
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Glajwic

Płeć: Kobieta



no kiedys tez sie wczuwałam w After Forever... ale chyba mi sie przesłuchali, albo po prostu zaczal mnei wkurzac wokal tej milej pani. Nie wiem, w kazdym razie pozycja napewno warta polecenia. Bo klimat ma ( wspomniane black Tomb )

a z takich klimatów to polecam, Tristanie.


--------------------
Hey you little Jesus bride why have you smiled to me ?
Hey you little Jesus bride why have you sang to me ?
They say that God is inside us all, and sometimes
He is not in the way that I have preached for to wish to
but God is my lover and I love him too

//F.Ribeiro//
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Brenda
post 15.05.2004 13:29
Post #419 

realistka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 288
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: z czocha (:




a dziś Eurowizja...

mam zamiar obejrzeć, przynajmniej pośmiać się będzie można. i ciekawa jestem, jak pójdzie Blue Cafe.. obstawiam, że będziemy gdzieś w połowie (jesli chodzi o wyniki).


--------------------
Nie wierzę w to, że koniec nadejdzie
Nie wierzę w to, że coś rozumiem
Nie wierzę w to, że kochać umiem...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilly
post 15.05.2004 13:51
Post #420 

Forumowa Sekretarka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 332
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Kielce

Płeć: Mężczyzna



O własnie, o której się Eurowizja zaczyna?
Ciekawe czy z Rumunii znowu dadza "piekny" występ jak w zeszłym roku z tymi tekturowymi płytami :> No ale pośmiac się mozna przynajmniej ...


--------------------
زدزز - Lilly po arabsku ;D

user posted image user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 15.05.2004 14:01
Post #421 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



a nieładnie się tak śmiać - ci 'artyści' tyle się 'męczą', nagrywają przez kilka miesięcy 'plejbeki' na kilka różnych okazji, cwiczą szoł, układ choreograficzny i w ogóle życia nie mają, bo chcą wygrać w tym 'prestiżowym i najważniejszym' festiwalu na świecie, a was tylko obchodzi, czy tektura będzie na scenie, czy nie XPPP

nie, ja się nie śmiałem... skądże znowu biggrin.gif


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilly
post 15.05.2004 14:49
Post #422 

Forumowa Sekretarka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 332
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Kielce

Płeć: Mężczyzna



Może i się starają, ale liczy się efekt, który w przypadku Eurowizji jest mizerny (delikatnie mówiąc wink.gif ) ... =P
To o której to jest, powie mi ktoś?


--------------------
زدزز - Lilly po arabsku ;D

user posted image user posted image user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 15.05.2004 14:55
Post #423 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



a propos 'schodzenia na psy'... jest wiele zespołów, które kiedys grały całkiem fajnie. kiedys. bo to co tworzą teraz jest - delikatnie mówiąc - dosc zenującym owocem ich pracy ;] jest wiele przykładów takich kapel w nawet w Polsce, mimo ze nasz kraj nie grzeszy generalnie w jakas szczegolnie obfitną ilosc dobrych muzykow ;> pare fajnych grup było, które niestety obnizyły poziom. jak dla mnie to będa na pewno Łzy, Wilki, T.Love w zasadzie tez.. Ich Troje byli kiedys w porządku [zza czasów 1, 2 i 3 płyty]. a teraz? mam wrazenie, ze większosc z nich nie ma juz nic do powiedzenia, a to - takiego fana pierwszych "łzawych" płyt ["Słońca" czy "W Związku z Samotnością"] - boli chyba najbardziej. w momencie gdy Ich Troje dotarli na szczyt okazało sie, ze nie mają juz nowego pomysłu na siebie, na swoją twórczosc. zaczeła sie gra pod publiczkę. od Wilków i T.Love'u zionie wielka pustką, ich kawałki juz nie porywają jak kiedys. nie ma w nich juz tego ognia, świeżosci, magii. hmm dominuja pogodne brzmienia i 'słodkie' wokale. 'no ba' ma sie ochote powiedziec.

a tak na marginesie to niedawno odkryłam dwie polskie, chyba stosunkowo nowe, naprawde fajne kapelki. po pierwsze: Coma. swietne teksty przede wszystkim. poza tym niesamowicie brzmią. no a po drugie: Bohema. dla mnie ta muzyka ma po prostu dusze. nic więcej nie trzeba dodawac :]

i tak wracając jeszcze do Kredek, to niedawno przydarzyła mi sie ciekawa rzecz ;] dokonałam pewnego odkrycia hy ale to zabrzmiało ;]
wiec w środku płyty - "Dusk and Her Embrace" - tam gdzie zamieszczone sa teksty znajduje sie kawałek zatytułowany "Haunted Shores", natomiasy z tyłu okładki - w miejscu gdzie zawsze jest spis utworów ta sama piosenka to "Haunted Whores". swoja droga ciekawa literówka (;


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 15.05.2004 16:31
Post #424 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



To Bohema jest polskim zespołem ? O_o
Coma jest raczej nowa , ale Bohema troszkę za sobą już ma..


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira
post 15.05.2004 18:17
Post #425 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1312
Dołączył: 15.05.2003
Skąd: Roma, Italia!

Płeć: Kobieta



Hefaj,
Bohema jest polskim zespołem jak najbardziej. w składzie; Piotr Lipka (wokal, gitara, harmonijka), Piotr Czajer (wokal, gitara), Łukasz Lubaszka (gitara basowa, chórki), Michał Jankowski (pianino, organy Hammonda), Bartek Peciakowski (perkusja, instrumenty perkusyjne) ;]
ale płytę nagrali chyba jak na razie tylko jedną ?... w kazdym razie ja wiem tylko o płycie "Bohema".


--------------------
ogni giorno sempre faccio qualche lotta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

110 Strony « < 15 16 17 18 19 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 07.06.2024 03:37