Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

35 Strony « < 21 22 23 24 25 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Wszelkie Teorie Klubu - Zamknięte, Nowa teoria = nowy temat

hiob27
post 08.08.2004 12:57
Post #551 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 379
Dołączył: 28.05.2004

Płeć: Mężczyzna



Szkoda że nikt nie ma żadnych pomysłów na temat "Hagridowskich Kluczy" sad.gif
No może nie odpowiedni czas na to... dry.gif
A teraz coś innego.
Jak zpewnością zauważyliście w HP &... są tylko 2 osoby które nigdy się nie mylą.
Oczywiście chodzi tu o Dumbledore'a i Hermione.
A zresztą na czacie Rowling powiedziała że to są jedyne osoby którym można "naprawde" ufać.(czy coś w tym stylu - nie pamiętam słowo w słowo.)
A jeśli chodzi o tę "pomyłkę Albusa" - to nie tak do końca była to pomyłka...
- Ale to innym razem.
A teraz tak - chodzi mi o coś co Hermiona i Dumbledore zawsze podkreślają,
a mianowice o szacunek do skrzatów. Jak wiadomo Skrzaty dysponują mocą jaką żąden czarodziej nie może dysponować i vice versa. JKR powiedziała że mogą się teleportować, nawet w Hogwarcie - tłumaczać zachowanie Zgredka.
Idźmy dalej. Stowarzyszenie W.E.S.Z., Zgredek, Mrużka, Stworek, coś ich bardzo dużo... A jednak niewielką jak dotychczas odgrywają rolę w książce... Chyba jednak to się zmieni w przyszłych tomach - tak mi się wydaje. A jescze jedno, to zpewnością dotyczy też duchów. A tak miedzynawiasem mówiąc skoro Czarny Pan pocichu przygotowuje swoją "Armię Ciemności" -Śmierciożercy, Olbrzymy, Dementorzy itp. itd.
niesądźcie że Dumbledore pozostanie mu dłużny...
-Jak dotychczas pozostały nam Centaury, Trytoni, Wampiry, Wilkołaki, Duchy, Skrzaty Domowe, Gobliny... - całkiem sporo... czarodziej.gif

Ten post był edytowany przez hiob27: 08.08.2004 13:00


--------------------
Prefekt Hufflepuff
user posted image ...... user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 08.08.2004 21:20
Post #552 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Jak dotychczas pozostały nam Centaury, Trytoni, Wampiry, Wilkołaki, Duchy, Skrzaty Domowe, Gobliny... - całkiem sporo...

Centaury mozesz wykluczyc smile.gif
Dodaj jeszcze jednorożce [tylko Vold będzie miał odwage je zabic] i wielka mątwę [czy co tam zyje w Hogwarcie] do armi Dumbla


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hiob27
post 08.08.2004 21:48
Post #553 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 379
Dołączył: 28.05.2004

Płeć: Mężczyzna



jeśli chodzi o centaury to czywiście wiem że nie poprą Dumbledore'a - one nie zajmą żadnego stanowiska w tej sprawie -(albo Rowling nas zaskoczy)
Nie chodziło mi o to aby ukazać armię Dumblkedore'a czy Czarnego Pana bo to nie wojna w stylu Bitwy Pod Grunwaldem. Chodziło mi tylko o ukazanie że położenie Dumbledore'a nie jest takie złe.
P.S - pamiętacie jak pod koniec 4 tomu Dumbledore powiedział Snape'owi aby zrobił to o czym myśli Dumbledor'e - ja wiem żę wkółko o tym wampirze ale za to może Albusowi chodziło o coś innego... -Hagrid i Madame Olimpia Maxime - poselstwo u Olbrzymów, a Snape - podobnie jak Hagrid poselstwo u Wampirów - Snape był by w takim samym powiązaniu wobec Wampirów jak Hagrid wobec Olbrzymów. - Ale to tylko takie myśli... cool.gif


--------------------
Prefekt Hufflepuff
user posted image ...... user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
madziula
post 08.08.2004 22:57
Post #554 

Kandydat na Maga


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 63
Dołączył: 13.06.2004




ty wiesz, ale mozesz miec racje...bo..mimo wszystko Rowling na pyt. CZy prof. Snape jest wampirem? Odpowiedziala "I don't think so..."...ale.czy jest a nie czy jest w jakis sposob powiazany... dry.gif


--------------------
"....And I give up forever to touch You...'cause I know, that You feel me somehow...You're the closest to heaven that I'll ever be...And I don't wanna go home righ now....
And all I can taste is this moment ...and all I can breathe is your life...'cause sonner or later it's over ...I just don't want to miss You tonight...."



"Życie,choć piekne tak kruche jest, wystarczy jedna chwila, by stracić je..."(*)


"Lece,bo chcę..lece bo życie jest złe,czy są pieniądze czy nie ,lecę bo wolność to zew...Lece bo wciąż Kocham Ciebie
...Kocham Cię..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nes
post 09.08.2004 01:49
Post #555 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 195
Dołączył: 26.02.2004
Skąd: Szczytno




Centaury - ha! nie bedziemy sie słuchać ludzi, jak te muły jedne! mars dziś jasno płonie...
Trytony - zeby cos zdzialac to chyba jednak by musialy wyjsc na powierzchnie :/
Wampiry - naturalni sojusznicy sił ciemności, Snape by musial sie bardzo postarac, o ile wogole jast wampirem
Wilkołaki - jesli tylko zdołaja sie opanowac po przemianie...
Duchy - a coz one moga zdzialac?
Skrzaty Domowe - pojda w ogien za swoim panem, wiec wszystko zalezy od tego po ktorej stronie opowie sie pan skrzata.
Gobliny - nie zrobia nic za darmo, jesli nie obieca sie im wolnosci nie ma na nie co liczyc


--------------------
user posted image

"Gryffindor - You're brave, but you'll probably die by 20."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hiob27
post 09.08.2004 09:32
Post #556 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 379
Dołączył: 28.05.2004

Płeć: Mężczyzna



Jeśli chodzi o wampiry nie zgodzę się z moim przedmówcą,
że są to naturalni sprzymieżeńcy sił ciemności. Gdyby tak było Czarny Pan
zaraz po "powrocie do sił" wspominając jakich posuiada sprzymieżeńców ani
słowem nie wspomniał o Wampirach.
Trytony: Nes dlaczego tak myślisz?? po pierwsze Trytony mogą wyjść na powierzchnię jak to było w 4 tomie, ale chyba nie sądzisz że jako istoty takiego typu jak Czarodzieje, Centaury itp(jakoś dziwnie to zabrzmiało wink.gif ) nie posiadają żadnych zdolności o których inne istoty mogą tylko śnmić.
Wilkołaki: no coments - żaden plus dla człowieka że jest wilkołakiem - bo nie panuje nad swoją przemianą
Duchy - i tu się znów nie zgodzę. Jedyną rzeczą która w jakiś sposób działą na duchy (jak do tej pory) to petryfikacja. A to ogromny plus dodając ich pozostałe zdolności.
Skrzaty Domowe: W Hogwarcie ich jest troszkę i jeszcze więcej - i popwiedz mi kto jest ich panem Nes??
Gobliny: Nes...To się okaże...


--------------------
Prefekt Hufflepuff
user posted image ...... user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Koralina
post 09.08.2004 09:45
Post #557 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 155
Dołączył: 14.02.2004
Skąd: Wenus

Płeć: Kobieta



Ja zakładam, że centaury staną jednak po stronie Dumbledora. Może dojść do masowych napaści na ten starożytny gatunek ze strony ciemności, lub po prostu wydarzy się coś, co nakłoni centaury do stanięcia po tej samej stronie, co Firenzo -wątpię, żeby został on wygnańcem do końca książki. Może z gwiazd wyczytają, że jeśli nie przyłączą się do Dumbledora, dobro zginie, światem będzie rządził Voldemort i wtedy nastanie kres wolności i błogości - nie wiem, ale centaury na pewno staną po jakiejś stronie, nie będą patrzeć biernie na morderstwa, ale to może stać się dopiero w VII tomie.


--------------------
user posted image

Tak, zawsze genialna - idealna, muszę być i muszę chcieć. Super luz i już, setki bzdur i już - to nie ja.
I nawet kiedy będę sama, nie zmienię się - to nie mój świat. Przede mną droga którą znam, którą ja, wybrałam sama.
Myslovitz
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LadyDevimon
post 09.08.2004 12:53
Post #558 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 28
Dołączył: 08.08.2004
Skąd: Kraków




Chcialabym jak najszybciej dowiedziec sie o szczegolach tej wojny ktora zaczela sie po walce w DP, mysle ze niespodzianka bedzie nastawienie tych wszystkich stworzen typu wampiry, wilkolaki. Mam nadzieje, ze Rowling nas zaskoczy czyms w stylu 1000- letniej wojny wampirow i wilkolakow [ patrz Underwold]. Wiadomo, ze teraz jeszcze bardzij bedzie widoczny podzial swiata czarodziejow na zwolennikow Harry'ego i CZARNEGO PANA.mysle, ze w kolejnych tomach poznamy jeszcze wiecej przyjaznie nastawionych m. stworzen.

PIERWSZE OSTRZEŻENIE ( Za Emoty ).

Ten post był edytowany przez Hefaj of Gryffindor: 09.08.2004 13:42
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nes
post 09.08.2004 15:59
Post #559 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 195
Dołączył: 26.02.2004
Skąd: Szczytno




QUOTE (hiob27 @ 09.08.2004 08:32)
Jeśli chodzi o wampiry nie zgodzę się z moim przedmówcą,
że są to naturalni sprzymieżeńcy sił ciemności. Gdyby tak było Czarny Pan
zaraz po "powrocie do sił" wspominając jakich posuiada sprzymieżeńców ani
słowem nie wspomniał o Wampirach.
Trytony: Nes dlaczego tak myślisz?? po pierwsze Trytony mogą wyjść na powierzchnię jak to było w 4 tomie, ale chyba nie sądzisz że jako istoty takiego typu jak Czarodzieje, Centaury itp(jakoś dziwnie to zabrzmiało wink.gif ) nie posiadają żadnych zdolności o których inne istoty mogą tylko śnmić.
Wilkołaki: no coments - żaden plus dla człowieka że jest wilkołakiem - bo nie panuje nad swoją przemianą
Duchy - i tu się znów nie zgodzę. Jedyną rzeczą która w jakiś sposób działą na duchy (jak do tej pory) to petryfikacja. A to ogromny plus dodając ich pozostałe zdolności.
Skrzaty Domowe: W Hogwarcie ich jest troszkę i jeszcze więcej - i popwiedz mi kto jest ich panem Nes??
Gobliny: Nes...To się okaże...

Wapmpiry nie są naturalnymi sprzymierzeńcami ciemności? hmm to te wszystkie ksiazki fantasy musza isc w pi*du chyba tongue.gif Wampiry miałyby wiele korzysci z przyłaczenia sie do Voldemorta, gyby Voldemort odniosl zwyciestwo, niemusiałyby obawiac sie aurorów, swobodnie polowac na mugoli itp. [Nie wierze w dobre wampiry które zywia sie krwia z banku krwiodastwa i nie zabijają ludzi] W szlachetnosc tez nie wierze zeby przeciagnac je na swoja strone trzeba im zaoferowac cos o wiele lepszego niz Voldemort.
Centaury jelis cos wyczytaja z gwiazd to moga dzialac przeciw Voldowi ale na pewno nie wspolnie z ludźmi.
Trytony coz moga wychodzic na powierzchnie ale chyba nie na długo.
Wilkolaki przemieniaja sie tylko podczas pełni i nie panuja nad soba po przemianie, ale jesli dobrze pamietam to Lupin pil eliksir dziki ktoremu byl swiadomy po przemianie w wilkołaka.
Co do duchów to dal mnie sprawa wyglada tak, ze sa tylko piętnem, echem, pozostawionym na ziemi i nie powinny miec wpływ na sparwy zywych [co innego byly duchy w Powrocie krola]
Skrzaty Domowe - no tak Hogwart. moze ich czary nie sa zbyt potezne ale w jednosci sila tongue.gif [pozatym wydaje mi sie ze magia megicznych stworzen jest bardziej intuicyjna niz opiara sie na zakleciach, tak samo jak szaman nie uzywajacy rozdzki i zkalec]
Co do Goblinow to sie zgadzam.



--------------------
user posted image

"Gryffindor - You're brave, but you'll probably die by 20."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriiuszka
post 09.08.2004 16:04
Post #560 

Laska Szatana XD


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 643
Dołączył: 12.05.2003
Skąd: z nienacka.

Płeć: Kobieta



a jak wiadomo skrzaty dla swego pana potrafią zrobić wiele, a mając po swojej stornie i nad sobą Dumbla... tak, to może być to.


--------------------
user posted image
yeah.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hiob27
post 09.08.2004 18:02
Post #561 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 379
Dołączył: 28.05.2004

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (Nes @ 09.08.2004 15:59)
Wapmpiry nie są naturalnymi sprzymierzeńcami ciemności? hmm to te wszystkie ksiazki fantasy musza isc w pi*du chyba tongue.gif Wampiry miałyby wiele korzysci z przyłaczenia sie do Voldemorta, gyby Voldemort odniosl zwyciestwo, niemusiałyby obawiac sie aurorów, swobodnie polowac na mugoli itp. [Nie wierze w dobre wampiry które zywia sie krwia z banku krwiodastwa i nie zabijają ludzi] W szlachetnosc tez nie wierze zeby przeciagnac je na swoja strone trzeba im zaoferowac cos o wiele lepszego niz Voldemort.
Centaury jelis cos wyczytaja z gwiazd to moga dzialac przeciw Voldowi ale na pewno nie wspolnie z ludźmi.
Trytony coz moga wychodzic na powierzchnie ale chyba nie na długo.
Wilkolaki przemieniaja sie tylko podczas pełni i nie panuja nad soba po przemianie, ale jesli dobrze pamietam to Lupin pil eliksir dziki ktoremu byl swiadomy po przemianie w wilkołaka.
Co do duchów to dal mnie sprawa wyglada tak, ze sa tylko piętnem, echem, pozostawionym na ziemi i nie powinny miec wpływ na sparwy zywych [co innego byly duchy w Powrocie krola]

A powiedz mi Nes ile wiemy o WAMPIRACH z książki HARRY POTTER &...
Szczerze - NIC!!!!!!!!!!
A jeśli uważasz że powinniśmy się zasłaniać książkami fantasy to ci powiem że JKR już nas zaskoczyła.
Chyba nie powiesz mi że Potterowsakie Elfy są w jakim kolwiek stopniu podobne do Elfów z Fantasy???? A właśnie przykładem tego typu książkek się posłużyłeś.


--------------------
Prefekt Hufflepuff
user posted image ...... user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nes
post 09.08.2004 18:47
Post #562 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 195
Dołączył: 26.02.2004
Skąd: Szczytno




No za te elfy to wiele osób by ja zabilo... "Elfy" u JKR sa raczej jak elfu-wrozki Szekspira.
Ale coz tutaj masz racje.


--------------------
user posted image

"Gryffindor - You're brave, but you'll probably die by 20."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
czadowa_
post 10.08.2004 16:53
Post #563 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 225
Dołączył: 21.03.2004
Skąd: Białystok




A może Jo wprowadzi jeszcze jakies stworzenia... które nie miały znaczenia w poprzednich czesciach więc nie było o nich wzmianek, a w ostatnich częsciach stana do walki z Dumblem. i oczywiście moze nastapic jakas zmiana w podejsciu stworzeń swprzyjających/nie sprzyjających.

Jeśli chodzi o stworzenia klasycznych fantasy nie było jeszce orków i krasnoludów ( bądź krasnoludków [i sierotki marysi] wink.gif)


--------------------
Jestem Tobą zafascynowana, M.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nes
post 10.08.2004 17:26
Post #564 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 195
Dołączył: 26.02.2004
Skąd: Szczytno




QUOTE (czadowa_ @ 10.08.2004 15:53)
Jeśli chodzi o stworzenia klasycznych fantasy nie było jeszce orków i krasnoludów ( bądź krasnoludków [i sierotki marysi] wink.gif)

hmm orków rzeczywiscie nie było, ale o krasnoludach chyba cos wspominala, nawet w pierwszym tomie, ale nie pamietam dokladnie...


--------------------
user posted image

"Gryffindor - You're brave, but you'll probably die by 20."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
eN :)
post 17.08.2004 11:57
Post #565 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 17.08.2004




QUOTE
wydaje mi się, że fani i 'fani' doszukują się po prostu dziury w całym. a to Mark powiązany z Lily, a to Ginny z Lily, a to Snape z Harrym. no ludzie, bez przesady. każdy z każdym nie może mieć powiązań, ani nie być rodziną itd. a zresztą może dalszy ciąg Harry'ego Pottera pozostawimy fdo wymyślenia Joaśce, a nie będziemy głowili się nad tym co się stanie dalej, kto zginie, kto jest z kim powiązany itd. to się robi nudne. 

Sorry że to powiem ale z tego co przeczytałam to była najinteligentniejsza wypowiedź w tym temacie.Szczerze: Bawimy sie w detektywów zupełnie nie prawdziwie i nie potrzebnie.Racja jest taka jaką napisał kolega u góry.Doszukujemy się czegoś co zupełnie nie jest prawdziwe i by sie sprawdziło musi to zostać potwierdzone przez autorkę.(Bo niestety tylko ona ma wpływ na to co pojawi się w kolejnych tomach) Chyba że chcecie napisać własną książkę która najprawdopodobniej nosiła by nazwę: "Prawdziwe kłamstwa o Harrym którego zwali Potter". Serio, ale niedługo okaże się że tak na prawde Harry jest mugolem-dziennikarzem i po to poszedł do Hogwartu by napisac artykuł dla gazety dla której pracuje! Co prawda to prawda nie które wasze przemyślenia mogą okazać się trafne-ale w tej chwili zaszło to za daleko - i zamiast analizować przechodzimy do "zmyślania". Jest 1% szans że to co ktoś przypadkiem lub specjalnie "zmyślił" na tym forum okaże się prawdą. Jeśli jesteśmy prawdziwymi fanami Pottera to nie odwalajmy roboty za autorkę tylko podejdźmy prawdziwie do sprawy. Ponieważ ja uwielbiam Harry'ego (tak jak za pewne wielu z was) i Mnie jako fana obraża teza o wampirach,goblinach, rzekomym związku rodzinnym między Lily a Ginny i różne inne ... żeby nie obrażić - kłamstwa. JAk już mówiłam najlepiej trzymać sie prawdy i informacji które podaje autorka.Chce naprawde się zaklimatyzować na tym forum i chce by miło nam sie dyskutowało lecz pozwólcie że niestety tu was mocno skrytykuje- za co serdecznie przepraszam. Mam nadzieje że wrócimy na prawidłową ścieżkę dyskusji - ponieważ jak narazie brniemy w nieprawdziwe poglądy, a także w rywalizację którą moge nazwać tylko "kto lepiej zmyśli na temat Harry'ego". Nie przecze coś może okazać się prawdą z tego co mówicie i nie kiedy widze iż są to przemyślane informacje ale cóż ... nam pozostało czekać na publikację nowych tomów i sprawdzić co okaże się bzdurą a co inteligentnym przemyśleniem. MAm nadzieję że po tych kilku słowach krytyki nadal postaracie sie Mnie poznać i nie będziecie Mnie traktować jak wymądrzałą "Niby fanke". Pozdrawiam !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 17.08.2004 14:22
Post #566 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



QUOTE (eN :) napisano 17.08.2004 11:57)
Sorry że to powiem ale z tego co przeczytałam to była najinteligentniejsza wypowiedź w tym temacie

sprawa [mocno] dyskusyjna
Widzisz teorie maja to do siebie ze sa przyjmowane jak zmyslenia bo nimi są, natomiast nie rozumiem twojego oburzenia ta sprawa. Jezeli ciebie to obraza to nie wchodź w ten temat i po kłopocie. Moze faktycznie ostatnie tezy były za bardzo fantazyjne, ale do diaska
QUOTE (eN :) napisano 17.08.2004 11:57)
Mnie jako fana obraża teza o wampirach,goblinach, rzekomym związku rodzinnym między Lily a Ginny i różne inne ... żeby nie obrażić - kłamstwa.

naprawde nie rozumiem czy znowu dla kogos HP/WP/W jest swietoscia a autorzy jedynymi wyroczniami?
Jo uwielbia takie teorie tak nawiasem mówiąc.
A tak wogóle to nie pisałem nic o zwiazku rodzinnym miedzy Lily a Ginny ;)
idźmy dalej:
QUOTE (eN :) napisano 17.08.2004 11:57)
Co prawda to prawda nie które wasze przemyślenia mogą okazać się trafne-ale w tej chwili zaszło to za daleko - i zamiast analizować przechodzimy do "zmyślania".

A czy ten topic ma w nazwie: Analiza?
QUOTE (eN :) napisano 17.08.2004 11:57)
Jeśli jesteśmy prawdziwymi fanami Pottera to nie odwalajmy roboty za autorkę tylko podejdźmy prawdziwie do sprawy.

Znów dzielenie fandomu na prawdziwych "tru" fanów HP i nie :/// Co to znaczy prawdziwie? Cierpliwie czekac az sie pojawi VI tom? No sorry ale to co tobie pasuje nie musi pasowac wszystkim.
QUOTE (eN :) napisano 17.08.2004 11:57)
i różne inne ... żeby nie obrażić - kłamstwa.

wiesz co to jest kłamstwo?
jest to świadome wprowadzanie w błąd
QUOTE (eN :) napisano 17.08.2004 11:57)
Mam nadzieje że wrócimy na prawidłową ścieżkę dyskusji - ponieważ jak narazie brniemy w nieprawdziwe poglądy,

skąd wiesz, ze nieprawdziwe? :)
QUOTE (eN :) napisano 17.08.2004 11:57)
a także w rywalizację którą moge nazwać tylko "kto lepiej zmyśli na temat Harry'ego".

poniewarz teoria jest wymysłem/zmysleniem fana to inaczej tego nazwac nie mozesz. :)




--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hiob27
post 17.08.2004 16:20
Post #567 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 379
Dołączył: 28.05.2004

Płeć: Mężczyzna



Droga "eN:)" czy jak ci tam dry.gif
Chyba nie miało się piątki z czytania w podstawówce.
Wchodząc na ten dział zatytułowany : "WSZELKIE TEORIE KLUBU"
czego się spodziewałaś???
Że Rowling zacznie pisać posty w języku polskim i umieszczać tutaj swoje
przemyślenia na temat kolejnych tomów?
Poto powstał ten temat aby każdy komu coś ciekawego zaświtało
w tej szarej kopółce mógł napisać swoją "TEORIĘ" - i co w tym złego??

QUOTE
Bawimy sie w detektywów zupełnie nie prawdziwie i nie potrzebnie.

To ty tak myślisz.

QUOTE
Jest 1% szans że to co ktoś przypadkiem lub specjalnie "zmyślił" na tym forum okaże się prawdą.

Aaaa rozumiem... Jesteś z CBOS'u, badasz i przeprowadzasz ankiety, obliczenia itp. na ten temat. - Jak miło, że zechciałeś podzielić się z nami wynikami swoich obliczeń, jak miło...

QUOTE
"Mnie jako fana obraża teza o..."

Jak mi przykro. Od dzisiaj będę ci przysyłał kartkę z przeprosinami za każdy post na temat różnych teorii bo one cię OBRAŻAJĄ... Jakaś bardzo wrażliwa jesteś...

QUOTE
Mam nadzieje że wrócimy na prawidłową ścieżkę dyskusji...

jak narazie tylko ty masz z tym problemy...

A i jeszcze jedno. Ludzie zrozumcie, że Rowling ma już i miała już dawno większość rzeczy przemyślanych i zaplanowanych. Jeśli sądzicie że JKR dopiero teraz wymyśla to co się stanie z każdym z bohaterów, jak potoczą się ich losy, inne najważniejsze wydarzenia to powiem wam jedno W TEDY ten temat nie miał by sensu! Ale tak naszczęście nie jest. cool.gif


--------------------
Prefekt Hufflepuff
user posted image ...... user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
eN :)
post 17.08.2004 21:08
Post #568 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 17.08.2004




Witam ponownie- tym razem z przeprosinami smile.gif Nie wiem czy je przyjmiecie czy nie ale spróbuje tongue.gif Głupio mi bo wyskoczyłam z takim tekstem ani was nie znając ani nie byłam zaklimatyzowana tutaj. Teraz to zrozumiałam i zauważyłam jak wy to odbieracie. Miałam dzisiaj nie za dobry humor spotkała Mnie bardzo przykra rzecz- może dlatego zachowałam się połowicznie po chamsku. Wiem, nie powinnam tak mówić ale .. .troche w tym mam racji smile.gif Jestem strasznie na tmy punkcie przewrażliwiona i -jelsi mi wybaczycie smile.gif- postaram sie to zmienić biggrin.gif Tylko .. a zreszta nie ebde pogarszała sytuacji. Pozdro wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 17.08.2004 21:11
Post #569 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



nie ma sprawy weetay na forum smile.gif


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hiob27
post 17.08.2004 22:29
Post #570 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 379
Dołączył: 28.05.2004

Płeć: Mężczyzna



szczeże... mi też trochę głupio że tak na ciebie wyskoczyłem sad.gif
naprawdę nie chciałem - poprostu pod wpływem impulsu tak jakoś wyszło. sad.gif
Chyba też należą ci się przeprosiny - zwłąszcza że jesteś tu nowa.
A tak wogóle to fajnie że mamy nowego forumowicza biggrin.gif


--------------------
Prefekt Hufflepuff
user posted image ...... user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
eN :)
post 18.08.2004 08:59
Post #571 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 3
Dołączył: 17.08.2004




Dzieki bardzo .. smile.gif Jak już mówiłam miałam zły dzień musiałam się "wyżyć: biggrin.gif A no i w tym wszystkim również mam wiele teorii na ten temat ale jak narazie nie przychodzi mi pomysł jak to wszystko poskładać laugh.gif Wielkie dzięki jeszcze raz i w przeprosiny daje wam czekolada.gif tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
goaty
post 20.08.2004 00:55
Post #572 

Mugol


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2
Dołączył: 18.08.2004




LUDZIE!!! Co wy za głupoty piszecie... Ginny powiazana z Lilly... Czym umiejetnością gotowania?? Bynajmniej ciekawi mnie ten pergaminek w pokoiku z lotkami...Może osoba opisywana tam to Aberforth Dumbledor... Ten cały braciszek... Albusio jest potężnym czrodziejem więc czemu nie jego brat...?? Sie zobaczy jak bedzie VI czesc biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kubik
post 20.08.2004 08:53
Post #573 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1449
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Mężczyzna



Posty takie jak ten coraz bardziej przybliżają mnie do decyzji aby pomolestować troche demmiego o zmuszenie postów pisanych przez nowych uzytkowników do przejscia przez filtracje moderatorską - tak tytułem wstepu
QUOTE
LUDZIE!!! Co wy za głupoty piszecie...

Wiesz, nikt nie oczekiwał inteligencji od kawałka tekstu.
QUOTE
Ginny powiazana z Lilly... Czym umiejetnością gotowania??

Co żeście sie tak tej Lily & Ginny uczepili?!? Nie zauważyłes, że w tym temacie jest 55 teorii?!?
Aha w tym temacie się nie mówi:
"A jest C bo tak mi się wydaje"
mówi się:
"A jest C bo B"
tak na przyszłość

Ten post był edytowany przez kubik: 20.08.2004 08:54


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anagda
post 20.08.2004 10:24
Post #574 

Członek Zakonu Feniksa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1994
Dołączył: 05.04.2003

Płeć: Kobieta



no dobra. moje zdanko. ale nie wiem, czy aby nie stare informacje (czytaj nie do najnowszej teori). nie chciała mi się czytać całej stronki :]

Centaury - według mnie zostaną "neutralne". nie opowiedzą się po żadnej ze stron. chjociaż jak Voldemort zacznie zabierac sie za nie, myslę, ze jednak dadzą sie przekonać Dumblowi
Trytony - one są przyjaźnie nastawione do Dumbledora. bnedą z nim walczyć. ale jak, to nie mam pojęcia
Wampiry - nie sądzę., zeby Snape był wampirem. ta "misja" powierzona mu pod koniec "czary ognia" pewnie dotyczyła szpiegowania Voldemorta. a co do samych wampirów, to nie sadzę, zeby (jakby juz istniały) opowiedziały sie po stronie Dumbla. one jak to już ktoś powiedział są ntauralnymi sprzeymierzencami ciemności. więc Voldzi bedzie ich dowódcą.
Wilkołaki - to normalni ludzie. nie bierzmy pod uwagę ich "chwilowych doległości'
Duchy - tak... one nic nie zdziałają. jednyne co mogą robić to szpiegować, bo trudniej je zauważyć
Skrzaty Domowe -
QUOTE
pojda w ogien za swoim panem, wiec wszystko zalezy od tego po ktorej stronie opowie sie pan skrzata.
-tez tak sądzę. jak mi będą kazali, tak zrobią
Gobliny - gobliny są bardzo cwane, ale będą z Dumbledorem


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hiob27
post 20.08.2004 14:14
Post #575 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 379
Dołączył: 28.05.2004

Płeć: Mężczyzna



Kolejna mini teoria...
Odnośnie Petera Pettigrew.
W jakimś temacie ktoś doszedł do tego że Peter donosił CZarnemu Panu przez rok porzedzający śmierć Potterów. Ale pytanie brzmi... - Skoro tyle Peter pomagał Lordowi to dlaczego żaden śmierciożerca na przesłuchaniu nie wpomniał ani słowem o "zmarłym bohaterze Petterze Pettigrew"? Wiem, że mogli się słudzy dobrze nie znać, ale przeczy temu wiele cyatatów z książki... A pozatym wielu Śmierciożerców którym grożono Azkabanem było wstanie zrobić wiele by tam nie trafić przykład Karkarow itp. itd.
A dalej brnąc - ciekawe jak Czarny Pan nagrodził Glizdogona za wyjawienie miejsc pobytu potterów...
Dalej brnąc... Peter nie jest taką miernotą na jaką wygladał... ktoś chyba w końcu zabił tych mugoli podczas pojedynku z Blackiem, a bynajmniej nie był to Syriusz...


--------------------
Prefekt Hufflepuff
user posted image ...... user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

35 Strony « < 21 22 23 24 25 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 17.06.2024 10:46