Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

9 Strony « < 3 4 5 6 7 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Sport, Jaki szport ogladacie, uprawiacie itp.?

Syriiuszka
post 19.08.2004 13:48
Post #101 

Laska Szatana XD


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 643
Dołączył: 12.05.2003
Skąd: z nienacka.

Płeć: Kobieta



Viggo Mortensen =)


--------------------
user posted image
yeah.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 19.08.2004 14:04
Post #102 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Bzydal XP

No dobra ale my tu o spircie:D


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zusia =)
post 19.08.2004 15:26
Post #103 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 258
Dołączył: 22.12.2003
Skąd: z jamaici




no, brzydal, prawda XP
ale dzisiaj żeglują i przegrywają w siatkę. A ja słyszałam, że już będziemy liderami grupy jak wygramy z Grecją, i cu? chyba nie należy wyprzedzać faktu, tak czuję...
(ups, to nie temat o Atenach... ^^)


--------------------
borufki
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 19.08.2004 17:35
Post #104 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



Ja chcę szermierkę sad.gif siedze i szukam po necie i nic... no .. mniej szlachetne zakończenie kręgosłupa!!! Czyli ... d*** biggrin.gif


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eden_ka
post 19.08.2004 17:38
Post #105 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 149
Dołączył: 08.05.2003
Skąd: Neverland




i, ja tam tylko balet "trenuję" XD trzy razy w tygodniu ( + rytmika i teoria), od 8 lat... Tak wiec, na jakies inne sporty nie mam zbytnio czasu... W wakacje jezdze na oboz sportowy, wiec jeszcze tam sie moge troche poruszac... na rowerze od czasu do czasu pojerzdze, w noge pogram (chcialam sie do jakiegos klubu zapisac, ale juz nie w tym roku, bo czasu brak) a plywac to tylko rekreacyjnie...
a ogladac to lubie gimnastyke artystyczna/sportową, plywanie synchroniczne, pilke nozna od czasu do czasu (chetnie bym damski futbol poogladalaXD)... no i chcialam w Atenach obejrzec chociaz raz softball (baseball w wydaniu kobiecym), ale oczywiscie nasza telewizja nie transmituje...


--------------------
user posted image
"While I crawl into the unknow - cover me
I'm going hunting for mysteries - cover me
I'm going to prove the impossible really exists" - Bjork
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriiuszka
post 20.08.2004 18:15
Post #106 

Laska Szatana XD


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 643
Dołączył: 12.05.2003
Skąd: z nienacka.

Płeć: Kobieta



kurde, kurde, kurde, jak ja tego nienawidzę. Kurwa mać, trening, wszystko pięknie ładnie, a przy piętnastej długości basenu okularki robią pierdut i się rozwalają na dwie części. Super ><.
A tak się cieszyłam, że pierwszy trening po wakacyjnej przerwie mieć będę. Sic. Muszę do jutra znaleźć jakieś =/


--------------------
user posted image
yeah.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Atina
post 20.08.2004 18:24
Post #107 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 401
Dołączył: 07.04.2003

Płeć: Kobieta



Witaj w klubie wkurzonych. Ja sobie idę dzisiaj na basen, po bodajże trzech tygodnach przerwy, z nastawieniem no-to-sobie-wreszcie-porządnie-popływam, ale oczywiście "basen nieczynny do 22 czerwca" =="
A wuefistka oczywiście będzie się potem spodziewać, że jestem w świetnej formie i wrzeszczeć, kto jej będzie w sztafecie pływał. Dzięki bardzo, niech otworzy basen to pogadamy ==.


--------------------
At the end of the world... or the last thing I see...

user posted image
Enormous amount of people would rather die, than think... in fact they do so.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriiuszka
post 20.08.2004 19:00
Post #108 

Laska Szatana XD


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 643
Dołączył: 12.05.2003
Skąd: z nienacka.

Płeć: Kobieta



e.... do 22 czerwca? Jest coś w sierpniu, chyba... Oo"

Ale nie ma nic dobijającego, niż to, gdy indziesz na trening już nastawiona psychicznie na to, że będziesz potem się czołgać do łóżka i następnego dnia umierać z powodu zakwasów, a nagle ci coś zniweczy plany. No cholery można dostać!!!


--------------------
user posted image
yeah.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Atina
post 20.08.2004 19:06
Post #109 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 401
Dołączył: 07.04.2003

Płeć: Kobieta



Ups, sorki, faktycznie. ^^ czemu ja tu z czerwcem wyskoczyłam to nie wiem. Oczywiście chodziło o sierpień.
Btw. ile czasu spędzasz na basenie jednorazowo?


--------------------
At the end of the world... or the last thing I see...

user posted image
Enormous amount of people would rather die, than think... in fact they do so.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zusia =)
post 20.08.2004 19:10
Post #110 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 258
Dołączył: 22.12.2003
Skąd: z jamaici




A ja sie dzisiaj dowiedziałam, że trener sobie jedzie na wakacje akurat wtedy, kiedy wcześniej miałam (przez niego zresztą) zaplanowane treningi żeby zacząć rok z jakąś kondycją. No i jak tu być, cholera, zadowolonym? =="


--------------------
borufki
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriiuszka
post 20.08.2004 19:50
Post #111 

Laska Szatana XD


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 643
Dołączył: 12.05.2003
Skąd: z nienacka.

Płeć: Kobieta



to zalezy jak sie utrzymam - 2,5 h zazwyczaj... no, ale zależy to od szkoły itp =/

kurwa i jak tu być sprawnym fizycznie? ><


--------------------
user posted image
yeah.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Atina
post 20.08.2004 19:59
Post #112 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 401
Dołączył: 07.04.2003

Płeć: Kobieta



O kur...cze, to widze, że rozmawiam z samymi przyszłymi gwiazdami sportu.
Btw. zastanawiałam sie czy nie moglabys się obyś bez okularków, ale po 2,5 h to chyba oczy by same wypłyneły rozpuszczone przez chlor ^^". Ja po godzinie bez okularków nie moge otworzyć oczu lub płacze jak bóbr ==".

Zusia, (czy może - Aniu? =) jedź z trenerem. Swojej gwiazdy nie zabierze? =p

Ten post był edytowany przez Atina: 20.08.2004 20:00


--------------------
At the end of the world... or the last thing I see...

user posted image
Enormous amount of people would rather die, than think... in fact they do so.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriiuszka
post 20.08.2004 20:18
Post #113 

Laska Szatana XD


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 643
Dołączył: 12.05.2003
Skąd: z nienacka.

Płeć: Kobieta



soczewki. Nie mogę pływać bez okularków.

I żadnymi gwiazdami, pływam dużo, ale zdecydowanie za wolno. Mam za słabe mięśnie rąk. I za treningi naprawdę ostro wzięłam się dopiero teraz, wczęsniej nie ma o czym mówić, bo było 1,5 tygodniowo max =////
Głupia i tyle.


--------------------
user posted image
yeah.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 20.08.2004 21:00
Post #114 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



mam kumpelę, która pływa od 5 klasy. i wiecie co, jest naprawdę dobra. ma juz mistrza polski juniorow. pewnie kiedys wystartuje w olimpiadzie... czasami zazdroszczę ludziom, ze są w czyms cholernie dobrzy, chcoiaz w jednej dziedzinie.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zusia =)
post 20.08.2004 21:07
Post #115 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 258
Dołączył: 22.12.2003
Skąd: z jamaici




Zuz- nie chcę jechać, bo on jest dupa maryna i będzie mi kazał spać chodzić o 9, bo będzie twierdził że mi muszą mięśnie odpocząć, a poza tym to go nie lubię =P
Ja tak jak Siri 2.5 h dziennie, ale ja nie mogę niestety powiedzieć że mnie to męczy, bo tylko mi dołoży samo 0.5 h treningu...
No ale jakimi gwiazdami, ja pływam szybko tylko jednym sytlem


--------------------
borufki
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dajmond
post 20.08.2004 21:11
Post #116 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 356
Dołączył: 29.06.2003
Skąd: nie wiem




OK załóżmy, że się wypowiadam na temat.
Biegam i nurkuję, nurkuje raczej rekreacyjnie, a biegam w MOS'ie czy jak to się tam zwie. Jestem krótkodystansowcem, sprinterem =). Ostatnio byłam w Chorwacji, nurkowałam na dwudziestu metrach i pomyślałam, że gdybym miała trochę forsy naprawdę chciałabym nurkować prawdziwie, nie z fajką, tylko z butlą.
I tyle .
A pływać też lubię.


--------------------
.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hefaj
post 20.08.2004 21:14
Post #117 

Cenzor


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 851
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Katofaszystów k./ Ciemnogrodu

Płeć: Mężczyzna



Jedyny sport jaki uznaję to Piłka Nożna.
Ew. Palant.
Koszykówka - no pradą , nie znam zasasd - ni wypowiadam się.
Siatkówka - nie , dzięki.
Bieganie - umm.
Kolarstwo i Pływanie - no comments , 'kto wie ten zrozumie' ( bynajmniej mam taką nadzieję ).


--------------------

Ciemnogrodzkie ogłoszenie:
Jestem strasznym , agresywnym i wojującym katofaszystą , używam nieekologicznego mydła , nienawidzę wszystkiego co się rusza łącznie z Żydami i Arabami , kocham Hitlera i jest on dla mnie Bogiem , biję gejów , lesbijki i murzynów , jestem łysy , mam bejzbola , należę do 8 bojówek neofaszystowsko/nazistowsko/frankistowsko/skinowskich , codzień palę flagę Izraela , kocham Mein Kampf , słucham Radia Maryja , popieram PiS , LPR i PPN , mam moherowy beret , podejdź a odgryzę ci lewe ucho.

W obawie przed życiem i zdrowiem nie klikaj tego linka!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kiniulka
post 20.08.2004 23:05
Post #118 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 135
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: Mocherowo ;-)

Płeć: Kobieta



Ja żegluję i jeżdżę konno, ale lubię dla przyjemności sobie popływać w basenia i postrzelać z łuku.


--------------------
user posted imageMiłość nie jest wcale ogniem jak zwykło się mawiać. Miłość to powietrze. Bez niej człowiek się dusi, a z nią oddycha lekko. To wszystko.
Wasilij Rozanowuser posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 20.08.2004 23:22
Post #119 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



ja od pazdziernika ide na silownie albo do sekcji biegania ,bo w szczecinie ponoc duzo panow w dresie przebywa :E musze tylko wybrac ,czy bede sie bawil w pacyfiste i bede spieprzal czy tez przypakuje jak oni i bede bronil wlasnego dupska niczem niepodleglosci


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriiuszka
post 21.08.2004 10:45
Post #120 

Laska Szatana XD


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 643
Dołączył: 12.05.2003
Skąd: z nienacka.

Płeć: Kobieta



QUOTE (Diamond @ 20.08.2004 21:11)
nurkuje raczej rekreacyjnie (...) ostatnio byłam w Chorwacji, nurkowałam na dwudziestu metrach i pomyślałam, że gdybym miała trochę forsy naprawdę chciałabym nurkować prawdziwie, nie z fajką, tylko z butlą.
I tyle .
A pływać też lubię.

- Jeżeli pływasz bez aparatury, tylko z ABC (fajka, maska płetwy - to nie nurkujesz, a snorklingujesz. Tak się to nazywa =)
- Chorwacja to fantastyczne miejsce do nurkowania i snorklingowania, gdzie byłaś konkretnie?
- Nurkowałaś na 20 metrach? Oo" Znaczy, że niby jak? To jest jakiś mocny przekręt, bo albo ci ise pochrzaniło z liczbami - bo jest niemożliwe, żeby zwykły człowiek bez aparatury schodził na taką głębokość, rozwaliłoby mu płuca. Ciśnienie na 20 metrach wynosi 3 atmosfery, powietrze zaczerpnięte z powierzchni w tym momencie nie jest w stanie wyrównać ciśnień i rozwala ci zarówno płuca, jak i uszy. - No, albo nurkowałaś z aparaturą z jakiegoś klubu, na tzw. intro, czyli wprowadzającym, amatorskim nurkwaniu bez zobowiązań. Tylko, że w tym momencie ów klub poważnie złamał przepisy i naraził Twoje zdrowie, ponieważ maksymalna głębokość w przypadku intro wynosi 18 metrów i to jest zdecydowane maximum. Ja z uprawnieniami nurka rekreacyjnego (kurs OWD <open water diver>) mam prawo nurkować do 18 metrów właśnie, a ty nie masz tych uprawnień. Kurs AOWD (advanced open water diver) na etapie którego jestem teraz upoważnia do 30 metrów - i z takim kursem możesz dopiero schdozić na 20 metrów. Ze zwykłym, podstawowym nie ma mowy.
jeżeli tak było, jeżeli zeszłaś z aparaturą na 20 metrów (a nie coś ci się pomyliło) to kto ci robił intro? Kto był nurkiem prowadzącym, instruktorem, dive masterem, nie wiem kogo miałaś, kto za ciebie odpowiadał? Nazwisko.
To poważne, cholernie poważne wykroczenie i znajdowałaś się w dużym niebezpieczeństwie.
O ile coś ci się nie pomyliło.
Nurkowanie to nie jest specjalnie bezpieczna rozrywka. Chociaż nie ma dużego zagrożenia, jeżeli tylko postępuje się według określonych przepisów i zasad.

A tak już schodząc z poważnych i smetnych rzeczy - hahahhahahaahh, dzisiaj dostałam certyfikacik mój kochany z PADI (nurkowa organizacja), jestem na oficjalnej stronie jako nurek, hahahahhah i mam numerek 0408U85149.
Opłacało się zakuwać te wszystkie nurkowe zasady i przepisy, och och, jestem taka z siebie dumna i taka szczęśliwa - mój certyfikacik... :****


Ten post był edytowany przez Syriiuszka: 21.08.2004 10:59


--------------------
user posted image
yeah.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dajmond
post 21.08.2004 14:59
Post #121 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 356
Dołączył: 29.06.2003
Skąd: nie wiem




QUOTE
Nurkowałaś na 20 metrach? Oo" Znaczy, że niby jak? To jest jakiś mocny przekręt, bo albo ci ise pochrzaniło z liczbami - bo

NIe nurkowałam tylko patrzyłam przez maskę na dno, które było 10-20 metrów podemną. Może to trochę źle ubrałam w słowa.

Bo tak to jestem razej słabym nurkiem i zanurzyć się tak żeby dotykać dan to najwyżej na dwóch trzech metrach umiem

Ten post był edytowany przez Diamond: 21.08.2004 15:00


--------------------
.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriiuszka
post 21.08.2004 15:03
Post #122 

Laska Szatana XD


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 643
Dołączył: 12.05.2003
Skąd: z nienacka.

Płeć: Kobieta



aaa... no tak, teraz wszystko jasne ^^"


--------------------
user posted image
yeah.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dajmond
post 21.08.2004 15:10
Post #123 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 356
Dołączył: 29.06.2003
Skąd: nie wiem




Może będę się podlizywać, ale sorry, że cię przestraszyłam, że ktoś chce topić biedne dzieci (takie jak nie ja) =D.


--------------------
.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 21.08.2004 15:17
Post #124 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



QUOTE (Hefaj of Gryffindor @ 20.08.2004 20:14)
Jedyny sport jaki uznaję to Piłka Nożna.
Ew. Palant.
Koszykówka - no pradą , nie znam zasasd - ni wypowiadam się.
Siatkówka - nie , dzięki.
Bieganie - umm.
Kolarstwo i Pływanie - no comments , 'kto wie ten zrozumie' ( bynajmniej mam taką nadzieję ).

hmm wg mnie zasady kosza nie są trudne do poznania wink.gif. Tylko trzeba sie nauczyć kiwać i wrzucać do kosza...przy omijaniu zawodników trzeba sie zdeczka rzucać tak na moje oko, co kiedyś nawet mi szło ale jakoś wyszłam z wprawy...pogrywając tylko tak o towarzysko =). Podoba mi się ten sport, ale jakoś nie jest mi chyba przeznaczony biggrin.gif.
Siatkówka- to lubię, gram niemal codziennie w sumie.Nie jestem może super mistrzynią ale grając juz tak drugi rok^^a raczej wakacje i ciepły okres''czyt.wiosnę;), doczekałam się jakichś rezultatów i nie jestem jakimś beztalenciem =).
co do kolarstwa..kiedys podobała mi się ta dziedzina sportu, jednak nie pociaga mnie to na tyle aby decydować się na trenowanie tej dyscypliny.;]
Pływanie...lol pływać nie umiem, ale bardzo che się nauczyć tylko jakoś mi to nie idzie...może za duży strach? Nie wiem, będę próbowala na własną rękę. smile.gif
A i bieganie...nie, to nie dla mnie,z róznych powodów zdrowotnych za szybko się męczę zeby biegać na pełnym dystansie, a poza tym tego nie lubię turned.gif.
Wybaczcie prostotę mojej wypowiedzi, ale jakoś dzisiaj jestem kompletnie pozbawiona weny biggrin.gif:D:D


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriiuszka
post 21.08.2004 15:19
Post #125 

Laska Szatana XD


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 643
Dołączył: 12.05.2003
Skąd: z nienacka.

Płeć: Kobieta



No cóż, wtedy bym po prostu doniosła komu trzeba i tyle XD
A ja jestem po wakacjach przewrażliwiona na punkcie nurkowania i (jak już zapewne parę osób zauważyło) jak ktoś porusza temat z tym związany to przejmuję się strasznie i piszę najdłuższe posty w swojej karierze.
No, ale ja to po prostu kocham, to jest moja pasja.
Moje moje moje, mój certyfikacik, mój kochany, mój mój...
Kurde, naprawdę mi odbija Oo"


--------------------
user posted image
yeah.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

9 Strony « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 26.05.2024 17:35