Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

90 Strony « < 24 25 26 27 28 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Piłka Nożna, No zbiorówka do diaska no!

Ahmed
post 15.05.2006 23:11
Post #626 

The Fallen


Grupa: czysta krew..
Postów: 2027
Dołączył: 16.07.2005
Skąd: 20eme arrondissement de Paris

Płeć: Mężczyzna



Kim są Giza, Dudka, Garncarczyk i co w składzie robia Mila i Drewnialdo(ale to było do przewidzenia)? ;> Well done Mr.Yanass. Dudka nie powołać chocby na rezerwe, a brak Frankowskiego to już cios poniżej pasa. Chłe chłe chłe... Idę się pośmiać z innych składów.


--------------------
w nocy spać i grzecznym być za dnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 15.05.2006 23:38
Post #627 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



Bramkarze:
- Artur Boruc +
- Łukasz Fabiański +
- Tomasz Kuszczak +
Obrońcy:
- Marcin Baszczyński +
- Jacek Bąk +
- Dariusz Dudka - ( w jego miejsce Bosacki)
- Seweryn Gancarczyk +
- Mariusz Jop +
- Mariusz Lewandowski - ( w jego miejsce Rząsa)
- Michał Żewłakow +
Pomocnicy:
- Piotr Giza - (w jego miejsce Frankowski)
- Damian Gorawski +
- Kamil Kosowski +
- Jacek Krzynówek +
- Sebastian Mila - (w jego miejsce np. Surma lub Burdkhart)
- Arkadiusz Radomski +
- Euzebiusz Smolarek +
- Radosław Sobolewski +
- Mirosław Szymkowiak +
Napastnicy:
- Paweł Brożek +
- Ireneusz Jeleń +
- Grzegorz Rasiak - ( w jego miejsce Saganowski)
- Maciej Żurawski +

Ahmed> Do Garncarczyka się nie dowalaj wink2.gif, bo rozegrał dobry mecz z Litwą i nawet dobry z Wyspami Owczymi. Poza tym pokazał, że jako jedyny boczny obrońca potrafi zagrać dobry mecz zarówno w ofensywie jak i defensywie.

Co do Dudka to akurat jego brak nie będzie tak bardzo widoczny. Boruc i Kuszczak to zawodnicy z dorbych klubów o mocnych nerwach, a Fabiański to wielki talent, który trzeba promować choćby poprzez zabranie na mundial. Za to brak Franka to po prostu skandal. Rozumiem, że jest w słabszej formie, ale po pierwsze zawsze do formy może wrócić, po drugie należał mu się wyjazd za wspaniałe eliminacje, po trzecie nawet jakby na miejscu nie byłby w formie to przecież nie trzeba go wystawiać (zmiennicy są). Heh ogólnie myślę, że Janas chciał zrobić show i popełnił błąd, że tylu zasłużonych zawodników nie wziął. Jedyny plus to duża ilość młodych i zdolnych zawodników.

Ten post był edytowany przez Lupek: 15.05.2006 23:39
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shell
post 16.05.2006 09:37
Post #628 

Szukający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 459
Dołączył: 09.04.2003
Skąd: z krainy Oz

Płeć: Kobieta



O przestancie znowu tak narzekac ;p
Rasialdo trafił więcej bramek niż Franek. Więc się nie dziwie że jedzie, moze chociazby dla zmylenia przeciwnika ;d
A Dudek ze nie jedzie, to wprost umieram z radosci :D nieznosze faceta, bo puszczal takie szmaty ze szkoda gadac, ladnie sie pokazal na elemie, bronil znakomicie. Ale teraz? Nie gra juz wogole, siedzi sobie na laweczce w Liverpoolu albo reklamuje tepeesa. Boruc chyba jest lepszy. Przynajmniej mnie sie tak wydaje ;>
Mila to w sumie nie takie najgorsze posuniecie, facetowi czasem sie udaja jakies akcje, ale zobaczymy co bedzie.
Najwazniejsze jest to ze jedzie Ebi, on jest moja jedyna nadzieja :D


--------------------
Miasto wśrubowało się w ziemię, pięściami walczącego marzenia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ahmed
post 16.05.2006 12:34
Post #629 

The Fallen


Grupa: czysta krew..
Postów: 2027
Dołączył: 16.07.2005
Skąd: 20eme arrondissement de Paris

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Najwazniejsze jest to ze jedzie Ebi, on jest moja jedyna nadzieja biggrin.gif


Lansuje się z Samsungiem i z Pepsi zamiast strzelać bramki ;] Oby na MŚ forma mu wróciła.

Do Garncarczyka nic nie mam, tylko po prostu nigdy o nim nie słyszałem. Zobaczymy jak się spisze na mundialu. Ciekawi mnie natomiast dyspozycja Krzynówka, który cały sezon przesiedział na ławce w Bayerze. Kontuzje go wyraźnie osłabiły. Jeszcze rok temu to była największa ostoja naszej pomocy. Co do Jurka D. - przesiedział cały sezon, zdobył uznanie na Śląsku i poznał Krystynę z gazowni - mimo wszystko mogli go wziąć na mundial. Boruc jest oczywiście najlepszym polskim bramkarzem na chwilę obecną i bardzo wiele będzie zależało od jego dyspozycji. Jeśli zagra tak jak na Wembley, to jestem spokojny.


--------------------
w nocy spać i grzecznym być za dnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 16.05.2006 14:53
Post #630 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Mila to w sumie nie takie najgorsze posuniecie, facetowi czasem sie udaja jakies akcje, ale zobaczymy co bedzie.
Nie gra juz wogole, siedzi sobie na laweczce w Austrii ;>

QUOTE
Rasialdo trafił więcej bramek niż Franek.
nie mowimy tu o eliminacjach, prawda? a poza tym - ile czasu gral Rasiak, a ile Franek [praktycznie wchodzil na kilkanascie ostatnich minut] :}


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 16.05.2006 16:24
Post #631 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Rasiak jest fajny. Ktoś kto tak angażuje uwagę twórczą mas musi być fajny.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 16.05.2006 18:12
Post #632 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



mord. franka nie ma. kurza stopa. a grzesia to by mogli na przemiał już dać. nie no. niby bez franka też może być równo (dobra powiedzmy że fantazjuje - nasza reprezentacja wogóle jest równa jak blat od stołu) ale mimo wszystko brakuje nam jakiś takich sprytnych nóżek w zespole. wszystko na jedno kopytko, że tak powiem. może się nie znam. ale tak to widzę z ekranu mojego tv.

a dudka szkoda. chociaż boruc według mnie to dobra decyzja. no ale dudka przecież nie zaszkodziło wziąć na mundial.

nie podoba mi się wykopanie tych dwóch panów ze składu najogólniej mówiąc. ale zobaczymy. jak wypadniemy mizernie to janas będzie się pakował ;d a jak pójdzie w miarę przyzwoicie to grzesiu zatryumfuje <osz>

;d


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 17.05.2006 22:48
Post #633 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



nie wiem czy to arsenalowi bardziej nie nalezal sie ten puchar lm, ale coz, taka 'magia' pilki.
niech zyje barca i niech dziekuje larsonowi.
\o\ \o/ /o/!
Visca el Barca !
THUNDERDOME!

Ten post był edytowany przez GrimmY: 17.05.2006 23:12


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 17.05.2006 22:51
Post #634 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



Jedyne słowa jakie mi przychodzą na myśl po tym meczu to: Jak feniks z popiołu. To oczywiście o Barcy. Wspaniały mecz Valdesa, który nie dopuścił, aby Arsenal uzyskał całkowitą inicjatywę poprzez zdobycie dwóch bramek. Potem niesamowity Larsson (może syn zmieni zdanie i poprosi ojca, aby został w Barcelonie wink2.gif). Szkoda mi trochę Arsenalu, bo jednak grali z sercem mimo, że byli w osłabieniu . Za to sędziego to nie wiem skąd wytrzasnęli. Dał Henry'emu żółtą kartkę chociaż to on był faulowany i nie uznał bramki Giuly'ego. Do tego wiele innych dziwnych decyzji, które osłabiły i tak nie wielkie widowisko. Tak czy inaczej Barca nareszcie z Pucharem!!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
avalanche
post 17.05.2006 22:54
Post #635 

Mistrz Różdżki


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 1391
Dołączył: 11.04.2003
Skąd: Mementium Morium

Płeć: Kobieta



do strzelenia tych dwóch bramek to naprawdę myślałam że barca już utonęła w tym finale ;d ale oni się rozpędzili i złapali rytm.

sporo emocji, ale mogłoby być jeszcze większe widowisko ;ddd

Ale i tak jest pięknie biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
"Oznaką inteligencji najwyższej klasy jest zdolność do uznawania dwóch przeciwstawnych idei jednocześnie."
F. Scott Fitzgerald
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 17.05.2006 23:05
Post #636 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



VISCA EL BARCA!!!
po prostu obgryzałam paznokcie, komentowałam koleżance przez telefon i myślałam już, że komuś nawrzucam przy tym 1-0. ale wiedziałam mimo wszystko, że dadzą radę doprowadzić do dogrywki... a tu jeszcze lepiej :>
gratuluję ZASŁUŻONEGO zwycięstwa w LM (i nie mówię tu tylko o tym meczu, ale ogólnie o grze w tej edycji Champions League), Larsson natomiast miał wymarzoną końcowkę kariery w Barcy- zostanie zapamiętany jako wielki piłkarz, słusznie zresztą :)


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ahmed
post 18.05.2006 08:40
Post #637 

The Fallen


Grupa: czysta krew..
Postów: 2027
Dołączył: 16.07.2005
Skąd: 20eme arrondissement de Paris

Płeć: Mężczyzna



<Potti tryumfuje>

Dla mnie mecz skończył się w 18 minucie. Proszę sobie wyborazić moje zdumienie gdy Campbell strzelił bramke w 37 minucie. Pojawiła się nadzieja...i było jej coraz więcej gdy Barca tonęła razem z deszczem. Geniusz Larssona (wielkie brawa) - 2 minuty i sen o pucharze dla Kanonierów prysł niczym bańka mydlana. Gratulacje dla obu drużyn. Może to nie było fascynujące widowisko, ale trzymało nas w napięciu przez 80 minut.


--------------------
w nocy spać i grzecznym być za dnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriusz_Black
post 18.05.2006 09:55
Post #638 

Cichociemny.


Grupa: czysta krew..
Postów: 1910
Dołączył: 17.08.2003
Skąd: stąd nie widać

Płeć: jedyny w swoim rodzaju



Mimo wszystko za ten mecz Barcy się nie należało zwycięstwo...
Ten mecz to totalna klapa i wstyd.. Grali w 11 a Arsenal w 10 i prawie do 80 minuty nic nie strzelili... Wszystko dzięki zasranemu Szwedowi Larssonowi... Bramka E'to to zwykła szmata... Taka jest prawda...
Nienawidzę Arsenalu za tego Henry'ego i ciesze się w sumie, że przegrali, ale to nie był finał na miano "MISTRZÓW" dla Barcelony. I wstyd, po prostu wstyd Ronaldhinio... takie symulacje... jak podziwiam geniusz i jego umiejętności, bo jest to naprawdę fantastyczny zawodnik, to wczoraj... ch.., gówno-drewno i krzesło...


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hito
post 18.05.2006 11:28
Post #639 

Magik


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 751
Dołączył: 11.10.2005
Skąd: Częstochowa/Wrocław

Płeć: Mężczyzna



Ronaldhinio powinien tylko podawać, a nie próbować strzelać bramki - lepiej wychodzi mu ta pierwsza czynność (przynajmniej w finale). Chociaż Larsson też jest w tym dobry.

Aha, po ostatnich 12 minutach meczu żałuję, że Barcelona wygrała. Tak żałosnego grania na czas jeszcze nigdy nie widziałem. Absolutnie niesportowe zachowanie, porażka.
Szkoda tylko, że bramka Arsenalu została strzelona po niesłusznie podyktowanym rzucie wolnym. Taka ,,magia'' piłki.


--------------------
Mój nowy fic

One in Fire Two in Blood
Three in Storm Four in Flood
Five in Anger Six in Hate
Seven Fear Evil Eight
Nine in Sorrow Ten in Pain
Eleven Death Twelve Life Again
Thirteen Steps to the Dark Man’s Door
Won’t be turning back no more
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dominisia888
post 18.05.2006 16:09
Post #640 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 325
Dołączył: 30.10.2005
Skąd: Trójmiasto

Płeć: Kobieta



Tegoroczny finał Ligii Mistrzów niewątpliwie przyniósł wiele emocji, szczególnie dla fanów Arsenalu. 18 minuta i wszyscy są przekonani, że to koniec meczu... Jens Lehmann dostaje czerwoną kartkę, pada nieuznany gol dla Barcelony. 18 minut późnie Sol Campbell daje powód do radości dla Kanonierów 36 minuta i 1:0 dla klubu z Londynu. Aż do 76 minuty byłam przekonana, że do właśnie Thierry Henry unisie puchar na Stade de France. Wprowadznie na boisko Larssona było doskonałym posunięciem Rijkaard, dwie asysty Szweda i dwie bramki dla słabo dziś grającej Barcelony. Miałam nadzieję, że ten mecz potoczy się inaczej, tym bardzej, że założyłam się o kratę. Oceniając mecz dał sporo emocji, ale poziom jaki prezentowali zawodnicy Barcy był mierny.

Szkoda, że arbiter popełnił błąd w 18 minucie. Mógł uznać bramke dla zawodników z Kataloni, mecz napewno byłby wtedy ciekawszy. No ale sędzie też człowiek, nikt nie jest nieomylny.

Ten post był edytowany przez dominisia888: 18.05.2006 16:11


--------------------
Czlonkini The Marauders fanklubu Huncwotow

"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą..."
[ks. Jan Twardowski]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 19.05.2006 09:06
Post #641 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



trudno jednocześnie cały czas prowadzić w pięknym stylu w lidze krajowej i awansować do kolejnych etapów Champions League, a co dopiero potem ją wygrać. więc, mimo że Barca olśniewającego meczu nie zagrała, a przez większą część meczu wszystko wyglądało inaczej niż powinno- w przeciwieństwie do wielu z Was jestem usatysfakcjonowana. wszyscy piłkarze za swoje starania w La Liga i Lidze Mistrzów zostali nagrodzeni tak jak się należało, a znów zostawili na boisku mnóstwo sił, choć może nie wszystko wychodziło najlepiej, choć napewno byli zmęczeni sezonem.
oczywiście widowisko stało na takim a nie innym poziomie także z winy sędziego. Hauge był posądzany o sędziowanie na korzyść Barcy po wyrzuceni z boiska Del Horno, teraz trudno stwierdzić komu ewentualnie kibicował (mimo, że fani i piłkarze Arsenalu twierdzą, że miał bieliznę w kolorach Blaugrany), bo mylił się na niekorzyść obu stron. o ile lepiej byłoby gdyby został uznany gol Giuly'ego, a głupi Lehmann ukarany żółtą kartką. nie mówiąc o bramce Kanonierów, po faulu, którego nie było. i być może spalonym Eto'o, ale tego w sumie nie zauważyłam, muszę się jeszcze przyjrzeć powtórkom. no, ale stało się jak się stało, innych błędów już nawet wytykać mi się nie chce.
bo i nie mam w sumie powodów tongue.gif cieszy postawa wielu piłkarzy. Sammy dawno nie rozegrał tak dobrego spotkania (nie wiem czy nie od czasu rewanżu z Benficą). w La Liga starał się i starał, biegał po boisku, miał wiele okazji, jednak często je marnował. szukał bramek także dla Pichichi, ale choć to granie w każdym meczu było trochę egoistyczne- naprawdę się napracował. a okazuje się, że po przerwie (opuścił mecz z Sevillą) zagrał świetnie, lepiej niż w Primera Division. nie wiem czy zasługuje na MVP, które otrzymał, bo zastanawiałabym się nad innymi piłkarzami też- ale też nie powiem, że mu się nie należy. po prostu świetna robota w pierwszej połowie, przypieczętowana golem w drugiej.
Valdes... o ile był okres, że nogi mi się uginały, kiedy piłka zmierzała w jego stronę, przed finałem byłam w miarę spokojna, bo ostatnio bronił naprawdę dobrze. ale to co zrobił przeszło nawet moje oczekiwania. interwencje przy strzałach Henry były niesamowite. mam nadzieję, że idiota Aragones ma teraz koszmary, bo na Mundial jadą Casillas, Canizares i Reyna, a na chwilę obecną tylko Iker jest od niego lepszy.
teraz zmiany. pierwszego składu wystawionego przez Rijkaarda zupełnie nie rozumiem. środek boiska Deco-Edmilson-MvBommel to porażka! Deco mimo wszystkiego co potrafi jest ostatnio bez formy, Edmil radzi sobie dobrze, jednak on jeden to za mało na świetny środek Arsenalu, natomiast MvB nie trzeba mówić jak zagrał i że wcześniej, w poprzednich spotkaniach, również wcale nie błyszczał. dlatego chciałoby się spytać- gdzie Iniesta, gdzie Xavi?! rozumiem, że wpuszczenie Andresa na zmęczonych Kanonierów to dobry pomysł, ale w pierwszym składzie w takim razie mógł wybiec Xavi, który mimo że po kontuzji- gra w La Liga świetnie. no, ale już nieważne. w końcu kiedy już na boisko ''Blada Twarz'' wybiegł, oblicze gry nieco się zmieniło. widać, że jest w tym środku potrzebny. mimo, że nie rozegrał całego spotkania, był jednym z najlepszych na boisku. a także w poprzednich dwumeczach- z Benficą i Milanem był jedną z najważniejszych, jeśli nie najważniejszą postacią. wyrasta na pomocnika na miarę Xaviego, cieszę się nawet biorąc pod uwagę, że gra w Barcy kosztem Fabregasa, bo jest świetny.
Belletti. nigdy za nim nie przepadałam... nie tylko z powodu samobója w meczu z Chelsea w zeszłym sezonie. chociaż może i to pozostawiło największe negatywne wrażenie. w tej edycji LM przeplatał świetne mecze, okraszone pięknymi rajdami, z beznadziejnymi. jego zmarnowana sytuacja w meczu na Camp Nou z Milanem śniła mi się po nocach. jednak już w momencie zmiany wiedziałam, że będzie dobra, bo Oleguer w ofensywę angażować się nie potrafi (wystarczyło popatrzeć jak próbował). chociaż w sumie... napewno bym się po nim nie spodziewała, że zatrze wszystko co negatywne bramką, która dała Barcy zwycięstwo w LM! zwykle panikował w takich sytuacjach, a tu proszę. Brawo za występ, a kiedy widziałam jak płakał to samej mi się zachciało z radości!
o Larssonie pisać nawet nie ma co, bo okazało się, jak to mówiono po meczu, że Bóg pochodzi ze Szwecji. dwie magiczne asysty, zwycięskie, które były ważniejsze i cenniejsze niż ten najważniejszy gol w karierze, którego chciał strzelić. grał krótko, a mimo to dał się zapamiętać jako jeden z najlepszych, odchodzi teraz jako wielki piłkarz. dziękuję mu za wszystko i powodzenia z Helsinborgiem.

osobne miejsce dla Ronaldinho. nie słuchałam co Szpakowski mówił w studiu, ale ma ostateczny argument, że ma więcej zawodników, którymi mógłby się podniecać jeśli rzeczywiście są lepsi... ale o Gaucho mogę powiedzieć jedno- zmęczenie. również bardzo się starał, jednak trudno po tak męczącym sezonie, kiedy nie jest się w najwyższej dyspozycji, poradzić sobie z conajmniej dwoma obrońcami (a często było ich więcej). dlatego można mu zarzucić, że zbyt często grał sam. ale przecież i tak wszyscy by mówili, że jest bohaterem, gdyby Eto'o wtedy nie trafił w słupek, gdyby kilka jego świetnych podań skończyło się inaczej. w sumie dobrze, że tak się nie stało, bo przecież był od wielu słabszy. czekam na niesamowity występ na MŚ.
żelazny duet: Marquez-Puyol. tym razem cieszyła mnie tylko buźka tego pierwszego, bo choć zdarzało się dobrze uprzedzić Henry, to tamten zdecydowanie zbyt często okazywał się lepszy, szybszy... nie, żeby ci piłkarza zaliczyli zły występ. ale żaden z nich dostatecznie dobrze nie radził sobie z Titim. a szkoda, mając w pamięci jak Rafa prezentował się choćby w dwumeczu z Chelsea. Gio natomiast niby zaliczył przyzwoity występ, ale zapomniał, że muszą strzelić bramkę i ciągle wycofywał. Giuly bardzo poprawnie, szukał okazji, starał się- dobry mecz.

a tak podsumowując: CAMPEONES x2!


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ahmed
post 19.05.2006 12:25
Post #642 

The Fallen


Grupa: czysta krew..
Postów: 2027
Dołączył: 16.07.2005
Skąd: 20eme arrondissement de Paris

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Giuly bardzo poprawnie, szukał okazji, starał się- dobry mecz.


Nie mogę się powstrzymać, ale zacytuję komentarz Dariusz Szpakowskiego, przy którym spadłem z krzeszła. 89 minuta, Barca pod bramką Arsenalu, Giuly przy piłce.
Daruś:
Ostatnie sekundy Giuly'ego między nogami Campbella

To mu się najwyraźniej udało.
Rozwaiło mnie pierwsze piętnaście minut drugiej gdy komentatorzy prawie cały czas spieralil się kogo zmieni Larsson. Van Bommel? Nie! Oleguer! Ale po co Oleguera? Myślę, że Frank powinien zdjąć Van Bronckhorsta, który dzisiaj nie włącza się w akcje ofensywne. Na pewno nie, zmieni Van Bommela, który wydaje sie być dzisiaj niepotrzebny na boisku etc...


--------------------
w nocy spać i grzecznym być za dnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Avadakedaver
post 19.05.2006 14:31
Post #643 

MASTER CIP


Grupa: czysta krew..
Postów: 7404
Dołączył: 02.02.2006
Skąd: Nadsiusiakowo

Płeć: włóczykij



to ja pamiętam też pare takich komentarzy...
np komentator o kolarzu:
rewelacyjne dziecko dwóch pedałów!!
albo to (wiadomo skąd):
puścił Bońka lewą stroną...


--------------------
i'm busy: saving the universe

W internecie jestem jak ninja - to przez rosyjskie porno.
Ty i 6198 osób lubi to.

(and all that jazz)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dominisia888
post 19.05.2006 17:29
Post #644 

Ścigający


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 325
Dołączył: 30.10.2005
Skąd: Trójmiasto

Płeć: Kobieta



QUOTE(Ahmed @ 19.05.2006 12:25)

Ostatnie sekundy Giuly'ego między nogami Campbella



To rzeczywiście był tekst meczu biggrin.gif Polscy komentatorzy mnie czasem rozwalają, te ich komentarze są boskie, ale czasem bardzo denerwującje i wyłączam głos w TV biggrin.gif np. to jak kłocili się kogo zmieni Larsson zamiast skupić sie na meczu. A coś co mnei anjbardzej wkurza to przekręcanai nazwisk, szczególnie francuskich uwielbiam ten język, uczę się go i nie cierpie jak ktos go kaleczy.


--------------------
Czlonkini The Marauders fanklubu Huncwotow

"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą..."
[ks. Jan Twardowski]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Avadakedaver
post 20.05.2006 18:01
Post #645 

MASTER CIP


Grupa: czysta krew..
Postów: 7404
Dołączył: 02.02.2006
Skąd: Nadsiusiakowo

Płeć: włóczykij



parę dni temu powstał KKS LECH, z połączenia Amicii Lecha.

ojjj, będzie się działo!!
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
i'm busy: saving the universe

W internecie jestem jak ninja - to przez rosyjskie porno.
Ty i 6198 osób lubi to.

(and all that jazz)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 20.05.2006 18:35
Post #646 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



'NIE PIJEMY' powiedzieli kiedyś poznańscy kibice.


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Avadakedaver
post 20.05.2006 19:18
Post #647 

MASTER CIP


Grupa: czysta krew..
Postów: 7404
Dołączył: 02.02.2006
Skąd: Nadsiusiakowo

Płeć: włóczykij



Nie wiem dokładnie jak to było, ale
kiedyś jak był jakiś turniej, brało udział -naście drużyn, w sumie (wszystkich razem) kibiców było około 32 000. Poznańskich kibiców w tym było 24 000.
Co jak co, ale kibiców to Lechowi poozazdrościć.


--------------------
i'm busy: saving the universe

W internecie jestem jak ninja - to przez rosyjskie porno.
Ty i 6198 osób lubi to.

(and all that jazz)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 21.05.2006 10:06
Post #648 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



Barca- més que un club

dzięki wszystkim zawodnikom, Rijkaardowi, Henkowi Ten Cate i innym, którzy przyczynili się do sukcesu za ten sezon, który był tak udany, że bardziej nie mógł. następcy dream teamu Cruyffa :)


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lupek
post 23.05.2006 18:31
Post #649 

Forumowy Śmierciożerca


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 580
Dołączył: 08.07.2005

Płeć: Mężczyzna



[*] Heh Kazimierz Górski napewno chciał zobaczyć jeszcze jeden mundial (zwłaszcza, że to mundial w Niemczech, który by przywołał wspomnienia z 1974). Akurat los chciał, że nie było mu to dane. Naprawdę on zasługuje, aby zapalić dla niego internetową świeczkę mimo, że zwykle tego nie robie [*]

PS. Gorawski nie jedzie na mundial, a w jego miejsce wszedł Bosacki.

Ten post był edytowany przez Lupek: 23.05.2006 18:32
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 23.05.2006 19:49
Post #650 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



też zwykle tego nie robię, ale

Kazimierz Górski [*]
długo Kogoś Takiego już nie było i pewnie długo nie będzie u nas.


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

90 Strony « < 24 25 26 27 28 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 08.06.2024 06:11