Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Pożegnanie, czyli Marta mowi papa =)

Marta
post 14.08.2004 16:35
Post #1 

XXX


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 155
Dołączył: 03.04.2003




Witam Was moi kochani w moim ostatnim newsie. Wiadomo powszechnie, że Harry Potter w pewnym sensie zapanował światem =). Pamiętam te manie, pełno Potteromaniakow i to jak mogłam tylko siedzieć w domu i czytać książki Rowling. Wiecie że Potter zawładnął nawet studiami tatuażu? Dowód po kliknięciu na "więcej".

user posted image

Poza tym chciałam się z Wami pożegnać. Nie będę jak na razie aktywnie uczestniczyć w życiu strony. Powodem jest to, że mój zapał już się trochę wypalił i nie mam dużo czasu na siedzenie przed komputerem- szkoła zabierająca dużo czasu i energii. Ale pomimo wszystko od kuchni nadal będę tu wszystko kontrolować, bo mój sentyment do tej strony jest zbyt duży by odejść tak od teraz forever (tak będę Wam nadal zrzędzić moi redaktorzy =D). Przygoda z tą stroną naprawdę sporo we mnie zmieniła. Dlatego dziękuję Radkowi, że ją zrobił (pomimo tego, że już o niej zapomniał). Dzięki 'elisie' pojechałam na LSM (Letnią Szkołę Magii) i BT (Bractwo Talizmanu)- tam poznałam wspaniałych ludzi którzy tworzą idealną atmosferę. Wyjazdy te nazywam sanatorium psychiki zmęczonej rzeczywistością i wszystkim polecam wyjazdy na w/w kolonie. Dziękuję Wam, którzy przysyłaliście do mnie newsy i wspieraliście w podtrzymywaniu strony przy życiu. Dziękuję wszystkim redaktorom którzy byli i są i życzę Wam kochani owocnej pracy/ zabawy i zapału do tego co robicie. Także Wam czytelnikom strony życzę aby była dla Was dobrym źródłem informacji o wszystkim co dotyczy Harry'ego Pottera i dziękuję za to że byliście z nami i jesteście, bo to dla Was istnieje strona harrypotter.org.pl =). Kończę już tę przemowe, bo trzeba poodkużać mieszkanie.

Ten post był edytowany przez Marta: 14.08.2004 16:38
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 14.08.2004 21:41
Post #2 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Szkoda...

W takim razie żegnamy naszą kochaną redaktor Martę... cry.gif

QUOTE
Dziękuję wszystkim redaktorom którzy byli i są i życzę Wam kochani owocnej pracy/ zabawy i zapału do tego co robicie.


Ja jako redaktorka dziękuję za życzenia wink.gif


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klaud ze Slytha
post 14.08.2004 23:24
Post #3 

Ślizgonka


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 430
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Mazańcowice

Płeć: Kobieta



Cóż... szkoda, lecz nie mogę ani ja, ani nikt inny nie może kwestionować tej decyzji, w końcu należy ona do Ciebie. Dzięki za wszystko, Marta smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
voldius
post 14.08.2004 23:51
Post #4 

Unregistered









hyh też w jakiś posób dziękuję Marta, bardzo ważna dlacałej strony i dla forum byłaś i jesteś. pozdrawiam ;*
Go to the top of the page
+Quote Post
Ludwisarz
post 14.08.2004 23:57
Post #5 

Roland Deschain


Grupa: czysta krew..
Postów: 2509
Dołączył: 06.04.2003
Skąd: wastelands

Płeć: Mężczyzna



Ja rowniez dziekuje w imieniu swoim i jak mysle - wielu ludzi - za wklad wlozony w bycie readaktorem strony.
To ciezkie zajecia, totez wystawimy Ci pomnik za lat 35.

=)


--------------------
CODE
srimi (20:20)
ale jestem pacan.. kto normalny trzyma dezodorant obok myszki ze wskazaniem na upadek na talerz niezjedzonego zimnego budyniu?

Gryffindor

Let's shake some dust, people.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ciaptak
post 15.08.2004 13:39
Post #6 

blaa blaaa


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 146
Dołączył: 07.04.2003
Skąd: underground-pod stolem :D




Narazie, ale mam nadzieję, żę kiedyś jeszcze do stronki wrócisz(ale tak na max)


Ale na gg bedziesz??? mam nadzieję


--------------------
oto cały Ciaptak :D

Aneta(14-06-2004 17:14)
Kiedy pan odkrył w sobie gwiazdę?
Ciaptak (14-06-2004 17:16)
od razu wiedziałem, że mam piekielnie dopracowany talent, i charyzme, i wyglad, i charakter, i nie bede sie przechwalal bo to nie ładnie przecież jest.


ta, to jest fragment wywiadu :)

http://ciaptaczek.friendtest.com

czy mnie znasz?? , zlbo czy masz szcescie :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
eNoPe
post 15.08.2004 21:54
Post #7 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 105
Dołączył: 25.01.2004
Skąd: Las Venturas

Płeć: Mężczyzna



Hyh... A ja w zasadzie jestem pewien ze wrocisz Marta na stronke... Do takiego stopnia na niej przesiedzialas ze to juz nie jest do odwrotu wink.gif... Jak sie myle to szkoda.

PS. Kkate, ja nawet nie wiedzialem ze jestes redaktorka ;p Sam zakladalem konkurs i nie wiedzialem kto wygral smile.gif


--------------------
;] wiadomo 24
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Piotrek
post 01.09.2004 13:40
Post #8 

Kandydat na Maga


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 84
Dołączył: 31.08.2004
Skąd: Kraśnik

Płeć: Mężczyzna



A ja dziękuję Marcie za to, że była, że jest - bo jest webmasterem - i mam nadzieję, że będzie. Marta, jeśli to czytasz to sprawdź archiwum gg i sprawdź, co Ci wysłał nr 2879845. Mam nadzieję, że odpiszesz!!! smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 19.04.2024 13:41