Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

18 Strony « < 5 6 7 8 9 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Nasi Kochani Huncwoci, i wszystko co z nimi związane ;)

Syriiuszka
post 24.08.2004 15:02
Post #151 

Laska Szatana XD


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 643
Dołączył: 12.05.2003
Skąd: z nienacka.

Płeć: Kobieta



no co ty, wiesz jak by było nudno?


--------------------
user posted image
yeah.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 24.08.2004 16:05
Post #152 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



No nudoty to chyba nie wziełam pod uwagę.... Tak było by nudno i okropnie.
No to może tak:
Potter po śmierci Syriusza wszedł na półnovną(czy jaką tam) wierze i skoczył.... Miał farta bo przeżył, ale tylko dla tego, że wylądował, na głowie Czranego Pana. Ten niestety(może i stety) tego wypatku nie pżeżył. I żuli długo i szczęśliwie . The End.


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bellatriks
post 24.08.2004 16:40
Post #153 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 145
Dołączył: 17.02.2004
Skąd: stąd

Płeć: Kobieta



No cóż.... bujna wyobraźnia, ale JKR chyba takieo zakończenia nie przyjmie, bo to by była komedia... Wydaje mi się Harry i Vold wykorkują jednocześnie

np. będą walczyli razem i nagle pojawią się zbuntowani dementorzy i złożą pcalunek Harry'emu i Voldowi jenocześnie (to takie romantyczne tongue.gif)

ta wersja też jest beznadziejna, tak jak moja inteligencja... smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 24.08.2004 16:52
Post #154 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



QUOTE (Bellatriks @ 24.08.2004 15:40)
No cóż.... bujna wyobraźnia, ale JKR chyba takieo zakończenia nie przyjmie, bo to by była komedia... Wydaje mi się Harry i Vold wykorkują jednocześnie

To była tak ironia z mojej strony:P
QUOTE
np. będą walczyli razem i nagle pojawią się zbuntowani dementorzy i złożą pcalunek Harry'emu i Voldowi jenocześnie (to takie romantyczne tongue.gif)

hehe no możliwe możliwe, ale myśle, że Rowling nas pożądnie z tą kwestią zaskoczy i nie będziemy mieli szans vby to odgadnąc.
QUOTE
ta wersja też jest beznadziejna, tak jak moja inteligencja... smile.gif

Jaka samo krytyka....

Ten post był edytowany przez Luna Lovegood: 24.08.2004 16:53


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bellatriks
post 24.08.2004 17:00
Post #155 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 145
Dołączył: 17.02.2004
Skąd: stąd

Płeć: Kobieta



hmmm...
QUOTE
hehe no możliwe możliwe, ale myśle, że Rowling nas pożądnie z tą kwestią zaskoczy i nie będziemy mieli szans vby to odgadnąc.

moze zrobić, tak, ze na końcu siódnej części będzie się wydawać że Harry jest bezpieczny i zabił Volda, a nagle Vold ze wszystkich swych ostatnich sił stworzy zaklęcie Avada Cedavra (czy jakoś tak) i zabije Harry'ego

LoL

Ten post był edytowany przez Bellatriks: 25.08.2004 08:31
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 24.08.2004 17:03
Post #156 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



Noooo , ale w tym Czarny Pan później tez umrze. I wszyscy będa opłakiwąc jedni Czarnego Pana inni Pottera.... I tak w kółko.
No ale jest jeszcze jedno rozwiazanie, nagle Voldziowi sie przeinaczy i bedzie dobry:P


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Syriiuszka
post 24.08.2004 17:34
Post #157 

Laska Szatana XD


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 643
Dołączył: 12.05.2003
Skąd: z nienacka.

Płeć: Kobieta



wtedy bym się chyba załamała =="


--------------------
user posted image
yeah.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bellatriks
post 24.08.2004 18:03
Post #158 

Iluzjonista


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 145
Dołączył: 17.02.2004
Skąd: stąd

Płeć: Kobieta



Albo obydwaj w 7 części (harry i Voldi) wpdną za zasłonę jak Syriusz... nie wiadomo czy zginą (bo na razie nie wiem, czy jak się wpadnie za tą zasłone to się ginie) ale już się nie pojawią pod żywą wersją... smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
czadowa_
post 24.08.2004 19:44
Post #159 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 225
Dołączył: 21.03.2004
Skąd: Białystok




QUOTE (Bellatriks @ 24.08.2004 17:03)
Albo obydwaj w 7 części (harry i Voldi) wpdną za zasłonę jak Syriusz... nie wiadomo czy zginą (bo na razie nie wiem, czy jak się wpadnie za tą zasłone to się ginie) ale już się nie pojawią pod żywą wersją... smile.gif

A wpadną dlatego że ktoś rzuci na nich zaklęcie tańzcenia - i bedą tańczyli tango - tak się nad tym skupia że nie zauwazą zasłony i wejdą za nia tanecnym krokiem w uścisku biggrin.gif

jak lol to lol laugh.gif


--------------------
Jestem Tobą zafascynowana, M.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 24.08.2004 19:51
Post #160 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



QUOTE (Syriiuszka @ 24.08.2004 16:34)
wtedy bym się chyba załamała =="

Hehe, a ja razem z tobą:P
Belatriks... ----- nie no ja bym chyba sie zabiła gdyby kolejne osoby ppod zaslona zginely. Ciekawie wogóle co to jest.... NIECH JKR NAPISZE JUZ TA KSIAZKE!!


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 24.08.2004 20:28
Post #161 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



No mogłaby się pośpieszyc, i ujawnić te i inne sekrety...lol moze ona wędruje po internetowych forach,czyta posty i robi tak na przekór zeby jej zakonczenie nie było wczesniej juz rozkminione przed innego ludka? lol ale mam wyobraźnie biggrin.gif:D:D haha ;] Wiemy przynajmniej...nio mozemy sie domyślać, ze Harry choc raz sie poświęci...pewnie poświęci sie dla ludzkosci, straci zycie zeby ta mogła przetrwac i tym samym zlikfiduje Voldka. Dobre co? haha ;-P


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Luna Lovegood
post 24.08.2004 20:34
Post #162 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 673
Dołączył: 16.02.2004
Skąd: wJakimś mieścieNaJakiejśUlicyW jakimśPomieszczeniu

Płeć: Kobieta



Hehe i jeszcze niektóre wypowiedzi składa razem tak, żeby nikt nie miał racji, a żeby było ciekawie:P Tak tak ta wyobraznia hihihihihihihihihihi
blink.gif laugh.gif hehe , To pewne, że Potter się przyczyni do uwolnienia ludzkości. Jakby to było, gdyby Pan Potter, nie zrobiłby czegoś dobrego biggrin.gif hehehe


--------------------
...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 24.08.2004 21:02
Post #163 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



Jakby to było, gdyby Potter'a na tym świecie nie było... lol biggrin.gif:D:DJak to wielce brzmi "Tak to ten Harry Potter, to on ocalił świat, to on sprawił, że było Ci dane przyjsc na świat 11 lat temu i dzięki temu mozesz iść do Hogwartu synku...bo to właśnie ten chłopiec uratował swiat, zapamiętaj jego imie Harry juniorze lol biggrin.gif:D:D:Dhahahahaha

Tak sobie rozkminiłam, ze jakby kto zebrał te nasze wszytkie wyobrażenia do kupy to byłaby z tego całkiem niezła ksiązka<buhahaha>, lol forumowicze zbuliby majątek hahaha lol biggrin.gif:D:D.

A teraz na poważnie..tia powaga ja i powaga wink.gif, hm sądzę że będzie jakaś ostateczna walka, wprawdzie w pobliżu będzie Dumbledore, ale staruszek wreszcie zrozumie że Harry'emu już nie można pomóc, nie można zmienić przeznaczenia i będzie stał i patrzył jak jego uczeń, który będzie wtedy już naprawde świetnym magiem, sam w pojedynkę zmaga się z największym czarnoksiężnikiem wszechczasów lol. ;] Może mu się fartnie i wygra, może zginą oboje albo tylko on, a Voldek straci swoją nieśmiertelność i nawet Dumbledore nie będzie miał zahamowań przed unicestwieniem go. Noi the end. =)


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 24.08.2004 21:14
Post #164 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Ej, ludzie, czy to dobry temat? Rozważania na temat: czy i jak Harry pokona Volda, są w innym temacie chyba. No ale trudno. Ten temat, założony zresztą przeze mnie (dziękujcie mi! biggrin.gif ) rozwija się bardzo szybko. I dobrze.

P.S. Nie piszcie tyle postów bo nie nadążam czytać i wchodzić na forum!

No, to teraz moja kolej:
- Co do tego, że zginie Voldzio, nie mam wątpliwości, ale czy Harry razem z nim - nie wiem. A ja słyszałam, że Syriusz nie zginął bez powodu, a Remus w siódmej części odegra sporą rolę. Może obaj pomogą Harry'emu go pokonać? Syriusz jako jakiś rodzaj widma (tak jak w 4 tomie James i Lily), Remus (oby) jeszcze żywy, ale może też zginąć w walce... cry.gif No nie wiem...

-Ale zanim do tego dojdzie, to mam nadzieję, że Remus się z Harrym zaprzyjażni...
QUOTE

dochodze do wniosku ze smierć Syriusza umozliwiła Harry'emu bliższą przyjaźń z Remusem (jadą na tym samym wózku).


Właśnie. Jego śmierć ich zbliży. Przynajmniej, logicznie myśląc, powinna. Ale książki Rowling często przeczą logicznemu myśleniu fanów....

Tak, wiecie co - Jo przegląda czaty i forum na całym świecie, polskie też, bo mówi w 150 językach i ciekawią ją teorie fanów z całego świata. tongue.gif


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 24.08.2004 21:21
Post #165 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



lol proste...zna nawet język goblinów haha biggrin.gif:D:D A ta opcja z Syriuszem - widmem, calkiem dobra ale sądze ze Rowling już nie powtórzy tego co było w IV części, z reguły nie powtarza takich akcji...wiecie zdarzenia w każdej częsci są inne, mają inny przebieg, i nie mają aż tak znaczących podobieństw do zdarzeń z przeszłości, wiec wątpię w taką powtórke;)


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 24.08.2004 22:00
Post #166 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



No może i nie powtórzy, ale może Syriusz pomoże w inny sposób? I jak myślicie, jaką rolę może Remus odegrać (czemu tylko tego, co odda za Harry'ego życie, czy wszyscy muszą ginąć przez niego tongue.gif?) w 6 i 7 tomie.

Heh a może oprócz przyjaciela w osobie Harry'ego znajdzie sobie jakąś laskę laugh.gif ? Nie no, żartuję, ale...



--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 25.08.2004 09:58
Post #167 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



Jaką rolę...no wiemy, że działa dla Zakonu czynnie, ma jakąś wyznaczoną misję.Może on również przekonuje kogoś do przejścia na stronę dobra, może kogoś szpieguje albo ma inne zadanie lol. turned.gif. Pewnie jeszcze Coś zrobi,bo w końcu ma on jakieś tam znaczenie dla książki, w sumie należy do najbliższego grona otaczającego Harry'ego...może będzie go chronił? Nie wiem, ale w sumie niezły z niego czarodziej, zna wiele pożytecznych zaklęć.wink.gif A przecież on własnie był w gronie osób, które odebrały na końcu książki Potter'a z pociągu,pogroził też troche Dursley'om i może rzeczywiście będzie dbał o to żeby Harry'emu niczego w domu nie brakowało, szczególnie teraz- po śmierci Syriusza.....w sumie to mnie zastanawia jak Dursley'owie zareagują, jeśli np w pewnym momencie Harry im powie co się stało, powie im że zginął Syriusz, jego ojciec chrzestny i przyjaciel...czy ich to w ogóle poruszy? A może ciotka Petunia zna "tego Black'a" z opowiadań Lily,może wie ze był najlepszym kumplem James'a i moze nawet poznała go kiedyś osobiście..moze nawet polubiła i dla niej róniez bedzie to jakas strata<--w to jakoś wątpie wink.gif....w każdym bądź razie mogło by być wiele opcji ;-P


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eowina
post 25.08.2004 13:13
Post #168 

Uczeń Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 200
Dołączył: 09.03.2004
Skąd: Lublin




Jakos nie chce mi sie wierzyc ze Petunia poznala Syriusza i go polubila wink.gif To dosc naciągane.
Co do Lupina to mysle ze bedzie sie staral zastąpic potterowi Syriusza i w jakis sposób bedzie go chronic.Wszystko przed nami,trzeba poczekac na VI tom wink.gif


--------------------
"Nie każdy bładzi,kto wędruje..." J.R.R Tolkien

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 25.08.2004 15:06
Post #169 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



Nie Ewoino...on nie bedzie chciał go zastąpić, bo on ma tą świadomośc ze jego już nikt Harry'emu nie zastąpi...z resztą jemu również wink.gif.Moze bedzie chciał go wesprzeć, zaprzyjaźnic sie z nim i zapewnić ze zawsze moze na niego liczyc, ale na pewno nigdy mu nie da do zrozumienia ze chce mu zastąpic Syriusza, bo sam zapewne by tego nei chciał wink.gifbiggrin.gif.


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 26.08.2004 11:34
Post #170 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Niee, zastąpić zupełnie to na pewno mu się nie uda...

Ja myślę, że po prostu razem będzie im łatwiej znieść ten okres po śmierci Syriusza.... O ile on umarł! dry.gif

Ale jeśli Rowling w 6 tomie nie zaprzyjaźni Hary'ego z Remusem, to się wścieknę! W ogóle będę BAAARDZO zła, jeśli Lupina będzie mniej niż w 5 części wink.gif Proponuję żeby było go tyle co w 5 plus tyle, co było wcześniej Syriusza tongue.gif


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NeMhAiN
post 26.08.2004 11:49
Post #171 

Prefekt


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 419
Dołączył: 24.08.2004

Płeć: Kobieta



ja bym sie wsciekła jakby Lupin sie nie pokazał zbyt duzo w 6 a jush najgorzej jakby go Rowling usmierciła...nie...nie zrobi tego za bardzo go lubi a poza tym nic takiego nie zapowiadała.... dry.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 26.08.2004 12:12
Post #172 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



Może wreszcie uchyli rąbka tajmnicy co takiego robi Remusik dla zakonu, niekoniecznie musi o nim na non stopie pisac. Chciałabym jednak żeby było cos takiego jak w V-tce...cos co bedzie mówiło o wszystkich Huncwotach i o ich przygodach, nie wiem jakieś wspominanie czy coś. Noi zeby nie zabiła Remusa tylko tym razem kogoś złego...np. Malfoy'a? W sumie to nie wiem co sie z nim dzieje...w koncu Azkaban opuścili Dementorzy, nie moge sobie przypomniec co sie z nim stało lol biggrin.gif.


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kkate
post 26.08.2004 12:23
Post #173 

Czarodziej


Grupa: slyszacy wszystko..
Postów: 894
Dołączył: 10.03.2004

Płeć: Kobieta



Heja, ten temacik się zrobił troszkę długi, ale rozmawia się na nim fajnie - kto dyskutuje? Ja, ren.Asiek, czasem się Madziula włączy, czasem ktoś inny...

Dobrze, w takim naszym skromnym gronie jest bardzo sympatycznie.... wink.gif Załóżmy sobie fanklub Remusa laugh.gif !!!!

QUOTE
Chciałabym jednak żeby było cos takiego jak w V-tce...cos co bedzie mówiło o wszystkich Huncwotach i o ich przygodach, nie wiem jakieś wspominanie czy coś


O tak, koniecznie! Nie musi to być scena cała, jak w myślodsiewni, ale chociaż żeby Remus opowiadał Harry'emu o starych, dobrych czasach...

P.S. Piszcie do mnie na gg (1446299)!

Ten post był edytowany przez kkate: 26.08.2004 12:24


--------------------
just keep dreaming.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rhea (Kasiula)
post 26.08.2004 23:30
Post #174 

Tłuczek


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 38
Dołączył: 01.03.2004




Po pierwsze ----> Serdecznie pozdrawiam Kkate za załozenie tego tematu biggrin.gif

A po drugie ----> LUPIN JEST SIUPER!!!!!! W książce jak i w filmie był i jest niesamowity!!!! Mój ulubiony bohater!!! Poprostu młaaa biggrin.gif kiss.gif

Co do jego romansiku (pierwsza strona smile.gif ) to myśle że jednak coś było. Ale nie dużo... Malutki romansik smile.gif

A co do Fanklubu Remusa to świetny pomysł biggrin.gif Jak taki będzei to prosze mnie powiadomić biggrin.gif

Pozdrawiam=*

Ten post był edytowany przez Rhea (Kasiula): 26.08.2004 23:32


--------------------
LUPIN RLZ!!!!!!!!!!!!!!!=*
Hehe....=D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ren.Asiek
post 27.08.2004 10:17
Post #175 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 553
Dołączył: 23.11.2003
Skąd: Kraków :)))

Płeć: Kobieta



lol fan club Remusa? laugh.gif Tylko po co...lubie dyskutować, jak mnie coś interesuje,ale nie od razu tworzyć fan cluby lol biggrin.gif:D:D.Nie że nie lubie Remusa, tylko nie interesuje mnie zabawa w fan club wink.gif.

...malutki romansik heh...w sumie to i tak byśmy sie pewnie o nim nie dowiedzieli, bo Rowling jakoś nie ma skłonności do opisywania miłostek dorosłych postaci, równie ważnych bohaterów. wink.gif Pewnie nie chce pogrubiać jeszcze badziej książki o tak "nieważne sprawy"<-- lol pewnie ona by tak stwierdziła, mając w głównym planie Harry'ego ;]


--------------------
Być nikim innym jak samym sobą w świecie, który każdego dnia próbuje zrobić nas kimś innym.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

18 Strony « < 5 6 7 8 9 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 27.05.2024 21:22