Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

129 Strony « < 59 60 61 62 63 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [filmy] Co Ostatnio Obejrzeliśmy, cd

owczarnia
post 24.12.2007 14:43
Post #1501 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



Prawda? Szkoda, że przy tym niedoceniany, bo wszyscy uważają że zrobił karierę tylko ze względu na urodę. Co jest o tyle zabawne, że jego pierwsze większe role ("Chłopięcy świat" i "Co gryzie Gilberta Grape'a") nie miały nic kompletnie wspólnego z lansowaniem jakiegokolwiek seksapilu. Zwłaszcza Gilbert, w którym Leo gra opóźnionego w rozwoju Arniego. Pierwsza nominacja do Oscara w dodatku to była jego (i miał zaledwie osiemnaście lat). Po dziś dzień nie rozumiem, dlaczego go wtedy nie dostał. Ani przy dwóch kolejnych okazjach. W końcu kunia Titanic na jego plecach pojechał. Btw, kto widział jego Romea wub.gif? Nie wyobrażam sobie lepszego.

A, i jeszcze "Całkowite zaćmienie" Agnieszki Holland. I "Przetrwać w Nowym Jorku". Kurcze flak.

Ten post był edytowany przez owczarnia: 24.12.2007 14:46


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nutrias
post 24.12.2007 15:05
Post #1502 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 680
Dołączył: 02.06.2007
Skąd: z kont

Płeć: Mężczyzna



'Jestem legendą'. Fajny filmik, ale bez większych rewelacji. Świetny obraz zniszczonego NY, dobra gra Smitha, wkurzające potworki wink2.gif

Wesołych
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hazel
post 24.12.2007 16:27
Post #1503 

czym jest fajerbol?


Grupa: czysta krew..
Postów: 3081
Dołączył: 24.12.2005
Skąd: panic room

Płeć: kaloryfer



Hairspray - nieporozumienie. Przez cały film płakałam ze śmiechu (w poważnych momentach) lub chowałam głowę pod kołdrę z zażenowania (w momentach z założenia komediowych). Film dobitnie potwierdza regułę, że dobre musicale osadzone w realiach lat 60-tych powstawały tylko w latach 60-tych. Muzyka naprawdę niezła, ale wbrew pozorom to trochę za mało, bo w innych dziedzinach obraz został położony koncertowo, nie pomaga nawet gwiazdorska obsada w postaci parodiującej samą siebie Michelle Pfeiffer, zdziadziałego Walkena czy Johna Travolty, którego nie poznałam w roli Mamuśki.

Nanny Diaries
- nie napiszę, że film nie spełnił moich oczekiwań, bo byłoby to kłamstwo - spełnił je koncertowo, będąc prostą i płytką komedyjką. Dobre na zimowy wieczór, kiedy jedyne czego człowiek oczekuje to usiąść w fotelu z kubkiem herbaty i obejrzeć jakiś odmóżdzacz.


--------------------
user posted image
The voice in my head doesn’t think I’m crazy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nutrias
post 24.12.2007 21:12
Post #1504 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 680
Dołączył: 02.06.2007
Skąd: z kont

Płeć: Mężczyzna



'W pogoni za szczęściem' po raz kolejny. Kocham ten film. Polecam wszystkim, którzy nie widzieli smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hermiona1900
post 25.12.2007 00:52
Post #1505 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 518
Dołączył: 10.06.2006
Skąd: ja to znam??

Płeć: Kobieta



Jest ktoś mi w stanie pomóc? Widziałam super film - horror komediowy "Idle Hands" z Devonem Sawą....i teraz nigdzie nie mogę go znaleźć.W necie tylko parę słów o tym filmie, nic wielkiego.A na youtube to już w ogóle bieda. Ktoś może zna film i wie gdzie ściągnąć?? Bardzo bym była wdzięczna za cokolwiek...


--------------------
Gryffindor

KLL
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hazel
post 25.12.2007 02:58
Post #1506 

czym jest fajerbol?


Grupa: czysta krew..
Postów: 3081
Dołączył: 24.12.2005
Skąd: panic room

Płeć: kaloryfer



Widziałam to kiedyś. W sumie głupi był ten film.

http://torrentportal.com/details/647861/Id...aLe.avi.torrent


--------------------
user posted image
The voice in my head doesn’t think I’m crazy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hermiona1900
post 25.12.2007 03:05
Post #1507 

Prefekt Naczelny


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 518
Dołączył: 10.06.2006
Skąd: ja to znam??

Płeć: Kobieta



Dzięki wielkie smile.gif mi się film bardzo podoba. Są gusty i guściki... smile.gif


--------------------
Gryffindor

KLL
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nutrias
post 27.12.2007 18:29
Post #1508 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 680
Dołączył: 02.06.2007
Skąd: z kont

Płeć: Mężczyzna



Koncert Arctic Monkeys z Glastonbury 07. Biorąc pod uwagę, że nigdy nie widziałem jak AM grają koncerty, byłem w wielkim szoku. Na sam początek genialny power w kawałku 'When The Sun Goes Down', dalej już tylko lepiej. Generalnie strasznie się zajarałem smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilith
post 27.12.2007 23:01
Post #1509 

non sono sposata!


Grupa: czysta krew..
Postów: 3543
Dołączył: 06.10.2006

Płeć: Kobieta



QUOTE(owczarnia @ 24.12.2007 03:37)
złota połowa złotej pary wszech czasów Redford/Newman, z której to dwójki wolę Newmana.
*


tez go wolę biggrin.gif
ale Redforda jakoś w spadku po matce przejęłam no i trudno wink2.gif


--------------------
user posted image

ha!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post 28.12.2007 00:45
Post #1510 

nocturnal


Grupa: czysta krew..
Postów: 5438
Dołączył: 10.04.2003
Skąd: Poznań, miasto doznań.

Płeć: Kobieta



Widze ze mamy te same objawy. Przejmowanie po matkach :d


--------------------
“You may be as vicious about me as you please. You will only do me justice."

deviantART
last.fm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 28.12.2007 23:15
Post #1511 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



Nocna straż - zaskakująco dobry thriller. W napięciu trzyma, nie powiem. Akcja toczy się głównie w kostnicy, więc atmosfera jest idealna. Film przy tym nie stara się używać oklepanych trików zbyt jawnie, jest nawet parę meta-wypowiedzi typu "W filmach mordercy zawsze wyjawiają motywy swojego działania. W życiu jest inaczej". Dobra gra aktorska, żadnych wielkich gwiazd, można miło spędzić czas. Polecam.

U Pana Boga za piecem - wspaniały film smile.gif Naprawił mi cały dzień. Właśnie do czegoś takiego tęsknię. Polecam jeszcze mocniej.


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 29.12.2007 00:02
Post #1512 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



ja nie wiem co z wami, kobiety. mnie zaden Pitt ani Redford nigdy nie zachwycal. zadziwiająco zgadzam sie z Katonikiem - Depp, Dicaprio- o tongue.gif Chociaz po Deppie jest dlugo dlugo nic.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 29.12.2007 04:18
Post #1513 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(nutrias @ 24.12.2007 14:05)
'Jestem legendą'. Fajny filmik, ale bez większych rewelacji. Świetny obraz zniszczonego NY, dobra gra Smitha, wkurzające potworki wink2.gif
*


Mniej więcej to samo mam do powiedzenia na temat tego filmu. Szkoda, nastawiałam się na coś lepszego.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vold
post 29.12.2007 11:56
Post #1514 

rzygacz pospolity II


Grupa: czysta krew..
Postów: 1190
Dołączył: 25.04.2006
Skąd: Spółdzielnia Osiedlowa

Płeć: Mężczyzna



Nie no, kozackie jest I am Legend.
Podniosłe, wiadomo.
Sztuczne, wiadomo.
Itd., wiadomo.


Ale MA TAKI klimat przez jakieś 40-50 minut filmu, tylko cholernie brakowało mi scen pożerania ludzi no sad.gif Naprawde film z megaogromnym potencjałem jak na takie kino rozrywkowe, ale troszke zabraklo. No i Smith jest masakryczny, nie dziwię się czemu w Stanach jest na niego taki hype.


--------------------
Dwudziesta trzecia, dzień jak Kukuczka zleciał.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ramzes
post 29.12.2007 15:10
Post #1515 

Mistrz Różdżki


Grupa: Prefekci
Postów: 1237
Dołączył: 06.08.2007
Skąd: Cz-wa/Krk

Płeć: Mężczyzna



W końcu się zmobilizowałem i obejrzałem Iluzjonistę. Całkiem przyjemny film, miło spędziłem prawie dwie godziny. Bardzo podobała mi się trójka głównych męskich bohaterów, szczególnie inspektor policji. Ale Edward Norton też wykonał dobrą pracę. Urzekła mnie też iluzja, jaką pokazywał główny bohater, wiem, że to film itd., ale efekt był naprawdę dobry. Sam klimat filmu też bardzo mnie urzekł - chodzi mi o kolorystykę. Taka stonowana, w stylu retro, naprawdę super to wyszło. Co do fabuły, to w pewnym momencie zacząłem się spodziewać takiego zakończenia, bo jakby nie patrzeć film nas przygotowuje i oswaja z myślą, że wszystko jest iluzją smile.gif


--------------------
As the philosopher Jagger once said - "You can't always get what you want"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilith
post 29.12.2007 15:25
Post #1516 

non sono sposata!


Grupa: czysta krew..
Postów: 3543
Dołączył: 06.10.2006

Płeć: Kobieta



QUOTE(Neonai @ 29.12.2007 00:02)
ja nie wiem co z wami, kobiety. mnie zaden Pitt ani Redford nigdy nie zachwycal. zadziwiająco zgadzam sie z Katonikiem - Depp, Dicaprio- o tongue.gif Chociaz po Deppie jest dlugo dlugo nic.
*


ale ja nie zaprzeczam, ze Deep i DiCaprio ;]


--------------------
user posted image

ha!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 29.12.2007 17:14
Post #1517 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE(vold @ 29.12.2007 10:56)
Nie no, kozackie jest I am Legend.
Podniosłe, wiadomo.
Sztuczne, wiadomo.
Itd., wiadomo.


Ale MA TAKI klimat przez jakieś 40-50 minut filmu, tylko cholernie brakowało mi scen pożerania ludzi no sad.gif Naprawde film z megaogromnym potencjałem jak na takie kino rozrywkowe, ale troszke zabraklo. No i Smith jest masakryczny, nie dziwię się czemu w Stanach jest na niego taki hype.
*


Dlatego wspomniałam o "28 dni później" - tam wszystko było jak trzeba, no, może poza ostatnią sceną. Ale i tak, pomimo że była troszeczkę kiczowata, nawet się nie umywa pod tym względem do 'I Am Legend'. Smith jest dobry, oczywiście, sama go bardzo lubię, ale Cillian Murphy był lepszy. A raczej: miał lepiej poprowadzoną i ogólnie lepszą, rolę do zagrania. Klimat żywcem wzięty z "28 dni później", tylko oczywiście odpowiednio napompowany amerykańskim rozmachem - też porażka. Za dużo, za bardzo, za mocno. Londyn był o wiele ciekawiej pokazany, znacznie bardziej poruszająco. I przede wszystkim bez tego sztucznego zadęcia. Nie, nie, nie. Obejrzeć się da, ale mnie osobiście bardziej wkurzył niż cokolwiek innego. Bo po trailerze się nastawiłam, a tu kupa sad.gif.


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
abstrakcja
post 29.12.2007 22:06
Post #1518 

Reborned. Siódma z O6.


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 801
Dołączył: 27.07.2007
Skąd: Wszędzie

Płeć: Kobieta



QUOTE(Lilith @ 29.12.2007 15:25)
QUOTE(Neonai @ 29.12.2007 00:02)
ja nie wiem co z wami, kobiety. mnie zaden Pitt ani Redford nigdy nie zachwycal. zadziwiająco zgadzam sie z Katonikiem - Depp, Dicaprio- o tongue.gif Chociaz po Deppie jest dlugo dlugo nic.
*


ale ja nie zaprzeczam, ze Deep i DiCaprio ;]
*



Dicaprio, o tak!
[nikt nigdy nie zwraca na niego jakiejś tam specjalnej uwagi, wszystkie to się tylko Deepem i Pittem zachwycają, a to przeciez jest chłopak cud miod i orzeszki, no! ].
Deep ma urode, oj tak, natomiast całkowicie nie kreci mnie ten caly cykl Piratów z karaibów. Widziałam jedna czesc - grubo przereklamowane, tyle powiem.

A z polskich to byłby chyba Borys Szyc. Albo Ci... Mroczkowie, no wiecie, z M jak Miłość. Zakościelny mi się nie podoba ;]


--------------------
Jedyną stałością jest zmiana.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PrZeMeK Z.
post 29.12.2007 22:44
Post #1519 

the observer


Grupa: czysta krew..
Postów: 6284
Dołączył: 29.12.2005

Płeć: wklęsły bóg



Szklana pułapka 4 - fajne smile.gif Genialna akcja Willisa na koniec. Jedna wielka bajka, ale fajnie zrobiona. Nie polecam, bo najwyraźniej oglądam tylko filmy, które wszyscy już widzieli, więc nie ma sensu.


--------------------
Hey little train, wait for me
I once was blind but now I see
Have you left a seat for me?
Is that such a stretch of the imagination?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GrimmY
post 30.12.2007 03:37
Post #1520 

Potężny Mag


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 2510
Dołączył: 08.07.2004
Skąd: z miejsca, gdzie stało zomo.

Płeć: Mężczyzna



moim zdaniem klimat 'i am legend' jest przede wszystkim zerżnięty z książki (całkiem niezłej zresztą) pod tym samym tytułem, jak również z dwóch poprzednich ekranizacji (last man on earth & the omega man, nie pamiętam dat produkcji ale lata 70te max) i przyczepić się mógłbym, że to 28dni czerpie z tych dwóch ostatnich filmów :]


--------------------
user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
owczarnia
post 30.12.2007 19:24
Post #1521 

Bagheera


Grupa: czysta krew..
Postów: 4378
Dołączył: 20.07.2005

Płeć: Kobieta



QUOTE
On the DVD commentary, Boyle and Garland frequently call it a post apocalyptic, horror and zombie film, commenting on scenes that were specific references to George A. Romero's original Dead trilogy. There are also marked similarities to another George Romero film, 1973's The Crazies. However, during the initial marketing of the film Boyle did try to distance the film from such labels. Boyle identified John Wyndham's The Day of the Triffids as Garland's original inspiration for the story.

Jak widzisz, twórcy "28 dni później" nie wypierają się inspiracji innymi filmami, z tym że akurat nie 'I Am Legend' wchodziło w grę. Zresztą, tak jak już napisałam, wtórność nie przeszkadzałaby mi tak bardzo, gdyby nie fakt, że (na tle) wypadło to aż tak słabo.

Ten post był edytowany przez owczarnia: 30.12.2007 19:41


--------------------
Welcome back, plus one. we missed you!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 03.01.2008 23:24
Post #1522 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



Alien versus Predator 2 - flaczki, krew, kwas, latające głowy. Czyli to czego moznaby sie spodziewac. Troche irytowalo mnie, ze wszystko jakies takie zaciemnione i czasami tylko po plamach kwasu mozna bylo sie domyslec, ze to Predator dekapituje Obcego :P

Koncowe sceny w szpitalu - masakra. Tzn cały film to jedna wielka masakra, ale wrazliwsi niech sobie scene z kobieta w ciazy odpuszcza.
Klimat moze nie wgniatał w fotel, ale dawał rade.

No i ogladalem z kumplami, wiec i posmiac mozna sie bylo. Za przyszpilenie laski do sciany Predator dostal od nas owacje prawie na stojaco [nie chcielismy zaslaniac ludziom z tylu :P] :C


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 04.01.2008 00:11
Post #1523 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Widział ktoś "Nianię w NY", bo bardzo dobre recenzję zasłychuję od ludzi, których bym nie podejrzewał. A że "Diabeł ubiera się u Prady" uważam za bardzo miły film, to może i ten mi się spodoba...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hazel
post 04.01.2008 00:13
Post #1524 

czym jest fajerbol?


Grupa: czysta krew..
Postów: 3081
Dołączył: 24.12.2005
Skąd: panic room

Płeć: kaloryfer



No ja widziałam. Obleci jak masz ochotę obejrzec coś, co nie wymaga większego wysiłku intelektualnego.


--------------------
user posted image
The voice in my head doesn’t think I’m crazy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 04.01.2008 00:19
Post #1525 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Ha! Lubię takie. Od wysiłku mam książki, hyhy.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

129 Strony « < 59 60 61 62 63 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 25.05.2024 06:27