Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

87 Strony « < 53 54 55 56 57 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Festiwale, wszystkie jak leci!

Rysiek_Kowal
post 25.03.2008 20:33
Post #1351 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 984
Dołączył: 12.07.2006

Płeć: Mężczyzna



jutro ogłoszą.
ale na 100% The Raconteurs i chyba jednak Jay-Z(no chyba że nie jest 'mega-gwiazdą hiphopową')

edit:
no i The Kooks pasują do opisu.

Ten post był edytowany przez Rysiek_Kowal: 25.03.2008 20:35
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilith
post 25.03.2008 20:35
Post #1352 

non sono sposata!


Grupa: czysta krew..
Postów: 3543
Dołączył: 06.10.2006

Płeć: Kobieta



ta supermega gwiazda to bedzie 50 cent ;]


--------------------
user posted image

ha!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rysiek_Kowal
post 25.03.2008 20:37
Post #1353 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 984
Dołączył: 12.07.2006

Płeć: Mężczyzna



ale on był niedawno przecież a Jaya nie było tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilith
post 25.03.2008 20:42
Post #1354 

non sono sposata!


Grupa: czysta krew..
Postów: 3543
Dołączył: 06.10.2006

Płeć: Kobieta



byl przeciez na Coke Live.
50 Cent!
50 Cent!
biggrin.gif


--------------------
user posted image

ha!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ahmed
post 26.03.2008 03:59
Post #1355 

The Fallen


Grupa: czysta krew..
Postów: 2027
Dołączył: 16.07.2005
Skąd: 20eme arrondissement de Paris

Płeć: Mężczyzna



Gnarls Barkley? Wu-Tang Clan? OutKast (mój osobisty faworyt)?


--------------------
w nocy spać i grzecznym być za dnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 26.03.2008 10:13
Post #1356 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Mają ostatnią szansę. Tzn. jeśli gwiazdą będzie Wu-Tang albo OutKast no to znów zacznę rozważać Open'era. Jeśli chodzi o gwiazdę, która już u nas była, to jest to jakby myśl przewodnia Ziółkowskiego w tym roku chyba. A co indiedwupłytowego zespołu, to faktycznie - nasuwają się Racountersi i Kooksi. Jedno i drugie spoko i jedno i drugie raczej nie przebije MBV, więc powoli zaczynam się decydować...

Co do Offa no to w ogóle wiadomo, że będę i jeszcze w tym roku planujemy wygrać konkurs i tam zagrać.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vold
post 26.03.2008 17:33
Post #1357 

rzygacz pospolity II


Grupa: czysta krew..
Postów: 1190
Dołączył: 25.04.2006
Skąd: Spółdzielnia Osiedlowa

Płeć: Mężczyzna



No jeżeli Jay to kupuje jednak bilet. Jeżeli Jay, Nas albo Outkast smile.gif
No ew. Lupe Fiasco.
Dobra, jeszcze Blackstar [Mos Def i Talib Kweli]
Mos Def by pasował w sumie do Openera.


Ten post był edytowany przez vold: 26.03.2008 17:34


--------------------
Dwudziesta trzecia, dzień jak Kukuczka zleciał.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nutrias
post 26.03.2008 21:15
Post #1358 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 680
Dołączył: 02.06.2007
Skąd: z kont

Płeć: Mężczyzna



The Racounters !!!!!
Goldfrapp
The Cribs

Ten post był edytowany przez nutrias: 26.03.2008 21:18
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ahmed
post 26.03.2008 21:18
Post #1359 

The Fallen


Grupa: czysta krew..
Postów: 2027
Dołączył: 16.07.2005
Skąd: 20eme arrondissement de Paris

Płeć: Mężczyzna



łeeeee. bieda.


--------------------
w nocy spać i grzecznym być za dnia.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vold
post 26.03.2008 21:19
Post #1360 

rzygacz pospolity II


Grupa: czysta krew..
Postów: 1190
Dołączył: 25.04.2006
Skąd: Spółdzielnia Osiedlowa

Płeć: Mężczyzna



czuje sie ruchany w dupsztala.
to boli, wierzcie.

a, w ogole to mogliby mnie kupic chyba tylko rage against the machine smile.gif

tak patrze na cennik roskilde i whoa, na 90% nie bede mogl sobie pozwolic, a lineup fajny, nawet jak dla mnie. hurracaine w tym roku do dupy dosyc.


--------------------
Dwudziesta trzecia, dzień jak Kukuczka zleciał.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilith
post 26.03.2008 21:26
Post #1361 

non sono sposata!


Grupa: czysta krew..
Postów: 3543
Dołączył: 06.10.2006

Płeć: Kobieta



bieda bieda


--------------------
user posted image

ha!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Child
post 26.03.2008 21:31
Post #1362 

leżący rybak


Grupa: czysta krew..
Postów: 7043
Dołączył: 26.11.2003

Płeć: Mężczyzna



Grim kiedys podrzucił [tak w ramach ciekawostki daje :p] http://www.novarock.at/


--------------------
user posted image
His power level... It's over ni-- oh, wait. It's only over seven thousand.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nutrias
post 26.03.2008 21:36
Post #1363 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 680
Dołączył: 02.06.2007
Skąd: z kont

Płeć: Mężczyzna



Goldfrapp - lipa
The Raconteurs - zajebiście
The Cribs - bardzo słabo znam, ale nie zachwycają

Jestem teraz ciekaw tej mega wielkiej gwiazdy hiphopowej - w sobotę się dowiemy.

Coś czuję, że w tym roku scena World będzie przeze mnie częściej oblegana niż główna.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lilith
post 26.03.2008 21:39
Post #1364 

non sono sposata!


Grupa: czysta krew..
Postów: 3543
Dołączył: 06.10.2006

Płeć: Kobieta



ja bym się tym składem podnieciła w zeszłym roku.


--------------------
user posted image

ha!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 26.03.2008 23:25
Post #1365 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



Goldfrapp nowa jest tak straszna, że musieliby mi doplacić, żebym zostal caly koncert.


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neonai
post 26.03.2008 23:38
Post #1366 

Jolene


Grupa: czysta krew..
Postów: 3818
Dołączył: 20.10.2003
Skąd: z nizin.

Płeć: Kobieta



cry.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 27.03.2008 00:41
Post #1367 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Ej nie no, Racounters są ok. Ale generalnie jest słabawo. Chyba jednak się zrujnuję i jadę do Danii.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nutrias
post 27.03.2008 22:19
Post #1368 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 680
Dołączył: 02.06.2007
Skąd: z kont

Płeć: Mężczyzna



Jak na razie to wolę pozostać w domu i zaoszczędzić pieniądze, chociaż bilet już kupiłem :/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Potti
post 27.03.2008 22:39
Post #1369 

Plotkara


Grupa: czysta krew..
Postów: 2140
Dołączył: 05.04.2003
Skąd: Paris or maybe Hell

Płeć: Kobieta



ej, po co mówicie o jakimś Openerze, Nelly Furtado na Malcie !!!!

Ten post był edytowany przez Potti: 27.03.2008 22:39


--------------------
voir clair dans le ravissement
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rysiek_Kowal
post 27.03.2008 22:44
Post #1370 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 984
Dołączył: 12.07.2006

Płeć: Mężczyzna



Lol?
To w takim razie zapytam jaką światową gwiazdę (mieszczącą się w profilu festiwalu i będącą chociaż przyzwoicie popularną w Polsce) chciałbyś zobaczyć?

Ech.. coraz więksi z was porcysowi malkontenci. Czekajcie dalej na Radiohead. I tak nie przyjadą. A nawet jeśli kiedyś się pojawią i tak powiecie, że za późno i teraz już nie chcecie ich zobaczyć. Taka prawda. A jak nie czujecie się targetem tego festiwalu to po co ta spinka, oczekiwania, pretensje? Nie będzie rozczrowania jak zdacie sobie sprawę, że nie do was mówi Ziółkowski.
A tak poza tym jak coś (nie daj boże) stanie mi na drodze w podróży na Roskilde to i tak w wielką przyjemnością pojadę na Openera zobaczyć Beirut, CocoRosie, M.I.A a nawet The Raconteurs (i pewnie kilka jeszcze nie ogłoszonych plus z tuzin polskich). I nie mówcie, że nie warto. Sorry, ale takie są właśnie festiwale. Nigdy line-up nie pasuje w stu procentach i nigdy nie chodzi się na koncerty wszystkich wykonawców. Swoją drogą to nie chciałbym, żeby było za dużo gwiazd, które chciałbym koniecznie zobaczyć. Lepiej zobaczyć wszystko co się chce niż załować, że muszę wybierać.



QUOTE(Potti @ 27.03.2008 21:39)
ej, po co mówicie o jakimś Openerze, Nelly Furtado na Malcie !!!!
Noo! I to za jaką budżetową kwotę!

Ten post był edytowany przez Rysiek_Kowal: 27.03.2008 22:47
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Katon
post 28.03.2008 01:32
Post #1371 

YOU WON!!


Grupa: czysta krew..
Postów: 7024
Dołączył: 08.04.2003
Skąd: z króliczej dupy.

Płeć: tata muminka



Ryśku, przesadzasz w drugą stronę. Wiadomo, ze w tegorocznym line-upie są fajne rzeczy i w ogóle, ale jednak znacznie więcej jest kapel bez formy, albo już trochę bez znaczenia. To jest smutne trochę. W zeszłym roku w każdej kategorii był jakiś strzał w dziesiątkę. Coś TAKIEGO. Myślę, że to tego nam brakuje i na to narzekamy. Nie przestaliśmy być targetem, bo za bardzo jakby nie mamy wyjścia. Ale no naprawdę Sonic Youth to były dziady stare, ale zaraz po kapitalnym "Rather Ripped" i po genialnej, owocnej, przełomowej karierze. Ciągle w formie. Ich tegorocznym odpowiednikiem zdają się być Sex Pistols i naprawdę możemy się dialektycznie gimnastykować, żeby się ucieszyć, ale jakoś mało kto się cieszy. Mniejsza podnieta z CocoRosie wynika z tego, że już byli. Mnie nie było i chętnie bym zobaczył, podobnie Beirut, no ale pewne psychologiczne prawidła są nie do ominięcia. MIA - fajnie, bez zastrzeżeń, ale z elektroniki chyba już nic naprawdę kapitalnego nie będzie. Hip-hop? Zobaczymy - daj Boże coś naprawdę fajnego. Rock? Chyba już koniec gwiazd. Racountersi są bardzo spoko, nie zamierzam narzekać. A przepraszam, na tym złym Porcysie co tylko narzeka ktoś twierdzi, że wie z pewnego źródła, że będą Battles. Jestem sceptyczny, ale no to byłoby coś. Czyli jest dobrze i poprawnie, ale bez błysku. Jeśli tylko się uda jadę na Roskilde. A Ty Ryśku trochę się zachowujesz jak starszy brat, który mówi młodszemu jak zajebiście będzie się bawił w domu i jakie to fajne, kiedy sam wychodzi na superfajną imprezę do klubu. Hehe.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rysiek_Kowal
post 28.03.2008 02:34
Post #1372 

Czarodziej


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 984
Dołączył: 12.07.2006

Płeć: Mężczyzna



QUOTE(Katon @ 28.03.2008 00:32)
Nie przestaliśmy być targetem, bo za bardzo jakby nie mamy wyjścia.
Otóż mamy. Jest przecież Off-Festival, który daje nam dużo mniej komerycyjne gwiazdy. Ja sam na przykład czuję się właśnie 100%towym targetem Offa bo marze o Sufjanie, Yeasayerze, The Nationalu czy Belle and Sebastian. To że chce ich zobaczyć nie znaczy że oczekuję ich na Openerze. Po prostu wiem, że to nie realne. Ze to dwa różne światy. I nie widzę powodu żeby się oburzać, że za każdym razem gdy ogłaszają nowego wykonawcę nie słyszę o nich. "Nie podoba mi się, nie ma 'moich' wykonawców, nie jadę", a nie "jadę bo muszą być jakieś zespoły dla mnie".
QUOTE(Katon @ 28.03.2008 00:32)
Ale no naprawdę Sonic Youth to były dziady stare, ale zaraz po kapitalnym "Rather Ripped" i po genialnej, owocnej, przełomowej karierze. Ciągle w formie. Ich tegorocznym odpowiednikiem zdają się być Sex Pistols i naprawdę możemy się dialektycznie gimnastykować, żeby się ucieszyć, ale jakoś mało kto się cieszy.
Ale nikt nie każe cieszyć się z każdego wykonawcy. Przeciez w ubiegłych latach też byli lepsi i gorsi, bardzie ulubieni i mniej. Poza tym nie wierze, że nie było takich koncertów i wykonawców, którzy dopiero na żywo przekonali do siebie Ciebie czy mnie. A poza tym skąd podejście: "oni są na pewno słabi" jeszcze przed jakimkolwiek kontaktem. Oczywiście, że to wielka niewiadoma. Ale zawsze niewiadoma, czyli nic pewnego, co nie znaczy, że od razu złego.
QUOTE(Katon @ 28.03.2008 00:32)
Mniejsza podnieta z CocoRosie wynika z tego, że już byli. Mnie nie było i chętnie bym zobaczył, podobnie Beirut, no ale pewne psychologiczne prawidła są nie do ominięcia.
A kogo nie było? No właśnie to mi się nie podoba. Patrzenie na każdą edycję przez pryzmat poprzedniej. Oczekiwanie niemożliwego. Jedyny zespół, któego można było oczekiwać wiemy że się nie zjawi. I tu kończą się wielcy. Dla mnie jasne było, że kiedyś musi nadejść moment, w którym skończa się wielkie gwiazdy i zaczną się powtórki. Nie rozumiem skąd takie wielkie rozczarowanie i wyzywanie od 'odgrzewanych kotletów'. Za dwa lata znów nową płyte nagra Skinner i Franz i też powinni przyjechać. Przecież na tym też polega fascynacja muzyką. Oglądanie postępu, rozwoju wykonawców, nowego materiału na kolejnych koncertach. To że widziałem TCIOF prawie 10 razy nie jest niczym złym, przeciwnie pozwala jeszcze lepiej spojrzeć na ten zespół - szczególnie, że ich lubię. Chciałbym oglądać zagraniczne gwiazdy tyle razy. Żadnej z tych gwiazd które będą w tym roku na Openerze nie widziałem ani razu (poza Beirutem) mimo, że byli już w Polsce. I raczej jest nas, takich osób większość.
QUOTE(Katon @ 28.03.2008 00:32)
MIA - fajnie, bez zastrzeżeń, ale z elektroniki chyba już nic naprawdę kapitalnego nie będzie.
A tutaj inna rzecz. Mówisz nic 'kapitalnego' nie będzie. Muzyka to nie tylko ósemkowe i dziewiątkowe płyty. Nie oczekujmy kapitalnych wykonawców, wystarczą dobzi. Nie przyjedzie sześciesiąt zespołów pokroju Radiohead bo po prostu tyle ich nie ma. Nie chciałbyś przecież, żeby ktoś powiedział, że nie pójdzie na koncert White Rabbit's Trip, bo są mile świetlne za gigantami, bo przecież to nie znaczy że nie mogą grać fajnie i dać dobrego koncertu. Najbardziej irytujące jest chyba polskie podejście w stylu: gdy na Roskilde ogłaszają na przykład Kings of Leon i The Notwist i ludzie reagują "wow fajnie będzie zobaczyć" a w Polsce na wykonawców z podobnej półki ludzie reagują "wtf co to za gwiazdy?!".
QUOTE(Katon @ 28.03.2008 00:32)
A przepraszam, na tym złym Porcysie co tylko narzeka ktoś twierdzi, że wie z pewnego źródła, że będą Battles. Jestem sceptyczny, ale no to byłoby coś. Czyli jest dobrze i poprawnie, ale bez błysku.
Z ciekawości powiedz co byłoby tym błyskiem? Coś co Ci się podoba? Twój ulubiony zespoł? Ciekawy, innowacyjny zespół? Komerycjna wielka gwiazda? Mało znany debiutant? W każdej z tych charakterystyk są wady. A to za mało popularny. A to szit radiowy. A to jakieś wynalazki. Za trudne. Nieprzystępne. Za nudne. Nie znajdziesz idealnego wykonawcy.
[A Battles to na Nowej Muzyce a nie na Open'erze.]
QUOTE(Katon @ 28.03.2008 00:32)
A Ty Ryśku trochę się zachowujesz jak starszy brat, który mówi młodszemu jak zajebiście będzie się bawił w domu i jakie to fajne, kiedy sam wychodzi na superfajną imprezę do klubu. Hehe.
Wcale nie jest przesądzone, że pojadę na Roskilde. Puki nie mam karnetu sprawda jest bardzo otwarta. A nawet jak będe go miał do końca nie wiadomo. Open'er to zawsze alternatywa. I to jak najbardziej pozytwna, a nie 'brzydsza siostra'. Inaczej nie interesowałbym się Open'erem w ogóle. Poza tym irytuje mnie dissowanie czegoś co niekoniecznie na to zasługuje. Szczególnie jak ktoś mówi o słabym line-upie, gdy na liście wykonawców jest artysta, który podobno dał jeden z najlepszych koncertów w Polsce zeszłego roku.

Ten post był edytowany przez Rysiek_Kowal: 28.03.2008 02:43
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nutrias
post 29.03.2008 14:12
Post #1373 

Absolwent Hogwartu


Grupa: Magiczni Forumowicze
Postów: 680
Dołączył: 02.06.2007
Skąd: z kont

Płeć: Mężczyzna



Kolejna gwiazda:
Jay-Z

Polskie zespoły:
Cool Kids Of Death, Muchy, Muzykoterapia, Ścianka, Mitch & Mitch Big Band, Masala Soundsystem, Kobiety, Rotofobia, Hatifnats oraz Loco Star.

Ten post był edytowany przez nutrias: 29.03.2008 14:16
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MisieK
post 29.03.2008 14:27
Post #1374 

Chrapiący Mesjasz New Age


Grupa: czysta krew..
Postów: 4619
Dołączył: 27.03.2004

Płeć: Mężczyzna



QUOTE
Ścianka

no nareszcie;p


--------------------
QUOTE
MisieK: Ja jepie [pozdro dla matoosa, przyp. red.]
PrZeMeK_Z.: Tak trochę.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vold
post 29.03.2008 14:43
Post #1375 

rzygacz pospolity II


Grupa: czysta krew..
Postów: 1190
Dołączył: 25.04.2006
Skąd: Spółdzielnia Osiedlowa

Płeć: Mężczyzna



no i teraz mam problem...


--------------------
Dwudziesta trzecia, dzień jak Kukuczka zleciał.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

87 Strony « < 53 54 55 56 57 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
 


Kontakt · Lekka wersja
Time is now: 27.05.2024 10:34