Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Dlaczego Kocham Www.magiczne.pl?
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show > Bzziuuummm!!!
Pages: 1, 2, 3, 4
BurondoGhe
kocham www.magiczne.pl! czarodziej.gif
można tu odnaleźć przyjaciół!
można poczytać ciekawostki o harrym potterze!
można porozmawiać także na inne tematy!
a co najważniejsze- można poznać cat, neonai i miśka!
nutella.gif zelka1.gif czekolada.gif landrynki.gif
Shell
Cat XDDDDDDDD
Cat
co ja? co ja? ja tylko błąd ortograficzny poprawiłam XD
Neonai
=DDDD
Avadakedaver
to powoli:

kochamy Ahmeda za jego ourok osobisty,
kochamy Childa za jego przewspaniałe ironiczne żarty,
kochamy Demka za jego nąszalansję
kochamy Cat za jej iks de i cycki
kochamy Estieja za jegi "imdb" i żadkie, aczkolwiek ŻONDZĄCE teksty
kochamy Elv, za fiolet,
Kochamy Emoticonkę za to, jaka jest,
kochamy Grimmyego za jego "być albo nie być"
kochamy Hazel ja jej wulgaryzmy i siostry i projekty i brak snu
kochamy Hefaja chociaż się nie pojawia,
kochamy Katona za jego geniusz i wiedzę
kochamy Lilith za wiersze i znajomość Katona
kochamy Miśka za cynizm i generalny pontan
kochamy Matoosa za RPGi,
kochamy Mellisę za jej mellisostwo,
kochamy Myśkę, za to, że jest młoda i przy tym nie głupia,
kochamy Neonai za jej rude włosy,
kochamy Nimfkę za nastawienie kłapouchego "na pewno nam się nie udaaaa..."
kochamy Owcę za "over & out" bez kończenia rozmowy,
kochamy Przemka Z. za jego komentarze do najlepszych ficów,
kochamy Potti za jej zapał do piłki i Brazylii
kochamy Sihaję za to że jest taka, a nie inna,
kochamy Syriusza za władanie mieczem
kochamy Shell, aczkolwiek nie wiem jeszcze za co (dowiem się)
kochamy Sumiko za całokształt twórczości,
kochamy Voldiusa za żarty-na-miejscu, bo jest fajny, ma debilną ksywkę, jezd on z Łodzi, był na Ołpenerze i w Krakowie, jezd on pszykładem dobrego duszka, nigd siem go nie boji
i wielu, wielu innych... jak na przykład Quizera-Wuizera który ch.. jeden wie sąd ma tyle sił, żeby robić milion rzeczy naraz.
Katon
No nie, ja nie umiem tyle wazeliny z siebie wylać naraz.

I proponuję kochać Lilith nie tylko za znajomość mnie, bo to ją niesłusznie pomniejsza =)

Ja lubię to forum, bo fajnych ludzi dzięki niemu poznałem. I dlatego, że ma klimat. Aurę pewnego dyskretnego intelektualizmu i artyzmu. Ale przecież i za to, że to jest jednak forum o madafakin Harrym i że to on nas tu sprowadził. I jest to grubej klasy obciach, ale może właśnie to jest najfajniejsze =D
Sihaja
Katon, i tak przyniesiemy transparenty =P


A ja lubię to forum, bo można podyskutować, wiersze popisać (XD). I poznałam dzięki niemu grupkę świetnych ludzi, z którymi nie sposób jest się źle bawić. I w ogóle, lubię je, bo jest niebieskie (choć powinno być zielone, wtedy by mi do koloru oczu pasowało).
Lilith
oh, no doprawdy Katon, dzięki, żeś stanął w obronie mego juz i tak niskiego wzrostu.
hazel

QUOTE
kochamy Hazel ja jej wulgaryzmy i siostry i projekty i brak snu


Jakie wulgaryzmy? O_o
Avadakedaver
takie nieświadome...
em
oj avada, mogłeś być bardziej kreatywny.
i nie kocha się za coś tylko pomimo ;p

kochamy magiczne pomimo psui avady! czarodziej.gif czarodziej.gif czarodziej.gif
Neonai
kto skasowal mojego posta edytowanego przez miśka? =(

no wlasnie =(
em
nie ja. ale przez to mój post wypadł z kontekstu.
Avadakedaver
no Emm, wszystkich nas kochamy pomimo tego, że przeczytaliśmy Harryego.
a własnie:

i kochamy ryśka!!! za to, że w internecie znajdzie nawet świtego graala i pomimo tego, że nie czytał harryego (podobnie jak lilith)
Rysiek_Kowal
QUOTE(Avadakedaver @ 18.11.2006 12:48)
i kochamy ryśka!!! za to, że w internecie znajdzie nawet świtego graala i pomimo tego, że nie czytał harryego (podobnie jak lilith)

no jak nie przeczytalem jak przeczytalem
wszystkie 6 tomow tongue.gif
i bylem nawet kiedys na polskiej premierze 1 czesci filmu w kinie relax kiedys tam o północy czarodziej.gif
blush.gif
i co ty na to?


MisieK
to juz cie nie kochamy XD spierdalundaXD
Rysiek_Kowal
uff..
vold
Myźlem irz wjem kto to.
Ludwisarz
Jako i ja.

Ej. ja lubie Magiczne bo mi przez jakis czas zastepowalo kolegow i kolezanki, tam na poczatku, i poznalem przez to duzo osob na zywo, z ktorymi sie do dzis koleguje i jest fajnie. No i jeszcze Magiczne bylo moimi drzwiami do jakichkolwiek zainteresowan, bo dobra muzyke, ksiazki czy filmy, czy jakies arkadie czy barsawie czy wogole fantastyki i wogole to to wszystko przz to forum.

Dzieki Magiczne!

XD
Avadakedaver
QUOTE(Rysiek_Kowal @ 18.11.2006 13:23)
QUOTE(Avadakedaver @ 18.11.2006 12:48)
i kochamy ryśka!!! za to, że w internecie znajdzie nawet świtego graala i pomimo tego, że nie czytał harryego (podobnie jak lilith)

no jak nie przeczytalem jak przeczytalem
wszystkie 6 tomow tongue.gif
i bylem nawet kiedys na polskiej premierze 1 czesci filmu w kinie relax kiedys tam o północy czarodziej.gif
blush.gif
i co ty na to?
*


ja też byłem na premierze, w poznaniu.to była środa... wróciliśmy o 3 - 3:30 a na następny dzień na 8 do budy... cudnie
a byłem w podstawówce.



i tymona też kochamy, za niezrównoważenie.
Shell
QUOTE
kochamy Shell, aczkolwiek nie wiem jeszcze za co (dowiem się)


Czy to "dowiem się" jest groźbą?;>
Neonai
no to na temat powiem.

Forum jest to sprawa bardzo pożyteczna, gdyż daje nam możliwość poznania nowych fajnych ludzi (i tych niefajnych niestety też).

Kształtuje gusta muzyczne i nie tylko.

Wyrabia poglądy.

Daje radoche =D

kochamy je do tego stopnia ze kiedy przestaje dzialac idziemy poplakac z tego powodu nad kuflem piwa *chlip*.

;d

i można tam poznać Cat, Miśka i Neonai ;ddd
Avadakedaver
mam nieodparte wrażenie że jestem tu niechcianym avadą.
MisieK
ameryki to ty nie odkryles XD
Potti
shit. za długo tu wczoraj siedziałam chyba, bo mi się śniliście tongue.gif znaczy Ci, których widziałam na żywo...
Ahmed
A ja szanuję forum za to, że jest kreatorem ludzkich gustów. To tutaj poznałem część moich wielkich fascynacji muzycznych, polecono mi kilka książek czy filmów. Wróciłem dzięki temu na łono Kultury. Uhahałem się co nie miara, czytując Stupid&Ugly, albo przeglądając linki w Wyszukanych w Sieci. Dyskusji na różnorodne tematy całkiem tu sporo, na wesoło i na poważnie, z dystansem lub bez. Każdy znajdzie cuś dla siebie. Co najważniejsze, poznałem grupę "naprawdę magicznych" indywiduów, którzy napędzają całą tą machinę - ludzi, którzy potrafią żartować, dyskutować, bawić się, nie boją się spierdalundy, kradną materace i mają (nie)poukładane w głowach.Mam nadzieję, że MF będzie żyło długo i szczęśliwie, bo stało się całkiem sporym kawałkiem mojego internetowego życia czarodziej.gif
Potti
a to prawda. mimo, że nie mam z nikim z Was kontaktu- a kiedyś rozmawiałam z kimś codziennie (inna sprawa, że większości tych ludzi już tu w ogóle nie ma), to wejście tu po włączeniu komputera, to dla mnie tak samo naturalna czynność jak włączenie gadu i MSN'a, sprawdzenie poczty... nawet rzadziej bywam na forach o piłce nożnej i Brazylii, i na stronie Barcelony tongue.gif
anagda
wicie co... kofffam wasssssssssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!
vold
QUOTE(Potti @ 19.11.2006 13:41)
a to prawda. mimo, że nie mam z nikim z Was kontaktu- a kiedyś rozmawiałam z kimś codziennie (inna sprawa, że większości tych ludzi już tu w ogóle nie ma), to wejście tu po włączeniu komputera, to dla mnie tak samo naturalna czynność jak włączenie gadu i MSN'a, sprawdzenie poczty... nawet rzadziej bywam na forach o piłce nożnej i Brazylii, i na stronie Barcelony tongue.gif
*



A wlasnie, tak duzo osob sie wylamalo jakos tak szybko i nagle, ale powchodzily nowe osoby na ich miejsca.

Ludwisarz
np. avada.
Cat
no co, ja tam go lubię, o.
vold
Ale ja nie mowie ze osoby ktore powchodzily to glupie obrzydliwe i na pewno pedofile, o.
Ja tez lubie Avade, tez lubie Ahmeda [ktory tez jest krotko] tez Emotę, tez Estieja.
Ludwisarz
A ja lubie fioletowe, ot co.
Avadakedaver
a ja lubię sikac pod wiatr.
Ronald
Widzę, że tu już się jakaś zgrana grupa wytworzyła smile.gif

Rzadko zaglądam poza forum główne i żałuje, bo tu naprawdę fajne dyskusje się toczą smile.gif

Ja lubię magiczne za to, że wreszcie mogę rzecziwi pogadać z kimś o HP bez konieczności słuchania, ze zanudzam juz tym tematem, a poza tym w realu nie znam nikogo, z kim mógłbym pogadać o HP na takim poziomie. Magiczne zaciera róznice wiekowe i za to też je lubię. Nie poznałem też w realu nikogo z tąd, ale to moze przyjdzie z czasem smile.gif
Lilith
QUOTE(Ronald @ 19.11.2006 20:54)
Magiczne zaciera róznice wiekowe i za to też je lubię.
*



taaa, jestem Wojtek i też mam 12 lat
nie no
serio
młodsza sie czuję i nie widzicie moich starczych zmarszczek
Potti
ha, a pamiętam jaka byłam głupia jak tu przyszłam wink2.gif siedziałam tylko na FG i pokłóciłam się z Sayaką, bo nie pozwalała mi mieć takiego samego avataru jak Psychopatka... ale mi się śmiać teraz chce!
Avadakedaver
a mój pierwszy avatar to był taki ubity amorek, może ktoś pamięta.
chyba se zmienie.
Sihaja
Ech, Avada. Ale kiedyś to były jazdy z avatarami XD Ja też dostałam ostrzeżenie od Draco, żebym zmieniła sobie avatarka, bo taki już ma Psychopatka... Taką jakąś kobitę z białymi włosami i groźnym spojrzeniem. Na czerwonym tle.

Jejku jejku, to były czasy...


Ale teraz wcale nie gorsze. Ja tam magiczne czasem lubię. Trochę. XP
Neonai
ja pamietam ze podobal mi sie avatar Cat - kobieta kot z taki falującym napisem "Cat" biggrin.gif zapadl mi w pamiec. albo czerwona dziewczynka na czarnym tle u Morny. Nie pamietam wogole avatara Timiego. Sumiko zawsze miała taki sam, ale kiedystam go odwrocila w lewo XD aja to mialam tyyyyyyle roznych, i kazdy zbyt krotko by byl jakis charakterystyczny. ana samym początku to sie bralo avatary z tych juz dostepnych;d
Cat
ja pamiętam swój avatar z mirandą. ale to już inne czasy.
Potti
ja miałam ten sam avatar, Sih =P
ale w ogóle tyle śmiesznych rzeczy się tu stało... pamiętacie Leszczynkę (nie wiem czy taki nick dokładnie miała)? studiowała psychologię chyba i chciała napisać o nas pracę, dlatego zrobiła sobie trzy różne nicki, udawała kompletnie różne osoby i obserwowała reakcje? wink2.gif albo Zusię, jej zdjęcie w podpisie, a potem- również jej- Glindę z Jamajki? no, ale ona to już nie na fioletowym była. choć to w sumie bez różnicy.

Neonai
Glinda z Jamajki vel Zusia kochała sie w Timim.
Potti
wiem wiem =P a potem TimmY podjął się roli uświadomienia forumowiczów i bezczelnie ją zdemaskował. biedna Zusia!
avalanche
a ja sie rzadko odzywam, jestem więc mało rozpoznawalna ;d ale siedze na forum jak uzależniona ;d czytam, czytam, patrze, czytam, przewracam na inne strony, czytam *skrob, skrob* ;d

Katon
Eno, ja Cię pamiętam od dawna dawna.
avalanche
a jednak! ;d
Nimfka
ja Cię pamiętam od kiedy tu jestem, byłaś pierwszą osobą, która mnie na tym forum opieprzyła ;p
Katon
I właśnie za to kochasz! Forum i Avalanche =D
Nimfka
a pewnie, uwielbiam być poniżana =P
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.