Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Sztuczki
Magiczne Forum > Harry Potter > Iluzja
matiaspl
Siema jestem poczatkujacy.
Móglibyscie mi podac jakies proste sztuczki.
niewiem interesowalaby mnie np lewitacja [przedmiotow albo siebie samego i takie tam.
Zgory dzieki
matttek
Witam. Ja tez sie dołączam do prośby osoby z "góry" tez jestem poczatkujacy... mam nadzieje ze nas zrozumiecie smile.gif bo nie chce narazie kupywac przez neta bo moze mi to szybko przejsc smile.gif Pozdrawiam smile.gif Mozecie tez jakby co pisac na gg: 3374500
Cat
kupcie sobie małego magika i idźcie won.
matttek
moze troche kultury??? to ze ty nie jestes wychowana to nie znaczy ze wszyscy! Moze znajdzie sie ktos kto zechce pomóc
Child
a mowilem - pogrzebac iluzje zywcem
MisieK
a ja nie mowilem nie.
Cat
dobra, ujmijmy to tak.
każdy iluzjonista kiedyśtam zaczynał. niektórym wyszło, inni zatrzymali się na etapie triku z gumką. zajęcie to (czy też profesja) wymaga własnego wkładu, umiejętności, lekkości scenicznej (bo pokazywanie do lustra to chyba jednak nie to) i znajomości przepisów na triki, o które tak przepięknie siema ziom prosicie. otóż uważam, że powinniście albo sobie zakupić coś dla początkujących i kombinować na własną rękę albo podglądać mistrzów i starać się coś od nich uszczknąć albo ewentualnie poszukać materiałów, które fruwają po internecie.
wyjaśnianie komuś trików uważam za coś urągającego iluzjoniście, a proszenie o takie coś za chęć kradzieży.
btw
QUOTE
Móglibyscie mi podac jakies proste sztuczki.
niewiem interesowalaby mnie np lewitacja [przedmiotow albo siebie samego i takie tam.

z tego co wiem lewitacja nie jest jakimś najłatwiejszym trikiem rolleyes.gif


z czystej grzeczności umieszczam 5 zasad iluzjonisty, które kiedyś przedstawiło nieocenione metamorphosis
QUOTE
1. Nigdy nie zdradzać sekretów trików.
2. Nigdy nie powtarzać trików 2 razy.
3. Nigdy nie pokazywać trików niedopracowanych.
4. Nie załamywać się niepowodzeniami.
5. Nigdy nie zanudzać trikami.

radzę sobie wziąć do serca.

aha- chłopaki. iluzji nie trzeba wywalać. niech sobie piszą. ale na targowanie trikami nie zgodzę się i jeszcze raz coś takiego zobaczę, to zamorduję.
Ludwisarz
LOL.

Cat. Czyżbyś miała wytatułowane w miejscu intymnym 5 zasad iluzjonisty, że gdybys kiedyś w życiu zapomniała - mogła sobie przypomnieć?biggrin.gif
Cat
dokładnie w tym, którego nigdy nie zobaczysz amigo czarodziej.gif
Ludwisarz
"Zobaczymy"
MisieK
fantasta XD
Cat
kawalarz, bym powiedziała ;}
poczatkujacy-rafał
QUOTE(matiaspl @ 02.12.2006 18:20)
Siema jestem poczatkujacy.
Móglibyscie mi podac jakies proste sztuczki.
niewiem interesowalaby mnie np lewitacja [przedmiotow albo siebie samego i takie tam.
Zgory dzieki
*


pogadaj zemna ja ci powiem biggrin.gif gg 9450208
emsik1
Ktos chcial trik z lewitacja to ma:

1. Stajesz do publicznosci pod lekkim katem żeby jedną nogę bylo widac cala a drugiej palców nie!!!
2. Potem unosisz ta stope ktora widzi publicznosc, a stajesz na palcach drugiej (pięty unosisz!!

Sam jestem początkująy i nie wiem co i jak
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.