Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: 4400
Magiczne Forum > Kultura > Klan, Plebania, Niewolnica Isaura
Zeti
Podobał się wam Mi nawet nawet. Ten gościu jak mu tam Shawn chyba jest spoko. A ta mała Maja to taki mały demon. Chociaż to nazywanie 4400-stu odnalezionymi to jakiś plagizt z LOSTa Serial będzie miał chyba 6 odcinków. Jak narazie mi zapełnia dziure w oczekiwaniu na LOST 3x07
anagda
Ja LOST nie oglądałam, a to zobaczyłam z ciekawości. I podchodziłam do tego dość sceptycznie bo nei przepadam za filmami z podtekstem zielonych ludzików, ale przyznam że ten film bardziej mi zalatuje Roswellem smile.gif I jak na razie przypadł mi do gustu. I to nawet bardzo biggrin.gif
Child
mnie to wali w nerę, bo polsat znów nadaje x-files!
Shell
wali w nerę XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Rysiek_Kowal
QUOTE(Zeti @ 05.01.2007 09:59)
Serial będzie miał chyba 6 odcinków.

nie 6 tylko 5 pierwszego sezonu i chyba 8 drugiego czyli w sumie 13. tyle pokaze TVP. a w stanach juz 3 sezon(jak nie czwarty).
Avadakedaver
serial spodobał mi się bardzo. Chciałem ściągnąć dalsze odcinki, to proszę co zobaczyłem: "4400 s03e14" na samej górze.
zoooooooooonk
hazel
A mi nie podszedł za bardzo. Taki raczej średni, za bardzo przypomina mi roswell i heroes.

Czekam na PB. To nic, że już dwa razy widziałam obie serie.
Syriusz_Black
RYbka pipka. ZObaczymy dalej. Wg mnie może być...
Aylet
a mi się nie podoba. takie wydumane za bardzo, Losty lepsze, bo przynajmniej to było ciekawe xD a to takie flaki z olejem.
Avadakedaver
QUOTE(hazel @ 06.01.2007 01:24)
A mi nie podszedł za bardzo. Taki raczej średni, za bardzo przypomina mi roswell i heroes.

Czekam na PB. To nic, że już dwa razy widziałam obie serie.
*


a - ja - czekam i cze-kam, i czekam.
tylko tobie zaufam, tylko tobie uwierze,
więc ja czekam i cze-kam i czekam.
ciszę wplatam we włosy i na palce nawlekam...
hazel
:]
kubaj0
A macie jakieś teorie, po co te 4400 ludzi zostało porwanych i naznaczonych "zdolnościami"?
Avalon
zeby nakrecic film nad ktorym ludzie tacy jak ty beda sie zastanawiali i czekali zeby go obejrzec a oni se kosza kapuche smile.gif jak dla mnie oczywiste ;D
Avadakedaver
ja tam myślę że obcy robią eksperyment: jak się zachowają ludzie po powrocie do normalności, a jak ci którzy wrócili i są "lepsi".
ja zmieniam zdanie. dla mnie ten serial jest jak jericho - jak nudno to se można obejrzeć. Ale heroes czy lost to czekać był nie mógł.
Zeti
Serial sie rozkręca. Super było morderstwo Colliera. Podoba mi się że akcja za każdym razem przenosi się gdzie indziej. Poznajemy rózne osoby, i ich konkretne przypadki. Najlepszy jest według mnie Shawn.

Liczba odcinków w serii;
I seria - 6 odcinków
II seria - 13 odcinków
III seria - 13 odcinków
IV seria - lato 2007
czarownik
Przydałyby się dalsze części 4400. Równie fajni są Zagubieni.
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.