Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Potrzebna Pomoc
Magiczne Forum > Harry Potter > HarryPotter.org.pl
Fanka HP z Elbląga
Mam problem. Do wczoraj strona działała świetnie, nie było z nią żadnych problemów. Od wczoraj nie mogę się na nią dostać, wogóle się nie otwiera. Nie działa w mojej głównej przeglądarce Operze ani w IE. Czy tylko ja mam taki problem od wczoraj ? sad.gif Tak jak mówię do tej pory było wszystko git. Mam internet w Dialogu, nie mam żadnego wirusa, nie wiem co się stało... sad.gif Na forum dostałam się tylko dlatego, że w google wpisałam "magiczne forum". Może ktoś wie w czym ptoblem ?
Rozmiawiałam przed chwilą na gg z kuzynem z Torunia i poprosiłam, żeby sprawdził czy u niego się otwiera. Niestety też nie działa. Może jakiś problem z serwerwm, albo z czymś innym.
Fanka HP z Elbląga
żadnej poprawy jak do tej pory sad.gif sad.gif dalej nie wyświetla mi się strona i żadnemu z ludzi których o to zapytałam sad.gif
Ludwisarz
A przez jaki adres wchodzisz na magiczne forum?
Fanka HP z Elbląga
http://www.magiczne.pl/index.php?act=idx
em
hm, miałam kiedyś podobny problem. zniknął kiedy zaczęłam wchodzić przez wpisanie w pasek adresu po prostu "magiczne.pl", bez tej części z "index.php" (wcześniej miałam tak w zakładce).
Fanka HP z Elbląga
kurcze nie chodzi o forum mad.gif chodzi o stronę www.harrypotter.org.pl !
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.