Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Papier, Ogień, Róża
Magiczne Forum > Harry Potter > Iluzja
Tsubasa
Widziałem ostatnio w filmie fajną sztuczkę smile.gif Gość skręcił kwiatek z papieru, podpalił go, a potem nagle w miejscu kwiatka z papieru trzymał w ręce różę smile.gif Nie wiem czy to tylko grafika komputerowa czy prawdziwa sztuczka iluzjonistyczna więc jeśli ktoś wie jak to zrobić to proszę o pomoc. Ktoś sprytny pewnie powie, że prawdziwa róża była pod papierem... tylko jak to zrobić żeby się nie przypaliła? dry.gif dodam tylko że na filmie papier spalił się momentalnie... czekam na podpowiedzi wink2.gif
matiaspl
wiec tak zapewne papier z ktorego zzrobiony byl kwiat to jest flash paper ktory spala sie momentalnie i efektem jest oslepiajacy blask ktory uniemozliwia tylko widzom zauwazyc co sie dzieje a w chwili gdy jest blask gosciu wyciaga roze zpod kurtki badz bluzy czy czegos i oto jest caly sekret chociaz latwiej by bylo gdybys dal link do filmiku moglbym mu sie bardziej przyjrzec
Tsubasa
Linku do filmu niestety nie mam. Ale jest to film "NEXT" z Nicolasem Cage:) dzieki za odpowiedźsmile.gif
bodzio95
albo w tym papierze była mokra róża papier się spalił a róża mie bo była mokra wink2.gif
m@g
QUOTE(matiaspl @ 16.08.2007 09:44)
wiec tak zapewne papier z ktorego zzrobiony byl kwiat to jest flash paper ktory spala sie momentalnie i efektem jest oslepiajacy blask ktory uniemozliwia tylko widzom zauwazyc co sie dzieje a w chwili gdy jest blask gosciu wyciaga roze zpod kurtki badz bluzy czy czegos i oto jest caly sekret chociaz latwiej by bylo gdybys dal link do filmiku moglbym mu sie bardziej przyjrzec
*



a może ktoś wie gdzie można kupić flash paper??
QbaNowy
QUOTE
albo w tym papierze była mokra róża papier się spalił a róża mie bo była mokra wink2.gif

jakby roza byla mokra to papier by sie zmoczyl i nie podpalil dry.gif
emre
QUOTE(m@g @ 09.10.2007 11:12)

a może ktoś wie gdzie można kupić flash paper??
*



kartka A4 tego papieru kosztuje okolo 15 pln i jest dostepna w sklepie www.emagia.pl
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.