Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Spis ??
Magiczne Forum > Organizacja > Magiczne Forum - pytania i odpowiedzi.
Tomak
Czy istnieje gdzieś spis fanficków ?? Tych dokończonych ?? Albo nie dokończonych ale w miarę długich i "dobrych" a nie jakiegoś szajsu. Najlepiej gdyby były w nim podpunkty np.
a) HP i ......
b) HP&GW
c) HP&HG
d) HP&LL
e) Huncwoci
f) ...

i takie inne podziały jakieś. Te podane przeze mnie to oczywiście tylko teoria nie chodzi mi dosłownie o coś takiego tylko żeby był podział w tym stylu. Interesują mnie tylko polskie ff.
dementorek
zajrzyj do labiryntu.
PrZeMeK Z.
I do mojej sygnatury, mam tam link do najlepszego opowiadania detektywistycznego, jakie czytałeś! wink2.gif
Zeti
Czytam od dwóch dni, i jeszcze nie mam rozwiązania. Naprawdę świetne.
Tomak
QUOTE(PrZeMeK Z. @ 25.08.2007 00:46)
I do mojej sygnatury, mam tam link do najlepszego opowiadania detektywistycznego, jakie czytałeś! wink2.gif
*



Aaaaaa jak tylko spojrzałem na to to zobaczyłem że nie wiem czy mi starczy czasu ale napewno sobie poczytam smile.gif

Podawajcie jeszcze inne nowe propozycje.
hazel
Zajmuje się ostatnio tworzeniem spisu wg autorów ficków z LW (takim aktualnym), powinno się pojawić najdalej jutro.
PrZeMeK Z.
Hazel, zawstydzasz mnie.
hazel
biggrin.gif
PrZeMeK Z.
Ty się nie ciesz, bo tak to nie będzie!
Skoro nic konkretnego nie robię na forum, to chociaż zacznę pisać opowiadanie! O!

dementi.gif
hazel
O!

Ja się zabrałam, ale utknęlam i mię wen opuścił był.
PrZeMeK Z.
A mię naszła była wzięła dziś. O dziwo - miewam wenę niemal tylko wtedy, gdy jestem z dala od kompa i piszę ręcznie.
Oznaka uzależnienia od kompa.
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.