Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: [kll] Wymiana Dóbr
Magiczne Forum > Harry Potter > Magiczny Hogwart
Pages: 1, 2
PrZeMeK Z.
user posted image

Zapraszam do wymieniania się tutaj linkami do dobrych opowiadań i obrazków/komiksów/filmików z Luną w roli głównej lub choć pobocznej smile.gif
Przypominam, iż obowiązuje absolutny zakaz umieszczania prac związanych z tomem siódmym.
solve
Trochę z filmu:

Luna 1
Luna 2
Luna 3
Luna 4
Plakat?

A tu takie poboczne grafiki:

Nr 1
Książkowa Luna z lwem
Ładne kolczyki biggrin.gif
Luna 2
Nr 3
Nr 3 biggrin.gif
Nr 4
Nr 5


Nijakie jakieś te grafy, ale internet mnie nie lubi i przerywa dry.gif I chyba już wcześniej niektóre z nich były.
kaszolka14
solve biggrin.gif fajna ta luna z filmow tongue.gif taka jakas zamyslona.. smile.gif
Kit_fan
Fakt, mi także podobają się zdjęcia filmowej Luny. Rewelacyjnie trafili z wyborem Evanny smile.gif. Niezły jest także ten szkic przedstawiający Krukonkę, z olbrzymim kapeluszem na głowie, stojącą przy stole Gryfonów. Bardzo ładny rysunek biggrin.gif. Świetny jest ten lew!!! wink2.gif
Ginnusia
Pewnie jako fani Luny znacie to opowiadanie, ale jeśli ktoś nie zna - radzę przeczytać. Najlepsze z Luną, jakie znam i w ogóle jedno z moich ulubionych: Koham Lune Lovgood
Ramzes
Wśród moich tapet znalazłem jedynie dwie z Luną. Oto one:

1
2
Zeti
W swoim zbiorze pierwszą miałem, ale dzięki wielkie za drugą.
kaszolka14
KeyeM czarodziej.gif faaajne to biggrin.gif
kaszolka14
heh ;p nie noo swietne!! biggrin.gif
Zeti
Bardzo ładne. Zwłaszcza ta ze słonecznikiem (taka klubowa), i ta z Hedwigą. No i Harry i Luna. Biedaczek nie wie o co chodzi. I oczywiście Komentatorka. Jakie ładne obłoczki mamy.

Usunąłem spojler.
Przemek
Zeti
Czy mógłby mi ktoś tu wrzucić jakiś fajny avatar z Luną?
Kit_fan
Avatara nie mam, ale znalazłam kilka obrazków z szanowną Krukonką w roli głównej biggrin.gif
Luna próbuje wyczarować patronusa
Luna
I`m so crazy laugh.gif
Lovegood ślicznie tu wygląda smile.gif
Luniasta


Zeti, znalazłam! wink2.gif
Ravenclaw
Luna...
...Lovegood
inna fryzura smile.gif
Kit_fan
A teraz, proszę bardzo, filmik obrazujący powstawanie portretu Luny. Enjoy wink2.gif
niespodzianka biggrin.gif
Zeti
Dzięki. Dwa się na MF zmieszczą, więc może za tydzień zmienię Avatara (bo Weasleyów mam niedawno) No tak. Departament Tajemnic, i jego galeria. Sam o tym nie pomyślałem.
Kit_fan
W sumie, jako że jesteś Gryfonem i na dodatek prefektem, Weasleyowie w Twoim avatarze jak najbardziej pasują! wink2.gif
Kit_fan
Ale widzę, że ten temat coś marne ma wzięcie huh.gif . A szkoda, bo można tu obejrzeć „różne wcielenia” Luny widziane oczami wyobraźni wielu autorów, a poza tym miło jest oglądać mnóstwo ciekawych obrazków. A więc do dzieła drodzy klubowicze! Podzielcie się ze wszystkimi swoimi znaleziskami, szukajcie nowych, pokażcie, jak wiele twarzy ma nasza Krukonka! I gorąco zachęcam do komentarzy oglądanych tutaj prac.
Ja wyszperałam kilka takowych artów:
Zaczynając od filmowej Luny, oto Evanna z ukochaną literaturą, moim skromnym zdaniem, to bardzo ładne zdjęcie.
Luna z testralem, jest to najpiękniejszy rysunek, z Lovegood i tym tajemniczym stworzeniem w rolach głównych, jaki miałam niewątpliwą przyjemność oglądać!
portret Krukonki
czarno-biała Luna smile.gif
Luna
Luna czaruje

A teraz perły drogocenne, delicje przesłodkie, jednym słowem och i ach, wyjść ze zdumienia nie mogę!! Panie i Panowie, przed Wami: Odella! Z pewnością miłośnicy fan artów ją znają, teraz mają okazję, w jej wykonaniu, zobaczyć sympatyczną blondynkę. W porządku, być może Luna na tych rysunkach nie jest „Lunowata”, nieco brakuje tej książkowej kanoniczności, powiecie – zbyt ładna!, ale mi się rozchodzi o wykonanie, normalnie majstersztyk, palce lizać.
Podziwiam talent tej autorki, bo prace są rzeczywiście przepiękne (zwłaszcza pierwsza). Poza tym lwia część jej obrazków niezmiernie mi się podoba, wręcz napatrzeć się nie mogę! Ale, żeby nie było, że cokolwiek wam narzucam, bo to tylko moja opinia, sami oceniajcie, komentujcie! biggrin.gif
Luna z tatuażem
Luna w otoczeniu motyli


Aha, jeszcze na deser, coś specjalnie dla chłopaków wink2.gif !
Lovegood w wersji sexy cheess.gif
Zeti
Avatary z Luną.
Kit_fan
Kilka rysunków:
Luna kumpela
Luna nad przepaścią
marzycielka
Luna
komentatorka quidditcha smile.gif
Luna

A teraz, coś o filmowej Lunie:
Na początek, dosyć ciekawa tapeta
Z życia Evanny wink2.gif:
Wczoraj odbyła się uroczysta gala rozdania nagród National Movie Awards. Pojawiła się na niej spora część młodej ekipy z Pottera. Oczywiście naczelna trójca (Radcliffe, Watson i Grint) oraz Matt Lewis, Bonnie Wright i Evanna Lynch. Daniel został nagrodzony w dziedzinie "Najlepsza rola męska", a Emma zdobyła statuetkę "Najlepszej roli kobiecej". "Harry Potter i Zakon Feniksa" został najlepszym filmem rodzinnym.
Oto kilka ujęć Lynchówny:
Evanna1
Evanna2
Evanna3
...i fota całej ferajny tongue.gif :
ekipa z Zakonu

A na koniec, co prawda z zeszłego roku, ale naprawdę interesujący scan z francuskiego magazynu:
Lovegood

Enjoy biggrin.gif
Miętówka
Trochę obrazków z Google:
luna1
Galeria Lunalandu- Fajne i niefajne obrazki
Evanna
luna z testralem
luna2
Zeti
Scena w Pociągu
Kit_fan
Podoba mi się ta scena w pociągu. W ogóle niezwykły talent posiada autorka owego rysunku, wszystkie jej prace są przepiękne. Ja także znalazłam art z Luną w przedziale smile.gif .
I garść innych obrazków z panną Lovegood:
1
2
3
4
5
6
cóż za fryzura! biggrin.gif
Luna z testralem
po prostu LUNA wink2.gif
Lovegood ze swoim patronusem:
1 2

Zaś te dwie prace, zwłaszcza drugi rysunek, przedstawiają, według mnie, Krukonkę nieco dojrzalszą, żeby nie powiedzieć dorosłą:
1
2

A teraz trochę Evanny:
Kilka tapet – 1 2 3
oraz jedna fotka:
user posted image
Zeti
Tapetki są fajne, na tej scenie w przedziale Luna ma troszkę wyłupiaste oczka.
Hermiona1900
Plastelinowa Luna jest the best!! ktoś się nieźle musiał namęczyć...
Kit_fan
Rzeczywiście, świetna jest ta Luna z plasteliny. Podobało mi się także video przedstawiające same arty, z muzyką ze „Shreka”. Zaś w menu można znaleźć warty obejrzenia filmik, gdzie są slajdy ze zdjęciami Evanny Lynch, do piosenki „Breakaway”. Co o nich sądzicie smile.gif?
Miętówka
Walentynkowa

sorry, że jeden obrazek tylko, ale chciałam podnieśc temat do góry blush.gif
Kit_fan
Niezła fotka. Nareszcie widzimy Lunę z innymi kolczykami, ale żeby było śmiesznie, to oba są różne biggrin.gif.
Nic się nie stało, że dodałaś jeden art, ważne, że w ogóle wspierasz mnie w tym temacie. Bo ostatnio, zainteresowanie „Wymianą Dóbr” było znikome, żeby nie powiedzieć zerowe sad.gif.
Ja także mam kilka obrazków:
Luna 1
Luna 2
Luna 3
niesamowita Krukonka
arbuzowa Lovegood laugh.gif
testral...
Zeti
Super obrazki. Skąd wy je wszystkie bierzecie? Z deviantart.com?
PrZeMeK Z.
Świetna arbuzowa Luna i ta z testralem smile.gif
Kit_fan
Mi także bardzo podoba się ta Luna w klimacie arbuzów. Naprawdę fantastyczny art. A większość rysunków, rzeczywiście biorę z deviantart i czasami to aż mi głupio, że tak przeważnie tylko z jednego źródła, ale tam są chyba najlepsze obrazki z całego neta. Zdarza się, że znajdę coś ciekawego na innych stronach, jednak najczęściej to sama bida z nędzą (bez obrazy dla autorów). Może po prostu nie znam więcej tak dobrych stron z fanartami? wink2.gif
Kit_fan
Niestety, post pod postem, ale nic nie poradzę na to, że się tu nie udzielacie dry.gif.

Luna Lovegood:
1 2 3 4 5 6 7 8 9

kolczyki Luny
Luna z Tiarą Przydziału
Luna i przyjaciele laugh.gif
eve
nr. 4 i 8 moim zdaniem super biggrin.gif a arbuzowa Luna to taki powiew kreatywności i wydaje mi się, że ten wizerunek idealnie do niej pasuje
i... ja chcę takie kolczyki! tongue.gif

mała Luna smile.gif
nieprzytomna Luna
moim zdaniem super
horror_kitty
jakoś tak staro tongue.gif
mangowe oczy
gotowanie z Luną po niemiecku tego jeszcze nie było biggrin.gif
PrZeMeK Z.
Eve, dziękuję bardzo za trzeci rysunek - straciłem go po awarii komputera, a to był jeden z moich najukochańszych fanartów z HP. Co prawda mało kojarzy się mi z Luną, ale jest śliczny. smile.gif

Horror_kitty - też niezłe, choć widywałem ładniejsze
eve
Nie ma za co Przemku. Ja też uwielbiam ten rysunek smile.gif to jeden z mojej prywatnej kolekcji. Różni się znacznie od innych art'ów przedstawiających Lunę, ale mnie zachwycił i kiedy myślę o Lunie, widzę ją bardzo podobnie.
Kit_fan
Rzeczywiście, absolutnie fantastyczny. Twój trzeci art, eve, to moja wyobraźnia, po prostu najprawdziwsza Luna! Masz jeszcze kilka takich niespodzianek? Normalnie uczta dla oczu wink2.gif
Rysunek przedstawiający małą Lunę także mi się podoba. Ja wyszperałam taką perełkę: maleńka Lunia.
Mam jeszcze kilka obrazków:
1 2 3,
Luna na eliksirach
I coś w zupełnie innym klimacie: Luna Lovecool laugh.gif
PrZeMeK Z.
Kurczę, śliczne te obrazki, Kit fanko! smile.gif Te trzy bardzo ładne technicznie i - poza trzecim - wybitnie Lunowate. "Luna na eliksirach" bardzo fajna, choć może twarz nie aż tak dobra, a "Luna Lovecool" zabawna. Ten znaczek Gryffindoru smile.gif

Maleńka Luna słodziutka smile.gif
horror_kitty
Ale one mi się nie podobają, tak szczerze mówiąc tongue.gif Chciałam tylko pokazać jak różnie można przedstawiać Lunę. Ja też widziałam ładniejsze, chociażby te moich przedmówców :>
Czyżby zakatarzona ? biggrin.gif
No cóż...
Miętówka
QUOTE(horror_kitty @ 18.11.2007 22:07)

Już było chyba...
horror_kitty
A zaskoczę Cie jeśli powiem,ze nie było ;> Przynajmniej w tym temacie.
Kit_fan
Miętówko, horror kitty ma rację, owy art jest nowością w tym temacie. Poza tym, to interesująca nowość… Naprawdę świetny obrazek, bardzo mi się podoba.


QUOTE(PrZeMeK Z. @ 19.11.2007 00:52)
a "Luna Lovecool" zabawna. Ten znaczek Gryffindoru smile.gif

Dzięki Przemku za miłe słowo. Jeśli chodzi o mój ostatni art, to ja także lubię zabawne obrazki, a w związku z tym znaczkeim wyszperałam takie coś:
Gryffomanka biggrin.gif

Kit_fan
Ponieważ święta zbliżają się wielkimi krokami, zapewne już trwają gorączkowe przygotowania, mamusie nie wychodzą z kuchni, tatusiowie czają się w lasach by wybrać najpiękniejsze drzewko, a my szukamy w zakamarkach szaf i szafeczek prezentów od „Mikołaja”. Już za tydzień zasiądziemy do kolacji wigilijnej, dla mnie jest to najbardziej magiczny i niesamowity moment całych świąt. Rodzinka w komplecie, wielka radość i kolędowanie biggrin.gif. Ponieważ nie wiem, czy spotkamy się w święta, już teraz składam Wam, drodzy Hogwartczycy, najserdeczniejsze życzenia świąteczne i naturalnie noworoczne, w swoim i Luny imieniu. Podsyłam także kilka fotek w klimacie świątecznym:

user posted image LUNA i GINNY

user posted image Hogwarckie Aniołki Mikołaja

user posted image Luna pod jemiołą

user posted image Nargle w jemiole?

Bożonarodzeniowe przyjęcie u Slughorna
1 2 3

Nargle Luny
zimowa czapa
Luniastych świąt! smile.gif

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!
Hermiona1900
Ten przedostatni art - Luna z Ginny, to po prostu wymiata tongue.gif A najbardziej to mi sie chyba fryz Luny podoba biggrin.gif
Neville z Luną to też całkiem niezły art - spodobał się, bo był taki zwyczajny, ale niezwyczajny...

Nie, jednak komiks wymiata laugh.gif laugh.gif
Hannah_Wilson
Mój błąd ;/ Nie wiedziałam ze tu tylko z Luną ;p Poprostu nie popatrzyłam na [kll] w tytule ;/ Jeszcze raz sorry
To tu macie kilka z Luną wink2.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

// przeniosłam tamte arty do odpowiedniego tematu. em
Kit_fan
Hmm, pierwszy i ostatni już się przewinęły w poprzednich postach. Drugie jest takie oryginalne, te rozczochrane włosy nadają jej pewnego specyficznego uroku, niezły art. Trzecie bardzo mi się podoba. Pokazuje grację i zwinność Luny. Wręcz można sobie wyobrazić pełne lekkości ruchy, gdy wyczarowuje swojego patronusa. Z wdziękiem ugięta noga, rozwiane włosy, ten rysunek jest naprawdę świetnie namalowany. czarodziej.gif

Luna 1
Luna 2
Luna 3
Luna 4
Luna 5
won z mundurkiem! biggrin.gif
wielkie oczy
zmiana kolczyków


Hannah_Wilson
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.