Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Mapa świata
Magiczne Forum > Kultura > Galeria
PrZeMeK Z.
Od jakiegoś czasu chodziło mi to po głowie.

Make poverty history
American Dream
Avadakedaver
pomysł świenty.
em
nie widzę drugiego.
Hermiona1900
ja też nie...pisze,że zawiera jakieś błędy :/
Atina
"Poverty" bardzo dobre.
PrZeMeK Z.
Zmieniłem linka. Mi działa.
avalanche
mi nie.
Lilith
mnie tez nie dziala, ale pierwsze fajowe.
em
Przemku, weź zahostuj na jakimś normalnym serwerze.
PrZeMeK Z.
No jak teraz nie działa to ja już nie wiem.
Lilith
działa ;]
hehe
hazel
"make poverty history" to świetny koncept. Myślę, że dobrze byłoby dopracować to jakoś graficznie (chociażby czcionką lepszą).

Avada, coś ty z nickiem zrobił?
(dawno to? ja dopiero teraz zauważyłam...)
PrZeMeK Z.
Bo to są gołe pomysły, nie umiem nawet zabrać się za jakąkolwiek obróbkę graficzną.
psota
A ja nie widzę w tym nic nadzwyczajnego ....
Nie wiem może jestem jakaś głupia? Albo nie rozumiem toku myślenia współczesnych?
Zeti
Z wstydem muszę podzielić słowa psoty. Nic z tego nie rozumiem.
PrZeMeK Z.
"Make poverty history" - czyli "niech nędza przejdzie do historii". Na obrazku wymazane są Ameryka Południowa oraz Środkowa, Afryka oraz Azja Pd.-Wsch. z Indiami - najbiedniejsze rejony świata.

"American Dream" - na mapie wszystkie kontynenty mają ten sam kolor, czyli należą do tego samego państwa. Do zaznaczonego na mapie USA.
Creative
Ja tego nie rozumiem. Przeciez American Dream to nie zaden podboj swiata (tylko po prostu realizacja marzen) i pierwsze slysze o czyms takim...

Z tym poverty tez nie wyszlo. Wyglada jakby metoda eliminacji biedy bylo wymazanie tych krajow za pomoca bomb atomowych...

Kicha.
Eva
LOL!
Avadakedaver
ty durniu zjebany.
Czternasta
QUOTE(Creative @ 18.11.2008 19:42)
Ja tego nie rozumiem. Przeciez American Dream to nie zaden podboj swiata (tylko po prostu realizacja marzen) i pierwsze slysze o czyms takim...

Z tym poverty tez nie wyszlo. Wyglada jakby metoda eliminacji biedy bylo wymazanie tych krajow za pomoca bomb atomowych...


*




jesteś głupi i nic nie rozumiesz

QUOTE
Kicha.


Na zdrowie.
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.