Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Fotoreportaż Z Premiery Hp I IŚ!
Magiczne Forum > Harry Potter > HarryPotter.org.pl > Wasze zdanie...
Guardian
Zapraszamy wszystkich do obejrzenia świetnego fotoreportażu z premiery książki Harry Potter i Insygnia Śmierci w Warszawskim Empiku. Premierę zaszczycił swoją obecnością sam Mistrz Andrzej Polkowski. Było też wiele postaci z książek JK Rowling.
Wszystkie wspaniałe zdjęcia osobiście wykonał i przesłał do nas Maciej Burzykowski! Dziękujemy!
Całość zdjęć zobaczysz TUTAJ
Zapraszamy do skomentowania materiału!
user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image
Avadakedaver

dlaczego Moody ma oko na brwi?
kObra.
Z premiery pamiętam tyle, że krążyłam z narzeczonym między EMPIKIEM a KDC. Książkę w ostateczności kupiłam w KDC, bo w EMPIKU pamiętam jedynie moje: "Ku***a, ludzie spokojnie! Co za wiocha, ja pie**e!"

Poza tym, był magik, różne mary chodzące i straszące dzieci, jakieś pseudo-eksmerymenty studentów chemii z UAM'u i w dużo młodzieży. Nie dzieci, ale młodzieży i rodzin z maluchami.
Z ciekawości podeszłam do kobietki z kasy i się spytałam, czy w tym roku są jakieś prezenty, bo tak przeważnie bywało.
Otrzymałam odpowiedź, że owszem - zakładkę i pieczątkę premierową. Rzekłam "Aha", a pani zrobiła minę, mówiącą, że ona także twiedzi, iż to żałosne.
Jak pisałam wyżej, książkę kupiłam w KDC nad moją kamienicą, a że tam nie było zbyt dużo ludzi, byłam z tego powodu bardzo zadowolona.
Były kupony na loterię i wylosowałam "mugolską parasolkę". ;- )
Dostałam również duży plakat i zakładkę z premiery.
Ach, i co najważniejsze gruba oprawa kosztowała mnie tylko 53 albo 52 złote, jakoże dali promocję dla tego, kto ją kupi o północy. ;- )

Generalnie, było fest.
Hagrid
U mnie w szczytnie to i tak było wyjatkowe wydarzenie by o północy mimo padajacego deszczu zebrało się 50 oósb iczekało niecierpliwie na północ, tylko pierwsza osoba dostała jakies gadzety byłą to małą dziewczyna którą przepuściłem bo sam pojawiłem się pod ksiegarnią pierwszy, w sumie warto było poczuć ostatni raz taki klimat oczekiwania.
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.