Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Najlepsze Teksty W Historii
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show > Bzziuuummm!!!
Avadakedaver
kiedy zobaczyłęm połowę nazwy tematu Ewy, pomyślałem, że to właśnie taki temat będzie, a nie o podrywach. Jednak nie jest o podrywach, więc założyłem taki temat, jak właśnie pod spodem piszę.



cytaty. nie muszą być śmieszne., byle żeby były jednymi z najlepszych. Historyczne, patetyczne, z filmów i z drugiej wojny, z książek, ze wszystkiego, nawet powiedzenia mogą być.


ja za jeden z najlepszych tekstów uważam
"Kocham Cię, ale nie będę nurkować" (Yennefer do Geralta)

oraz jakże wspaniały
"Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach"


Musiałbym dodać tutaj chyba cały scenariusz do filmu "300" ale się opanuję.
Katon
No raczej się opanuj.

"Być albo nie być, oto jest pytanie." Myślę, że to gruby tekścior.

Lubię jeszcze "Kawiarnie bez kawy są na mojej czarnej liście" Łony.
Eva
Get a grip, people hate sissies. No-one's ever gonna shag you if you cry all the time. - love actually, Karen pociesza Daniela który przed tygodniem* pogrzebal zone.


*albo w innym krotkim czasie
Avadakedaver
QUOTE(jestie @ 04.03.2008 04:15)
there's no such word as "untakeble".
*


there wasn't.
now it is.
GrimmY
wyłożyłbym połowę dialogów z 'dnia świra', ale ograniczę się do jednego:
"cóż to za ponury akt, żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?"

anagda
"jesteś cudowna"
"cudowna to jest woda z Lichenia"


z lejdis jakby kto nie oglądał (bo pewnie uważacie to za shit, ale co tam, mi sie podobało...)
kObra.
"Większość ludzi, póki ma usta zamknięte, nie sprawia wrażenia głupków." - "Forrest Gump" i Gdy kobiety decydują się na śmierć, wybierają bardziej romantyczne sposoby – otwierają sobie żyły albo przedawkowują środki nasenne. (jedna z moich książek do pracy maturalnej) - Paulo Coelho, "Weronika postanawia umrzeć"
anagda
xD



tak apropo ostatniej sytuacji na forum
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.