Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Czemu Pani Zjadła Dzidziusia?
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show > Bzziuuummm!!!
PrZeMeK Z.
Przebywają u nas znajomi z kilkuletnim synem. Ów syn zobaczył moją siostrę czytającą książkę i powiedział do mnie: "Ona się uczy".
Zdaje się, że "uczenie się" to jedyna sytuacja, w jakiej widział kogokolwiek z książką w ręku. Polska smile.gif
Moja siostra cioteczna (6 lat) na widok sceny z kimś zakrwawionym w filmie ni to pyta, ni stwierdza: "Oni go tylko polali keczupem" - najwyraźniej sama sobie wytłumaczyła, czemu do pana aktora strzelają, a on się na to zgadza.

Znacie jakieś ciekawe przykłady odmiennego postrzegania świata przez dzieci?
Lilith
jako że przez cały tydzień matkowałam pewnej 5-letniej Ani to akurat znam kilka przykładów.
otóż dziecko to uparcie bawiło się w berka z dorosłymi. na poczatku oczywiscie wszyscy się smiali i bawili razem z Anią, ale po 4 dniach ciaglej zabawy kazdy mial dosć, natomiast Ania byla ustawicznym berkiem i jezeli szybko do niej berek nie wrocil, to sama stawała się berkiem. przejawiała także niechęć do wszystkich mężczyzn sikając i srając na nich swym konikiem,ale tylko i wylacznie na mężczyzn (szczególnie na Katona ;]). poza tym niezwykle radowała ją gdy ktos przegrywal w jakies grze, zwlaszcza w chinczyku. bardzo to bylo ciekawe doswiadczenie.
Katon
Poczytajcie se "Sklepy cynamonowe" i posłuchajcie Lenny Valentino. Zamiast odcyfrowywać świat dziecka z jakichś podrzędnych egzemplarzy gatunku będziecie mieli takie doświadczenie w postaci okołogenialnej.
anagda
Katon popsiul całą zabawe psze pani!
PrZeMeK Z.
Czytałem "Sklepy cynamonowe", ale jednak osobiste doświadczenia też są interesujące.

Lilith - przykład z konikiem miażdży biggrin.gif
Katon
Jakby była takim wrażliwym dzieckiem jak Schulz albo Rojek, to by po mnie nie szczała konikiem. No ale wiadomo: DZIEWCZYNY SOM GUPIE!!!
Lilith
jest bardzo wrażliwym dzieckiem, z uwagą i wielkim zainteresowaniem wysłuchała mojej bajki o 6 łabędziach biggrin.gif
Eva
pewno jakas orgietka?
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.