Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Scur!
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show > Bzziuuummm!!!
Eva
No to dorobilam sie scurka smile.gif Jest sliczna, srebrno-biala, ruchliwa i ciekawska. Troche jeszcze sie mnie boi ale mysle ze jakos to przezwyciezymy ;> W kazdym razie musze na nia wolac jakos inaczej niz 'szczurze' albo 'ty tej z ogonem', wiec jako ze Katon z nazwa zespolu (jeszcze wtedy Kokotampunz xD) tez sie ankietowal no to ja ladnie prosze o pomoc. Hadzia!
managarm
Blanka kojarzy mi sie jedynie ze Street Fighterem wiec to raczej nie jest dobra propozycja ;] Juz lepiej NecroAnal666EvilSatanVegetarianGrindcoreMetalChick ;)
Eva
No tak, zapomnialam powiedziec. Imie najlepiej krotkie, konczace sie na samogloske :P Ale dzieki, wezme pod rozwage.


Hmmm.



Odpada ;p
MisieK
Lodzia! xD
dementorek
moja sokolica nazywa sie Lola biggrin.gif
GrimmY
Blanka mi też jednoznacznie ze Street Fighterem sie kojarzy, ale w sensie pozytywnym.

może Tradycja? bo bez Tradycji to jesteśmy uj nie naród!

pomyślę jeszcze.
Child
zeby to byl scur, to Dante tongue.gif

Garona, Onyxia, Tyrande, Elune... yyy za duzo wowa xp
Eva
To jest moja slicznotka ;d
Child
no daj gryza ;d

/Zoczusowi odgrazalem sie, ze zezre jego fretke. chyba dlatego koniec koncow jej nie kupil xD/
A-g-a-t-a
Śliczny haskulek. Znaczy się śliczna. wink2.gif
Ze sklepu czy z hodowli?

Wiesz, że szczury to zwierzory stadne? Kumplela dla niej by się przydała. :] (kumpela, nie kumpel)

PeeS Nie będę tu bezczelnej reklamy robić, ale jakby coś trzeba to wal na PW. wink2.gif Wiem już "trochę" o tych potworach, służę pomocą...
Miętówka
Eva, skąd ci przyszło do głowy imię "Zoja"? Kojarzę, ale nie wiem skąd.

Też chcę takiego scurka. Albo scurzyce. Ale fakt, że posiadam kota, utrudnia mi to niezmiernie.
managarm
QUOTE(Miętówka @ 04.04.2008 21:34)
Eva, skąd ci przyszło do głowy imię "Zoja"? Kojarzę, ale nie wiem skąd.

Ja to imie kojarze z antologia "Demony" - opowiadanie E. Debskiego.

Ps.Dobra budze mloda i gegen nach krakau!
Katon
przywieźcie kable!
abstrakcja
E... ja tu chyba nie pasuje... mój jeden chomik nazywał się po prostu Chomik, a drugi Cipek. tongue.gif
Miętówka
oryginalne na maxa abstrakcjo smile.gif .
Takie.... abstrakcyjne laugh.gif
Zeti
A moja świnka morska to Ron.

I mam psa Bruna.
managarm
Eva: A ja mam na imie Franciszek i tez jestem alkoholikiem.
Lilith
czy ma jakies magiczne uzdolnienia?
Eva
Lola? Pewnie ze ma. Spierda*a ode mnie z predkoscia swiatla trzymajac w dodatku marchewke w zębach :P
owczarnia
A, to jednak Lola? Hurra!

Zoja była w "Domu", nie wiem czy ktoś pamięta. Serial taki cheess.gif.
Avadakedaver
Blanka to jednak imię dla pustaczki.
(taka gra słów, nie obraźnie się blanki które tu jesteście)
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.