Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Nasze Komórki...
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show > Bzziuuummm!!!
Zeti
Tak sobie przeszukałem forum, i po stwierdzeniu, że takiego tematu nie ma (i mam nadzieje, że jeszcze nie było) postanowiłem go założyć.

Jakie macie telefony?

Ja mam od wczoraj SE K510i, i jak na razie kest zajebiaszczo. Ma w sumie wszystkie potrzebne funkcje, oprócz jednej: brak zewnętrznej karty pamięci. I to co mi sie w nim naprawdę podoba, to to, że mogę sobie na kompie zrobic motyw z Cristiano Ronaldo i po chwili znajdzie się on na komórce.

user posted image
nutrias
Nokia 3310 za 60zł kupiona na allegro tongue.gif
harolcia
Nokia, chyba 6100 ;d tez SE T230 w razie 'w'
Zeti
Ten SE, to mój pierwszy telefon, który nie jest nokią. Dotąd miałem N-6030, wcześniej N-3410. W sumie bardzo trwałe było. 6030 nawet moja siostra zrzuciła ze schodów i się specjalnie nie rozwaliła.
Tajemnicza
Ja posiadam SE k550i, którego teraz baaaaaaaaaaaardzo dużo ludzi ma =P aparat całkiem niezły, 64 MB w zupełności (jak na razie) mi wystarcza =P Ogółem dobry telefon i ładnie wygląda smile.gif
asiatal
motorola v360. Od dwóch lat. Zamierzam ją na coś wymienić bo się ekran psuje. I tak ją kocham. Ma trochę słaby aparat. Wcześniej był SE t230 a wcześniej to krótko jakaś caglasta motorola
Niewinni Czarodzieje
Szalony temacik.
Claudia_Black
A ja sobie posiadam Samsunga X510 jakoś od... dwóch lat.
anagda
Stary złom w postaci Sony Ericsson k300i:

user posted image





Jakoś szkoda mi kasy na zakup nowego.
kate711
Od okołu dwóch tygodni mam nowy telefonik, Sony Ericsson W200i.
Jak na razie spełnia wszelkie wymagania, głównie mi tu chodzi o radio i MP3.

user posted image

A moja stara Motorola C651 przeszła na zasłużoną emeryturę. wink2.gif
hazel
No chyba was pogrzało żeby takie tematy na TSie zakładać. To, że modzi mają coś lepszego do roboty niż usuwanie durnych tematów, nie znaczy, że samowolka zapanowała raptem.
anagda
hazel, a w czym rzecz? przecież temat jak każdy inny blink.gif

od kiedy na ts wszystkie tematy muszą być na super extra poważne sprawy z głębią blink.gif
Zakohana w książkach
A ja sobie posiadam całkiem nowy złom, którego jedynym atutem jest kolor i rozsuwalność.
Samsung C300.
Telefon, który nie ma niczego nie-koniecznego (poza rozsuwaniem), nawet dziur na zawieszkę w obudowie. Ale i tak go lubię biggrin.gif
I jest "niezniszczalny" (przeżył wypadnięcie mi z ręki kiedy biegłam, zalanie wodą z prysznica, ciśnięcie rano przez długość pokoju [ŚMIERĆ BUDZIKOM!!] i kilka innych. Chyba pies się nim bawił, nie jestem jednak pewna) jest trochę porysowany, w kilku miejscach złazi farba, a z tyłu ma mocno sfatygowaną naklejkę z logiem Slytherinu.
No, to tyle o nim chyba...

Wcześniej miałam Simensa C65 (którego teraz ma moja matka).
managarm
Ja mam komorke 2m x 3m zbita z desek na podworzu. Trzymam w niej widly i beret.
Eva
I Przemka!

QUOTE
hazel, a w czym rzecz? przecież temat jak każdy inny

A, przepraszam, na ch*j mi wiedziec jakie macie telefony? Pochwalic sie chcecie? To sio na trzepak przed blok.
BlackOmen
Skóra fura i komóra!
Fajnie, że nie tylko ja uważam temat za zgwałcony przez uszy.
Child
komorki mozgowe rox.

user posted image
słodka_trzynastka
user posted image
user posted image

Mój telefon to szczyt najnowszej technologii. I nawet działa.
Ludwisarz
na zywo ten trick prezentuje sie 100razy lepiej smile.gif
słodka_trzynastka
Ciężko jest majtać dyndającą końcówką na zdjęciu. smile.gif
managarm
QUOTE(słodka_trzynastka @ 08.04.2008 00:16)
Ciężko jest majtać dyndającą końcówką na zdjęciu. smile.gif
*


I nie tylko na zdjeciu.
słodka_trzynastka
Jak widać na załączonym obrazku, teoria jest względna.
Aylet
user posted image
złom jak złom, można zadzwonić i to się liczy.
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.