Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Odzież, Ciuchy, Ubrania.
Magiczne Forum > Talk Show > Talk Show
Pages: 1, 2
Avadakedaver
czarodziej.gif
Ludwisarz
Ja kupilem wczoraj takie http://sneakers.rap.pl/images/58.jpg
owczarnia
Bardzo ładne, Timmy smile.gif. Chociaż dla mnie istnieją tylko jedne buty, które zawsze i przy każdej okazji wyglądają bosko oraz niemożliwie seksownie - Converse smile.gif.
Child
Me ma takie ^^
owczarnia
Me co prawda woli raczej takie, ale wszystkie Conversy są cool dementi.gif.
PrZeMeK Z.
A ja mam podróbki Adidasów kupione na rynku!
hazel
QUOTE(owczarnia @ 29.06.2008 16:43)
Me co prawda woli raczej takie, ale wszystkie Conversy są cool dementi.gif.
*

Całe liceum w takich (no, w czarnych) przechodziłam i w końcu się rozleciały a i tak żal mi było wywalić, w końcu matka przy przeprowadzce je wywaliła.
generalnie mam dziwne podejście do ciuchów. Jak cos polubię, to nie ma przebacz. Mama się nawet przestała mnie pytać, czy nie chcę jakiejś kurtki na zimę, bo wie, że mam mój zielony płaszczyk, co ma juz dobre 9 lat i się z nim nie rozstanę smile.gif
Child
Trampki za szybko niszcze ;) Jedna para Converse'ow poleciala po 3 miesiacach
matoos
QUOTE(owczarnia @ 29.06.2008 17:43)
Me co prawda woli raczej takie, ale wszystkie Conversy są cool dementi.gif.
*


Lol, chodzę w takim samym modelu teraz, tylko że czarnym i nieoryginalnym tongue.gif
owczarnia
A ja sobie kupiłam na lato takie. Chciałam takie, ale nigdzie nie mieli mojego rozmiaru sad.gif.
owczarnia
A czy ja mogę poprosić o opinie na temat moich nowych tenisówek blush.gif? Wydałam na nie kasę teoretycznie przeznaczoną na coś zupełnie innego, więc miło by było utwierdzić się w wyborze.
Tajemnicza
QUOTE(matoos @ 29.06.2008 18:56)
Lol, chodzę w takim samym modelu teraz, tylko że czarnym i nieoryginalnym tongue.gif
*


Ja też tongue.gif
Trampki boskie buty, ale po 2 miesiącach do wyrzucenia. Niestety.
Owczarnia - jak dla mnie butki jak najbardziej pozytywne smile.gif
Avadakedaver
fajne Owca, fajne.


http://allegro.pl/item386377311__buty_dla_...y_39.html#photo
ostatnio miałem takie, i po prostu rewelacyjnie mi się w nich chodziło. śmierdzą teraz jak diabli, ale to ten sam styl co te ktore wrzucilem wyzej, bardzo mi sie spodobal i teraz nie chce innego stylu ^^

tylko mają czubek wiec moonwalka nie moglem robic >_>
em
owca, są śliczne kiss.gif
a Doctor też biega w trampkach! czarodziej.gif

ja w liceum też biegałam... potem mnie zaczęły obcierać, to przestałam.
Miranda
owca - biale bylyby chyba bardziej uniwersalne, no ale zakladam, ze po godzinie noszenia bylyby brudne. krateczka sympatyczna i bardzo pozytywna cheess.gif . nie jestem jednak fachowcem w tej dziedzinie, bo nosze jedynie "oficjalne" obuwie.
owczarnia
Białe i tak sobie kiedyś kupię - nie odpuszczę tongue.gif. Muszę tylko numer dopaść, co nie jest proste... Szukam już dość długo, i ostatecznie się zdecydowałam na te kratkowane, bo w końcu lato minie...

Btw, je można prać. W pralce.
Miranda
ja bym pewnie co 2 dni prala ;)
owczarnia
E, one nie są takie zupełnie białe, zwróć uwagę, podeszwa jest śnieżnobiała, sam materiał beżowy. Ale fakt, te żółte na pewno praktyczniejsze. Grunt to nogi myć często cheess.gif.
Avadakedaver
żeby offtopów nie robić.
Neonai
chodzi raczej o dyskusje ktora sie wywiazala na "mili panowie i panie i reszta lolkow".
Lilith
w ogole to ja sie musze nauczyc przenosic posty, bo nie umiem ;]
Avadakedaver
dzieki za wyedytowanie Lila
Lilith
no co kiss.gif
Avadakedaver
no nic właśnie, dzięki najszczersze smile.gif
Child
ja mam podobne do tych, acz bez tego marszczenia na srodku. i daja rade.

a te kojarza mi sie z uwspolczesniona wersja Romea i Julii, ktory byl filmem wybitnie lansiarskim wink2.gif
Eva
No i cisza z tymi glupotami, gadajmy o ubraniach!

Ja nigdy nie potrafilam sobie nic znalesc w lumpeksie, juz wole siasc do maszyny i przerabiac ciuchy, ktore juz mam. Albo w garze zagotowac i farbowac ;>
Ludwisarz
Lil: bylem w P&B i nic nie bylo wystrzalowego.
Avadakedaver
aj a uwielbiam koszule i spodnie które nie mają wąskich nogawek, takie luźne jeansy najlepiej.
i płaszcze lubie i kapelusze.
i pistolety.
Katon
A ja najbardziej lubię to co już mam, a szczególnie chciałem z tego miejsca pozdrowić Teda Bakera!
Lilith
QUOTE(TimmY @ 30.06.2008 23:42)
Lil: bylem w P&B i nic nie bylo wystrzalowego.
*


nie zawsze jest, normalka ;] trzeba chodzic i czaić. albo zmienić gusta, hyhy ;]
Katon
Próbuję upchnąć gumiaki do torby i to są prawdziwe problemy ludzi ulicy.
Lilith
moja mama miala kiedys takie błękitne gumiaczki nad kostkę z obcasikiem i klamerką, pjur ejtis.
Potti
ale gdzie się w ogóle kupuje gumiaki? bo kupiłam cudem w jakimś w miarę normalnym sklepie, ale takie true kalosze to nie wiem skąd się biorą.
Eva
W ogole olaboga, zeby gumiaki kosztowaly 200zl. No ale ladne byly diabelnie :C A trv kalosze to ogrodniczy jakis pewnie.
PrZeMeK Z.
Niemal wszystkie ubrania mam z lumpeksów. Chodzi o cenę, rzecz jasna. Ale nie zwracam na to uwagi.
Strasznie nie lubię kupować ciuchów. No, może jakąś koszulkę z fajnym nadrukiem bym sobie kupił, ale w ciucholandach zwykle nie ma, a na markowe szkoda mi pieniędzy :]
Eva
Kupuj w internecie! Allegro to jeden wielki lumpeks. A i fajnych koszulek sporo sie moze wygrzebac jak sie komus chce przebierac.
abstrakcja
Lumpeksy, o tak, to jest to! smile.gif
Wchodzę z pustymi rękami, a wychodzę obładowana...
Pięć bluzek w cenie jednej, jakby tak przeliczać na bluzki kupowane w 'normalnych sklepach' typu H&M itp. :/
Zawsze coś się wygrzebie.
Zaoszczędzony czas, zaoszczędzone pieniądze. smile.gif

Po prostu żyć nie umierać!
vold
Ta, się przeszedłem dzisiaj po lumpach, ale TOTALNIE nic nie było. Nie jestem bananowcem, ale kupiłbym sobie jakieś ładne lacoste'y, versace, bossy, ralphlaureny itd. Póki co zostaje przy starych spodniach, jakieś wranglerki (MAM TYLKO JEDNE baggy jeżeli o to chodzi, w których nota bene już nie chodzę prawie), przy reszcie to różnie bywa, mam dużo ciuchów b3, ale coraz mniej lubię, lubię polówki natomiast, coś z c&a, h&m, ew. carry czasem. Takie no, casual clothes bardzo, ale mówię, że bym w te hi-casual przycelował niedługo, ale póki co to pieniążków na to nie mam. Lubię wyglądać jakoś w smie, chociaż jestem POTWORNYM niechlujem, ale sądzę że to się zmienia trochę *rozgląda się po pokoju*, no dobra, nie. Ale chciałbym żeby się zmieniło wink2.gif
Mam problem tylko z butami, BO NIE POTRAFIĘ o nie dbać no.
Neonai
a ja kupiłam dziś kaloszki, openerowe, haha! czarodziej.gif
PrZeMeK Z.
QUOTE(vold @ 01.07.2008 19:28)
Ta, się przeszedłem dzisiaj po lumpach, ale TOTALNIE nic nie było. Nie jestem bananowcem, ale kupiłbym sobie jakieś ładne lacoste'y, versace, bossy, ralphlaureny itd. Póki co zostaje przy starych spodniach, jakieś wranglerki (MAM TYLKO JEDNE baggy jeżeli o to chodzi, w których nota bene już nie chodzę prawie), przy reszcie to różnie bywa, mam dużo ciuchów b3, ale coraz mniej lubię, lubię polówki natomiast, coś z c&a, h&m, ew. carry czasem. Takie no, casual clothes bardzo, ale mówię, że bym w te hi-casual przycelował niedługo, ale póki co to pieniążków na to nie mam. Lubię wyglądać jakoś w smie, chociaż jestem POTWORNYM niechlujem, ale sądzę że to się zmienia trochę *rozgląda się po pokoju*, no dobra, nie. Ale chciałbym żeby się zmieniło wink2.gif
Mam problem tylko z butami, BO NIE POTRAFIĘ o nie dbać no.
*



Nie rozumiem połowy słów w tym poście dementi.gif
vold
QUOTE(PrZeMeK Z. @ 01.07.2008 20:32)
QUOTE(vold @ 01.07.2008 19:28)
Ta, się przeszedłem dzisiaj po lumpach, ale TOTALNIE nic nie było. Nie jestem bananowcem, ale kupiłbym sobie jakieś ładne lacoste'y, versace, bossy, ralphlaureny itd. Póki co zostaje przy starych spodniach, jakieś wranglerki (MAM TYLKO JEDNE baggy jeżeli o to chodzi, w których nota bene już nie chodzę prawie), przy reszcie to różnie bywa, mam dużo ciuchów b3, ale coraz mniej lubię, lubię polówki natomiast, coś z c&a, h&m, ew. carry czasem. Takie no, casual clothes bardzo, ale mówię, że bym w te hi-casual przycelował niedługo, ale póki co to pieniążków na to nie mam. Lubię wyglądać jakoś w smie, chociaż jestem POTWORNYM niechlujem, ale sądzę że to się zmienia trochę *rozgląda się po pokoju*, no dobra, nie. Ale chciałbym żeby się zmieniło wink2.gif
Mam problem tylko z butami, BO NIE POTRAFIĘ o nie dbać no.
*



Nie rozumiem połowy słów w tym poście dementi.gif
*



lacoste, versace, hugo boss, ralph lauren - firmy (ciuchu, perfumy itd. - okreslilem je hi-casual, bo sa drozsze, ale bardzo popularne na zachodzie, w tym sie zazwyczj wyglada bardzo dobrze, w Polsce sie to wyroznia)
wrangler - firma od jeansow
c&a, h&m, carry - sklepy z wlasnymi odziezami (casual clothes wlasnie, takie bardzo zwyczajne, ale wyglada sie w tym w sumie elegancko, to znaczy schludnie bardzo)
baggy - luzne spodnie (wiesz, zwiazane z subkultura skateboardingowa i hip-hopowa)
jeszcze cos?

PrZeMeK Z.
Nazw firm odzieżowych się domyśliłem. Dzięki, teraz rozumiem.
Avadakedaver
ja też chodzę do lumpeksiarni, ale cholernie tego nie lubię.
Avadakedaver
generalnie magiczne wpływa na ludzi w dyd po prostu.
mój nowy zakup:
user posted image
Eva
A mi umknęły majty od Dolce&Gabbana, bo potem sie okazalo, ze nie ma juz czasu wrocic po nie do sklepu ;C
Lilith
QUOTE(Avadakedaver @ 02.07.2008 22:54)
generalnie magiczne wpływa na ludzi w dyd po prostu.
mój nowy zakup:
user posted image
*


nooo, bomba, laski będą sikać w majtki ;]
Eva
Szkoda ze nie w takie od Dolce&Gabbany :C
Lilith
ale majtki na szmatach? fuuuuuj
Eva
<cholera jasna, chyba nie zakminilam.>
Lilith
no u nas jak się idzie do lumpeksu, to sie mowi, ze sie idzie na szmaty;]
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.