Help - Search - Member List - Calendar
Pelna wersja: Niezwykłość
Magiczne Forum > Harry Potter > Fan Fiction i Kwiat Lotosu > Poezja
konfitiura
Srebrny księżyc oświetla mi kartkę
Radość myśli oświetla mi umysł
Pływam w szczęściu
Bo mam niebieskie oczy
Jak koraliki marzeń
Połączone nicią iluzji
Bo mam zieloną bluzkę
Jak liście głodu na drzewie sytości
Bo piję teraz
Słodką wyobraźnię
Z filiżanki w różową melancholię
Bo mam czerwone usta
Jak ogień miłości
Na pochodni szaleństwa
I kocham spokojny wiatr
Wywołujący morze gniewu
I sztorm niepokoju
Dlatego pływam w szczęściu
Bo czuję subtelną unikalność
Prozy zwykłego dnia
hadiya
Hm. Nie wiem jak miałabym to ocenić. Dość niezwykły wiersz ukazujący szczęście, które jest wynikiem "kolorów życia".
W sumie nie mam nic do zarzucenia, mogłabyś tylko bardziej rozbudować. Ale nie wiem czy się da. Chodzi mi o to, żeby tych kolorów było więcej. Przecież nie dostrzegamy tylko rzeczy ulotnych, nietrwałych.
Wiem, że to proza "zwykłego dnia" ale czy dzień nie jest niezwykły z racji tego, że jest kolejnym z tysięcy jakie przeżyjemy ?

Okej, ja wiem, że komentarz może ci się wydać chaotyczny. Ale wcale nie musisz go brać pod uwage, prawda ? smile.gif
konfitiura
Dzięki za komentarz.
Nigdy nie myślałam o rozbudowaniu tego wiersza, napisany został on jakieś dwa lata temu, ale dopiero teraz miałam odwagę go gdzieś pokazać.
Pomyślę nad Twoimi uwagami.
MaryStebbins
Nie gra mi. Ale jakieś tam zadatki są.
Skrzydlata
A mnie się bardzo podoba! Suuuuper jest!





Alexandra
Może się nie znam, ale mi się podoba. Ma w sobie coś, co zmusza mnie do uśmiechu. Nigdy nie cieszyłam się ze zwykłych rzeczy, więc może czas najwyższy? Dziękuję Ci za ten wiersz, bo dał mi do myślenia.
Katon
Zaskakująco nie-fatalne.
To jest "lekka wersja" zawartosci forum. By zobaczyc pelna wersje, z dodatkowymi informacjami i obrazami kliknij tutaj.

  kulturystyka  trening na masę
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.